Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 10:28   #81
da li itko ima ovaj čistač na paru...H2O MOP X5?
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 12:27   #82
Quote:
libera kaže: Pogledaj post
ajde bar nisam jedina kojoj je riknuo , nekako mi je lakse

jedino mi je muka jer su mi i neke prijateljice kupile kada su cule moje hvalospjeve o tom cudu od cistaca , bit ce veselo ako se i njima to desi
Čistač iz TopShopa H20 X5 je obično plastično smeće koje je napravljeno da radi točno onoliko koliko traje garancija i da sljedeći dan crkne. Koji put se zeznu u izvedbi, pa stvar, kao meni, počne šištat paru na sve strane već nakon 3 korištenja. Kako mi se to desilo u prvih tjedan dana, danas ga idemo vratiti i tražit lovu natrag.
jonnieZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 12:28   #83
Quote:
lipakaja_1 kaže: Pogledaj post
da li itko ima ovaj čistač na paru...H2O MOP X5?
Vidi moj komentar. Ne želiš to imati.
jonnieZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 21:39   #84
Talking

[QUOTE=jones85;38133050]ja imam taj gorenje vec jedno godinu dana i nisam nesto pretjerano odusevljen. sve radi nikakve zamjerke na sam uredjaj ali opet ni nista posebno. dobar za ciscenje radijatora, plamenika na stednjaku i tako nekih sitnih tesko dostunih detalja i to je sve. za ciscenje prozora- bezveze, samo vlazi prozor koj opet trebas sa krpom brisati da ne ostanu fleke (moj izbor za prozor je ajax za staklo ili neko slicno sredstvo sa dosta alkohola). za podove opet samo puno vlazi- moj izbor klasican đoger+neko sredstvo za pod i deri. para na nekih 15 cm od mlaznice uopce nije vruca, moze se ruka drzati pa se da zakljuciti da su svi oni nastavci koji idu na mlaznicu beskorisni jer para nije vrela kada izlazi iz njih a onda nije ni efikasna. vjerujem da je taj gorenje jos najbolji od svih ovih na nasem trzistu, no nije me impresionirao a kosta 1000kn. i glavna stvar koja me kod njega nervira je sto je glomazan sa svim onim nastavcima i dugackom zicom.
neznam di ima za kupiti novih cetkica za mlaznicu kada se ove potrose. uglavnom cisti ali ne onako kao na reklami. dobar za jako male povrsine ali za velike je beskoristan[/Q

Vidjela sam da ima crni i crveni ......je li razlika samo u boji ili......koji ti imas? i da li jos uvijek radi? i meni se jako dopada.......i ozbiljno se "spremam" da ga kupim
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 23:11   #85
Ja sam pričala o Gorenju SC1800R, crvenom....možda ga sad ima i u crnoj boji, ali ne vidim na njihovoj stranici da piše nešto o novom modelu ili ovom istom u crnoj boji...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 09:08   #86
Jucer kupil ataj crveni Gorenje - odusevljena sam.
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 10:51   #87
hvala, najvjerovatnije cu i ja postati ponosna i zadovoljna vlasnica istog takvog.....a raspitacu se i za ovaj crni
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:01   #88
smije li se pvc stolarija "pariti" tj prati parocistacem?
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:16   #89
moje pvc stolarija je katastofalno postavljena. majstori kao da su se trudili da mi sto vise problema naprave. pocevsi od onog zastitnog najlona koji se zapekao na suncu, pa sve do maltera u onim uskim dijelovima....donekle sam ja to uspjela rijesiti, ali ostalo mi je jos posla......
druga stvar me zanima kako cisti ogledala.....jer imam prostoriju gdje muz trenira sa drustvom....mnogo isparavaju, znoje se, naslanjaju se na ogledala......i to ni malo nije lako ocistiti..... a narocito ljeti ........
vjerujem da bi cistac na paru bio od velike pomoci!?
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:16   #90
ne znam je li se smije, ali ja perem s tim. koje ce biti posljedice... ne znam. ali ne drzim sad paru 4 sata na rubu prozora. ali vanjski dio pvc stolarije se ne moze oprati SAMO parnim cistacem. barem kod mene. mozda je kod tebe manje prljavo.
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:19   #91
a H20 MOP X5 sa teleshopa, je kazu super.......ali izdrzi samo 6 mjeseci rada meni ocigledno ne bi ni toliko jer bih ga koristila svakodnevno
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:48   #92
i da, da li ste probali ocistiti venecijanere?
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:10   #93
Talking

Quote:
beatriz-zg kaže: Pogledaj post
ne znam je li se smije, ali ja perem s tim. koje ce biti posljedice... ne znam. ali ne drzim sad paru 4 sata na rubu prozora. ali vanjski dio pvc stolarije se ne moze oprati SAMO parnim cistacem. barem kod mene. mozda je kod tebe manje prljavo.
Nema sanse da je kod mene manje prljavo,ali svaka pomoc bi mi dobro dosla. kako ih ti peres? naprskas nekim sredstvom i onda parom?......sve dok se ne istope........
ja sam, inace, monstrum za tehniku.......koristim je dok nesto ne rikne ili ne napravim vecu stetu ....hahahahah...
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:20   #94
naparim da se prljavrstina otopi, onda naspricam sa cilit bangom pa spuzvicom ono operem. i onda opet isparim to tj. isperem. naravno, ne radim to svaki dan...
meni je to najprakticnije za podove jer imam psa i malu bebu i sve se vidi jer smo na suncanoj strani.
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 21:50   #95
ja samo stavljam na spisak sta cu da perem s njim
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:12   #96
Mene zanima ovaj parni čistač - Gorenje SC1800R što su ga neki spominjali:
- mogu li se parketi brisati njim?
- čisti li dobro prozore (imam 14 ogromnih prozora, trebale bi mi ogromne ljestve da ih sve očistim)
- kačisti li dobro pećnice?
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 15:08   #97
Mogu ti pomoći samo u dijelu parketa i prozora. Mogu se čistiti parketi i laminati samo onda smanjiš snagu pare na pola. Prozore kad čistiš moraš na dnu brisati vlagu, na dnu prozora mislim. Pečnicu još nisam probala očistiti
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 20:11   #98
a venecijanere?????
da, sjetila sam se i KAMENIH PLOCICA koje su uzasno nezahvalne jer imaju one brazde *da ne bi bile klizave* ...... Eh,kad bih i njih mogla s njim da sredim ......mojoj sreci ne bi bilo kraja ))))
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 14:22   #99
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
Mogu ti pomoći samo u dijelu parketa i prozora. Mogu se čistiti parketi i laminati samo onda smanjiš snagu pare na pola. Prozore kad čistiš moraš na dnu brisati vlagu, na dnu prozora mislim. Pečnicu još nisam probala očistiti
Istina, a ja više ni pećnicu ne čistim drugačije! Pobrišem rastopljenu zmazanoću viledom i nema onog odvratnog mirisa pjena i sprejeva za čišćenje pećnica što mi je oduvijek
Netko se bio požalio da mora obrisati suhom krpom iza parnog čistača...meni to nit smeta, a i to mi je logično...tako da za prozore je dovoljan parni i suha krpica ili kuhinjski ručnici.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 10:15   #100
od juce i ja vlasnica sve je super, samo ne znam da li je uredu to sto mi se svako malo pali crvena (narandzasta) lampica!?
i kako znate da vise nema vode u njemu da se treba dopuniti?
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.