Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 16:45   #61
Froome pati...
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 16:54   #62
Samo čudo sada može spasiti Froomea. U konkurenciji ostaju Aru, Quintana i Purito, možda Valverde, Dumoulin se odlično drži.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 17:34   #63
Froomeovo rame krvari, izgleda da je Vuelta za njega gotova. Šteta, ponovio se TdF 2014.

Spanjolci bi se stvarno trebali malo zapitati za sigurnost na cesti, prvo su srušili Sagana, sada je Froome naletio na nešto odbačeno po cesti, motociklisti se zaletavaju u bicikliste prilikom spusta, ne daju im disati...
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 17:50   #64
Jbg, što je tu je... iako... cijeli Sky se dobro držao dok Froome nije pukao, a i poslali su Boswella naprijed. Sviđa mi se što je Sky (ili Froome) ovaj put oslobodio dužnosti ostale i uz njega je samo Thomas koji je u istom Qrcu kao i on. Možda i bolje - da je osvojio i ovo bio bi najveći doper svih vremena.

Sad mi samo preostaje nadati se da će Dumoulin/ Chavez/ Nieve osvojiti Vueltu.
A vjerojatno neće nitko od njih...

I iznimno mi je drago što Podrigez neće osvojit "svoju" etapu. Kao i Kitana.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !

Zadnje uređivanje Nipple Twister : 02.09.2015. at 18:41.
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 18:39   #65
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Jbg, što je tu je... iako... cijeli Sky se dobro držao dok Froome nije pukao, a i poslali su Boswella naprijed. Sviđa mi se što je Sky (ili Froome) ovaj put oslobodio dužnosti ostale i uz njega je samo Thomas koji je u istom Qrcu kao i on. Možda i bolje - da je osvojio i ovo bio bi najveći doper svih vremena.
Sky je na kraju odlicno prosao, a Froome nije sissy i kada je shvatio da ce imati problema, poslao je svoje prema naprijed. Inace, Astana i Sky su imali slicnu taktiku, poslali Boswella i Landu naprijed da vuku, Landa je svoje obavio i odvukao Arua, Boswell isto odlican ali nije imao koga odvuci. Na kraju Nieve uopce nije bio los, Roche izgubio dosta vremena i zbog Froomea, na kraju je samo Thomas ostao uz Froomea sto je i za ocekivati.

Landa je slijedece godine u Skyeu, zele i Dumoulina

Inace, pokazalo se da jednostavno ovakav format utrka nema smisla, Vuelta je preblizu Touru, i spojiti pobjede na ove dvije utrke je postalo apsolutno nemoguce. Zadnji puta je to uspjelo Hinaultu 1978. i Anquetil 1963. kada je Vuelta bila na proljece.

Uglavnom, svi koji su vozili TdF danas su nastradali, a pobjedu odnijeli Landa i Aru kojih na touru nije bilo. Quintana i Valverde jednostavno nisu mogli, imaju veliki zaostatak. U konkurenciji realno ostaju Dumoulin, Purito i Aru. S time da ukoliko Dumoulin prezivi planine s oko minute zaostatka, na TT ce to sigurno nadoknaditi. Nakon danasnjeg dana, Dumoulin uz Arua je glavni kandidat za pobjedu.

Quote:
Sad mi samo preostaje nadati se da će Dumoulin/ Chavez/ Roche osvojiti Vueltu.
A vjerojatno neće nitko od njih...
Dumoulin ima realno sanse ako ne pukne u iducih nekoliko dana.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 01:46   #66
Jeste li pročitali intervju s Landom? Sef Astane mu je rekao da stane i sačeka Arua te ako treba ga propusti. Landa je odgovorio da neće i nastavio juriti po pobjedu

To mu je osveta za Giro, hahaha. Bit ce veselo u Skyeu iduće godine ako se nastavi ovako ponašati, posebno jer je vrlo svojeglav. No vjerojatno ce se unaprijed dogovoriti da je on vođa za Giro, a Froome za Toure i svi sretni.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:16   #67
Froome odustao: http://www.bbc.com/sport/0/cycling/3...linkname=sport

Inače izgleda da je spašen Europcar, ime novog sponzora se ne zna, jedino da je neka francuska firma.
Woodgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:44   #68
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Jeste li pročitali intervju s Landom?
Mogao si i link stavit...

Glupo je u današnje vrijeme pokušavat ganjat rekorde u osvajanju tih utrka za redom i u istoj godini. Vremena su se promijenila i danas svi vrte pedale. I kotači su okrugli. Floskule iz nogometa se daju primjenit na biciklizam.
Skyu treba i treći vođa za Vueltu (Dumoulin?) i osvojit će sva tri kao ekipa.

Inače, meni se čini da je Landu pogonio taj idrenalin iz dišpeta. Bez obzira što pozdravljam ovaj njegov jučerašnji potez čini mi se da nije materijal za ukupnog pobjednika. Većinom zbog tog nedostatka discipline
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 15:51   #69
Quote:
Woodgate kaže: Pogledaj post
Froome odustao: http://www.bbc.com/sport/0/cycling/3...linkname=sport

Inače izgleda da je spašen Europcar, ime novog sponzora se ne zna, jedino da je neka francuska firma.
Ma taj Froome je sigurno dopiran, na zadnjem usponu kada su svi pokušavali napade zaostao je samo 30 sekundi za Aruom a cijelo je vrijeme vozio sa slomljenim stopalom!

A sada bez sarkazma, to mu se junacenje jučer osvetilo jer je ta kost vjerojatno napukla pri padu, samo je pogoršavao ozlijedu nastavivši utrku i luđački stizajuci peloton uz brdo 1. kategorije i kost je vjerojatno do kraja pukla na usponu HC kategorije kada je počeo zaostajati. Prema onom sto sam pročitao, 8-12 tjedana pauze, moguća je i operacija.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 16:14   #70
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Mogao si i link stavit...

Glupo je u današnje vrijeme pokušavat ganjat rekorde u osvajanju tih utrka za redom i u istoj godini. Vremena su se promijenila i danas svi vrte pedale. I kotači su okrugli. Floskule iz nogometa se daju primjenit na biciklizam.
Skyu treba i treći vođa za Vueltu (Dumoulin?) i osvojit će sva tri kao ekipa.
Froomea je sezona jako dobro išla, osvajao je jako puno toga pa pokusao i Vueltu, zasto ne? Sasvim se dobro držao i na kronometru je to mogao osvojiti jer nema Contadora. Na kraju ga je moguće pobjede stajalo malo nepaznje. Tko zna kada ce imati ponovno ovakvu priliku? I Roche se pošteno izubijao iako je tankirao formu upravo za Vueltu.

A pretpostavljam da nakon osvajanja 2. ili 3. toura trebaš neki novi izazov. No ova je godina bila iznimno teška, svi su poludjeli s količinom planina, Giro, Tour, Vuelta.

Quote:
Inače, meni se čini da je Landu pogonio taj idrenalin iz dišpeta. Bez obzira što pozdravljam ovaj njegov jučerašnji potez čini mi se da nije materijal za ukupnog pobjednika. Većinom zbog tog nedostatka discipline
Landa sada može reci da je osvojio dvije možda najteže etape ove godine, Andoru i Mortiloro na Giru. Na Touru je to osvojio Nibali. Dakle, sve tri queen etape osvojila Astana.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 18:11   #71
prvo lance, sad froome, za koga cu sad navijati?
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 23:53   #72
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
prvo lance, sad froome, za koga cu sad navijati?
Za Nibalija
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 16:40   #73
Gledam malo zadnjih nekoliko kronometara na GT. Froome je ponekad bolji, ponekad losiji, no od svih konkurenata jedino mu Valverde moze parirati. Da je ostao u konkurenciji, mogao bi na toj udaljenosti nadoknaditi jednu, pa cak i dvije minute. Quintana i Purito su ocajni na kronometru, i ako oni ne dodu do Burgosa sa solidnom prednoscu, nista od naslova pobjednika. Jedini koji je jos ovdje dobar i moze neku razliku stvoriti je Valverde.

Dumoulin je potpuno druga prica. Ako ostatak kandidata za naslov ne krene agresivno prema njemu, i ako se on do Burgosa dovuce sa zaostatkom ispod dvije minute, vjerojatno ce pobijediti. Na toj udaljenosti kronometra moze nadoknaditi i tri minute zaostatka. Uostalom, evo sto kaze direktor Katushe, i mislim da je u pravu:
Jose Azevedo (Katusha team director): "The three days ahead are decisive. Aru is very strong but I think he can be beaten. Three teams, Astana, Katusha and Movistar have no choice but to attack because if things remain the same in Burgos, the winner of the Vuelta will be Tom Dumoulin."
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 16:48   #74
Ovaj UCI ranking je smijesan kao i onaj FIFA ranking. Valverde je po njima prvi a nista znacajnog nije osvojio. A pazi sada ovo - osvojeno prvo mjesto na Touru je 200 bodova, na Giru 170 bodova, a na tamo nekoj 'bezveznoj' petodnevnoj ili uvrh glave sedmodnevnoj utrci 100 bodova!!! Netko se opasno sali...
BTW cetvrti je Alexander Kristoff
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 18:27   #75
meni ova Vuelta ove godine predobra, jos da su Froome i Niballi ostali bilo bi super. Iako mislim da od obojice nebi nista u konacnici specijalno vidjeli. Jedino sto sam siguran da bi do sada Kis ovo ipak bolje ( barem agresivnije ) odveo od Rafala
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 20:45   #76
Froome je Vueltu uvijek odlično vozio, ima dva druga mjesta i jedno treće ili četvrto iz zadnja tri nastupa. Vjerojatno da je ostao imao bi sto pokazati ukoliko bi mu kronometar dobro prošao, na 35 km Burgosa mogao je napraviti 2 minute razlike.

Meni je Quintana potpuno razočarenje, tako mlad a fizički sve vise tone, djedice Valverde i Purito ga šišaju.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 21:53   #77
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post

Meni je Quintana potpuno razočarenje, tako mlad a fizički sve vise tone, djedice Valverde i Purito ga šišaju.
Negdje sam pročitao da ima problema, mislim da se spominjao stomak.
Woodgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:02   #78
Izgleda da Quintana stvanor ima zdravstvenih problema.

Ovo danas je trebala biti 'mirna' etapa, bez nekih vecih iznenadenja, a ispostavilo se da je bila itekako zanimljiva. Najjaci timovi kandidata za pobjednika u ovim etapama izgledaju kao da ih utrka uopce ne zanima, kao da su na 'godisnjem', pa su danas dozvolili da im grupa pobjegne predaleko i nisu je uspijeli uloviti. Astana je nesto pokusavala, smanjila je razmak, ali se to sve ponovno vratilo na staro pri spustu i dolasku na cilj. U grupi koja je pobjegla najbolje su to iskoristili Brambilla i Sicard (koji je i jucer bjezao) i smanjili zaostatak za vodecima gotovo za 4 minute tako da su sada 9. i 10. i zaostaju za Aruom manje od 3 minute. Jos jedan ovakav bijeg i otici ce ispred njega.

Roche je napokon dosao k sebi nakon onog gadnog pada i opet bio u grupi koja je pobjegla, nadoknadio je 4 minute no jos uvijek je gotovo 10 minuta iza Arua, previse za nesto napraviti. Tko zna kako bi utrka danas izgledala da Froome i Roche nisu pali.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:05   #79
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
Jedino sto sam siguran da bi do sada Kis ovo ipak bolje ( barem agresivnije ) odveo od Rafala
Ma Kis je totalno van forme, ne moze bolje od 15. mjesta u Poljskoj, i tamo se mucio u Tatrama. Ne moze se usporedivati s Majkom koji je dobro izgledao u Andori. A Kis valjda ima malo previsoko misljenje o sebi pa misli da mora biti voda, pa se lijepo 'posvadao' sa direktorom tima.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 17:17   #80
Čini se da je za Dumoulina Vuelta predugačka za 2 etape ... On je jedini koji može na TT nadoknaditi dosta vremena , ali nakupit će previše zaostatka do tada.

Nekako mi više nije napeto, jer se stvari razvijaju u korist onih koji baš ne simpatiziram. Ne mrzim nikoga, ali nisu mi zanimljivi ni simpatični. Možda Landa opet malo zatrola vlastitu ekipu?

Ne znam šta Quintana čeka?

I zašto ovi majmuni sa zastavama nisu iza ograde u zadnjem kilometru ?
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !

Zadnje uređivanje Nipple Twister : 06.09.2015. at 17:38.
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.