Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 19:33   #9861
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Kakva je suknja? Ja bih neku novogodisnju iako mozda nigdje ne odem
Običnu tube skirt u Stradivariusu
https://static.e-stradivarius.net/5/...=1512495064987

Neću je nositi na sandale i čarape.

Ja radim prvi dan Nove godine kao i obično,pa ništa od proslave.
mavita is offline  
Old 14.12.2017., 17:16   #9862
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ma nisam
al puno puta vidim u izlogu nešto što mi se sviđa, a kad probam nije to to
jakne moraju biti udobne, ne preteške i ne preuske
mislim da je običan poliester

i meni je plava super
glasam za sivu
mantisa is offline  
Old 16.12.2017., 00:25   #9863
Par puta sam tu linkala stvari iz Zare koje su mi se svidjele online. Kad sam ih vidjela uživo bile su najlošije stvari na svijetu.


Jučer dolazi tramvaj na stanicu i kroz onu kišu i prvi mrak vidim beskućnika pa kraj njega drugog. Ispadne da je ipak žensko. Onda na kraju ispadne da nije niti beskućnik, nego trendi odjevena osoba.


Dan prije na istom mjestu, ali kad stojim na stanici neki muškarac od najviše 35 godina dovršava burek stojeći u hrpi smeća s burekom nad kontejnerom i jede. Završi i odlazi izgledajući normalno. Par sekundi ranije je izgledao kao divlja zvijer.
nalij pero is offline  
Old 16.12.2017., 03:51   #9864
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ja ovu škicam već neko vrijeme
strah me uzet nešto što nisam probala

http://pazarq.com/jakna-belle
baš se vidi odma po slikama i svemu da preprodaju kineske stvari što ne mora biti loše no zašto plaćat proviziju nekome za online naručivanje. u stvari ovo je isto što radi Šaptačica cipelama
a vidi se i po dostavi i plaćanju da paket dolazi izvana i treba mu do 30 radnih dana


jaketa je baza i našla sam ti je je na aliexpressu
dragone is offline  
Old 17.12.2017., 12:36   #9865
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post

Jučer dolazi tramvaj na stanicu i kroz onu kišu i prvi mrak vidim beskućnika pa kraj njega drugog. Ispadne da je ipak žensko. Onda na kraju ispadne da nije niti beskućnik, nego trendi odjevena osoba.
Bonnie Ann is offline  
Old 18.12.2017., 12:07   #9866
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Par puta sam tu linkala stvari iz Zare koje su mi se svidjele online. Kad sam ih vidjela uživo bile su najlošije stvari na svijetu.


Jučer dolazi tramvaj na stanicu i kroz onu kišu i prvi mrak vidim beskućnika pa kraj njega drugog. Ispadne da je ipak žensko. Onda na kraju ispadne da nije niti beskućnik, nego trendi odjevena osoba.


Dan prije na istom mjestu, ali kad stojim na stanici neki muškarac od najviše 35 godina dovršava burek stojeći u hrpi smeća s burekom nad kontejnerom i jede. Završi i odlazi izgledajući normalno. Par sekundi ranije je izgledao kao divlja zvijer.


Što se tiče weba, da, nije reprezentabilno.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 18.12.2017., 16:01   #9867
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

Što se tiče weba, da, nije reprezentabilno.
Da se prodaja Zarine i Mango odjeće bazira samo na onih prestrašnim slikama na netu (mislim i na poze modela i na nemoguće kombinacije odjeće), vjerujem da ne bi prodali nijedan jedini odjevni predmet.

Kod mene hladno i vlažno, moram van i nemam pojma kaj da si obučem.
zelena truba is offline  
Old 18.12.2017., 21:30   #9868
MOLIM SAVJET!

imam haljinu ovakve boje otprilike, samo je nekako zagasitija.
nešto između te boje i ove.


kakve bi čarape stavile na to? ja sam za crne. ali palo mi na pamet da bi možda boja kože ljepša bila. ali opet, nekako mi je sad za zimu ljepše crne, nego boja kože. što vi mislite?

i od koliko den-a da uzmem? ne bih htjela da su prozirne (jer kažem, ljepše mi je tamniej po zimi), ali ne želim ni da izgledaju tako tamno kao da su štrample

jako sam neodređena, znam.

hvala unaprijed :*
seriousbusiness is offline  
Old 18.12.2017., 22:01   #9869
Za što ti treba? Preko dana ili nešto fensi, navečer?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 18.12.2017., 22:16   #9870
Crne, 40 dena, s tockicama!
Gzena is offline  
Old 18.12.2017., 22:35   #9871
treba mi za jedan, nazovimo, domjenak (zašto ja hejtam tu riječ?! )
onako polufensi. takva je i haljina - nije svatovski svečana, a nije baš ni tunika koja bi se nosila na tajice.

znači više je ovakvo nekakva (ali s 3/4 rukavima), a nije ovakva

eh, mogla sam slikati jednostavno

točkice? hmm. malo mi je izvan comfort zone a i točkice su mi nekako neozbiljne za ovo gdje idem. ono, nisu, ali jesu. (u mojoj glavi )
seriousbusiness is offline  
Old 18.12.2017., 22:37   #9872
btw. koje su ono DM-ove hulahopke dobre? ili mi općenito preporučite nešto što neće puknut čim pogledam?

kao što možete zaključiti - ne nosim baš hulahopke i uopće mi to ništa u vezi den-ova i marki nije jasno
seriousbusiness is offline  
Old 18.12.2017., 22:42   #9873
I mene zanima (znam da se već pisalo o tome više puta ali gdje sad tražiti) koliko dena su one najlonke što nisu prozirne ali ni skroz neprozirne. I znate li neke takve da nisu sjajne i da su boje kože jedne bjelkinje (dakle ne smeđe)?
Bonnie Ann is offline  
Old 19.12.2017., 08:19   #9874
40 dena su te gusce najlonke, ali opet ne kao grilonke (skroz guste).
Gzena is offline  
Old 19.12.2017., 09:04   #9875
Da, 40...do 50 max. Jadran ti ima nesjajne i bile su na akciji u Sparu po 9,90 i ja budala ne uzmem 10 komada.
Hilda is offline  
Old 19.12.2017., 11:28   #9876
Imate mat i sjajne, dm ima marku fascino i dobra je, i postoji nekoliko nijansi boja kože, samo često nema u ponudi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.12.2017., 14:52   #9877
40 dena. To je elegantno, ni preprozirno, ni pretamno. Moja preporuka ti je Calzedonia, jako su kvalitetne, ne pucaju, ali su skuplje (100kn, možda sada imaju nižu cijenu). Jadranove ako uzimaš, uzmi barem 50 dena, jer su puno prozirnije od calzedonijinih 40 dena(one su ti 50kn).

Zadnje uređivanje DiGioia : 19.12.2017. at 16:01.
DiGioia is offline  
Old 19.12.2017., 16:37   #9878
Calzedonia i Tezenis su sestrinske firme, pa, ako želiš još jefitnije a Calzedoniino, kupi Tezenis
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.12.2017., 17:01   #9879
Nedavno sam si kupila paket od tri para nekakvih termo grilonki od 50 DEN-a, na omotu piše "zimi griju, a ljeti hlade". Ok, ne vjerujem da ću ih nositi ljeti , ali baš me zanima griju li stvarno.

Danas tamnoplave bootcut traperice, crne polučizme na petu, siva vesta, crna pernata jakna, crna kožna torba - vjerojatno najnevidljivija osoba u gradu.
zelena truba is offline  
Old 19.12.2017., 17:06   #9880
Calzdeonia ima preodlicnih onih shapewear najlonki i tajica.
tak me fino stisnu da bi ih najradje cijelu godinu nosila.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.