Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2012., 15:52   #2161
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Jedno je kako se sami percepiramo a drugo kako nas drugi doživljavaju...
Dok se djevica usporedi sa nekom ribom ili lavom onda se vidi zašto se ona smatra hladnom a ovi toplim ljudima...
Kao taj naš predsjednik, nije on hladnokrvni zločinac neki, dobar je čovjek, miran i staložen, drag na neki način. Ali nema on strasti prema životu, dobio je i puno uvreda na taj račun, nije on za žestoke političke govore pune entuzijazma koji pokreće mase... Da nam rat netko objavi on se ne bi uzbuđivao, staloženo bi objasnio da ćemo se pravedno boriti, bla, bla To je ta hladnoća koja nekad nije dobrodošla.
I da, ljenivost nije baš tako nekarakteristična osobina djevica
s ovim se totalno slažem, zato sam i naglasila da se ja na taj način percipiram
kod mene je recimo stvar da nekada u meni kuha, ali neću dati do znanja da je tako, dok opet u drugim situacijama, sasvim jasno i otvoreno dajem do znanja što mislim i kako se osjećam recimo, prijatelji će uvijek znati šta je na stvari jer ću ja reći, potužiti se i sl., dok većina poznanika neće. mada i njima znam govoriti o svojim unutrašnjim stanjima
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 15:53   #2162
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post

I da, sigurno se slažem sa ovime da Djevice kada im nakon godina i godina veze, prekipi, odu i nema povratka to sam i sama napravila.
ovo definitivno stoji
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:15   #2163
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
osim toga, veselim se sitnicama i životu, cerekam se i smijem ko malo dijete
po mojem mišljenju jedino što sam pokupila od djevice je to da od drveća ne vidim šumu, sklonost perfekcionizmu onda kad mi se dade, te sramežljivost (koja je samo na prvu loptu)
ko da sebe čitam, a ovo boldano pogotovo
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:18   #2164
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
I da, sigurno se slažem sa ovime da Djevice kada im nakon godina i godina veze, prekipi, odu i nema povratka to sam i sama napravila.
ja nedavno napravila upravo to nakon 3 i po godine veze

malo mi je krivo jer sam zajebala dobru osobu (isto djevicu), ali jebeš ga, moje nezadovoljstvo je bilo jače od bilo kakve volje za daljnjim žrtvovanjem.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:32   #2165
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
meni to nije jasno
ja bi prije rekla da smo staloženi nego hladni.

isto tako, za sebe mogu reći da sam topla osoba, i da se ljudima svidim na prvu. a kasnije kako bude

netko je napisao kako kod djevica nema cerekanja, srdačnosti i sl...kod mene toga itekako ima.

a nekad se volim pravit hladna i glumatat čisto da vidim kako drugi reagiraju na to, gušt mi je malo zajebavat, a u biti sam teški emotivac.
Mene ne percipiraju kao hladnu ,vec vise kao pomalo zatvorenu i tajanstvenu ,sta na kraju krajeva i jesam..imam odredjenu dozu sramezljivosti u sebi..
Emocionalne reakcije koje znam ispoljiti nikako se ne mogu vezati uz Djevicu ,ni u ludilu ,ali sa druge strane ,zbog Saturna u Skorpionu u 1.kuci znam biti sposobna za dobru samokontrolu i sabranost..

Inace ,rekla bih da vise imam izrazene sve tipicne skorpionske osobine i afinitete,s obzirom na naglasenost Skorpije u natalu ,nego djevicanske.Perfekcionist sam samo u stvarima koje si zacrtam da moram dobro napraviti ,za detalje i sitnice me nije briga.
Kako mi je i Strijelac jako naglasen ,volim puno boraviti vani ,pokret i prirodu..bas sam neka cudna kombinacija Djevice ,Skorpije i Strijelca.
Skorpija i njezin fatalizam ,sklonost crnjacima i ekstremima ,pa veseli ,neoptereceni i slobodoljubivi Strijelac ,a onda skepticna Djevica koja bi sve htjela racionalizirati..pa ti to onda spoji i uravnotezi u skladnu cjelinu..

Inace ,ne znam je li to muci i ostale Djevice ,ali ja se jako tesko povjeravam kad imam neki veci problem..Nekima ljudima je pricati o svojim problemima i dijeliti svoju intimu na pladnju lagano kao popiti casu vode ,a meni je to oduvijek veliki problem..Negdje sam procitala da je to bas tipicno za Djevicu sa ASC u Skorpionu ,ali mozda je i drugim Djevicama tako..

Inace sam tezak karakter ,komplicirana do zla boga ,nekad hirovita ,inatljiva ,sarkasticna ,promjenjivih raspolozenja ,nekad otrovna ,ali sa druge strane duhovita i cesto glumim psihologa prijateljima i poznanicima ,a i ljudi mi uvijek povjeravaju svoje tajne..I znaju da sa mnom mogu pricati o svemu..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 20:01   #2166
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Inace ,ne znam je li to muci i ostale Djevice ,ali ja se jako tesko povjeravam kad imam neki veci problem..Nekima ljudima je pricati o svojim problemima i dijeliti svoju intimu na pladnju lagano kao popiti casu vode ,a meni je to oduvijek veliki problem..Negdje sam procitala da je to bas tipicno za Djevicu sa ASC u Skorpionu ,ali mozda je i drugim Djevicama tako..

Inace sam tezak karakter ,komplicirana do zla boga ,nekad hirovita ,inatljiva ,sarkasticna ,promjenjivih raspolozenja ,nekad otrovna ,ali sa druge strane duhovita i cesto glumim psihologa prijateljima i poznanicima ,a i ljudi mi uvijek povjeravaju svoje tajne..I znaju da sa mnom mogu pricati o svemu..
Hmmm, pa recimo ja uvik laprdan i svi me vide ko komunikativnu osobu, ali kad su neki problemi i intima u pitanju, to dobro izvažem dal reć ili ne (podznak sam Vaga inače). Ako odlučim reći, onda idem okolo naokolo, ali nikako u srž problema. Svoj problem predstavljam u segmetnima, pa kako dobivam savjet za svaki segment, onda valjda stanem onda kad mi koji od tih savjeta i pomogne i dalje više ne pričam, i tako se dogodi da nijedan moj problem nitko ne sazna do kraja.
Eto, tako to nekako izgleda

I da, drugi mi se uvijek povjeravaju, a ja i nisam baš najbolji savjetodavac. Volim slušat, al sam poprilično realna i ne znam utješit ljude i odglumit kad bi to možda i bilo potrebno...
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:13   #2167
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
ja nedavno napravila upravo to nakon 3 i po godine veze

malo mi je krivo jer sam zajebala dobru osobu (isto djevicu), ali jebeš ga, moje nezadovoljstvo je bilo jače od bilo kakve volje za daljnjim žrtvovanjem.
potpisujem sve.. ja nakon 10 godina
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Inace sam tezak karakter ,komplicirana do zla boga ,nekad hirovita ,inatljiva ,sarkasticna ,promjenjivih raspolozenja ,nekad otrovna ,ali sa druge strane duhovita i cesto glumim psihologa prijateljima i poznanicima ,a i ljudi mi uvijek povjeravaju svoje tajne..I znaju da sa mnom mogu pricati o svemu..
meni često znaju reći ...ups sad sam ti rekao i previše, a kad je s tobom tako lako razgovarati
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 17:11   #2168
Quote:
tinna kaže: Pogledaj post
big paulie,sorry što se opet petljam...ali taj tvoj tip ne analizira ništa. vjerojatno bari neku drugu,pa kad ta nije slobodna vraća se tebi,sorry na direktnosti.
objesi ti taj horoskop mačku na rep i ne javljaj mu se nego ga prekriži i nađi nekog drugog.

žao mi je što se bezveze nadaš,a očigledno je da te tip zajebava...znam da je teško kad si zaljubljen ali bojim se da će te više povrijediti to navlačenje od kojeg neće biti ništa,nego to da ti ja dirketno kažem kad ti to tu nitko neće.

želim ti svu sreću i da si nađeš nekoga zbog koga nećeš ovoliko analizirati stvari i nadati se nečemu čega očito nema.

pozdrav i sretno

Pa nema se on meni kaj vraćat kad smo se mi slučajno sreli Ako bari drugu kaj uopće ima radit samnom? Logike tu nema, a on nije klinac...pa se baš s tobom i ne mogu složit
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 13:51   #2169
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
ja nedavno napravila upravo to nakon 3 i po godine veze

malo mi je krivo jer sam zajebala dobru osobu (isto djevicu), ali jebeš ga, moje nezadovoljstvo je bilo jače od bilo kakve volje za daljnjim žrtvovanjem.
Ja nakon 5 godina
ali sam upoznala čovjeka koji mi potpuno u svemu odgovara.

Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
imam odredjenu dozu sramezljivosti u sebi..

Inace sam tezak karakter ,komplicirana do zla boga ,nekad hirovita ,inatljiva ,sarkasticna ,promjenjivih raspolozenja ,nekad otrovna ,ali sa druge strane duhovita i cesto glumim psihologa prijateljima i poznanicima ,a i ljudi mi uvijek povjeravaju svoje tajne..I znaju da sa mnom mogu pricati o svemu..

evo ja sam točno ovakva
i nikada ne znam što sam u podznaku, mješavina čega?
no sigurno nemam sto posto sličnosti sa Djevicom.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 03:40   #2170
na kraju ispada da polovica djevica nema veze sa svojim sunčevim znakom
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 14:58   #2171
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
na kraju ispada da polovica djevica nema veze sa svojim sunčevim znakom
kad smo varljive i prevrtljive
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 11:02   #2172
živa istina

nego,kako da ja saznam svoj podznak? na svakom linku mi ispadne drugačije
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 11:55   #2173
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
živa istina

nego,kako da ja saznam svoj podznak? na svakom linku mi ispadne drugačije
klik
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:30   #2174
hvala
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 14:33   #2175
AH također analiziram sve živo što ugledam (ali meni je to nekako super ,volim kad se lepo istresem analizirajući nebitne osobe,stvari...)...volim kad je neko tačan ..znači ako kaže vidimo se u 9 onnda da si se u 9 stvorio...čak kad idem do prodavnice koja je 20 kuća od mene..ja se sređujem...i nema šanse da izađem napolje ,a da pritom imam nešto što ja vidim nepotrebno na garderobi,telu gde god....nema veze da li drugi vide ili ne...bitno je da ja to vidim..što se tiče osećanja ...ne pokazujem ih nikada pred partnerom jer mislim da je to glupo..danas sutra će da te na neki način zajebe,a ti si mu pričala kako ga volišš...lepše je bez toga...volim te,dušo,srce,bebo...patetično ,glupo,klinački,retardirano..ljubav se pokazuje delima,a ne glupim pričama ... i generalno nemam potrebu da nekom pokazujem osećanja ...to čuvam u sebi i to mi je dovoljno...čak i kad mi se neko svidi mogu o njemu da mislim danima,noćima bez da se išta desi....D: a da zaboravila sam...imam neverovatan brz osećaj kad se uplašim nečega i to kroz čitavo telo..kao i dobru intuiciju ..tačno znam kad neko laže,a kad govori istinu ...čak i kad je osoba znalažljiva :/
Haotična is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 18:22   #2176
Oh da ...i hipohondričar sam neviđeni ..šta god da me zaboli...tipa ruka ..ja odma pomislim šta ako imam neku bolest pa moraju da mi odseku ruku i onda se uspaničim i šetam po kući kao ludak...bojim se mačke,kere jer su njihove dlake opasne tako da ih izbegavam ...čak kad odem kod ortakinje koja ima mačku kućnu... šta god da pipnem ..momentalno trčim perem ruke ..ne nosim svoje stvari po njenoj kuci da se dlake ne bi zalepile za moju garderobu i posle ja slučajno tu istu garderobu dodirnem spontano ili kako god ...i dlaka mi prione za ruku ,a ja to i ne primetim ..i počešem se po licu ..i tako dlaka dospe do usta AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAH :S frustrirajuće je jako to
Haotična is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 23:55   #2177
Quote:
Haotična kaže: Pogledaj post
...
ja sam sad svog čuku zagrlio i poljubio za laku noć, bio mi je sav bundast i lijep pa sam morao. Ne mogu zamisliti uopće život a da se bojim životinja

dok sam mačka imao on je spavao u mom krevetu uvijek i nas dva smo se gurali za prostor, on podupre leđa na zid i gura me sa sve 4 šape dok se ja ne maknem dovoljno da se on može valjati, prasac
čuko se nažalost boji popeti na kat kod mene, inače bih volio da spava kod mene u sobi, ali on preferira dvorište koje čuva cijelu noć vrijedna bubica moja

ps: toliko u zadnjih par stranica loših komentara na djevice da sam počeo izbjegavati forum... znam da nisu djevice med i mlijeko, ali priznajte da kad izbije neka ozbiljna kriza, svatko bi volio imati djevicu uz sebe da sve to dovede u red
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 08:21   #2178
Ne, Markus, ne izbjegavaj temu, da nije bilo tebe i tvojih postova puno nas bi diglo sidro i puno djevica bi ostalo neshvačeno.....haha...i samo.
Najozbiljnije mislim, od prvog dana kada si se pojavio na temi, mislim da gotovo sve ima smisla, toliko si nam približio lik djevice da je to nevjerovatno.
I već sam davno htjela napisati, pa sam se predomislila....mislim da je malo djevica koje bi ovako iskreno i temeljito opisale same sebe i svoje postupke.
Čitajući tebe, u prošlim mjesecima, nalazila sam toliku sličnost u ponašanju i postupcima moje djevice, da mi je ponekad bilo
No, moja djevica nikad ne bi imala muda napisati sve ovako kako si ti napisao, on svoje analize nikada ne bi htjeo a ni mogao prenijeti ovako u slova.
majda1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 08:37   #2179
Eh, zaboravih...al da ste "teški", jeste...i fakat ne može svatko sa vama.
Treba ogromna količina ljubavi da vas se uspije razumjeti, no ako to sami ne dopustite, onda ..
No, zar nemamo svi svojih "bisera"? imamo, a kad bi ti Markus, čuo koji sam ja hor. znak, bilo bi ti gggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Toliko od mene, pozdrav svima.
majda1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 10:42   #2180
Quote:
majda1000 kaže: Pogledaj post
Eh, zaboravih...a kad bi ti Markus, čuo koji sam ja hor. znak, bilo bi ti gggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Bik?

Marcus je jako lijepo približio Djevice svima, pa i meni, nije ih lako shvatiti ali lakše je kad se ima uvid u njihovu logiku.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.