Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2008., 16:10   #41
meni treba model za akt, al jbg, malo si mi daleko ))
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 16:59   #42
koliko trazis... meni treba model
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 15:34   #43
...

trazim nekog studenta/icu likovne akademije koji bi rado zaradili neku kunicu sa strane, zeljela bi da mi oslikaju djeciju sobicu, ono klasika oblaci plavobijeli i slicno.
lijepo molim ponude na pp
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 16:02   #44
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Nadam se da si ružan. Lijepi ljudi za aktove nisu zanimljivi.
OK, neznam kakvi su izgledom ljudi najbolji za akt, al po meni je ovakvo izražavanje i gledanje na ljude površno i jadno -KungFuMonkey!!
PlesCvijetova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 00:46   #45
Tko treba (iz gušta-da viježbam ruku) crtam portrete olovkom, prema fotografiji.Ništa ekstra umjetnićki.
Format A3. A za cijenu se dogovorimo...
__________________
moj ormar
limitedpearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 08:47   #46
Tražim nekoga da mi nacrta tetovažu, ženu samuraja, japanski stil. Lice bi trebalo raditi po slici. Svi detalji na PM
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:37   #47
Quote:
rednek kaže: Pogledaj post
treba mi netko ko zna napraviti grafit u sobi...otprilike 2x2 metra
koliko bi to kostalo?
hmm, nije da radimo grafite ali ako trebaš djelo takvih dimenzija slobodno nam se javi.
kad ti to odradimo (akademski slikar i ekipa) WOW efekt ti je zagarantiran, ili vračamo pare.

ne ozbiljno, i nadam se da ti to nije onako za neku sobicu, jer mi za radove takvih dimenzija računamo od 3000 - 4000 kn, uz uplatu unaprijed od 350 kn za maleni predložak. Poslije dobiš rad koji je isti predložak, samo skaliran -> za tebe 2x2m ali i bilo koja druga dimenzija dolazi u obzir. javi se
__________________
izbrisan potpis zbog reklame
rhinos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 08:46   #48
hi

što je to ružno? što je to lijepo? akt je akt he to je ko kad neko aže -ah ova gitara ružno zvuči hehe da je primi hendrix ...
meni si malo predaleko. ja sam iz ri i trebam akt hehe čak se nebi trebao ni skinut do kraja
doors is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 10:26   #49
Quote:
stigmata kaže: Pogledaj post
ponude na pp

iz zagreba sam.
dodi kod nas na akademiju. baš nema mlađahnih tipova. sve nešto starije, a nacrtat ih znan napamet.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 23:50   #50
Alo lole i ostali poslodavci.

nisam neki genije ali znam drkeljat po koreldrovu. Ako mi date dovoljno vremena nacrtat cu krug i preko njega jednodimenzionalnu crtu. Ne trazim placu, samo smjestaj, grijanje, vodu i bokun spize kad stisne.

Radi navale, samo ozbiljne ponude na pm.
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 02:59   #51
trazim bilo kakav posao u kazalistu/ucilistu npr vodenje ritmike/baleta za predskolski i skolski uzrast. iskustvo u vodenju 2 godine,rad s djecom + seminari za voditelje ritmike.javiti se na pp
Thea_333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 23:43   #52
Portreti, pejzaži...

Trebate portret ili želite sliku omiljenog krajolika na zidu u tehnikama; suha pastela, lavirani tuš ili ulje na platnu dovoljno je poslati sliku na moj mail
Neke od radova možete vidjeti na http://www.ljiljanadrusko.iz.hr
mp3mp45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 13:41   #53
lijepi pozdrav! neznam dal sam na pravom mjestu al trebala bi nekoga tko se bavi keramikom..htjela bi male keramičke sloniće...pa ak neko zna nekoga....molila bi da mi se javi na pm...
ivana3101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 15:11   #54
Mlada kreativna umjetnica povoljno oslikava dječije sobe prema Vašoj želji ili želji Vaše djece... Crtam razne Walt Disney likove i likove iz ostalih crtanih filmova... mob. 092-240-6413
Kotac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:51   #55
Za honorarno piskaranje na bilo kojem portalu javite se na mail u profilu.
Gotivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 19:57   #56
crtanje portreta

trebala bi nekoga tko crta portrete iz zagreba. htjela bi pokloniti za rođendan, pa me zanima ako itko tu crta, ali da vidim prvo par radova, :-))
dajanaa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 15:38   #57
udruga život u ruci

Mi smo udruga za pomoć samohranim roditeljima, kojima je u današnje vrijeme itekako potrebna pomoć. Obzirom na to da smo ovisni o donacijama, dobroj volji i humanosti građana, molimo za nesebičnu pomoć. Donacija bilo koje vrste je dobro došla !

kontakt telefon - 098/190-89-23
e-mail- [email protected]
broj žiro računa - HR 912390001-1100369240 HPB

Unaprijed zahvalni...
zivot u ruci is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 11:06   #58
Ne znam da li pišem na pravom mjestu, pa ako sam fulala temu, molim vas, ne brišite post, samo mi javite i premjestit ću ga gdje treba!Puno hvala!

Naime, bavim se izradom ukrasnih figurica, statua, privjesaka, igračkica i nakita, pa ako je netko zainteresiran - slobodno mi pišite!

Navedene predmete izrađujem većinom od fimo mase ili gline, te od stakla, drva i poludragog kamenja.
Sve navedeno radi se ručno, te se prema potrebi i želji, lakira nakon pečenja.

Moguće je naručiti izradu figurice ili nakita prema želji - na primjer, dobro "skidam" kućne ljubimce - peseke, mace, papigice, isl.

Također, bavim se i popravcima nakita, isl.

Stavit ću i par slikica, da vidite o čemu se radi!

Cijene: ogrlice, narukvice- 40 kn/kom.
naušnice - 20 kn/kom.
privjesci za ključeve, mobitel, lančić, isl. - 25kn/kom
ukrasne figurice i statue: 30 - 150 kn/kom.


Statuica ribice - fimo


Male figurice snjegovića - za Božić


Komplet nakita s jesenskim motivima - voćem, plodovima i divljim patkicama


Orkice - završile iskorištene kao privjesci za naušnice!


Privjesak vjeverice sa žirom (a, jesam ga zblicala...a baš je jako lijep, moram nać bolju fotku...).

Evo, par komada da ne dužim s postom previše;a imate slikica i na mom blogu - "Zagrebački dušek", pa možete i tamo naći ponešto, s tim da imam još dosta toga doma kaj nisam još poslikala i stavila na net.
Anyway,ako ste zainteresirani, slobodno me kontaktirajte ili, imate li neku svoju ideju - slobodno naručite izradu!
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 02:37   #59
Talking trebam slikara

trebao bi ako je moguce nekog zaimteresiranog da mi može naslikati sliku prema fotografiji koju cu mu ja dati...ozbiljne ponude strucnih osoba.
andrej123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 14:27   #60
izrađujem portrete po fotografijama ugljenom, za cijenu se lako dogovorimo
zainteresirani mi se mogu javiti na pm, ili još bolje na mail [email protected]

Zadnje uređivanje lussaa : 21.05.2009. at 15:12.
lussaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.