Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 20:40   #41
Bok
Imam staru kutiju za nakit.Od drveta je ima neki pozlaćeni metal uzeran u poklopac, ima crveni "pliš" iznutra sa pregradama.Okvirna dimenzija je 40x30 cm.
Dali netko zna gdje da ju odesem na procjenu i dali to inače išta vrijedi?
Hvala!
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 17:03   #42
kolko bi otprilike vrijedila ova slika, na slici je sajmište na trgu bana jelačića. Stara je više od 50 godina, evo slika:
http://postimg.org/image/4cx2rmrhh/

Zadnje uređivanje Trek Lover : 26.05.2013. at 17:06. Reason: novi link
Trek Lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 22:22   #43
Mač s 4 oštrice

Može li mi netko reći vrijednost? http://postimg.org/image/btz5u7w6b/
sk96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 19:40   #44
Razmisljam o kupovini mobitela Motorole razr v3 naravno nekorištenog preko ebaya.
Cijene su do 60 eura tu negdje. Ja imam smartphone koji stalno koristim a ovu motorolu kupujem onako kao antikvitet. Ujedno davno sam htio taj mob a nisam si mogao priustiti a sad bi ga mogao kupiti ali ga naranvo nebi koristio (isprobao bi par puta) i čuvao u kutiji ajmo recimo mozda za 10 godina dobi veču vrijednost .

U biti ja sam sada samo u fazi razmišljanja, dali jos netko kupuje stare mobove ili elektroniku kao antikvitet ? Sto vi mislite o tome ?
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 22:34   #45
Pozdrav, pronašao sam kod kuće neke stvari, stari kompas iz 1961, mislim da je to sekstant ili nešto slično sa imenom "Otto Fennel" (nisam stručnjak za nautiku, pa mi nemojte zamjerit) i još jedan slični instrument ali je natpis po ćirilici (mislim da je rusko). Sad bih ja zamolio nekog, tko zna nešto o tome, da mi kaže što to imam i okvirnu vrijednost ako je moguće. Hvala unaprijed!



lesivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 01:07   #46
Jesi rijesio sto?
Galba Sulla Oas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 19:28   #47
http://i.imgur.com/i6QvtRB.jpg

prodajem sto godina star harmonij
Ludwig Horn - Apatin
8.000 kn

hvala
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 21:21   #48
Pozdrav, posjedujem šivaći stroj marke Kayser. Zanima me kako bih mogao saznati koje godine je proizveden? Nasao sam jedino plocicu sa brojem 1390676 što pretpostavljam da je serijski broj...
krycek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 12:52   #49
imam neku pozivnicu (pozivnica i meni na koži utisnuto) za večeru kod Tita u Karađorđevu ´64, i original njegov i Jovankin potpis Jel netko zna jel to šta vrijedi, kao neki antikvitet/ratitet?
Afrofeet is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 10:21   #50
Našla sam od bake staru Singericu,ima oko 100 godina,moja prabaka je na njoj šila,još uvijek je ju funkicionalnom stanju osim par popravaka,koliko se kreću cjene takvih stvari?
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:49   #51
Dali neko zna gdje su preselili prodaju antikviteta u Zagrebu kad su Britanac zatvorili?
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:26   #52
Naslijedila sam sliku Vlahe Bukovca. Koliko znam postoji i papir o autenticnosti. Slika je velika, otprilike 3m x 1,50m, zenski akt u sjedecem polozaju. U izvrsnom stanju. Slika je iz njegovog ranog razdoblja, dok je jos potpisivao B. Bukovac (=Blasius Bukovac) Ja zivim u inozemstvu i mislim na prodaju. Iz istih razloga (sto sam u inozemstvu) nemam kod sebe ni fotografije ni papira, samo bih se htjela unaprijed interesirati kako trebam postupiti kad stignem u Zagreb i koliko mogu ocekivati od moguce prodaje.
odaklesam57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:53   #53
Osim Bukovceve slike o kojoj sam pisala u prethodnom postu, naslijedila sam i antikni namjestaj. Komoda, vitrina, sofa s dvije fotelje, cetiri stolca i stol. Sve u izvrsnom stanju. Znam da mi bez fotografija ne mozete prakticki nista reci (barem sto se cijene tice), ali i opet bih zeljela znati s kime bih trebala kontaktirati radi eventualne procjene i prodaje kad na kratko vrijeme budem mogla ici u Zagreb....
odaklesam57 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.