Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 20:24   #41
Nakon 13 godina u Dallas Cowboysima QB Tony Romo je otpušten...
stipest is online now  
Old 09.03.2017., 09:34   #42
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
brandom marshall u giantisima...
ja sam ga vec vidio kao patriota
a ka ta g na ee is offline  
Old 09.03.2017., 12:56   #43
Quote:
a ka ta g na ee kaže: Pogledaj post
ja sam ga vec vidio kao patriota
oni su trejdali za dwayne allena iz coltsa. sto ce reci da je bennett bivsi
Billy Piton is offline  
Old 09.03.2017., 16:31   #44
Mike Glennon navodno QB u Bearsima, 14.5 milja po sezoni
Izgleda da će to biti još jedna jako duga i dosadna sezona...
Stric iz ozadja is offline  
Old 09.03.2017., 19:18   #45
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
brandom marshall u giantisima, pierre garcon u 49ersima.
Fucking Ravensi, morali smo uzet jednog od njih dvojice. I Torry Smith nam je promakao.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 09.03.2017., 22:20   #46
Texansi deportirali Osweilera i pick druge runde 2018. u Cleveland.
Uz to su i zamjenili kompenzacijske pickove u rundi 4 i 6 2017.

Texansi si tako oslobodili 10milja baksa i očajnog QB-a, očekuje se da će sad krenuti za Romom.

Brownsi pak razmišljaju sad Osweilera jednostavno otpustiti. Kako su se rješili RGIII-a ne moraju mu platiti 7,5 milja, Osweilerova plaća je 16 milja, od 16 se oduzme 7,5 tako ispada da su Brownsi platili Texansima 8,5milja za pick druge runde 2018.

Ne vjerujem da će se naći neka momčad koja će Osweileru dati da bude starter,

Novi režim ninersa dosta aktivan, doduše momčad ima puno rupa, nešto su bar kratkročno pokrpali, očekujem dugoročnije popunjavanje kroz draft i FA u sljedeće dvije godine.
Isus is offline  
Old 10.03.2017., 00:54   #47
iz raidersa otišli malcom smith, stacy mcgee i dva odlična special teams igrača trawick i bates. mcgee dobio 25 milja za 5 godina, nakon "breakout" sezone u kojij je kao dt imao 2 i pol sacka i propuštenih 7 utakmica. prije toga je imao pola sacka u jednoj i po nula sackova u dvije sezone. ugovori koji se daju su fakat prebrutalni... latavious se sastaje sa seahawksima. i njega trebaju pustiti da ode.

šuška se da bi mogli uzet bennetta za 9 milja što mi se ne sviđa previše. super bi bilo imat dobrog tight enda ali mislim da ne vrijedi tih para.

e da, i aldon je opet završio na muriji
Billy Piton is offline  
Old 10.03.2017., 08:52   #48
Alshon Jeffery u Eaglesima, ugovor je za 14 milja za jednu sezonu. Ne znam šta se događa u Bearsima ali meneđment izgleda kao da je na teškim drogama...
Stric iz ozadja is offline  
Old 10.03.2017., 10:03   #49
Logan Ryan u Titanse.
Desean Jackson u Buccaneerse.
Henson is offline  
Old 10.03.2017., 10:04   #50
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
iz raidersa otišli malcom smith, stacy mcgee i dva odlična special teams igrača trawick i bates. mcgee dobio 25 milja za 5 godina, nakon "breakout" sezone u kojij je kao dt imao 2 i pol sacka i propuštenih 7 utakmica. prije toga je imao pola sacka u jednoj i po nula sackova u dvije sezone. ugovori koji se daju su fakat prebrutalni... latavious se sastaje sa seahawksima. i njega trebaju pustiti da ode.

šuška se da bi mogli uzet bennetta za 9 milja što mi se ne sviđa previše. super bi bilo imat dobrog tight enda ali mislim da ne vrijedi tih para.

e da, i aldon je opet završio na muriji

Nisam previše pratio Raiderse lani pa tako ni Malcoma Smitha, znam da je imao puno tacklova, no ne znam kako je igrao. Dal je bio slaba točka, dali je često bio izvan pozicije.

Aldon, nažalost od njega vše ništa neće biti. Vrhunski talent, ali je od svoje rookie sezone u problemima.
Isus is offline  
Old 10.03.2017., 11:20   #51
Quote:
Isus kaže: Pogledaj post
Nisam previše pratio Raiderse lani pa tako ni Malcoma Smitha, znam da je imao puno tacklova, no ne znam kako je igrao. Dal je bio slaba točka, dali je često bio izvan pozicije.

Aldon, nažalost od njega vše ništa neće biti. Vrhunski talent, ali je od svoje rookie sezone u problemima.
ukratko, bio je loš. slabo je pokrivao tight endove koji su nas konstantno ubijali zadnje dvije godine. u run igri je nešto bolji, ali je fizički slab i teško se rješava blokova. po pro football focusu je ocjenjen kao 67. od 87 ocijenenih linebackera.

raidersi imaju jednu od najgorih linebackerskih jedinica u ligi i pustili su malcoma smitha. mislim da to dovoljno govori
Billy Piton is offline  
Old 10.03.2017., 11:56   #52
Howie zeni me

Odlican ugovor Torrey Smithu i onda faaantastican low risk ugovor Alshonu
Vec prije drafta mozda najgori WR u ligi su postali puno bolju, dajte oruzje Wentzu

Svidja mi se jako sta Brownsi rade

Quote:
The #Browns draft picks after the Osweiler trade:

2017: 1, 1, 2, 2, 3, 4, 5, 5, 5, 6, 6
2018: 1, 2, 2, 2, 3, 4, 4, 5, 6, 6, 7
U dva drafta imati 8 pickova u dvije runde je ludilo, odlicni potpisi, pojacavaju OL, mislim da bi oni mogli trejdati za Garappola
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 10.03.2017., 13:59   #53
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Mike Glennon navodno QB u Bearsima, 14.5 milja po sezoni
Izgleda da će to biti još jedna jako duga i dosadna sezona...
''Chicago Bearsi zadnji put su imali QB Pro Bowlera 1986. To je bio Jim McMahon, a ujedno mu je to bio i jedini Pro Bowl. Od tada godine tuge. 31 godina bez Pro Bowl QB igrača, teško je biti navijač Bearsa...''
stipest is online now  
Old 10.03.2017., 16:38   #54




Dallas i dalje kemija nešto s Romom
Sonics07 is offline  
Old 11.03.2017., 00:27   #55
Former Patriots TE Martellus Bennett is signing with the Packers, per source. Opa
jos23 is offline  
Old 11.03.2017., 01:05   #56
Quote:
jos23 kaže: Pogledaj post
Former Patriots TE Martellus Bennett is signing with the Packers, per source. Opa
dobro je sto nisu raidersi. bennett je super te, ali dt i lb su veci prioriteti.
Billy Piton is offline  
Old 11.03.2017., 09:49   #57
Brandin Cooks, Kony Ealy u Patsima
Henson is offline  
Old 11.03.2017., 15:17   #58
Quote:
Henson kaže: Pogledaj post
Brandin Cooks, Kony Ealy u Patsima
Gilmore isto, hejtao Bradya do proslog SB ali sta je taj izveo

Trenutno mislim da patsi nemaju pickove prve i druge runde ove godine, mislim da ce trejdati Garoppola i dobiti ove pickove nazad. Svidja mi se sto sae ide all in, trebali bi imati jedan od boljih secondarya u ligi ako zadrze Butlera, uz to Edelman-Cooks-Gronk uz Eaglese ovo bi mogla biti druga ekipa koja se prati sljedeće godine, raidersi jbga tko zna sta ce biti sa Carrom
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 11.03.2017., 17:45   #59
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Gilmore isto, hejtao Bradya do proslog SB ali sta je taj izveo

Trenutno mislim da patsi nemaju pickove prve i druge runde ove godine, mislim da ce trejdati Garoppola i dobiti ove pickove nazad. Svidja mi se sto sae ide all in, trebali bi imati jedan od boljih secondarya u ligi ako zadrze Butlera, uz to Edelman-Cooks-Gronk uz Eaglese ovo bi mogla biti druga ekipa koja se prati sljedeće godine, raidersi jbga tko zna sta ce biti sa Carrom
carr je već blizu potpunog oporavka. nema brige za njega. lom nije bio težak i postojala je šansa i da se oporavi do superbowla.
Billy Piton is offline  
Old 15.03.2017., 08:33   #60
Ovaj zid stoji krivo

Paskaneman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.