Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2006., 22:56   #21
Quote:
Vanjushka kaže:
Boltone, ja ti opet moram reci, ajde malo odjebi od Vanje

Ti si smijesan lik, presmijesan da bi te bilo ko shvatao ozbiljno.

I raspravljao sa tobom o ozbiljnim temama.

Samo se ti drzi svoje dekadencije, nekada si bio i zanimljiv, sada si postao do zla boga naporan. Ponavljam, odjebaus.



Pozdrav.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 10:48   #22
Roko je talentiran mladi igrač ali bez određene minutaže u klubu slabo može napredovati...ni najbolji igrači bez minutaže ne mogu puno...Roko bi dobar potez napravio igrajući u malo slabijem klubu ali sa solidnom minutažom...Većina igraća koji su se odlučila na takav potez nije zažalilo...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:07   #23
Quote:
Total40 kaže:
Roko je talentiran mladi igrač ali bez određene minutaže u klubu slabo može napredovati...ni najbolji igrači bez minutaže ne mogu puno...Roko bi dobar potez napravio igrajući u malo slabijem klubu ali sa solidnom minutažom...Većina igraća koji su se odlučila na takav potez nije zažalilo...
Ma boli njega k...., vidiš da kaže da ga malo ko može platit, znači da mu je bitna isključivo lova.
On je tipični splitski basketaš(svaki je najbolji, a svi drugi su pizduni) , koji je uz to nasljedija nevjerovatnu aroganciju od tatice.Nije navika radit,teži nekakvoj atraktivnosti, umisto efikasnosti, i sad kad je zasluženo dobija po ušima diže se galama.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:11   #24
Quote:
white boy kaže:
ma da se svi razumijemo...
ukic je igracina...
jedini njegov problem je taj sto je u splitu naucio da kad primi loptu moze s njom sta hoce al pametan je on i mislim da ce se to promijenit...
i kukoc i rađa su se vanka naucili da nemaju posebne ovlasti
Kukoč i Rađa su se već u juniorima navikli da nemaju posebne ovlasti, i zbog toga su postali ono šta su postali.Košarka i posebne ovlasti ne idu jedno s drugin.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:46   #25
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Kukoč i Rađa su se već u juniorima navikli da nemaju posebne ovlasti, i zbog toga su postali ono šta su postali.Košarka i posebne ovlasti ne idu jedno s drugin.
nije to bas tako...
pa pola NBA klubova funkcionira na posebnim ovlastima...
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:47   #26
ROKO UKIC-Kakva Cibona!?
Tau zna koliko vrijedim!
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 14:29   #27
Quote:
white boy kaže:
nije to bas tako...
pa pola NBA klubova funkcionira na posebnim ovlastima...
Oprosti ali NBA je nešto sasvim deseto.Osin toga zadnjih par godina i NBA ligu osvajaju klubovi koji igraju momčadsku košarku.Koliko naslova ima Iverson, šta je napravija Kobe otkad igra bez Shaq-a, koliko naslova ima Carter,itd.
Ako pod posebne ovlasti ubrajaš i obrambene zadatke(Bowen,Ben Wallace)onda je to nešto drugo, jer u tome slučaju svaki od igrača ima svoje posebne ovlasti.Sad ti procijeni jel svaki od njih igra sa posebnim ovlastima, ili jednostavno igraju momčadsku igru..I Jordan je ima posebne ovlasti pa u 5-6 prvih godina sa Bullsima nije napravija skoro pa ništa, dok se oko njega nije skupila respektabilna momčad.
Na tvoj post san se zakačija iz razloga šta si uzea totalno krivi primjer, budući da su i Kukoč i Rađa tada bili 19-20 godišnjaci koji su svoju igru kompetno podredili ekipi(Ne znan koliko godina imaš, i jesi li ima prilike gledat tu Jugoplastiku, ali Kukoč je skoro sva finala ulazija s klupe), a jedini čovik koji je ima nekave posebne ovlasti je bija Duško Ivanović.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 14:36   #28
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Oprosti ali NBA je nešto sasvim deseto.Osin toga zadnjih par godina i NBA ligu osvajaju klubovi koji igraju momčadsku košarku.Koliko naslova ima Iverson, šta je napravija Kobe otkad igra bez Shaq-a, koliko naslova ima Carter,itd.
Ako pod posebne ovlasti ubrajaš i obrambene zadatke(Bowen,Ben Wallace)onda je to nešto drugo, jer u tome slučaju svaki od igrača ima svoje posebne ovlasti.Sad ti procijeni jel svaki od njih igra sa posebnim ovlastima, ili jednostavno igraju momčadsku igru..I Jordan je ima posebne ovlasti pa u 5-6 prvih godina sa Bullsima nije napravija skoro pa ništa, dok se oko njega nije skupila respektabilna momčad.
Na tvoj post san se zakačija iz razloga šta si uzea totalno krivi primjer, budući da su i Kukoč i Rađa tada bili 19-20 godišnjaci koji su svoju igru kompetno podredili ekipi(Ne znan koliko godina imaš, i jesi li ima prilike gledat tu Jugoplastiku, ali Kukoč je skoro sva finala ulazija s klupe), a jedini čovik koji je ima nekave posebne ovlasti je bija Duško Ivanović.
gledo sam na kazeti, ok-dao sam krivi primjer al ukic jos ima sanse za ucinit veliku stvar...
i usput, kukoc kad god bi uso bio bi kljucni igrac i odlucivo bi utakmice!!!
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 17:50   #29
Slažem se da je za Ukića igrački najbolje da igra u Ciboni. Velika je razlika između igranja u Splitu i Tau Ceramici. Cibona je nešto kao stepenica između ta dva kluba koju je Ukić preskočio, ta stepenica između je trebala čak i Vujčiću koji je nakon Splita sezonu proveo na posudbi u Asvelu i nakon toga postao Car u Maccabiu.
Međutim ne vjerujem da će Ukić u Cibonu, jer bi se trebabao odreći koje stotke tisuća eura.
Gillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 20:24   #30
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Ma boli njega k...., vidiš da kaže da ga malo ko može platit, znači da mu je bitna isključivo lova.
On je tipični splitski basketaš(svaki je najbolji, a svi drugi su pizduni) , koji je uz to nasljedija nevjerovatnu aroganciju od tatice.Nije navika radit,teži nekakvoj atraktivnosti, umisto efikasnosti, i sad kad je zasluženo dobija po ušima diže se galama.
Ukićev karakter je već općepoznat.
No...mali svojom izjavom: "TAU za koliko vrijedim" očito pokazuje da nema dva zrne soli u glavi.
TAU kupio ne jednog, nego dva igrača na njegovoj poziciji, pa mali očito ne zna zbrojiti dva i dva.
No...mislim da mali spada u onaj tip igrača kao što su Šundov i ekipa kojima nisu bitne minute nego lova.
Nažalost...to nije za zamjerit. Mali se želi financijski osigurati tako da ne mora micat kurcem do kraja života.
Tko mu to može predbaciti?
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 20:27   #31
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
a jedini čovik koji je ima nekave posebne ovlasti je bija Duško Ivanović.

Čak se ni to ne može nazvati ovlastima. Ivanović je jednostavno rečeno bio egzekutor.
On je imao nikakav šut iz driblinga tako da su u napadu dvojica igrača konstanto škaljala za njega i radili mu blokove (pogotovo Sobin) kako bi Ivanović mogao na miru šutirati.
Ali to ipak nije bila ovlast nego je Maljković tako postavio igru...na najboljeg šutera.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 20:33   #32
kad cete prestat srat(splitki basketas) o ukicu, jeste ljubomorni?
vama je krivo sto je mali uspio i onda nesto kenjate...
to da je bezobrazan uopce nije istina a sve i da je ima i zasto bit!!!
on je sve al nije glup, a sve i da je neko bi mu to reko pa bi shvatio, recite mu vi - mozda bi vas posluso
vi ste se tu nasli srat o ukicu, nes ti faca i jebenih kosarkasa!
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 21:17   #33
Ej mali...
Malo si previše ufuran.
Koga u stvarnosti boli kita za Ukića i za njegov uspjeh?
Ljubomora na što?
Na nekog balavca od 20 godina koji lupa loptom u pod?

Možeš mislit.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 21:41   #34
Quote:
meat katie kaže:
Ej mali...
Malo si previše ufuran.
Koga u stvarnosti boli kita za Ukića i za njegov uspjeh?
Ljubomora na što?
Na nekog balavca od 20 godina koji lupa loptom u pod?

Možeš mislit.
pa koji kuratz onda uopce pises o njemu i trosis vrijeme i meni i sebi....
mali....
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 22:55   #35
A čuj..kako drukčije da te zovem kada ovdje pišeš da si Kukoča gledao samo na kazetama? Koliko godina imaš? 12? 15? 18?

Inače..postao sam tekst zato jer je to bila jedna od novosti dana.
Sigurno neći naricati nad Ukićevom sudbinom niti ću biti ljubomran na njegovu lovu.

On je za mene smao jedna od generacije uobraženih balavaca kojia je uništila moj omiljeni klub. Taj jebeni Ukić je sa svojom ekipom doživljavo debakle na Gripama od raznoraznih Igokea, Boraca i ostalih smeća.
Zato mi je smiješno kad ga netko diže u nebesa, a pogotovo kad netko zbog tog balavaca jednog Perasovića naziva neznalicom (a netko čak i idiotom). Ništa čudno od likova koji su Kukoča gledali na kazetema.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 02:27   #36
Quote:
meat katie kaže:
A čuj..kako drukčije da te zovem kada ovdje pišeš da si Kukoča gledao samo na kazetama? Koliko godina imaš? 12? 15? 18?

Inače..postao sam tekst zato jer je to bila jedna od novosti dana.
Sigurno neći naricati nad Ukićevom sudbinom niti ću biti ljubomran na njegovu lovu.

On je za mene smao jedna od generacije uobraženih balavaca kojia je uništila moj omiljeni klub. Taj jebeni Ukić je sa svojom ekipom doživljavo debakle na Gripama od raznoraznih Igokea, Boraca i ostalih smeća.
Zato mi je smiješno kad ga netko diže u nebesa, a pogotovo kad netko zbog tog balavaca jednog Perasovića naziva neznalicom (a netko čak i idiotom). Ništa čudno od likova koji su Kukoča gledali na kazetema.
kukoca sam na kazetama gledo ali dok je jos bio u zutom dresu...
da volis taj klub ne bi sve ovo govorio a ti ne znas da je ukic od zadnjih generacija jedan od rijetkih dobrih igraca!
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 11:34   #37
Quote:
meat katie kaže:
On je za mene smao jedna od generacije uobraženih balavaca kojia je uništila moj omiljeni klub. Taj jebeni Ukić je sa svojom ekipom doživljavo debakle na Gripama od raznoraznih Igokea, Boraca i ostalih smeća.
Ma nije Ukić kriv za debakl Splitske košarke...puno je tu sranja kao i u drugim klubovima...
A to kako je Jugoplastika igrala krajem 80-ih odlično se sjećam...košarkaška umjetnost...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 12:01   #38
Quote:
meat katie kaže:
A čuj..kako drukčije da te zovem kada ovdje pišeš da si Kukoča gledao samo na kazetama? Koliko godina imaš? 12? 15? 18?

Inače..postao sam tekst zato jer je to bila jedna od novosti dana.
Sigurno neći naricati nad Ukićevom sudbinom niti ću biti ljubomran na njegovu lovu.

On je za mene smao jedna od generacije uobraženih balavaca kojia je uništila moj omiljeni klub. Taj jebeni Ukić je sa svojom ekipom doživljavo debakle na Gripama od raznoraznih Igokea, Boraca i ostalih smeća.
Zato mi je smiješno kad ga netko diže u nebesa, a pogotovo kad netko zbog tog balavaca jednog Perasovića naziva neznalicom (a netko čak i idiotom). Ništa čudno od likova koji su Kukoča gledali na kazetema.

Post za 5
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 12:05   #39
Quote:
white boy kaže:
kukoca sam na kazetama gledo ali dok je jos bio u zutom dresu...
da volis taj klub ne bi sve ovo govorio a ti ne znas da je ukic od zadnjih generacija jedan od rijetkih dobrih igraca!
Najžalosnija i je činjenica da je on najbolji žuti košarkaš u zadnjih 5-6 godina.I ne laprdaj o ljubavi prema klubu, jer mislin da neki forumaši, uključujući i mene puno više istinski vole taj klub nego velika većina igrača koji su igrali ili još uvik igraju za taj klub.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 12:57   #40
Da, Buco je kriv za propast Hajduka, Ukic za propast Splita

I onda tu treba ozbiljno raspravljati
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.