Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 23:04   #41
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
ja imam drugi problem, ali isto vezan za usb. Imam jedan usb (verbatim) i dosad je normalno radio, meduti zadnja dva dana uopce ga nemogu ucitati, ni na jednom kompu. Pokaze da usb postoji ali ne moze ga otvoriti....
Start-->desni klik na Computer -->Manage-->Disk Management

vidi ima li tu usb-a, ako bude probaj ga tu formatirat (desni klik na usb pa format)

pa provjeri jel onda u funkciji
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 11:11   #42
Dobar dan svima,

neznam dali je vec bila ova tema,skuzajte ako je.
uglavnom laptop mi nemoze prepoznat modem iako prije je,
reinstalira sam ga i ponovno je isto,pokusa sam i restartat laptop i priko device managera ic u modems i prominit port,al ga i tu neprepoznaje i nedaje mi nikakava upozorenja da nesto nije u redu.
Modem na drugim kompjuterima radi bez problema.
Eto ako netko zna o cemu se radi neka da kakav savjet,a kako sam trenutno na poslu u Egiptu nemam bas nekog za pitat pomoc(modem je lokalni operator)
zahvaljivam svima.

pozdrav iz Egipta
__________________
GAZI KRENI SURIKENI - SURIKENI MRZE SVE
vespa 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:12   #43
Nema ga u device manageru i ne radi ni u jednom USB portu? Ostali USB uređaji rade bez problema?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:41   #44
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Nema ga u device manageru i ne radi ni u jednom USB portu? Ostali USB uređaji rade bez problema?
Ostali uredaji ka hard disc,mis,memory stick rade bez problema
__________________
GAZI KRENI SURIKENI - SURIKENI MRZE SVE
vespa 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:32   #45
A čuj, možeš probati u device manageru, na dnu gdje su USB uređaji, deisntalirati USB root hub i sve USB host controllere, pa restartaj komp, nakon toga će se sve nanovo instalirati (driveri za pojedine uređaje će se instalirati kadih ponovno utakneš u USB portove). Možeš probati i system restore pa vrati sistem na neki restore point sa datumom prije nego ti je taj modem počeo praviti probleme.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 13:24   #46
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
A čuj, možeš probati u device manageru, na dnu gdje su USB uređaji, deisntalirati USB root hub i sve USB host controllere, pa restartaj komp, nakon toga će se sve nanovo instalirati (driveri za pojedine uređaje će se instalirati kadih ponovno utakneš u USB portove). Možeš probati i system restore pa vrati sistem na neki restore point sa datumom prije nego ti je taj modem počeo praviti probleme.

Hvala na odgovoru,
prova sam kako si napisa,znaci prvo sam deinsatalira USB root hub (ima ih vise) i sve USB host controllere,onda sam restarta komp i opet isti problem.
nakon toga sam proba sa system restore al najdalji datum mi je prekjucerasnji,a problem je od oko 17.03.Sad neznam dali se moze nekako doc do tog datuma manualno ili kakovec???
havala unaprid
__________________
GAZI KRENI SURIKENI - SURIKENI MRZE SVE
vespa 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:24   #47
Ajd probaj Ccleanerom registry očistiti...koji su windowsi u pitanju?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:56   #48
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Ajd probaj Ccleanerom registry očistiti...koji su windowsi u pitanju?
windows vista
provat cu ccleanerom pa ti javim,hvala
__________________
GAZI KRENI SURIKENI - SURIKENI MRZE SVE
vespa 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 22:44   #49
alo Fosna,
prova sam sa ccleanerom i opet nista,cak mi sad i ona aplikacija od modema za spojit se na mrezu neradi,odnosno daje mi obavjest da je greska u konfiguraciji.
Prova sam sa drugim modemom,drugog operatera ,njega prepoznaje pod logom ovog starog operatera.
Hvala
__________________
GAZI KRENI SURIKENI - SURIKENI MRZE SVE
vespa 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 16:51   #50
POMOĆ

Ljudi trebam hitno pomoć! Imam maltene novi komp, star mjesec-dva, najviše tri i trebam priključit kameru i capturirat si nešto. I evo problema. Priključim kameru i USB kabel, i čujem onaj zvuk da je nešto priključeno, ALI...ali u my computeru ništa ne piše niti se išta prikazuje. i kada odem u windows movie maker, odam na "hvatanje iz video uređaja" i piše da uređaj nije spojen molim pomoć
hvala
btw. imam instzaliran windows XP, x64 bit
i na starom kompu imam XP ali x32 bita i na njemu radi sve normalno nije vrag da je ovaj novi 'loš'

Zadnje uređivanje anonimus_94 : 12.04.2011. at 17:00.
anonimus_94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:06   #51
trebaju ti driveri od kamere, da komp može prepoznat kameru
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:49   #52
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
trebaju ti driveri od kamere, da komp može prepoznat kameru
a sad što je najjače..imam ja cd od kamere, ali ne mogu instalirat na komp upravo zbog verzije windowsa, tj. valjda zato što je x64bit a na starom mogu
anonimus_94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 00:00   #53
Quote:
anonimus_94 kaže: Pogledaj post
a sad što je najjače..imam ja cd od kamere, ali ne mogu instalirat na komp upravo zbog verzije windowsa, tj. valjda zato što je x64bit a na starom mogu
probaj nać na netu drivere za tvoju kameru za xp 64 bita
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 16:56   #54
kod druga sam snimio muziku na USB i kada sam došao kući komp mi nemože očitati USB zna li ko šta trebam uraditi kako bi formatiro USB. molim vas pomozite

Mislim da je USB primio viruse s tog kompijutera zna li ko kako formatirati USB samo da mi opet radi
kasim_kase is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:02   #55
Quote:
kasim_kase kaže: Pogledaj post
kod druga sam snimio muziku na USB i kada sam došao kući komp mi nemože očitati USB zna li ko šta trebam uraditi kako bi formatiro USB. molim vas pomozite

Mislim da je USB primio viruse s tog kompijutera zna li ko kako formatirati USB samo da mi opet radi
desni klik na njega i format, ako ga ne prepoznaje u My Computer idi
Start-->desni klik na Computer-->Manage-->Disk Manager i vidi ima li ga tu, pa tu formatiraj
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:03   #56
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
Start-->desni klik na Computer -->Manage-->Disk Management

vidi ima li tu usb-a, ako bude probaj ga tu formatirat (desni klik na usb pa format)

pa provjeri jel onda u funkciji
kod mene neočitaje na tom mjestu USB
kasim_kase is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:05   #57
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
desni klik na njega i format, ako ga ne prepoznaje u My Computer idi
Start-->desni klik na Computer-->Manage-->Disk Manager i vidi ima li ga tu, pa tu formatiraj
nema ga tu a USB mi je uključen
a kad ubacim drugi USB koji radi očita ga
ovako piše: "One of the USB devicesw attached to this computer has malfunctioned, and windows does not recognize it.

ej prijatelju hvala ti al unutra mi se na USB-u odletovala jedna pločica pa nije htjelo al sad hoće hvala ti na vremenu

Zadnje uređivanje kasim_kase : 27.05.2011. at 17:13.
kasim_kase is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:11   #58
Quote:
kasim_kase kaže: Pogledaj post
nema ga tu a USB mi je uključen
a kad ubacim drugi USB koji radi očita ga
ovako piše: "One of the USB devicesw attached to this computer has malfunctioned, and windows does not recognize it.
probaj u drugi utor ubacit, ako ne mogne probaj ga formatirat kod nekog prijatelja
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 14:54   #59
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
desni klik na njega i format, ako ga ne prepoznaje u My Computer idi
Start-->desni klik na Computer-->Manage-->Disk Manager i vidi ima li ga tu, pa tu formatiraj
Imam sličan problem, svi usb uređaji mi rade normalno osim mp3 playera. On svijetli i učitava se kao i obično no računalo ne napravi zvuk kao da je učitan, nema ga u my computeru kao i obično i nema ga na disk manageru. Prije dva dana je radio normalno u čemu je problem? Oću li ne baš jeftin mp3 od zid ili ima nade?
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 00:54   #60
Zar nitko?
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.