Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2007., 08:36   #81
i ja sam uvjek gladna nakon vjezbanja. obicno pojedem jaje, sunku, neko voce.
miss.vitalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:11   #82
Quote:
brainiac kaže: Pogledaj post
Čokoladice u DM-u nisu kvalitetne.
ok, thanx
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:35   #83
ja npr ne mogu jesti meso pa me zanima koje sve namirnice (osim bjelanjaka i ribe) sadrže bjelančevine???
i još jedno pitanjce: koliko je uopće zdrava riba u konzervi??
zuti_maslacak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:45   #84
Soja ima dosta bjelančevina, ali mislim da nije adekvatna zamjena za proteinske namirnice jer sadrži i ugljikohidrate. Neka me netko ispravi ako griješim

Riba u konzervi je ok, ja je često jedem, pogotovo s nogu, ako ne mogu pojesti nešto toplo i na miru.
Sad, neke imaju konzervanse ali je definitvno bolja od npr. peciva iz pekare
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 08:19   #85
sir
proteinski izolati (sirutka, soja)
miss.vitalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 15:22   #86
Najbitnije je ne mudrovati vec imati normalnu i redovnu ishranu. Naravno sve zavisi sta zelis ali nemoj nikada da zbog gluposti unistis zdravlje
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 21:23   #87
ma ovako za vas cure je najbolje nakon treninga mjerica anabolic whey-a,te umiksati bananu,a za vrijeme treninga je potrebno piti puno vode,i na dan iza ručka multivitaminski dodatak prehrani,sve ovisi čime se bavite ali ovo je osnovno.
pukovnik357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 21:27   #88
Quote:
zuti_maslacak kaže: Pogledaj post
ja npr ne mogu jesti meso pa me zanima koje sve namirnice (osim bjelanjaka i ribe) sadrže bjelančevine???
i još jedno pitanjce: koliko je uopće zdrava riba u konzervi??
jedi samo tunu iz konzerve jako je zdrava ,uz dodatak povrća,te kuhani krumpir,ne pečeni,riža ali ne puno,sir posni sadrži proteine,anabolic whey ili 100% whey protein.
pukovnik357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 21:31   #89
Quote:
matinee kaže: Pogledaj post
ima, ima. vidjela ja u king krosu u ljekarni. nemaš je šta vidjet, a košta 24 kn!!

najbolja ti je proteinska pločica/čokoladica hi protein koja sadrži čak 34g proteina

http://www.pansport.co.yu/new/catalo...x.php?id=UN165
pukovnik357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 11:35   #90
Malo kasnim sa postovima, al neka... poceo sam trenirat i zanima me samo prije treninga sta vi jedete ( znam da mora bit bogato ugljikohidratima, ali sta konkretno jedete)?
To pitanje nisam shvatio a za poslije uzimam bjeljanke i banane. Ponekad uzmem speka poslije treninga kad odlucim ici ujutro, jer mi tako pase. Samo jel mi spek utjece sta na Body-Building ili???

Hvala!
Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:28   #91
Jednostavno rješenje:
Odmah nakon treninga (pretpostavljam da je uglavnom aeroban) 1 čokoladno mlijeko (dukat 0,33l)
Kada dođeš doma (ili cca 1,5 sat nakon treninga) dovoljno ti je 25deka posnog sira(alternativa je da u njega dodaš pureća ili pileća prsa i/ili neko povrće) - bez kruha!
AceRimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 23:59   #92
Quote:
pukovnik357 kaže: Pogledaj post
jedi samo tunu iz konzerve jako je zdrava
zasto je tuna zdravija od sardina?
yeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 11:00   #93
Quote:
yeya kaže: Pogledaj post
zasto je tuna zdravija od sardina?
Niš ni sardinama ne fali. Ali bilo bi dobro da su ribe u konzervi - u maslinovom ulju ili još bolje u vodi.
Inače, ove stvari što tu čitam da se jedu poslije (i prije) treninga - banana, čokoladno mlijeko, špek... ... mislim, neka jede ko šta hoće, ali ako mislite vježbanjem dobiti mišiće a ne mast, onda su te namirnice na popisu zabranjenih. Loše vrste masnoća (sve osim maslinovog i lanenog) i loši ugljikohidrati nakon treninga...
Onda se uzima lagan, po sastojcima visokokvalitetan obrok...
__________________
stalna samo promjena jest...
body builderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 11:51   #94
neda mi se sve čitat.. ja sam novi u području vježbanja...
al nešto sam naučio ... a to je da treba mišićima hrana nakon treninga... njihova hrana...

e sad pitanje je kakvog treninga... ako misliš neki sport tipa rukomet... dobro je pojest nešto tipa banane, yogurt il tako nešto
al ako misliš trening teretana i želiš dobit mišiće... onda moraš nešto pojest bogato proteinima... a najbolje je uzimat suplemente... tipa whey i dekstroza
(tako su bar meni rekli neki koji se već godinama bave teretanom i bb-om)
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:50   #95
Mislim na teretanu.
Pa sad...moj trener je bivši profić, a znam mnoge koji godinama vise po teretanama pa jedva da su nešto ili ništa napravili. Osim uz pomoć steroida, a tko ko voli nek izvoli... Ja sam dobila spisak i količine namirnica koje trebam jesti i koje nikako ne smijem jesti - a spisak onog što se jede nije baš dugačak. Općenito, prerađene i rafinirane namirnice ne dolaze u obzir, šećer bilo kakav, a i većina voća je zabranjena (samo jabuke i kiselo voće - grejp, limun, naranča...) zbog velike količine šećera. Obroci prije i poslije treninga su osobito važni...
__________________
stalna samo promjena jest...
body builderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 22:44   #96
Quote:
body builderica kaže: Pogledaj post
Mislim na teretanu.
Pa sad...moj trener je bivši profić, a znam mnoge koji godinama vise po teretanama pa jedva da su nešto ili ništa napravili. Osim uz pomoć steroida, a tko ko voli nek izvoli... Ja sam dobila spisak i količine namirnica koje trebam jesti i koje nikako ne smijem jesti - a spisak onog što se jede nije baš dugačak. Općenito, prerađene i rafinirane namirnice ne dolaze u obzir, šećer bilo kakav, a i većina voća je zabranjena (samo jabuke i kiselo voće - grejp, limun, naranča...) zbog velike količine šećera. Obroci prije i poslije treninga su osobito važni...
ma nije se odnosilo na tebe nego na ovu što je postavila topic

inače kužim kako to ide u teretani .. sad pomalo i ja si sređujem prehranu .. i počet ću malo ozbiljnije vježbat
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 09:30   #97
tuna vs ostale zdrave ribe
http://members.tripod.com/takamas/nutritio.htm

EPE/DHA
http://www.mind1st.co.uk/EPADHA.asp
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 19:09   #98
ali ja jos uvijek nisam dobio pitanje na moj odgovor. Ja sam pitao sta konkretno jedete (mislio sam na naziv hrane) i prije i poslije. Za poslije treninga sa shvatio da su bijeljanci dobri ali sta prije (navedite ime hrane)
i moji treninzi su u teretani maximalno fokusirani na dobijanje misica.

Hvala!
Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 09:43   #99
Bildaj malo mozak, ne samo mišiće
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:14   #100
ma bildam ga ja i forsiram ali me izludi to
idem sad na misice i da ih sto vise razradim
ali ja opet nisam dobio odgovor na moje pitanje
Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.