Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2015., 20:28   #3581


Podijeli s nama i mjesto vjenčanja, bend...
vražica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 21:37   #3582
naravnojedan prekrasan restoran na samom moru na opatijskoj rivijeri i našli smo super snimatelja koji je jako profesionalan i super povoljan a snima spotove za Severinu, coloniu i poznate tv emisije jeeeee
pahuljjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 08:29   #3583
ima li netko iskustva sa rasvjetom u restoranu? htjeli bi uzeti ona svjetla u boji pa ako netko ima iskustva neka podijeli
ninichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 08:27   #3584
najam inventara

pozdrav cure, ima li koja iskustva s najmom inventara na podrucju istre? konkretno trebali bi mi stolovi,stolice,stoljnjaci,navlake i pribor za jelo pa ako znate kako se vrte cijene toga? hvala..
nemo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 20:31   #3585
Ima li netko iskustva sa vjenčanjima u restoranu Etien u kampu Kažela u Medulinu?
vražica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 20:14   #3586
Wink

Drage forumašice,
pratim vas već dugo,pa da i ja s vama podijelim moj dan iz snova!!
Svadba je 24.09.16 na stanciji Sisol u Kožljaku(blizina Labina),stancija je prekrasna,kuća na samini,i nigdje se ne vidi ništa drugo osim prekrasnog zelenog krajolika i Sisola u pozadini..
Iznajmili smo šator sa svom pratećom opremom,baldahinima,bočnim zavjesama,tepisonom po želji (uvijek ide novi,tako da si boju biraš po tvojim željama),i na sreću imamo vlastiti restoran od čijeg ćemo naravno imati i catering..
Foto-Saša Halambek,čovjek za poželjeti i odlične cijene!
Video-Studio Brzak-za mene najbolji koje sam do sada vidjela i također vlasnik je za 10!!!
Bend-Grupa Fun Rijeka
Haljina-Biba Pula-same pohvale za sada..
Pozivnice i zahvalnice-Hoopla dizajn-oduševile su me cure,sve pozivnice su unikatne i preljubazne su(što kod ostalih nije bio slučaj)
Ostale stvari još rješavamo,ako vas zanimaju cijene slobodno pitajte..
krokrokrokro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 20:24   #3587
Quote:
vražica007 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa vjenčanjima u restoranu Etien u kampu Kažela u Medulinu?

nisam bila ali sam cula sve pohvale i za hranu i ambijent. u zadnje vrijeme svako toliko čujem da se tamo netko ženi što znači da su vjerojatno dobri
ninichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:23   #3588
Quote:
krokrokrokro kaže: Pogledaj post
Drage forumašice,
pratim vas već dugo,pa da i ja s vama podijelim moj dan iz snova!!
Svadba je 24.09.16 na stanciji Sisol u Kožljaku(blizina Labina),stancija je prekrasna,kuća na samini,i nigdje se ne vidi ništa drugo osim prekrasnog zelenog krajolika i Sisola u pozadini..
Iznajmili smo šator sa svom pratećom opremom,baldahinima,bočnim zavjesama,tepisonom po želji (uvijek ide novi,tako da si boju biraš po tvojim željama),i na sreću imamo vlastiti restoran od čijeg ćemo naravno imati i catering..
Foto-Saša Halambek,čovjek za poželjeti i odlične cijene!
Video-Studio Brzak-za mene najbolji koje sam do sada vidjela i također vlasnik je za 10!!!
Bend-Grupa Fun Rijeka
Haljina-Biba Pula-same pohvale za sada..
Pozivnice i zahvalnice-Hoopla dizajn-oduševile su me cure,sve pozivnice su unikatne i preljubazne su(što kod ostalih nije bio slučaj)
Ostale stvari još rješavamo,ako vas zanimaju cijene slobodno pitajte..
Pozdrav, mene bi zanimale cijene Sisola, koliki je najam, šator, baldahini i ostalo... Hvala unaprijed!
janari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 17:02   #3589
Bend za svadbu?

Molim vas da mi preporučite neki dobar bend za svadbu...da sviraju standardnu svatovsku muziku(znaci domace) te ponesto narodno tipa halid...(ne cajke)

samo nemojte Night Express jer su vec zauzeti
_Unknown_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 19:36   #3590
Smile

Quote:
_Unknown_ kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi preporučite neki dobar bend za svadbu...da sviraju standardnu svatovsku muziku(znaci domace) te ponesto narodno tipa halid...(ne cajke)

samo nemojte Night Express jer su vec zauzeti
Mi smo uzeli Laguna band. Vecinom sviraju domace pjesme, bili smo ih poslusati, dobru atmosferu su napravili. Osim njih smo isli poslusati i Replay band i isto mi se cini da su ok. Jedino nisam sigurna za ovaj dio narodne muzike da li sviraju (mislim na oba benda) jer nismo bas pitali. Ali probaj ih zvati pa pitati
ninichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 19:39   #3591
Ima li netko preporuke za catering doma?
ninichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 17:16   #3592
Quote:
ninichh kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuke za catering doma?
Jesi li možda uspjela pronaći nešto? I mene bi to jako zanimalo.
vražica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 19:24   #3593
Quote:
nemo7 kaže: Pogledaj post
pozdrav cure, ima li koja iskustva s najmom inventara na podrucju istre? konkretno trebali bi mi stolovi,stolice,stoljnjaci,navlake i pribor za jelo pa ako znate kako se vrte cijene toga? hvala..
Ovo i mene zanima pošto sve radimo sami u Villi kod Motovuna.
Ako si možda što saznala, podijeli
janari is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 13:39   #3594
upiti

Pozdrav svima!

Naime ja i cura (buduca supruga) planiramo svadbu slijedeće godine u 9.om ili 10.om mjesecu. Najveći problem nam je sljedeći: Lokacija
Planiramo svadbu od 150-220 ljudi cca
Zanima me sljedeće, jeli itko imao iskustva s tolikom svadbom? Gdje ste je održali?
Najviše nam se dopala ideja svadbe pod šatorom na nekakvoj stanciji ili nešto slično. Sada mozda zvuci bedasto ali kako ste rješili pitanje hrane, jeste uzimali direktno od restorana ili ste preko agencija/stancija/villa rješavali (svadbe pod šatorom).
Ako netko ima iskustva zamolio bih vas da me kontaktirate putem PM-a s iskustvima i naravno sveukupnom cijenom.
Inače budžet za samu svadbu nam je otprilike 20.000€ za sve skupa Jeli mislite da je to malo ili puno za toliku svadbu.
Hvala svima!
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 09:34   #3595
Wink

Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Naime ja i cura (buduca supruga) planiramo svadbu slijedeće godine u 9.om ili 10.om mjesecu. Najveći problem nam je sljedeći: Lokacija
Planiramo svadbu od 150-220 ljudi cca
Zanima me sljedeće, jeli itko imao iskustva s tolikom svadbom? Gdje ste je održali?
Najviše nam se dopala ideja svadbe pod šatorom na nekakvoj stanciji ili nešto slično. Sada mozda zvuci bedasto ali kako ste rješili pitanje hrane, jeste uzimali direktno od restorana ili ste preko agencija/stancija/villa rješavali (svadbe pod šatorom).
Ako netko ima iskustva zamolio bih vas da me kontaktirate putem PM-a s iskustvima i naravno sveukupnom cijenom.
Inače budžet za samu svadbu nam je otprilike 20.000€ za sve skupa Jeli mislite da je to malo ili puno za toliku svadbu.
Hvala svima!
Možda vam je bolje raditi vjenčanje na otvorenom u 9. mjesecu zbog vremena. Računaj da ako radite u šatoru, navečer može biti hladno jer je sve otvoreno, a u 10.mjesecu nije baš ugodno sjediti vani u haljini Nemam iskustva sa šatorima, ali jedna prijateljica se raspitivala kada su oni radili vjenčanje. Njima je šator trebao biti rezervna opcija u slučaju kiše (vjenčanje je bilo u 8.mjesecu pa je ideja bila da bude na otvorenom) i kaže da moraš ostaviti kaparu za šator u svakom slučaju. Ako ti bude lijepo vrijeme i odlučiš da ne želiš šator, kapara ostaje njima, a ako padne kiša ili bude hladno, donose šator i naplacuju punu cijenu.

Od stancija imaš dvije meni jako lijepe-jedna je u blizini Savičente- Stancija 1901, a jedna je Stancija Negričani blizu Divšića. Ja sam ih zvala kada smo planirali pir ali je jedna bila zauzeta, a druga je imala opciju za otprilike 40ak ljudi natkriveno što je nama bilo malo (nismo htjeli riskirati sa kišom). Ali ako uzimate šator, možda možeš tako i na stanciji organizirati. S time da moraš uzeti u obzir da se kod stancija naplaćuje i sama stancija-ali dobiješ barem sobe za goste u toj cijeni. Koliko sam ja pričala sa vlasnicom, oni pružaju uslugu hrane, ali možda se možeš i dogovoriti da imate svoj catering/neki drugi restoran.

Ne znam iz kojeg ste mjesta, ali mislim da hotel Histria u Puli može primiti veći broj ljudi. Ili općenito, neovisno iz kojeg ste grada, mislim da ćete u hotel moći smjestiti veći broj ljudi ako otpadne opcija šatora.

Po pitanju buđeta mi se čini da vam je cijena dobra, kažu da otprilike vjenčanje od stotinjak ljudi košta oko 10 tisuća eura. naravno da je svako vjenčanje različito
ninichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 17:36   #3596
Pozdrav curke! Da podijelimo s vama svoje iskustvo. Vjenčanje je bilo u Sorriso Rijeka ( inače smo iz okolice Rijeke). Bilo nas je 90. Hrana i lokacija super-romanticna(kombinacija pogleda na more i Opatiju pogotovo u suton).Vjenčanica i dekoracija iz Lupoglava-Istra. Preko preporuke sam došla to te ženske koja je ujedno i vlasnica. 3 haljine sam probala, od toga dvije prema njenoj preporuci. Haljina koju mi je ona preporučila kao da je sivana po mojoj mjeri,baš sam zadovoljna sa iskustvom i ljubaznošću te zenske, vidi se s koliko ljubavi i pažnje radi svoj posao.A i iznenadila sam se sa cijenom- pristupačna za svakoga. Dok sam gledala haljine u zg i ri slicne, na haljinama se vidimo da su već puno puta nošene i donji rubovi unisteni-cijena previše jer je to ipak neko ime. Na ovoj haljini nikakve znakove nošenja,ispravnosti i unistenosti nisam našla. Vidi se da ima smisla i za dekoraciju.Nigdje nisam našla tako pristupačnu cijenu za takvu uslugu.Preporučila bih svakome da ode pogledati. Ostalo su bila poznatija imena koja se već spominju ( Grupa Fortuna,Studio Brzak i Foto Alex) za koje ne treba puno pisat
Morska vila2291 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 22:02   #3597
Lokacija vjencanja: Istra

Ima li netko kakvu preporuku za neku dobru lokaciju u Istri? Isto tako ime neke agencija koja bi organizirala sve: dekoracije, klopa, smjestaj.
Vidim izlazak maticara je 6500kn. Nisu normalni. Da li svecenik moze doci na lokaciju i obaviti vjencanje ili se moze samo u crkvi.
Mozda ima neka dobra lokacija sa crkvom?

Svaki savjet je dobrodosao
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:10   #3598
Netko za preporuku..?

Pozdrav curke!
Ja imam vjenčanje 24.09.2016. i kako kažu ono najvažnije ima.
Dakle..
Salu imam-golf club adriatic (Kempinski)
Bend imam- New York bend (ooodlični su)
Fotograf/kamerman- Studio Brzak-Poreč
Crkvu sam riješila.
Ali još sam u potrazi za slastičarnom (kolači i vjenčana torta) i za nekim tko će mi napraviti pozivnice,revere,buket,poklone za uzvanike,ukrasiti salu i Crkvu,pa ako imate kakve prijedloge...slušam..
katy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 22:33   #3599
Quote:
katy1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke!
Ja imam vjenčanje 24.09.2016. i kako kažu ono najvažnije ima.
Dakle..
Salu imam-golf club adriatic (Kempinski)
Bend imam- New York bend (ooodlični su)
Fotograf/kamerman- Studio Brzak-Poreč
Crkvu sam riješila.
Ali još sam u potrazi za slastičarnom (kolači i vjenčana torta) i za nekim tko će mi napraviti pozivnice,revere,buket,poklone za uzvanike,ukrasiti salu i Crkvu,pa ako imate kakve prijedloge...slušam..

Za kolače sve preporuke Antica kolači Pazin.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 17:07   #3600
Thumbs up

Quote:
erin3007 kaže: Pogledaj post
Za kolače sve preporuke Antica kolači Pazin.
Hvala na preporuci...Budem se raspitala za njih!
Još da mi je naći i nekog tko šminka...Mislila sam Make up by Tea (Iz Pule),ali je zauzeta
katy1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.