Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 15:42   #61
Bilo bi bolje da to pitas na pdf-u za studente, a jos blje da nazoves referadu fakulteta, nisam siguran da ti ovdje mozemo biti od velike pomoci
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 12:06   #62
ako sam već završila pravni fakultet (maturirala sam 2005.god.) i u zadnje četiri godine osjećam da imam duhovni, dominikanski poziv a poznato je da su dominkanci red propovjednika i da im je studij jako važan. Dakle, pretpostavljam da bi bilo dobro završiti KBF.

Budući da sam generacija koja nije polagala državnu maturu, a želim upisati KBF- što mi je činiti kako bih u upisu uspjela?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:38   #63
ko ti je namjera zaredjenje obrati se redu, studirat ces vjerojatno u sklopu novicijata uz olaksanu/sredjenu logistiku i administrativna pitanja
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:46   #64
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ako sam već završila pravni fakultet (maturirala sam 2005.god.) i u zadnje četiri godine osjećam da imam duhovni, dominikanski poziv a poznato je da su dominkanci red propovjednika i da im je studij jako važan. Dakle, pretpostavljam da bi bilo dobro završiti KBF.

Budući da sam generacija koja nije polagala državnu maturu, a želim upisati KBF- što mi je činiti kako bih u upisu uspjela?
Najvjerojatnije ćeš ipak morati položiti državnu maturu, ali oko detalja ipak pitaj u studentskoj referadi.
__________________
Cijeni stablo po plodu a ne po lišću!
Jurica222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 22:14   #65
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ako sam već završila pravni fakultet (maturirala sam 2005.god.) i u zadnje četiri godine osjećam da imam duhovni, dominikanski poziv a poznato je da su dominkanci red propovjednika i da im je studij jako važan. Dakle, pretpostavljam da bi bilo dobro završiti KBF.

Budući da sam generacija koja nije polagala državnu maturu, a želim upisati KBF- što mi je činiti kako bih u upisu uspjela?
ChillOut, jesi li mozda u medjuvremenu saznala neke informacije vezano uz upis. Ista smo generacija, isto imam zavrseno pravo, I kao I ti, sad bi na studij teologije. Bas mi je bilo drago procitati tvoj post.
Marija Magdalena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.