Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2011., 01:19   #1181
zanimljiva teorija i usporedba s eleninom
http://www.youtube.com/watch?v=oioVNsVfYjI
Mrax is offline  
Old 25.08.2011., 01:33   #1182
Ajde molim te prepričaj o čemu se radi. Onaj lik govori tako sporo i dosadno da mi je došlo da se ubijem nakon 4 minute, nema teorije da odgledam svih 39
bashd is offline  
Old 25.08.2011., 03:20   #1183
Quote:
Mrax kaže: Pogledaj post
zanimljiva teorija i usporedba s eleninom
http://www.youtube.com/watch?v=oioVNsVfYjI
Zanimljiv video, ugasio ga nakon minute! Ljudim Di ih samo nalazite Onaj pripovjedač je tako uvjerljiv! hehe
Naziv yt kanala je "yowbooks" Eto znatiželja me odvela dole na link u opisu ispod videa, pa na neki katalog! Prosto nisam mogao da se odlučim koju ću knjigu ili cd naručit!

Zadnje uređivanje deki00 : 25.08.2011. at 03:41.
deki00 is offline  
Old 25.08.2011., 10:10   #1184
Quote:
bashd kaže: Pogledaj post
Ajde molim te prepričaj o čemu se radi. Onaj lik govori tako sporo i dosadno da mi je došlo da se ubijem nakon 4 minute, nema teorije da odgledam svih 39
ehh...google generacija. Ako nije za 3 minute onda ti se ni ne da čitati ili slušati.
Kerefek76 is offline  
Old 25.08.2011., 11:14   #1185
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Odbrojavanje posljednjih tjedana


9 dana – ozbiljno drhtanje (klimanje, ljuljanje; potresanje)
4,5 dana – statička nagnutost u lijevo
2,5 – 3 dana – progresija (i nagnutost u desno)
3 dana – mrak
6 dana – Sunce izlazi na zapadu
18 dana – usporavanja rotacije
5,9 – 6 dana – rotacije nema
pomicanje Zemljine osi



Eto, tako piše na ovoj stranici:

http://www.planetxelenin.com/odbrojavanje


A sad moje mišljenje. Nakon pomnog proučavanja, "i tamo i vamo", kako kažu, mišljenja sam da će taj datum 26. 09. proći kao i današnji. A onda će pristići objašnjenja sa jubita da se to nama priviđa i da smo zapravo u proteklim mjesecima gledali sav taj loš utjecaj Elenina (globalna kriza, uhićenje Gadafija, potrese, vulkane i sl), ali to će ionako pasti u vodu 18 dana prije. Ako taj Elenin ne napravi nikakvu štetu desetak dana prije poravnanja, neće ni za vrijeme poravnanja. Drugo, kad prođe i 21. 12. 2012. onda će nas i zeta talk i njeni samo njoj čujni i vidljivi Kasiopejci će nas prosvijetliti da smo ušli u višu sferu svijesti i energije, alida mi to ne primjećujemo. Ukoliko se Bandić i Kerum transformiraju u nešto tipa majke Tereze, onda ću i povjerovati u to.


Ah, da ne zaboravim! Prošlu noć sam spavao vani u ugledao NLO. Snimio sam ga i evo ga:

http://www.youtube.com/watch?v=9nYAF2yh5vk

I oda su sletjeli u moje dvorište i sad sve vidim - čitavu budućnost. Vanzemaljac Mikurakouko iz najudaljenijeg zviježđa Kukulakopol mi je šapnuo da će se sve zbiti 14. 06. 2034. godine, ujutro u 8,00 po srednjeameričkom vremenu, kad će nervno puknuti američki predsjednik zato što će ga žena prevariti sa prvim potpredsjednikom, te će u naletu bijesa okinuti sve one šifre koje ima u kuferu. I tad će se zbiti kraj. THE END! Ja sam ovom vanzemljanu povjerovao jer je imao vrlo zabrinuto lice. Rekao mi je da upozorim Zemljane i dodao da Zeta Talk i ini zlogukli proroci "trkeljaju same gluposti". Eto, upravo tako se izrazio.

Evo, to vam je taj vanzemljani Mikurakouko

Ako se ne varam ovo ima i u svetim spisima poput Kurana i Biblije ne znam neka vjernici potvrde .


Inace meni je fascinantno kako su ljudi mirni zato sto su ubjedjeni da ce pokraj zemlje proci ''samo'' komet . Bio komet lil ta mrcina Nibiru nije mi sve jedno kada znam da ce prakticno prozujati kraj nase zemlje
Valencia c.f. is offline  
Old 25.08.2011., 11:34   #1186
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Pa "nebo nam je hologram", to ti je sad najnoviji hit na youtube! Tako nam se prikriva Nibiru
Tko ima volje neka dođe ovaj petak i/ili subotu na Petrovu Goru - biti će puno teleskopa, nebo je fantastično mračno kao nikada do sada (bio sa u utorak i srijedu) - pa ako imate kakva pitanja, bojazni ili strahove, dođite, pogledajte i popričajte sa nama. U subotu popodne će u lovačkom domu Muljava biti predavanje o potencijalnim ubojicama Zemlje te misijama Dawn i New Horizons. BTW, asteroid Vesta se bez problema vidi golim okom! Nažalost Elenin nije trenutno vidljiv no biti će puno drugih lijepih stvari za promatranje

http://www.ad-beskraj.hr/pgsp/pgsp-2011

Eh, da, gulaš u lovačkom domu je predobar
Astrobobo is offline  
Old 25.08.2011., 11:38   #1187
Quote:
Valencia c.f. kaže: Pogledaj post
Inace meni je fascinantno kako su ljudi mirni zato sto su ubjedjeni da ce pokraj zemlje proci ''samo'' komet . Bio komet lil ta mrcina Nibiru nije mi sve jedno kada znam da ce prakticno prozujati kraj nase zemlje
Pa neće prozujati praktično kraj Zemlje. Proći će na udaljenosti od 35 milijuna km, što je oko 90 puta dalje nego Mjesec.
A jel se bojiš Venere kad prolazi blizu Zemlje? Ona prođe na nekih 40 milijuna km od nas, znači tek malo dalje nego Elenin, a to je planet veličine i mase malo manje nego Zemlja.
Adama is offline  
Old 25.08.2011., 12:17   #1188
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
BTW, asteroid Vesta se bez problema vidi golim okom!
kam da točno gledam?

hm http://www.youtube.com/watch?v=j9gK4...eature=related
, zanimljivo, nisam očekivala baš ovakve izjave na vijestima.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 25.08.2011., 13:21   #1189
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
kam da točno gledam?

hm http://www.youtube.com/watch?v=j9gK4...eature=related
, zanimljivo, nisam očekivala baš ovakve izjave na vijestima.
Neka te ne začudi kada ćeš takve komentare čuti svaki dan sve više...
Gdje ima dima ima i vatre ma koliko mi šutjeli o tome...
http://beforeitsnews.com/story/1004/...d_Weather.html
morski1 is offline  
Old 25.08.2011., 13:54   #1190
Quote:
morski1 kaže: Pogledaj post
Gdje ima dima ima i vatre ma koliko mi šutjeli o tome...
http://beforeitsnews.com/story/1004/...d_Weather.html
Kakav prekrasan kumulonimbus

Evo, ovo je meni najbolje kad ljudi stavljaju ovakve stvari kao dokaz jer se ne razumiju (u ovom slučaju u oblake i meteorologiju) pa se to automatski smatra nečim nenormalnim.
Adama is offline  
Old 25.08.2011., 14:12   #1191
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Kakav prekrasan kumulonimbus

Evo, ovo je meni najbolje kad ljudi stavljaju ovakve stvari kao dokaz jer se ne razumiju (u ovom slučaju u oblake i meteorologiju) pa se to automatski smatra nečim nenormalnim.
Čudim se kako još nisu ništa rekli za ovu pješčanu oluju u Phoenixu da je to napravio Nibiru.
nepoznati87 is offline  
Old 25.08.2011., 14:19   #1192
Evo Igor Kostelac se dramatično na svom blogu "Urbi et Orbi", osobno javio putem jubita. Ja sam mislio da je on već na Učkoj, a on švrlja po jubitu.

Nadalje, kaže on kako iznosi same činjenice, da su grupe za preživljavanje zamka da nas lakše potamane. E, to mi je baš smiješno. U Hrvatskoj vjerojatno ( a pretpostavljam i u svijetu) neće biti više od 50-ak ljudi koji će u te dane pobjeći u rupe, pećine i planine. Pretpostavljam i u svijetu da će tako biti. Tako da se glede toga Iggy ne mora bojati. Za veliku većinu nas je ovo samo dokona zanimacija i zabava. Igor nabraja i "činjenice" o dva sunca u našoj glaksiji, povećan broj potresa (iako je jedan član dao truda nekidan i pobrojao u svijetu 114 potresa u kolovozu prije 4 godine, a danas u tom razdoblju bilo 119 potresa. Prosječna snaga im podjednaka!). Pametnome dosta! Što se tiče vrućina koje Kostelac spominje dovodeći ih u vezu s Nibiru i Eleninom, naši priznati meteorolozi so donijeli podatke o podjednakim vrućinama u RH u proteklih 60-ak goidina. Tako da ove vrućine nisu ništa neobičajeno! Sijerković je car na polju meteorologije, a kad čovjek kao on tako kaže, treba mu vjerovati.

Jedva čekam da ova gongula sa ovim glupostima prođe. A ako netko počini samoubojstvo iz straha, kazneni zakon poznaje institut nepotrebnog sijanja i širenja panike. I sam Kostelac izgleda izgubljeno i preplašeno u svom obraćanju. Čovjek u to zbilja vjeruje. Pitam se hoće li Kostelac preuzeti odgovornost za te naivne ljude.

Nadalje, Kostelac govori o spašavanju svoga tjelesnog jastva, kao da će vječno živjeti. On je usmjeren samo na materijalno, a na blogu često i prostači. Za većinu Hrvata koji su Katolici, duhovno je ono čemu težimo i želimo spasiti dušu, jer znamo da nam je mrijeti kad tad - s "Nibiruom" ili bez njega. Isus je jednom rekao: "U svijetu imate muku, ali ne bojte se! Ja sam pobijedio svijet!" . Ma što da se dogodilo u budućnosti, ostajem uz svoju vjeru, papu i Isusa, jer je On tako naložio. Želim biti u tom vjernom stadu i kad se svi okrenu od vjere. Ovo što Kostelac priča nema veze sa kršćanstvom ni sa Bogom, već samo s New Ageom, čiji je on kao protivnik. A u biti tim sinkretizmom pridonosi upravo New Ageovštini.

I za kraj, čudim se kako znanstveni svijet šuti u velikoj uroti. Vrlo neuvjerljivo! Toliki znanstvenici u svijetu i svi šute o "Velikoj istini" koju "znanstvenik" Kostelac zagovara. Svi su oni urotnici, zavjerenici, gušteri, u matrixu, enunaki... O Bože, ljudskoj gluposti nema kraja. Jedva čekam 26. 09. 2011. da to prođe ili da me dobri Bog toga kobnog dana uzme u svojoj milosti i izbavi iz ovog šupljoglavog svijeta. Bože mili, u svijetu imamo muku. Ali ne bojim se, jer ti si pobijedio svijet!

http://www.youtube.com/watch?v=ZTyab...eature=related
Pucko300 is offline  
Old 25.08.2011., 14:24   #1193
Ma već smo ranije rekli; ne obraćati pažnju na taj blog ili ga čitati samo kao neobavezno štivo, iz zabave, da se ubije vrijeme.
Ord Mantel is offline  
Old 25.08.2011., 14:48   #1194
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
... A ako netko počini samoubojstvo iz straha, kazneni zakon poznaje institut nepotrebnog sijanja i širenja panike. I sam Kostelac izgleda izgubljeno i preplašeno u svom obraćanju. Čovjek u to zbilja vjeruje. Pitam se hoće li Kostelac preuzeti odgovornost za te naivne ljude...
Zašto si ti toliko opsjednut s nečijom kaznenom odgovornošću??? Ako živiš u Hrvatskoj, a vjerujem da živiš, jasno ti je da pojam odgovornosti ne postoji. Dali će bankari odgovarati što su kao obrazovani ekonomski 'stručnjaci' davali kredite neobrazovnim ovcama kojima je plaća bila veća 30% od rate kredita? A Kostelca s njegovim argumentima mogu ozbiljno shvatiti samo neobrazovane ovce.
schnitzl is offline  
Old 25.08.2011., 16:17   #1195
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
hoće li Kostelac preuzeti odgovornost za te naivne ljude.
kakvu odgovornost i za kaj?
za: ak se neki psihijatrijski slučaj samoubije jer je pročital nekaj na netu?
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Old 25.08.2011., 17:00   #1196
Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
kakvu odgovornost i za kaj?
za: ak se neki psihijatrijski slučaj samoubije jer je pročital nekaj na netu?

Pa slušaj ti šmokljanice ovo. Da ti na desetine članaka postaš na nekoj svojoj stranici, uvjeravajući ljude da je s nama gotovo do 26. 09. i da ti se primjerice kćer prijatelja 16- ogodišnjakinja ubije, a otkriveno je oproštajno pismo gdje je to napisala, kako bi se ti osjećala?

Ti se ne osjećaš krivom, jer se ne radi o tvojoj guzici. To što se radi o NET-u ne znači da možeš stvarati i sijati paniku kako te volja. Po meni, trebala bi postojati i odgovornost za napisanu riječ i mislim da se društvo i razvija u tom pravcu.

Nisam za cenzuru NET-a, ali... Vidjeli ste i sami, evo u današnjim novinama piše: Časnik HV-a preko interneta vabio maloljetnice i slao im slike svoje golotinje. A o pedofilima na NET-u svako malo se piše. I policija ih nađe.

dakle, u svijetu su sve češći slučajevi da se češlja i NET. U Britaniji su uhićeni maloljetnici koji su putem fejsa pozivali na prosvjede. Dobili su vrlo stroge kazne.

Sorry za off topic, tema je Elenin. Ali, nisam mogao odoljeti. Slobodu interneta mnogi zloupotrebljavaju.
Pucko300 is offline  
Old 25.08.2011., 17:25   #1197
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Pa slušaj ti šmokljanice ovo. Da ti na desetine članaka postaš na nekoj svojoj stranici, uvjeravajući ljude da je s nama gotovo do 26. 09. i da ti se primjerice kćer prijatelja 16- ogodišnjakinja ubije, a otkriveno je oproštajno pismo gdje je to napisala, kako bi se ti osjećala?
Tužna je to priča, ali ta osoba bi se trebala obrazovati ili potražiti stručnu psihijatrijsku pomoć.

Quote:
Ti se ne osjećaš krivom, jer se ne radi o tvojoj guzici. To što se radi o NET-u ne znači da možeš stvarati i sijati paniku kako te volja. Po meni, trebala bi postojati i odgovornost za napisanu riječ i mislim da se društvo i razvija u tom pravcu.
Nismo još savladali ni odgovornost za učinjena dijela. Osim toga to je cenzura.

Quote:
Nisam za cenzuru NET-a, ali... Vidjeli ste i sami, evo u današnjim novinama piše: Časnik HV-a preko interneta vabio maloljetnice i slao im slike svoje golotinje. A o pedofilima na NET-u svako malo se piše. I policija ih nađe.
Jesi za cenzuru. Pedofila je bilo i prije. Isto kao što se oni služe netom tako se i policija služi netom da ih uhvati.

Quote:
dakle, u svijetu su sve češći slučajevi da se češlja i NET. U Britaniji su uhićeni maloljetnici koji su putem fejsa pozivali na prosvjede. Dobili su vrlo stroge kazne.
Vrijedi isto ko i za pedofile.

Quote:
Sorry za off topic, tema je Elenin. Ali, nisam mogao odoljeti. Slobodu interneta mnogi zloupotrebljavaju.
I ja kažem sorry za offtopic
schnitzl is offline  
Old 25.08.2011., 17:44   #1198
Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
kakvu odgovornost i za kaj?
za: ak se neki psihijatrijski slučaj samoubije jer je pročital nekaj na netu?
Zar postoji malo takvih ljudi? Po tvojoj logici, niti vođe vjerskih sekti koje propagiraju samoubojstvo radi smaka svijeta nisu odgovorni? To su samo psihijatrijski slučajevi koji su ih slušali? Ko im je kriv?

Bi li objasnila malo te svoje stavove?
wand_1 is offline  
Old 25.08.2011., 17:52   #1199
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Zar postoji malo takvih ljudi? Po tvojoj logici, niti vođe vjerskih sekti koje propagiraju samoubojstvo radi smaka svijeta nisu odgovorni? To su samo psihijatrijski slučajevi koji su ih slušali? Ko im je kriv?

Bi li objasnila malo te svoje stavove?
Malo si pretjerao. Nitko nije spominjao nagovaranje na samoubojstvo. Priča je bila povezana s blogom Kostelca.
schnitzl is offline  
Old 25.08.2011., 17:54   #1200
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Zar postoji malo takvih ljudi? Po tvojoj logici, niti vođe vjerskih sekti koje propagiraju samoubojstvo radi smaka svijeta nisu odgovorni? To su samo psihijatrijski slučajevi koji su ih slušali? Ko im je kriv?

Bi li objasnila malo te svoje stavove?
a što će žena pojašnjavat vama policajčinama za monitorom????pa i političarske
lopine i notorne kriminalce moramo stalno gledati po tv-u,internetu,novinama pa nitko ne traži odštetu od istih zato što mora trpit njihove ružne pokvarene njuške???
malo bi dečki,zabrana,cenzure???demokracija vam progovara iz svake tipke na tastaturi,vidim.........
tomatix is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.