Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.01.2008., 00:01   #1
Mršavljenje

Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
ne, ne pijem gospinu travu za čišćenje nego , kako si prethodno opisao za depresiju...a ti čajevi(lipa,menta,bazga) me samo tjeraju piškiti, a ja bih se i oznojila mada kažu da je isto, meni nije drago stalno trčat u wc,radije se znojim ali ne znojim se baš....
a što se depresije tiče, pomogla sam si i eteričnim uljima od pačulija i jasmina pa se pokazalo učinkovitim....sad još i taj kantarion i pjevat ću ko grdelin....
Evo malo što sam već nekome pisao pa da se ne ponavljam:

Apetit donekle suprimiraju eterična ulja:
slatka naranča,mandarina,limun-koriste se oralno u kombinaciji

Kod pretilosti se još koriste:
sjemenke lana ili psilium (Fitolax) ili kitosan (najbolji ti je Lifetime kitosan u Twinlab drogerijama).
Svi daju osjećaj sitosti jer su to vlakna (uzimaj s dosta vode!),a kitosan veže i nešto masnoća iz probavnog trakta no ometa i apsorpciju vitamina topivih u mastima i proteina.Sve dodatke je preporučljivo uzimati 1-2 sata prije kitosana ili 3 sata nakon.

Preporučam ti i drenažu bubrega i jetre s kombinacijom lista i korijena maslačka (ili vodopije)-piškit ćeš često jer su diuretici!

Zeleni čaj u velikim količinama donekle može potaknuti organizam na izgaranje masnoća kao i CLA (3-4.5 grama dnevno).

Neki ljudi imaju i "nuspojavu" prilikom uzimanja gospine trave u vidu supresije apetita pa eto možda riješiš dvije muhe jednim udarcem
Eto...
phyto is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.