Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 01:55   #1
Andrej Plenković - predsjednik HDZ-a i predsjednik Vlade RH

Nedjeljom u 2

Gost emisije Nedjeljom u dva je europarlamentarni zastupnik HDZ-a Andrej Plenković. Govorit će o strategiji HDZ-a za europarlamentarne izbore, o razlikama između HDZ-a i SDP-a te o mogućnostima da Hrvatska izađe iz duboke gospodarske i socijalne krize.
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 27.03.2014., 02:13   #2
to će biti zanimljivo.

mislim da će super poentirati u emisiji i da će stanković ispasti smiješan i bez iti jednog valjanog argumenta.

on mi je uz ivanu maletić najdraži.

maletićka će isto osvojiti javnost samo da joj se da još više prostora u medijima.
kotulica is offline  
Old 27.03.2014., 03:29   #3
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nedjeljom u 2

Gost emisije Nedjeljom u dva je europarlamentarni zastupnik HDZ-a Andrej Plenković. Govorit će o strategiji HDZ-a za europarlamentarne izbore, o razlikama između HDZ-a i SDP-a te o mogućnostima da Hrvatska izađe iz duboke gospodarske i socijalne krize.
Razlici između HDZea i SDPea

To će on od nas praviti budale ili što? O kakvim razlikama?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 27.03.2014., 08:57   #4
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Razlici između HDZea i SDPea

To će on od nas praviti budale ili što? O kakvim razlikama?
Te razlike su toliko velike, da nam je potrebna stručna pomoć da ih uočimo?!
Nešto kao biologija, prepoznajmo razlike među gljivama... muhara.... ludara... pupavka
goran2hr is offline  
Old 27.03.2014., 13:20   #5
Odlično!
Možda nam pojasni koji se kc u europarlamentu tužaka na vladu, zašto zastupa HDZ-ove, a ne hrvatske interese, zašto po partijskom glasilu Večernjem piše kontra vlade RH, zašto je bio protiv rezolucije o akcijskom planu protiv nasilja nad homoseksualcima, zašto je protiv ravnopravnosti žena te zašto bi narod morao glasati za HDZ, stranku koja građanima (sudski zaključak) mora vratiti njihovih 30 milijuna kuna, a zapravo puno, puno više.
Xenoborg is offline  
Old 27.03.2014., 19:36   #6
Obrazovan čovjek.Sa Hvara.Nikako se ne mogu načuditi da takav tip čovjek u HDZ-u.
Meni je HDZ Karamarko,Brkić,Marasović,Matković..kategorija ljudi iz roda
bitangi.
Ne Hun kao Tarr is offline  
Old 27.03.2014., 20:41   #7
svakako se mora navesti da je plenković čovjek koji je u javnosti najbolje branio stožeraše, pa čak i bolje nego što su se sami branili.

na tu temu zapravo nije imao relevantnog sugovornika jer ih je sve izrežetao tako su ostavljali dojam kao da su ispali iz nekog crtića.

u javnosti se iskazao i na temi referenduma o braku i slučaju perkovića i europskog uhidbenog naloga.

jednostavno je u svim tim temama bio izvrstan.
kotulica is offline  
Old 27.03.2014., 20:56   #8
Bit će dosadna emisija.Plenković je uljuđeni činovnik.Ništa od interesa za publiku.
Ne Hun kao Tarr is offline  
Old 27.03.2014., 22:37   #9
Quote:
Ne Hun kao Tarr kaže: Pogledaj post
Obrazovan čovjek.Sa Hvara.Nikako se ne mogu načuditi da takav tip čovjek u HDZ-u.
Meni je HDZ Karamarko,Brkić,Marasović,Matković..kategorija ljudi iz roda
bitangi.
Jako dobar covik,iz dobre obitelji.
Na stranu lokal patriotizam al svaka mu cast i veliki plus za HDZ sto ga ima
i sta su ga stavili na celo liste.....

Covjek kuzi da je HDZ ime a to sto ga vode ovi i oni,sta sad....
svi su oni privremeni......
realist is offline  
Old 28.03.2014., 00:32   #10
Zanima me jako ovaj gost, ono malo što sam ga čula ostavio je jako dobar dojam. Nadam se da se nisam prevarila. Svakako ću to ove nedjelje provjeriti...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Old 30.03.2014., 17:54   #11
ovaj plenković - pa stranka ovo, pa stranka ono

vidi se da je Stankoović na kraju poživčanil jer na svako njegovo pitanje - "pa koje je vaše milšljenje" on kaže mišljenje stranke :facpalm:
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 30.03.2014., 19:12   #12
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ovaj plenković - pa stranka ovo, pa stranka ono

vidi se da je Stankoović na kraju poživčanil jer na svako njegovo pitanje - "pa koje je vaše milšljenje" on kaže mišljenje stranke :facpalm:

Očekivala sam puno više od njega,a ispao je manje više Karamarkov potrčko koji doduše mudro odgovara na upite Stankovića,da kojim slučajem ne bi naljutio šefa odnosno ugrozio svoje mjesto u Europskom parlamentu.
Čisti foteljaš.
gara1914 is offline  
Old 30.03.2014., 19:20   #13
Očekivao sam daleko više.

Klasični eurokrat koji u sat vremena ništa nije rekao, niti ima minimum građanske hrabrosti iznijeti neko svoje mišljenje.

Uostalom isto kao i Picula, Stier i ostali.


Ukratko: "Da ih nema, ne bi ih trebalo ni izmisliti."

Profesor_ is offline  
Old 30.03.2014., 19:35   #14
Plenković je ambiocizan karijerist kakvih u europarlamentu ima na stotine. Eurokrat kakvog EU tvorevina priželjkuje. Slika i prilika modernog EU političara.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ovaj plenković - pa stranka ovo, pa stranka ono

vidi se da je Stankoović na kraju poživčanil jer na svako njegovo pitanje - "pa koje je vaše milšljenje" on kaže mišljenje stranke :facpalm:
Tako ih u diplomaciji uče. Što manje razmišljaš svojom glavom, bolji ćeš CV imati.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 30.03.2014., 19:46   #15
Nakon Picule još jedno osvježenje političke scene.
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Old 30.03.2014., 20:05   #16
Kamo srice da je vise ovakvih.....
Stvarno kvalitetan kadar,da budem malo i subjektivan jbg.Hvaranin je....
Nemoze bit los!!!!
realist is offline  
Old 30.03.2014., 20:17   #17
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kamo srice da je vise ovakvih.....
Stvarno kvalitetan kadar,da budem malo i subjektivan jbg.Hvaranin je....
Nemoze bit los!!!!
Fini gost; inteligentan, obrazovan, kulturan, uglađen, smiren i zna znanje...nilkavo čudo da ga Sanader nije volio, a mislim da ga ni Karamarko ne "šmeka"
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 30.03.2014., 20:47   #18
Dodao bih još nešto.
Već sam par puta pisao, da bi za nas izlaz iz krize bila velika SDP-HDZ koalicija. Naravno, takva je kod sadašnjih stranačkih vođa, posebice Milanovića nezamisliva.
Ali nakon Milanovićevog odlaska (mislim da će nakon poraza na dolazećim EU-izborima otići, Piculu već medijski pripremaju), uz mlađe političare (Piculu, Plenkovića i Stiera) mogu si zamisliti momčad koja je u stanju nešto napraviti. Karamarka će biti teže maknuti, pogotovo ako na EU-izborima postigne dobar rezultat. No, možda bi i njega uspiju neutralizirati u ozbiljnim koalcijskim pregovorima.

Plenković u svakom slućaju imponira.
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Old 30.03.2014., 20:59   #19
Neki očekivali njegovo mišljenje

Tip je birokrata koji bi e mogao uklopiti u bilo koju stranku i to ne samo u našoj republici, već i u ostalim republikama našeg regiona

mislim koji kurac uopće očekivati od europarlamentaraca da nam daju svoje stavove o ustavu Tunisa ili o kvotama u Škotskoj
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 30.03.2014., 21:01   #20
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Plenković je ambiocizan karijerist kakvih u europarlamentu ima na stotine. Eurokrat kakvog EU tvorevina priželjkuje. Slika i prilika modernog EU političara.



Tako ih u diplomaciji uče. Što manje razmišljaš svojom glavom, bolji ćeš CV imati.
Slažem se s ovim!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.