Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2016., 19:32   #61
Quote:
Hepi kaže: Pogledaj post
Klokanovac,
svi mi smo stalno u kontaktu sa duhovnim bićima. Oni ulaze u naše osjećaje da bi nas inspirirali i usmjeravali, pa mi njihove osjećaje doživljavamo kao da su to naši vlastiti osjećaji.
Slažem se.

Quote:
Demoni mogu ući u tebe samo ako im ti to dozvoliš.
Ne radi se o dozvoli na umnoj razini u smislu nekakve tvoje odluke. To je dozvola na razini osjećaja. Da bi oni mogli ući u tebe tvoji vlastiti osjećaji moraju biti kompatibilni sa njihovima.
Da se radi samo o tome, bilo bi prejednostavno. Nije problem reći demonu da ode od tebe, to može svatko. Ono što je najgore, mogu se oko tebe stvoriti teške okolnosti, koje će te prisiliti na to, jer on očigledno djeluje preko sustava prisile. Pogledaj recimo u kakvoj zemlji živimo. Ovdje demonu nije teško djelovati i utjecati na ljude, jer je sustav tako namješten da psihički ugnjetava ljude.

Quote:
Dobri osjećaji privlače anđele, a loši demone.
Sve ovisi o tebi koga ćeš privući.
Ovisi jedino ako si svjestan/svjesna toga. Ovisi ponajviše i o odgoju koji su ti usadili roditelji. Tu čini mi se najviše vrag napada. Loše odgojena djeca će se teško s time nositi, za razliku od dobro odgojene. Ja isto spadam u tu kategoriju nažalost. To očigledno vragu i je cilj, skupiti što više svojih sljedbenika. A kud ćeš bolje od loše odgojene djece. Njima je lakše manipulirati i natjerati ih da rade sve što vrag želi, jer nisu naučena da razmišljaju svojom glavom, ponajviše nisu emotivno stabilna.

To se i sa mnom htjelo napraviti, uništiti mi zdravu pamet, dostojanstvo i emocije. Sad ti reci da to nije utjecaj demona. Hvala Bogu, ja sam još dobro prošao. Imaš i gorih slučajeva, koji se nikada nisu izvukli iz ovog horora.



Quote:
Kod napada demona je važno da se oslobodiš loših osjećaja kao što su strah, mržnja, osveta i slično. Pogotovo strah je opasan jer te čini slabim.

Ako si preslab oni mogu doprijeti čak i do tvoje unutrašnje volje a ako se to dogodi onda si najebo jer onda oni postaju tvoji gospodari.
To se i meni događalo. Namjerno su me slabili i psihički i fizički preko mojih roditelja. Zamisli koja je to situacija. Manipulira se tobom dok još nisi ni svjestan sebe, dok ne znaš još ništa. Mene se recimo jako zapostavilo glede odgoja. Ja nisam bio ko i vršnjaci oko mene u normalnoj obitelji. Ja jednostavno ne mogu shvatiti osobu koju nije uopće briga za svoje dijete i još je k tome agresivna prema njemu. Takva osoba po meni nije uopće normalna.

I psihički luda osoba ima nekakve osjećaje. Ja kao da sam imao ženu guštera u obitelji, jer meni uopće nije normalno ono što mi se događalo. Naočigled luckasta i draga osoba, a iznutra pokvarena zmija s podlim namjerama. Što je to drugo ako nije maska demona?
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 20:16   #62
Možda nije pristojno da ovakve stvari stavljam ovdje, ali recite da li se ovdje stvarno radi o čistom PTSP-u? Link.

Malo neobično ubojstvo ako mene pitate. A još čudnije od svega su novinari koji ga prvo proglase mirnim obiteljskim čovjekom, a onda od prije poznatim nasilnikom. Je li ovo stvarno mogao napraviti PTSP? K tome čovjek se ubio.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 22:16   #63
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Možda nije pristojno da ovakve stvari stavljam ovdje, ali recite da li se ovdje stvarno radi o čistom PTSP-u? Link.

Malo neobično ubojstvo ako mene pitate. A još čudnije od svega su novinari koji ga prvo proglase mirnim obiteljskim čovjekom, a onda od prije poznatim nasilnikom. Je li ovo stvarno mogao napraviti PTSP? K tome čovjek se ubio.
Demoni...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 09:48   #64
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Prema onome kako smo mi učili na vjeronauku, do kristova uskrsnuća, kroz cijeli stari zavjet do 33. godine pos. Kr., duše mrtvih su završavale u jednoj velikoj tamnici.
To što si naučio na vjeronauku je pogrešno.

Quote:
Eto, dao sam vam malo za misliti, a sada se vi izjasnite, je li to bajka ili ne
To jes bajka.
Bolje je ne znati ništa nego znati pogrešno, a baš to će ti se dogoditi ako budeš vjerovao svećenicima i Bibliji.
Hepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 11:53   #65
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Možda nije pristojno da ovakve stvari stavljam ovdje, ali recite da li se ovdje stvarno radi o čistom PTSP-u? Link.

Malo neobično ubojstvo ako mene pitate. A još čudnije od svega su novinari koji ga prvo proglase mirnim obiteljskim čovjekom, a onda od prije poznatim nasilnikom. Je li ovo stvarno mogao napraviti PTSP? K tome čovjek se ubio.
PTSP. Ne treba ti demon... stvoriš svoje vlastite. Neki će reć da je to isto, ali vjerujte da nije. Nagledao sam se ljudi sa pištoljom u ustima ili bombom u kadi. Lani na Sv, Duju je posljednji slučaj da mi se prijatelj iz rata ubio. Navale bijesa, napadili ludila, paranoje, svašta. A u međuvremenu tihi očaj. Nikad ne znaš kad ćeš planut. Planut? Eksplodirat.
I nikad nisi siguran gdje te vreba. Ja sam bio duboko uvjeren da sam svoj stavio pod kontrolu, dok jednog dana... da ne debljam, htio sam čovjeka (s punim pravom, ali to stvaaaaarno nije bitno) iskasapiti špatulom. Jedva ali sabrao sam se na kraju. Da se događaj dogodio koju godinu možda bi još bio u zatvoru.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 15:47   #66
Quote:
Hepi kaže: Pogledaj post
To što si naučio na vjeronauku je pogrešno.
Imaš li neko obrazloženje za tu tvrdnju? Mislim, nemojte se uvrijediti, ali svi mi ovdje stalno govore da je to pogrešno, a ne iznesu niti jedan konstruktivni argument koji bi pobio moj.

Zašto je Isus umro onda? Kažu radi spasenja svih nas. To se nije odnosilo na ovozemaljski život očigledno, jer čovječanstvo je stoljećima još uvijek izloženo patnjama.

Uostalom, Isus je i sam rekao da će ga jedan od učenika izdati. Taj teret je pao na nesretnog Judu. Spomenuo je i ulazak Sotone u nekoga od njih. Sotona je očigledno izabrao onoga, čija je duša bila poprilično ranjiva i nesigurna.

Quote:
To jes bajka.
Bolje je ne znati ništa nego znati pogrešno, a baš to će ti se dogoditi ako budeš vjerovao svećenicima i Bibliji.
Ja sam upravo zbog vlastitog neznanja nadrapao i to teško. Zamisli situaciju gdje te od djetinjstva, kada ne znaš ništa o životu, napadaju na više strana, a ti ne znaš od kuda udarci dolaze i nemaš se na koga osloniti.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:00   #67
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
PTSP. Ne treba ti demon... stvoriš svoje vlastite. Neki će reć da je to isto, ali vjerujte da nije. Nagledao sam se ljudi sa pištoljom u ustima ili bombom u kadi. Lani na Sv, Duju je posljednji slučaj da mi se prijatelj iz rata ubio. Navale bijesa, napadili ludila, paranoje, svašta. A u međuvremenu tihi očaj. Nikad ne znaš kad ćeš planut. Planut? Eksplodirat.
I nikad nisi siguran gdje te vreba. Ja sam bio duboko uvjeren da sam svoj stavio pod kontrolu, dok jednog dana... da ne debljam, htio sam čovjeka (s punim pravom, ali to stvaaaaarno nije bitno) iskasapiti špatulom. Jedva ali sabrao sam se na kraju. Da se događaj dogodio koju godinu možda bi još bio u zatvoru.
Upravo ovo i je zanimljivo. Jako puno ljudi sa PTSP-om ima ženu i djecu, ali koliko znam, nikada ne ubijaju njih, prije dignu ruku na sebe, odu s bombom, raznesu se tamo gdje nema nikoga i sl. Ovaj je ubio ženu, svoje 4-godišnje dijete, ranio majku i bacio se sa zgrade.

Kažu, u vojsci te nauče da budeš agresivan, ali što kaže vojna etika? Žena i dijete mu nisu mogli ni u kojem slučaju biti neprijatelji, već civili. I u napadaju ludila PTSP-a, on mora imati nekog obzira prema civilima, logičnije bi bilo da ubija samo naoružane osobe, nikako nedužne.
A da stvar još bude bolja, susjedi ga pamte kao mirnu osobu. Nitko nije primjećivao da on mlati ženu ili zlostavlja dijete, jer svi su jedni blizu drugih, to ne bi prošlo neprimjetno.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:39   #68
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Demoni...
Moguće. Duše vojnika su po običaju nečiste, jer vojnici, koji su bili u ratu, jako su puno ubijali. Oni su prekršili praktički jednu od najvažnijih božjih zapovijedi koja glasi, "Ne ubij". Naravno, to ne znači da će naši vojnici završiti sada u paklu. Moralo se onda ratovati. Agresor nas je napao bez ikakvih pitanja, bilo je jako puno žrtava i država je bila u opasnosti, netko nas je morao spasiti od luđaka.

Počeo sam malo razmišljati zašto je doneseno 10 božjih zapovijedi u ono vrijeme, kada je Mojsije izbavljao vlastiti narod. Ne radi se tu očigledno o vrijeđanju Boga, ako ti prekršiš zapovijed, već o otvaranju prostora za ulazak demona u tebe.

Čini mi se da vrag najčešće bira nečiste i okaljane duše. Naši grijesi su čini mi se najveći magnet za privlačenje demona. Realno gledano, nitko od nas nije savršen, svi pogriješimo negdje, ali postoji velika vjerojatnost, ako počinimo krađu, ubojstvo ili bludni grijeh, da ćemo time direktno prizvati vraga.

Naravno, ovo je samo moja tvrdnja, koja ne mora biti 100% istinita. Sigurno glede bludnih grijeha nisam u pravu, jer manje-više svi odemo u tom pravcu na neki način. Ni ja sam ne bih baš bio imun na lijepu ženu koja bi mi se ponudila za seks.

Ostaju mi jedino opcije krađe i ubojstva kao najteže vrste grijeha. Tu je 100%-na vjerojatnost da ćeš prizvati vraga. Sustav koji nam je kreirala masonerija, temelji se također na krađi, ubojstvima i lažima. Ta tri elementa, koja čine trokut, mogu se slobodno nazvati sotonizmom.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 18:42   #69
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Moguće.
Nemoguće. Nisi shvatio zajebanciju...

Quote:
Duše vojnika su po običaju nečiste, jer vojnici, koji su bili u ratu, jako su puno ubijali. Oni su prekršili praktički jednu od najvažnijih božjih zapovijedi koja glasi, "Ne ubij".
Gle, te pizdarije sa božjim zapovijedima ne vrijede za vojsku. Osobito ne za vojsku u ratu. Nisu vojnici na frontu da bi se bavili humanitarnim radom već da bi ratovali. Znači, da bi preživio moraš eliminirati neprijatelja.

Te božje zapovijedi gotovo sigurno smislili su sami svećenici onog doba kako bi do dana današnjeg narod mogli držati u strahu. I fino naplaćivati usluge otklanjanja straha. nemoj zaboraviti da je crkva najstarija korporacija na svijetu.

Vrag ne postoji. Ne postoje ni demoni.

Krađa uopće ne mora biti grijeh, ovisno o krađi naravno. Ako je netko gladan a nema novca da si kupi hranu onda će istu ukrasti. Naravno da krađa sendviča nije isto što i krađa državnog novca od strane pokvarenog političara ili drska krađa mirovine nekoj bakici od strane okorjelog lopova.

A sad si još u cijelu priču o bajkovitim likovima ubacio i masone. Stvarno si zaglibio.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 23:04   #70
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nemoguće. Nisi shvatio zajebanciju...
Naprotiv, jesam, ali nije mi do zajebancije baš. Ovo se može svakome dogoditi, pa i tebi čak. Ovakvi poput tebe su također idealne mete za manipulaciju.


Quote:
Gle, te pizdarije sa božjim zapovijedima ne vrijede za vojsku. Osobito ne za vojsku u ratu. Nisu vojnici na frontu da bi se bavili humanitarnim radom već da bi ratovali. Znači, da bi preživio moraš eliminirati neprijatelja.
Nisu, oni su tamo da bi ubijali. Nisi dobro pročitao, a bogme ni shvatio moj post.

Quote:
Te božje zapovijedi gotovo sigurno smislili su sami svećenici onog doba kako bi do dana današnjeg narod mogli držati u strahu. I fino naplaćivati usluge otklanjanja straha. nemoj zaboraviti da je crkva najstarija korporacija na svijetu.
Ne radi se tu samo o religijama. Imaš brojne svete spise, koji su stariji više od 4000 godina. Kako ćeš njih opovrgnuti?

Quote:
Vrag ne postoji. Ne postoje ni demoni.
Ne ma kakvi, samo ulaze u ljude i ubijaju sve okolo sebe, a razlog ubojstva bude nepoznat i nelogičan.

Quote:
Krađa uopće ne mora biti grijeh, ovisno o krađi naravno. Ako je netko gladan a nema novca da si kupi hranu onda će istu ukrasti. Naravno da krađa sendviča nije isto što i krađa državnog novca od strane pokvarenog političara ili drska krađa mirovine nekoj bakici od strane okorjelog lopova.
Pa evo, u bivšoj Jugi je proveden sotonizam i to upravo ono što sam rekao, ubijanje, krađa i laž. Nije li bilo tako? Sustav, zbog kojega je Hrvatska danas zombi država, nastao je na krvi poštenih ljudi, pljački ogromnog broja privatnika i manipulacijom mase, zataškavajem onoga što se ustvari dogodilo. Postali smo žrtve njihovog protokola. Poznato je da su Hrvati u prošlosti bili vrlo poduzetan i marljiv narod, koji je stvarao nove vrijednosti, koje su išle u korist većine građana, kako u državi, tako i u inozemstvu. Nekome izvana je to strašno zasmetalo i morao nas je uništiti i pretvoriti u nitkove, kako bi ostvario sebi zacrtan cilj, jer mi smo kao dobrice bili velika prepreka.


Quote:
A sad si još u cijelu priču o bajkovitim likovima ubacio i masone. Stvarno si zaglibio.
Oni nam i jesu ovo napravili. Kreirali su sustav prisile, koji tjera ljude da rade ono, što u normalnom svijetu ne bi nikada napravili. Sve je globalno otišlo k vragu i drugi to čak vide, samo se ti praviš slijep tu i ne vidiš. Jednostavno prisiljavaju sada ljude da griješe. Više ne možeš igrati na poštenje, a da negdje svoja načela poštenja i dobrote ne prekršiš.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 11:50   #71
Klokanovac, napad na bližnje... kad krene, kad ti u prsima i glavi počne bubnjanje, kad bijes iz trbuha prokulja kroz cijelo tijelo, kad ti se vidno polje suzi a u glavi čuješ onaj klik, to ti je to, nema više nikoga, ne prepoznaješ ljude koje voliš, ili prepoznaješ ali ne mariš, stanje slično teškom pijanstvu, sam te udovi i te kako slušaju. Mislim da je manjak kolaterarnih žrtava samo stvar slučaja ili sreće.
Drugo, nisu se svi ubijali jer im je pukao film, većina se zapravo ubija jer ih je satrala depresija.
Doduše sad kad sam otprilike opisao kako izgleda psihotični napad, vidim da sam ti dao argumente, stvarno izgleda kao opsjednuće. Ali nije.
Treće, manje više je nebitno da li je neki vojnik ubijao puno ili nije. Postoji jedan skok, kako sam vidio, i ne kod svih boraca, a to je prvo ubojstvo. Nekima je dovoljno da puknu dan dva izloženosti dobrom granatiranju.

Biljčice 112, koliko vidim iz tvog posta, ti malo previše čitaš o teorijama zavjere, nadam se da nisi veliki Ickeov fan... Dosta sam se bavio temama preživljavanja u prirodi i iz tog aspekta Biblija izgleda kao priručnik za preživljavanje. Čovječanstva. A to o popovima i nastankom deset zapovijedi, to se nadam da se šališ. Mada, nekako nije mijesto.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 11:59   #72
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Klokanovac, napad na bližnje... kad krene, kad ti u prsima i glavi počne bubnjanje, kad bijes iz trbuha prokulja kroz cijelo tijelo, kad ti se vidno polje suzi a u glavi čuješ onaj klik, to ti je to, nema više nikoga, ne prepoznaješ ljude koje voliš, ili prepoznaješ ali ne mariš, stanje slično teškom pijanstvu, sam te udovi i te kako slušaju. Mislim da je manjak kolaterarnih žrtava samo stvar slučaja ili sreće.
Drugo, nisu se svi ubijali jer im je pukao film, većina se zapravo ubija jer ih je satrala depresija.
Doduše sad kad sam otprilike opisao kako izgleda psihotični napad, vidim da sam ti dao argumente, stvarno izgleda kao opsjednuće. Ali nije.
Treće, manje više je nebitno da li je neki vojnik ubijao puno ili nije. Postoji jedan skok, kako sam vidio, i ne kod svih boraca, a to je prvo ubojstvo. Nekima je dovoljno da puknu dan dva izloženosti dobrom granatiranju.

Biljčice 112, koliko vidim iz tvog posta, ti malo previše čitaš o teorijama zavjere, nadam se da nisi veliki Ickeov fan... Dosta sam se bavio temama preživljavanja u prirodi i iz tog aspekta Biblija izgleda kao priručnik za preživljavanje. Čovječanstva. A to o popovima i nastankom deset zapovijedi, to se nadam da se šališ. Mada, nekako nije mijesto.
Vecine svjedocanstva poslje opsjedanja demona su...da se ljudi nesjecaju nicega tokom te opsjednutosti...

Kak onda neko moze svaljivati krivnju na demone ak se moze prisjetiti svega kaj se dogodilo...

Tu tome svemu ima zamka dok covjek nezeli preuzeti odgovornost za svoje postupke pa krivi demone...

Da dalje ne ulazim u rasprave zasad tolko...

Kakva su vasa objasnjenja oko toga
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 12:04   #73
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Naprotiv, jesam, ali nije mi do zajebancije baš. Ovo se može svakome dogoditi, pa i tebi čak. Ovakvi poput tebe su također idealne mete za manipulaciju.
Nisi shvatio zajebanciju. I nisam tip za manipulaciju.

Quote:
Ne radi se tu samo o religijama. Imaš brojne svete spise, koji su stariji više od 4000 godina. Kako ćeš njih opovrgnuti?
Po čemu su spisi sveti? A prepisivanjem se dodavalo svašta. To je kao igra pokvarenog telefona.

Quote:
Ne ma kakvi, samo ulaze u ljude i ubijaju sve okolo sebe, a razlog ubojstva bude nepoznat i nelogičan.
Velim ti da je lakše prihvatiti postojanje demona nego prihvatiti psihički problem.
Razlog ubojstva uglavnom se zna i nije nelogičan. Ljudska psiha vrlo je složena.

Quote:
Pa evo, u bivšoj Jugi je proveden sotonizam i to upravo ono što sam rekao, ubijanje, krađa i laž. Nije li bilo tako? Sustav, zbog kojega je Hrvatska danas zombi država, nastao je na krvi poštenih ljudi, pljački ogromnog broja privatnika i manipulacijom mase, zataškavajem onoga što se ustvari dogodilo. Postali smo žrtve njihovog protokola. Poznato je da su Hrvati u prošlosti bili vrlo poduzetan i marljiv narod, koji je stvarao nove vrijednosti, koje su išle u korist većine građana, kako u državi, tako i u inozemstvu. Nekome izvana je to strašno zasmetalo i morao nas je uništiti i pretvoriti u nitkove, kako bi ostvario sebi zacrtan cilj, jer mi smo kao dobrice bili velika prepreka.
Ma da...veću glupost dugo nisam pročitao.
Hrvatska je danas zombi država u prvom redu zbog blesavih građana.
Povijest ti ne ide...da su Hrvati bili poduzetni i marljivi...svašta.

Quote:
Oni nam i jesu ovo napravili. Kreirali su sustav prisile, koji tjera ljude da rade ono, što u normalnom svijetu ne bi nikada napravili. Sve je globalno otišlo k vragu i drugi to čak vide, samo se ti praviš slijep tu i ne vidiš. Jednostavno prisiljavaju sada ljude da griješe. Više ne možeš igrati na poštenje, a da negdje svoja načela poštenja i dobrote ne prekršiš.
Masoni? Ma daj...Da svijet globalno ide u kurac mogu se složiti ali to nije zbog masona već zbog ljudske gluposti.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 20:16   #74
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nisi shvatio zajebanciju. I nisam tip za manipulaciju.
Vrag, ne da manipulira tobom, već briše pod. Nisi očigledno ni svjestan da, negiranjem Boga, promoviraš ustvari njega, pomažeš mu da lakše djeluje na ljude kroz promoviranje nepostojanja. To je njegov trik. Ako mene pitaš, postao si njegov miljenik.


Quote:
Po čemu su spisi sveti? A prepisivanjem se dodavalo svašta. To je kao igra pokvarenog telefona.
Nije se sve krivotvorilo. Imaš doduše detalja, koje bi mogli staviti pod upitnik, ali velik dio toga je prepisan sa originala, koji su pisali stari Hebreji.

Quote:
Velim ti da je lakše prihvatiti postojanje demona nego prihvatiti psihički problem.
Razlog ubojstva uglavnom se zna i nije nelogičan. Ljudska psiha vrlo je složena.
Okidoki. Ajmo ovak postaviti stvari: iz čista mira recimo uzmem pištolj i ubijem te bez ikakvih razloga na ulici. Poslije toga još počinim masakr nad 100 ljudi pucajući iz šmajsera, pa sebi pucam u glavu. Kako bi to objasnio? A bio sam miran i drag dečko, uzoran građanin, odličan učenik iz dobre obitelji, koji ima stalan posao i dobro zarađuje.


Quote:
Ma da...veću glupost dugo nisam pročitao.
Hrvatska je danas zombi država u prvom redu zbog blesavih građana.
Povijest ti ne ide...da su Hrvati bili poduzetni i marljivi...svašta.
Stari, prouči si malo hrvatsku povijest prije udaranja kontre, jer tu te pojedem za doručak.

Quote:
Masoni? Ma daj...Da svijet globalno ide u kurac mogu se složiti ali to nije zbog masona već zbog ljudske gluposti.
Jel da? Reci mi onda kako to da se politički sistemi globalno poklapaju s našim? Zašto u gotovo svim državama imamo isključivo iste stranke na vlasti? Zašto u SAD-u recimo gledam sličnu situaciju SDP-a i HDZ-a, uključujući i mnoge druge zemlje?

Kako to da je naša politička situacija pred izbore bila ista, gotovo identična poput one u Španjolskoj i još par zemalja? Objasni mi taj fenomen. Naravno, već znam tvoj odgovor, gdje ćeš reći da je to slučajnost, ali ja ne vjerujem u slučajnosti. Sve se događa s nekim razlogom. Ne mogu sve zemlje imati istu situaciju, a ovdje se upravo to događa, da svi prolazimo kroz isto.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 21:06   #75
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Vrag, ne da manipulira tobom, već briše pod. Nisi očigledno ni svjestan da, negiranjem Boga, promoviraš ustvari njega, pomažeš mu da lakše djeluje na ljude kroz promoviranje nepostojanja. To je njegov trik. Ako mene pitaš, postao si njegov miljenik.
Aha...negiram boga isto kao što negiram vraga. Prema tome nepostojeće osobe ne mogu manipulirati samnom. No bojim se da si ti izmanipuliran.

Quote:
Nije se sve krivotvorilo. Imaš doduše detalja, koje bi mogli staviti pod upitnik, ali velik dio toga je prepisan sa originala, koji su pisali stari Hebreji.
Nisam rekao da se krivotvorilo već se dodavalo kod svakog prepisivanja. To što su prepisivali stari Hebreji trebalo bi značiti da su pisali samo istinite događaje? Moš mislit.

Quote:
Okidoki. Ajmo ovak postaviti stvari: iz čista mira recimo uzmem pištolj i ubijem te bez ikakvih razloga na ulici. Poslije toga još počinim masakr nad 100 ljudi pucajući iz šmajsera, pa sebi pucam u glavu. Kako bi to objasnio? A bio sam miran i drag dečko, uzoran građanin, odličan učenik iz dobre obitelji, koji ima stalan posao i dobro zarađuje.
Ne ide to tako kako si zamislio. Obično su takvi psihički rastrojeni. Dragi dečko iz fine obitelji, odličan učenik, sa stanom i dobrom plaćom vjerojatno će biti žrtva dva tri pijana mamlaza koji će ga zbog mobitela i 100 kuna umlatit na cesti.

Quote:
Stari, prouči si malo hrvatsku povijest prije udaranja kontre, jer tu te pojedem za doručak.
Hrabro...no i dalje si u zabludi.

Quote:
Jel da? Reci mi onda kako to da se politički sistemi globalno poklapaju s našim? Zašto u gotovo svim državama imamo isključivo iste stranke na vlasti? Zašto u SAD-u recimo gledam sličnu situaciju SDP-a i HDZ-a, uključujući i mnoge druge zemlje?

Kako to da je naša politička situacija pred izbore bila ista, gotovo identična poput one u Španjolskoj i još par zemalja? Objasni mi taj fenomen. Naravno, već znam tvoj odgovor, gdje ćeš reći da je to slučajnost, ali ja ne vjerujem u slučajnosti. Sve se događa s nekim razlogom. Ne mogu sve zemlje imati istu situaciju, a ovdje se upravo to događa, da svi prolazimo kroz isto.
Kako smo dio globalne zajednice politički sitem je manje više sličan ostatku, berem naprednom i kulturnom, te zajednice. Ti bi možda diktaturu? Ili bi možda opet jednopartijski sistem? Uvijek je jedna stranka vodeća, bilo sama ili u koaliciji bez obzira radili se o USA, Njemačkoj ili Hrvatskoj.

Što se Španjolske tiče ne pratim njihovu političku scenu pa nemam što reći, ali ako je slična stranka u obje države bila na vlasti ne znači da je u pitanju globalna zavjera.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 21:12   #76
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Klokanovac, napad na bližnje... kad krene, kad ti u prsima i glavi počne bubnjanje, kad bijes iz trbuha prokulja kroz cijelo tijelo, kad ti se vidno polje suzi a u glavi čuješ onaj klik, to ti je to, nema više nikoga, ne prepoznaješ ljude koje voliš, ili prepoznaješ ali ne mariš, stanje slično teškom pijanstvu, sam te udovi i te kako slušaju. Mislim da je manjak kolaterarnih žrtava samo stvar slučaja ili sreće.
Drugo, nisu se svi ubijali jer im je pukao film, većina se zapravo ubija jer ih je satrala depresija.
Doduše sad kad sam otprilike opisao kako izgleda psihotični napad, vidim da sam ti dao argumente, stvarno izgleda kao opsjednuće. Ali nije.
Treće, manje više je nebitno da li je neki vojnik ubijao puno ili nije. Postoji jedan skok, kako sam vidio, i ne kod svih boraca, a to je prvo ubojstvo. Nekima je dovoljno da puknu dan dva izloženosti dobrom granatiranju.
Svjestan sam da ljudi prolaze kroz teške ratne traume. I ja među svojom rodbinom imam osobe, koje su bile u ratu. Jedan od njih je završio kao invalid u kolicima čak. Obojica također kao i drugi, vuku ratne traume iz DR-a, imali su obiteljkih neprilika i slično, ali nikada ne bi ni pomislili da ubiju ženu i djecu zbog pomahnitalosti, a popizde isto više puta, kada gledaju vijesti, pogotovo braniteljske udruge, koje im dižu tlak glupostima. Jedan od njih imao je troje djece čak, koje su on i žena podigli na noge. A isto u kreditima i žive čak na selu, gdje se ljudi teško zapošljavaju.

Ne znam od kud ljudima s PTSP-om ta potreba da ubijaju, ponajviše one voljene s kojima žive? Meni to čak nadilazi slučaj PTSP-a, jer koliko znam, osoba koja od toga oboli, uglavnom proživljava traume sa ratišta, ponajviše od prizora koje je vidio, ima noćne more, ne može spavati i slično. Upravo zbog toga bi mu se trebalo zgaditi ubijanje, a ovdje imamo slučajeve koji imaju potrebu za time. Upravo ovo što si opisao, gdje osoba gubi svijest i nema više kontrolu nad svojim tijelom, to bi se moglo okarakterizirati kao opsjednutost demonom. To isto se vjerojatno dogodilo i njemu, kada je ubio suprugu i dijete. Demon je iskoristio njegovo stanje kako bi počinio ubojstvo i upropastio druge.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 21:49   #77
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Vecine svjedocanstva poslje opsjedanja demona su...da se ljudi nesjecaju nicega tokom te opsjednutosti...

Kak onda neko moze svaljivati krivnju na demone ak se moze prisjetiti svega kaj se dogodilo...

Tu tome svemu ima zamka dok covjek nezeli preuzeti odgovornost za svoje postupke pa krivi demone...

Da dalje ne ulazim u rasprave zasad tolko...

Kakva su vasa objasnjenja oko toga

Ja bih postavio pitanje, kako nekome objasniti recimo, da ubojstvo ili neko drugo nezakonito djelo nije počinila ta osoba u vrijeme opsjednutosti, već demon unutar nje? Pravni sustav takve fenomene ne priznaje, već se vodi zdravo za gotovo. Ako si kazneno djelo počinio ti, gulit ćeš zatvorsku kaznu određeni broj godina. Ako se ustanovi da se ne sjećaš ničega, zaključit će da si bio psihički neuračunljiv i strpati te u ludaru. Samo se gledaju fizički subjekti prilikom kaznenog djela, duhovni za njih ne postoje. A može se baš dogoditi da je ta osoba nevina, a guli zatvorsku kaznu zbog nekoga, tko je u njezino ime počinio kazneno djelo.

Vidim da je ovo previše i za jedne alternativce, ali treba razjasniti ove fenomene, jer postoji više takvih teško objašnjvih slučajeva, koji su jedno vrijeme bili potpuno zle osobe, pa se na kraju probudili kao osobe dobrih namjera. Mi očigledno nismo još uvijek dovoljno svjesni u kakvom svijetu živimo i što se krije iza njega.


Pročitao sam jednom na ovom pdf-u, na jednoj temi, onaj slučaj o Gadaffiju. Neki kažu da je bio opsjednut demonom. Sada bih molio dodatno obrazloženje, jer sam onda bio isto nevjerni Toma, ko i ovi ljudi ovdje, do trenutka dok i sam nisam doživio taj slučaj u obitelji.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:09   #78
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ja bih postavio pitanje, kako nekome objasniti recimo, da ubojstvo ili neko drugo nezakonito djelo nije počinila ta osoba u vrijeme opsjednutosti, već demon unutar nje? Pravni sustav takve fenomene ne priznaje, već se vodi zdravo za gotovo. Ako si kazneno djelo počinio ti, gulit ćeš zatvorsku kaznu određeni broj godina. Ako se ustanovi da se ne sjećaš ničega, zaključit će da si bio psihički neuračunljiv i strpati te u ludaru. Samo se gledaju fizički subjekti prilikom kaznenog djela, duhovni za njih ne postoje. A može se baš dogoditi da je ta osoba nevina, a guli zatvorsku kaznu zbog nekoga, tko je u njezino ime počinio kazneno djelo.

Vidim da je ovo previše i za jedne alternativce, ali treba razjasniti ove fenomene, jer postoji više takvih teško objašnjvih slučajeva, koji su jedno vrijeme bili potpuno zle osobe, pa se na kraju probudili kao osobe dobrih namjera. Mi očigledno nismo još uvijek dovoljno svjesni u kakvom svijetu živimo i što se krije iza njega.


Pročitao sam jednom na ovom pdf-u, na jednoj temi, onaj slučaj o Gadaffiju. Neki kažu da je bio opsjednut demonom. Sada bih molio dodatno obrazloženje, jer sam onda bio isto nevjerni Toma, ko i ovi ljudi ovdje, do trenutka dok i sam nisam doživio taj slučaj u obitelji.
E tesko da se bude mjenjal zakon radi demona ili bogova ili andjela ili svetaca...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 01:47   #79
Demoni vam ulaze kroz rupe na spolovilu i rektum po noći pa vam je najbolje prije spavanja stavit čep u šupak da vam nedajbože nešto ne uđe...

Spolovilo bi trebalo umotat ili začepit maramicom ili krpom natopljenom u ulje od tamjana ili gospine trave a može se polit i svetom vodom

i bilo bi dobro stavit brnjicu na usta tokom noći da se ne desi oralna penetracija duše od strane demonskih entiteta

u nos bi valjalo stavit malo češnjaka ili stavit kapi od svete vode da zadrži demone od pokušaja ulaska

Uši bi trebalo namazat gospinim uljem i stavit po češanj češnjaka

Ovako zaštičeni možete spavat snom pravednika.

Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 03:53   #80
demonima vrijeme istjece to je i Njima jasno,heheh
tik-tak na kraju ih nema,vidjetui cete svic e biti kaznjeni koji su na Zlu,SVI bez obzira koje bice,SVI
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.