Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2011., 15:23   #1
Policija će moći tajno ući u stanove i postaviti kamere!

link na http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...6/0149006.html


Znam da će mnogi mislit da je van ovog podforuma ali nekako mi ova prića više pripada tu, Na rubu znanosti.
Pa koja je ovo realnost, zar stvarno već živimo u ovakvom svijetu?

Znam da je u engleskoj, americi i drugim zemljama već odavno i gore, kamere po ulicama, ali sam se uvijek nekako nadao da smo mi daleko od toga, da neće to u nas jer smo još primitivni za njih, ali prevario sam se.
Baš i treba primitivizam da ovako nešto se i ostvari.
Mnogi sf filmovi postaju lagano stvarnost, i to oni ružni.
Jel se meni samo priviđa ili mi idemo put idiocracy-a? http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Kako vi gledate na sve ovo i koja su vaša razmišljanja?
vicko.van.neel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 20:15   #2
A da možda pročitaš te odredbe zakona?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:59   #3
Malo po malo svi ćemo se moći uvjeriti koliko je istine u " teorijama zavjere".
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 10:08   #4
novinarski senzacionalizam po običaju vadi stvari iz konteksta, to je ono što prvo pomislim.
drugo, pojedine nove odredbe zakonakojima se zadire u temeljna prava čovjeka su nedopustive, ili bar u najmanju ruku upitne i sa jamčenog ustavnog i međunarodnog gledišta. zato je dobar dio novog ZKP i na Ustavnom sudu i prije same primjene u rujnu očekuje se da se dobar dio odredbi sruši! kupus salata šta su napravili s tim, a sve kao zbog bolje efikasnosti.
Cleoperla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 12:32   #5
Htjeli ili ne htjeli ipak ćemo biti u Big Brotheru, samo nažalost nagrada za pobjednika neće biti milijun kuna, eura, dolara ili čega već.
EU izgleda doživljava Hrvatsku kao svoj poligon za razne pokuse, a sve pod izlikom borbe protiv kriminala.

Quote:
Zakon omogućuje policiji tajno prikupljanje podataka čak i ako sumnja u nedopuštenu uporabu autorskog djela ili izvedbe umjetnika. Pojednostavljeno, to znači da policija smije zatražiti sudski nalog za prisluškivanje, presretanje, prikupljanje i snimanje računalnih podataka ili tajni ulazak u stan radi snimanja čak i ako sumnja da netko sluša glazbu koju je nelegalno nabavio na internetu. Tako široke mogućnosti mogu dovesti do pretjerane uporabe tajnih mjera i uvelike narušiti Ustavom utvrđena prava i slobode građana – mišljenja je Đ. Lubura, stalni sudski vještak za telekomunikacije, tehniku i metodologiju prisluškivanja
Srećom pa ljudi vrlo rijetko skidaju sa interneta glazbu i filmove.

I ono što je najvažnije u cijeloj toj priči

Quote:
Najveći je problem što ne postoji nikakav neovisan nadzor nad radom policije koja svakom izmjenom zakona dobiva sve veće ovlasti zadiranja u privatnost, smatra Lubura.
Quote:
Primjerice, policija smije bez naloga suda vidjeti s kime ste razgovarali ili razmijenili SMS i gdje ste se tada nalazili i tu ovlast koristi za oko 40.000 brojeva godišnje. Sustav koji ima zakonske ovlasti zadirati u Ustavom zajamčena ljudska prava i slobode ne smije počivati na osobnom poštenju i manjkavim internim procedurama nego na snažnom i neovisnom nadzoru kojeg danas, nažalost, nema. Osim stupanja na snagu novog Zakona o kaznenom postupku, očekuju nas i izmjene Kaznenog zakona pa će, prema nacrtu prijedloga, kazne za računalni kriminal porasti i do 10 godina zatvora, kao što je slučaju kad je riječ o računalnoj prijevari.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!

Zadnje uređivanje zeljko_ri : 17.05.2011. at 13:37.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 16:31   #6
Mislim da je zakon previšeblag i da daje premala ovlaštenja policiji. Što veća kontrola subverzuvnih i svih ostalih segmenata kolektiviteta, to je život sviju bolji.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:48   #7
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
...Srećom pa ljudi vrlo rijetko skidaju sa interneta glazbu i filmove...
Nije bitno da li je netko nešto skinuo... dovoljno je da oni "sumnjaju" da je
__________________
Knowing more doesn't make you a better person. Being more compassionate does.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:34   #8
Quote:
Krešimir kaže: Pogledaj post
Nije bitno da li je netko nešto skinuo... dovoljno je da oni "sumnjaju" da je
Napokon neko ko razumi.

Ako sumnjaju, znaći ako ih je volja.

A jel možemo mi sumnjat?

Evo npr. ja sumnjam da sin od npr. šefa policije ili gradonačelnika skida ilegalni sadržaj, nek sad odu pa provjere, tad nek kažu je li, sutkinja prića nešto na mobitelu sumnjivo pa nek nju malo prisluškivaju. Evo ja sumnjam. Jel vam to sad dovoljno da izvršite zakonite radnje ili moram prvo proći vaš birokracijsi štit, pa onda kad budete znali moj identitet ucjenit ćete me ili zastrašit.
Neče te me fascinirat i zadivit s već viđenim stvarima:
http://news.webshots.com/photo/10134...0679aTyEmsNjuN

vidi administracije


skužili su da silom baš i neide, ali su istražili nove načine osvajanja.
Rat nemora bit fizički, ovi psihički je još brutalniji.

ZAŠTO?

U fizičkom svijetu ratovat je mukotrpno i resursno teško, oružje se mora izradit od materijala (što lakše što teže dobavljivih), te teškog fizičkog rada.
Strategija koju mogu osmislit i izvest je ograničena s vrstom oružja, vrstom upravljanja oružja.

U psihološkom osvajanju, samo je mašta granica, oružje je jednako maštovito i može se primjenit na maštovite načine.
Kad se to uzme u ozbir dobijemo bezbroj strategija, načina, oružja koja koristimo u psihološkom ratu.
Agresivnost i brutalnost ljudi nad samim sobom koja su vršena u prošlosti svodila se na fizičko nasilje, ako je postojao netko tko je sposoban izvršit fizičko nasilje nad čovjekom zašto nebi postojao netko tko bi izvršavao i psihičko nasilje, mnogi osvajači i bolesnici u povijesti čovječanstva je fizički izvršio nasilje nad masivnim brojem ljudi, jeli postoji mogućnost da danas ima ljudi koji nad cijelim čovječanstvom vrši psihičko nasilje????

Možda je WW3 već tu, samo mnogi nisu ni svjesni da su u ratu.
Jer nisu svjesni da im se vrši nasilje jer su manipulirani oružjem koje prodire u duboku podsvijest.


That's all fox.
Don't worry be happy
vicko.van.neel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:23   #9
Naravno da je dovoljno da sumnjaju, Zato jer je kod nas sve naopako. Ja recimo mogu izmislit da sam sinoc vidio tog i tog kako pokusava provaliti u banku. I policija ce ga privesti na obavijesni razgovor samo na temelju moje rijeci. I onda on mora dokazivati gdje je bio i sto je radio u to vrijeme, znaci da je kriv dok ne uspije dokazati da je nevin. Umjesto da bude obrnuto kao u normalnim zapadnim zemljama.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:52   #10
Počnite nabavljati uređaje za detekciju špijun buba, a možda bi trebalo i minirati ulazna vrata stana ili ih bar staviti pod strujni napon, a što se tiče interneta trebalo bi počet koristiti proxy servise, pa nek nas onda prate...
U državi u kojoj policija postaje najveći kriminalac moraš postati i sam kriminalac iako nikad nisi imao namjeru da to postaneš jer ako ne postaneš kriminalac nećeš se drugačije moći zaštititi od ovog terora države koji se beskrupulozno polako sve više uvodi, a to doista nije ništa drugo nego teror.
Ameri sruše sami svoje tornjeve, što je teror par excellance a sve zato da stvore alibi za još veći teror tj. uvođenje policijske države, a ovom smeću od države kakva je Hrvatska ni ne treba nikakav alibi, samo ovoj stoci od robota narediš u Saboru da dignu ruke i stoka digne ruke, a kad neko organizira neki prosvjed na Trgu bana Jelačića tri put više stoke se okupi na Cvjetnom na terasama kafića nego kaj ih dođe na Jelačić plac i onda sve kaj nam preostaje je ili se sam zaštititi ili doć na forum i cmizdriti kaj smo okruženi ljudima kojima su mozgovi tako oprani i čiji je moral tako srozan da ih nije briga za nikog i ništa sve dok se njihovoj vlastitoj guzici nešto ne dogodi, a takav stav i ponašanje osiguravaju savršenu podlogu za svaku vrstu experimenata nad ovim drekom od države koji ima jedan jedini cilj i to pod svaku cijenu : ući u EU!
I na kraju stoka o kojoj pričam će izaći na referendum i zaokružiti DA, zar ne ?
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:14   #11
Imam jedno pitanje za čuvare zakona
Kaj se bi desilo da recimo JA u nekoj varijanti dođem u svoju kuću i nađem murjaka kako mi postavlja mikrofone ili kamere???
Jel ga smijem malo izudarati jer je provalio U MOJU KUĆU a to je za mene svetinja i da ne znam isus krist uđe u moju kuću bez mog dopuštenja taj ide u najboljem slučaju u traumu
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:23   #12
Pa policija je to oduvijek mogla i radila, samo se sad neko sjetio da napise kao neki zakon o tome koji ce kao biti izglasan ili, sto je jos vjerovatnije, odbijen pa ce se svi osjecati super i misliti da su happy i kontati "eto, niko nas ne moze spijunirati, to nije po zakonu..." a tada ce jedino policija i država stvarno biti happy jer ce znati da su narodu uvalili veliku sargarepu a ovaj ju je dočekao kao gladan magarac. Koja je to farsa jbte, pa zar neko moze povjerovati u to?Pa javna je tajna da svaki operativni sistem za računare ili bilo što drugo mora po default-u imati obezbjedjen backdoor za službe državne bezbjednosti i druge super-tajne vladine organizacije, tek da se jadnici ne bi mučili sa hack-anjem. Prvo veliki hacker (i najslavniji), Steven Mitnick aka Condor, svojevremeno je prvi otkrio takav backdoor na Windowsu koji je Microsoft mora ugraditi na zahtjev CIA-e, čitao sam o tome u njegovim memoarima nekad davno. Danas se sve snima i pretražuje, pa čak i private chat komunikacije medju igračima u MMO igrama kao što je Warcraft (to čak i piše sitnim slovima u "Uslovima korištenja"). Od kako je Internet nastao sva komunikacija na njemu se prati i snima po potrebi, sve po klasičnim principu ključne riječi (što je tek prvi layer pretrage) na jednostavan način - komunikacija se pušta kroz analizatore teksta koji traže razne keywords (weapons, explosive...) i čim naidju na neku od njih odmah se bilježi ko je slao i kome, nalaze se IP adrese i tako dalje, pa se sumnjivi tekst šalje na viši nivo analize na dalju provjeru. Odličan primjer toga imamo u Kini, gdje npr. ne smijete ukucati riječ Tjenanmen u neki web pretraživač, pošto je to jedna od najvažnijih ključnih riječi, čije spominjanje na netu može da vas košta hapšenja. Špijunaža stanovništva se vrši u svim zemljama, pa i kod nas, a ovo sa policijom, kamerama i bubicama samo je vrh ledenog brijega. Vjerujte da će čak i ova moja bezazlena poruka biti detektovana kao sumnjiva jer sam je natrpao raznim key-words.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:52   #13
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za čuvare zakona
Kaj se bi desilo da recimo JA u nekoj varijanti dođem u svoju kuću i nađem murjaka kako mi postavlja mikrofone ili kamere???
Jel ga smijem malo izudarati jer je provalio U MOJU KUĆU a to je za mene svetinja i da ne znam isus krist uđe u moju kuću bez mog dopuštenja taj ide u najboljem slučaju u traumu
Dobro kažeš, al znaš kaj bi se desilo u tom slučaju, frajer bi brzo pokušao izvući značkicu i zavapiti policija, sam mislim da značkicu ne bi brže izvukao nego kaj bi mu moj direkt razvalio sjekutiće, a ak bi i viknul policija prije nego mu nogom razbijem jaja taj uzvik bi se tako pomješao sa cviljenjem i zapomaganjem od upravo napravljene kajgane da se nikako ne bi moglo jasno razabrati što je taj krik trebao u fonetskom i fonološkom smislu uopće značiti. Tako da mislim da takva ulaženja u kuće i stanove stvarno moraju odrađivati jarani koje bi naš Jajan iz noćne more fonetski i fonološki nazvao ispravnije nego što sam ja napisao. A da ne govorim o varijanti gdje jajani pomisle da je stan prazan pa počnu ulazit unutra dok sam ja unutra, u tom slučaju radi moja finska sjekira koju imam pravo držati iznad kreveta kao što je i držim, jer sam dokazano lud. Žao mi je, ništa osobno, navika iz rata.
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Pa policija je to oduvijek mogla i radila, samo se sad neko sjetio da napise kao neki zakon o tome koji ce kao biti izglasan ili, sto je jos vjerovatnije, odbijen pa ce se svi osjecati super i misliti da su happy i kontati "eto, niko nas ne moze spijunirati, to nije po zakonu..." a tada ce jedino policija i država stvarno biti happy jer ce znati da su narodu uvalili veliku sargarepu a ovaj ju je dočekao kao gladan magarac. Koja je to farsa jbte, pa zar neko moze povjerovati u to?Pa javna je tajna da svaki operativni sistem za računare ili bilo što drugo mora po default-u imati obezbjedjen backdoor za službe državne bezbjednosti i druge super-tajne vladine organizacije, tek da se jadnici ne bi mučili sa hack-anjem. Prvo veliki hacker (i najslavniji), Steven Mitnick aka Condor, svojevremeno je prvi otkrio takav backdoor na Windowsu koji je Microsoft mora ugraditi na zahtjev CIA-e, čitao sam o tome u njegovim memoarima nekad davno. Danas se sve snima i pretražuje, pa čak i private chat komunikacije medju igračima u MMO igrama kao što je Warcraft (to čak i piše sitnim slovima u "Uslovima korištenja"). Od kako je Internet nastao sva komunikacija na njemu se prati i snima po potrebi, sve po klasičnim principu ključne riječi (što je tek prvi layer pretrage) na jednostavan način - komunikacija se pušta kroz analizatore teksta koji traže razne keywords (weapons, explosive...) i čim naidju na neku od njih odmah se bilježi ko je slao i kome, nalaze se IP adrese i tako dalje, pa se sumnjivi tekst šalje na viši nivo analize na dalju provjeru. Odličan primjer toga imamo u Kini, gdje npr. ne smijete ukucati riječ Tjenanmen u neki web pretraživač, pošto je to jedna od najvažnijih ključnih riječi, čije spominjanje na netu može da vas košta hapšenja. Špijunaža stanovništva se vrši u svim zemljama, pa i kod nas, a ovo sa policijom, kamerama i bubicama samo je vrh ledenog brijega. Vjerujte da će čak i ova moja bezazlena poruka biti detektovana kao sumnjiva jer sam je natrpao raznim key-words.
Ti si izgleda jedini koji misli da ovaj pokušaj ozakonjenja ovakvih nečuvenih ovlasti policije nije ništa doli bezazlena igrica koja ustvari ima za cilj nekakvo opipavanje bila nacije ?

Idem si sad kad sam ovako iznerviran napokon skinuti ovaj omiljeni film koji mi nedostaje u dvd kolekciji :
http://www.youtube.com/watch?v=0-H0atsgZro

Zadnje uređivanje obama_binladen : 19.05.2011. at 00:09.
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 07:03   #14
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za čuvare zakona
Kaj se bi desilo da recimo JA u nekoj varijanti dođem u svoju kuću i nađem murjaka kako mi postavlja mikrofone ili kamere???
Jel ga smijem malo izudarati jer je provalio U MOJU KUĆU a to je za mene svetinja i da ne znam isus krist uđe u moju kuću bez mog dopuštenja taj ide u najboljem slučaju u traumu

Šta bi se desilo? Istamburao bi te pandur što mu smetaš u poslu. I teeba naravno, čovek radi, a ti bi tu nešto da mu brbljaš...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 09:18   #15
Quote:
obama_binladen kaže: Pogledaj post

Ti si izgleda jedini koji misli da ovaj pokušaj ozakonjenja ovakvih nečuvenih ovlasti policije nije ništa doli bezazlena igrica koja ustvari ima za cilj nekakvo opipavanje bila nacije ?
Pa ne bas "bezazlena" igrica, već farsa kojom se narodu trebaju zamazati oči, posebno kada takav zakon "ne prodje" dalje pa narod skonta kako je siguran.

Kao što sam rekao, policija je to oduvijek radila, radi i radiće. Pozicija spijunira opoziciju i obratno, spijuniraju se predsjednici i premijeri, a da neće obično stanovništvo koje im se učini sumnjivo zbog npr. svoje on-line komunikacije (o čemu sam detaljnije govorio gore).
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 11:20   #16
Da, jedini cilj je sve što ste nabrojali. Rješavanje kaznenih djela je samo usputni dobitak i nekakvo pokriće.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 12:02   #17
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Pa ne bas "bezazlena" igrica, već farsa kojom se narodu trebaju zamazati oči, posebno kada takav zakon "ne prodje" dalje pa narod skonta kako je siguran.

Kao što sam rekao, policija je to oduvijek radila, radi i radiće. Pozicija spijunira opoziciju i obratno, spijuniraju se predsjednici i premijeri, a da neće obično stanovništvo koje im se učini sumnjivo zbog npr. svoje on-line komunikacije (o čemu sam detaljnije govorio gore).
Kad bi policija radila svoj posao onda im ne bi trebalo iživljavati se nad dječicom koja skida filmove i glazbu s neta, al budući da policiji i nije ništa drugo posao nego da zadovolji nastrane želje i željice panjina koje nikako da siđu s vlasti već 20 godina (uvijek jedni te isti lopovi i kriminalci) onda naravno da treba uvesti policijsku državu budući da ni ove panjine koje su na vlasti više ustvari nisu vrhovna vlast u Hrvatskoj koja je već postala protektorat nekih drugih centara moći iz čijih lisnica već dobivamo lovu za kruh i mlijeko s obzirom da su nas za sitnu proviziju (ovih istih panjina koje kao stoka od robota dižu ruke u Saboru po nalozima svojih stranačkih šefova) već odavno kupili.
A zašto tim stranim gazdama čiji smo robovi već postali treba policijska država ? Pa vjerojatno zato da kad počnu rezati i ona preostala socijalna prava od kojih živimo mogu lakše kontrolirati bunt naroda koji se ionako neće dogoditi budući da ako se do sada nije dogodio teško da se može dogodi čak i ako im policija počne ulaziti u kuće i silovati im vlastite žene i djecu.
Eto, toliko visoko mišljenje imam o svijesti ovoga naroda, mislim da se Matija Gubec, Stjepan Radić, Ban Jelačić, Zrinski i Frankopani i ostali (da ne idem dalje u povijest) velikani koji su se svojim životima bili spremni žrtvovati u borbi protiv tuđina, dakle, mislim da nas duše spomenutih s neba gledaju sa najvećim stupnjem gađenja koji se uopće može zamisliti.
A oni među nama živućima u kojima je ostao makar još i jedan gram časti i poštenja jedino što još mogu u ovakvoj situaciji je željeti što prije ili otići na Nebo k ovim časnim junacima prošlih vremena i/ili se moliti Bogu da sva ova gamad na vlasti i oni koji s njom surađuju na bilo koji način osjete bijes Božjeg gnjeva i pravde koji ih nesumnjivo čeka s onu stranu života, ali će okus kazne koja im je već određena osjetiti već i za ovoga života, u to uopće ne sumnjam.
A kad se ta kazna (kakva god bila) počne događati na širem i očitijem planu, kad zahvati odjednom kao elementarna nepogoda cijele slojeve društva ili cijelo društvo možda bar onda ova hipnotizirana masa običnih ljudi napokon bude ujedinjena u nekoj sinhroniziranoj akciji i izađe na ulice u broju u kakvom su prije još samo 20ak godina znali izaći za recimo obranu jedne radio stanice. Zamislite samo to, mislim i ja sam bio na tom prosvjedu, ali gdje su sad ti isti ljudi ? Očito im je prelijepo, pa kad im je prelijepo zašto da ih onda policija ne prisluškuje i ne prati ? Bar muževi neće više trebati unajmljivati privatne detektive da im prate sumnjive žene, sam pitaju frenda u murji da im izlista sms poruke i da mu dostavi gps lociranje kretanja voljene ženice, eto ima to i svoje komparativne prednosti, dabome.
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 14:40   #18
Quote:
vicko.van.neel kaže: Pogledaj post
link na http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...6/0149006.html


Znam da će mnogi mislit da je van ovog podforuma ali nekako mi ova prića više pripada tu, Na rubu znanosti.
Pa koja je ovo realnost, zar stvarno već živimo u ovakvom svijetu?

Znam da je u engleskoj, americi i drugim zemljama već odavno i gore, kamere po ulicama, ali sam se uvijek nekako nadao da smo mi daleko od toga, da neće to u nas jer smo još primitivni za njih, ali prevario sam se.
Baš i treba primitivizam da ovako nešto se i ostvari.
Mnogi sf filmovi postaju lagano stvarnost, i to oni ružni.
Jel se meni samo priviđa ili mi idemo put idiocracy-a? http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Kako vi gledate na sve ovo i koja su vaša razmišljanja?
i ovo je onda slobodna zemlja
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 15:29   #19
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za čuvare zakona
Kaj se bi desilo da recimo JA u nekoj varijanti dođem u svoju kuću i nađem murjaka kako mi postavlja mikrofone ili kamere???
Jel ga smijem malo izudarati jer je provalio U MOJU KUĆU a to je za mene svetinja i da ne znam isus krist uđe u moju kuću bez mog dopuštenja taj ide u najboljem slučaju u traumu
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Šta bi se desilo? Istamburao bi te pandur što mu smetaš u poslu. I teeba naravno, čovek radi, a ti bi tu nešto da mu brbljaš...
Ja bi ga ubio i rastopo u kaustičnoj sodi.
tugyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 16:57   #20
Quote:
tugyman kaže: Pogledaj post
Ja bi ga ubio i rastopo u kaustičnoj sodi.
Evo šta se događa kad policija prati žene preko gps-a pa dostavi mužu kartu kretanja i sadržaj sms korespondencije, mislim mi smo ipak slobodoumna nacija :
http://www.youtube.com/watch?v=q6zq7...eature=related
A ovako izgleda ozbiljan politički dijalog u Hrvatskoj o ozbiljnim temama :
http://www.youtube.com/watch?v=pxBzB...eature=related
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.