Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 11:09   #5541
Planiram prvi put u Mundoaku vodit ljude za roćkas uskoro. Ima da budu dobri!
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 22.08.2017., 11:20   #5542
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Planiram prvi put u Mundoaku vodit ljude za roćkas uskoro. Ima da budu dobri!
ne brini, jos uvijek su bolji od vecine razvikanih restorana. jedino ces ceeekati i cekati, onda kad mislis da stize, onda ces cekati jos.
Zli Mali Medo is offline  
Old 22.08.2017., 11:36   #5543
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
ne brini, jos uvijek su bolji od vecine razvikanih restorana. jedino ces ceeekati i cekati, onda kad mislis da stize, onda ces cekati jos.
A ok, barem znači da rade svježe. Šta ste ono preporučili - pulled pork i što još?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 22.08.2017., 11:40   #5544
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
A ok, barem znači da rade svježe. Šta ste ono preporučili - pulled pork i što još?
Pulled pork je bio ukusan.

Samo nemoj hamburger.
Zli Mali Medo is offline  
Old 22.08.2017., 14:51   #5545
Jučer Taco's & Burger Barr - ok, bili smo do sad 4 puta tamo. Jednom i to prvi put je bio vrhunski tjedni burger - svaki put nakon toga, ok ali ništa special. Da se referiram na jučer - tjednog burgera nema, gledala sam što imaju drugo na meniju a da sve sastojke smijem jest (da objasnim, iz zdravstvenih razloga ne smijem jest prženi luk ili ikakav luk uopće). Naručila sam ljetni burger (uzimali smo burgere za van jer smo imali jednu radnu akciju pa da odnesemo ekipi u stan) ugl. sve super tamo sve 5, popili cugu, došli u stan i krenemo klopat kad meni nešto ne štima - u ljetnom burgeru je bilo luka i to poprilična količina luka, a to nije bilo na meniju naznačeno (bilo je u čizu i zbog toga se nisam odlučila za čiz nego za ljetni). Kad sam to shvatila to nakon prvog griza sav luk sam izvukla van. Nažalost unatoč izvučenom luku i nadi da mi to neće izazvat probleme - izazvalo je (ali za to sam sama kriva jer sam ipak odlučila riskirat, a šta ćeš kad si gladan)

Ajde to još nekako, ali meso je bilo toliko slano da smo svi ostatak večeri bili žedni kao deve.

Ne znam iskreno vrijedi li mi ovo zadnje iskustvo da odem ponovo tamo i da im dam još šansi pošto je svaka do sad bila bananasta...
polkagaist is offline  
Old 22.08.2017., 14:57   #5546
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ajde to još nekako, ali meso je bilo toliko slano da smo svi ostatak večeri bili žedni kao deve.

Ne znam iskreno vrijedi li mi ovo zadnje iskustvo da odem ponovo tamo i da im dam još šansi pošto je svaka do sad bila bananasta...
Uzasno ne razumijem to preslano meso. To je novi trend izgleda.
Zli Mali Medo is offline  
Old 22.08.2017., 15:54   #5547
Restoran Zvizdan, Omiš

Vrlo dobre 2 plate miješanog (za 2 osobe nominalno) i sočan medium krvavi bifstek (kojeg su, u nedostatku ramsteka, po istoj cijeni stavili u zamjenu i na plate ), dobar neprepečen pomfrit i odlično povrće sa žara, luk, ajvar, kruh, nas 6 se uz bocu kv. pošipa i 3 flaše radenske uz pomalo smotanog konobara do sita ukusno najelo za 750 kn. Vrijedi.
DeeJay Dee is offline  
Old 22.08.2017., 20:57   #5548
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Da, tako i ja, to mi je bio go go restoran za sve. Zato mi je i stalo.


malo sam sad gruntala kaj je bilo je li do okusa ili čega... čiz bio ok, al samo ok, a pojela sam ga u 3 griza i max. 5 min., ja koja valjda jedem najsporije na svijetu
ugl, od tamo nikad, ali nikad nisam išla gladna ili razočarana veličinom porcije, zato su mi cijene i više nego prihvatljive al 40kn za 3 zalogaja mi je bilo ono :nemoj me praviti glupom: čak da je i najbolji na svijetu, a bogami nije, ja doma napravim bolji

nego... vrlo dobar pomfri u Bepi u Splitu, momak je jeo i hambi, bio je zadovoljan i mesom i pecivom, fino je mirisao. pomfri je došao kao prilog hambiju, nije naplaćen posebno, iako je hambi cca 80kn pa dođe na isto
imaju fora vodu s krastavcem, mentom, kivijem, ananasom za 25kn pola litre dođe dobro kad su vrućine. ja sam jela pitu od borovnice sa sladoledom. piše u meniju da ide sladoled od vanilije, a išao je od čokse, što mi nikakao nije pasalo pita je bila mrvicu preslatka za moj ukus, ali neloša.
suma summarum, turističko mjesto s istom takvom publikom, mi smo naišli usput, ne vjerujem da ćemo ponavljati...
ma.nx is offline  
Old 23.08.2017., 17:24   #5549
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
imaju fora vodu s krastavcem, mentom, kivijem, ananasom za 25kn pola litre
pa za te novce dobiješ pol litre odlične craft pive i to točene, a ne vodu u kojoj su plivali komadi narezanog voća
Krkimir is offline  
Old 23.08.2017., 17:49   #5550
dobro Krki, ajde sad... netko voli craft pive, a netko vodu s voćem 100 žena, 200
ma.nx is offline  
Old 23.08.2017., 20:06   #5551
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pa za te novce dobiješ pol litre odlične craft pive i to točene, a ne vodu u kojoj su plivali komadi narezanog voća
Kakva je to usporedba neki ljude ne vole pivo npr. ja....nikakvo....ali zato volim isprobavati razne vode i vina...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 23.08.2017., 20:59   #5552
Sangria
DeeJay Dee is offline  
Old 23.08.2017., 21:05   #5553
Neki dan Paulaner Grill Bar.

Preduga apstinencija rezultirala je ziheraštvom u izboru - otkoštani batak&zabatak.

Savršeno kao i uvijek

Klopa, usluga, čak i ćenifa
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 23.08.2017., 21:17   #5554
DJD, ooo da, sangria
ma.nx is offline  
Old 24.08.2017., 01:21   #5555
Gostionica Vera u Markovom polju.

Skroz dobre pečenice za gablec, sa pečenim krumpirom koji me se više dojmio od njih
Kruh je isto dobar, barem vizualno, nisam probao, ali kolega jest.

Vidio sam konobaricu sa pladnjem janjetine sa žara, i malo mi je bilo žao kaj nju nisam naručio
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 24.08.2017., 03:45   #5556
Mi ponekad u susjednu Viki na odojka i janjetinu.
U Veri prije X godina nekoliko puta na jesen/ zima gablecima. Premasnima jednom rjecju.
Deedy is offline  
Old 24.08.2017., 10:10   #5557
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post

Vidio sam konobaricu sa pladnjem janjetine sa žara, i malo mi je bilo žao kaj nju nisam naručio
Konobaricu ili janjetinu?
Muljuzator is online now  
Old 24.08.2017., 12:09   #5558
to sam i ja mislio pitati
Krkimir is offline  
Old 26.08.2017., 22:27   #5559
Drugi put zaredom sam u Ab ovo jeo rižoto s biftekom, jednostavno mi je toliko dobar da nisam mogao odoliti. Prijateljica je jela "morsku tjesteninu", i to je bilo odlično. Rekao bih jedino da je danas bila malo sporija posluga nego što je trebala biti.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 26.08.2017., 23:20   #5560
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Konobaricu ili janjetinu?
jagnjetinu:
Da sam 20ak godina stariji, možda bih odabrao konobaricu
Ovisi kakva je jagnjetina
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.