Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2010., 20:36   #41
živim za to
__________________
it had been a wonderful evening and what i needed now,to give it the perfect ending was a little of the ludwig von
glupani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:41   #42
Quote:
veronika84 kaže: Pogledaj post
jeste kad prakticirali seks u troje sa nekim parom, kakva je vasa reakcije kad vam partneri ili partnerica predlozi takvo nesto?????
nisam,al bi . jedna od vecih zelja imam i kandidata,imamo di,imamo kad,imamo volju,samo moja bolja polovica nece
__________________
all the crazy shit i did tonight/those will be the best memories/i just wanna let it go for tonight/that would be the best therapy for me
bub@chii is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:57   #43
Quote:
veronika84 kaže: Pogledaj post
jeste kad prakticirali seks u troje sa nekim parom, kakva je vasa reakcije kad vam partneri ili partnerica predlozi takvo nesto?????
Meni je ovo sasvim ok mislim ono voleo bih da probam naravno
Daddy-Cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:35   #44
slažem se

Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
hmmm........nisam sigurna, ako ja nađem partnericu koja nam obojima odgovara, ako ja to zelim i pomirena sam s tim da će je i on jebati, ne vidim tu neki problem. nije ljubav sex
potpuno se slažem! neki ljudi to nikako ne razumiju...
experiment is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:50   #45
ja bih htjela malo iznenadit dečka pa ako ima koja cura za trojac,slobodno me PM-a..
Ribica:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:57   #46
Quote:
Ribica:) kaže: Pogledaj post
ja bih htjela malo iznenadit dečka pa ako ima koja cura za trojac,slobodno me PM-a..
Kaj ako sebe iznenadiš puno?

Ja sam za to da se takve stvari isprobavaju dok su ljudi solo...
Ovako, previše je rizika...
Ne bih, hvala..
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:08   #47
OT: Nisam probala.

U vezi ne bi. Ne znam, imam osjećaj da bi se kad-tad pojavili nekakvi negativni osjećaji ili s moje ili s njegove strane.

Inače, da nisam u vezi i ako bi se ukazala prilika bi probala, why the hell not? Jednom se živi.

Ali po prilici s nekim koga ne poznajem dobro, jer ne bi voljela prijatelje u to uključivat. Nikakve emocije, čisti sex i hedonizam.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:15   #48
Marinica šta je to tebe tol'ko počeo kopati taj seks u troje?

OT - ne ševim se ni u dvoje, a kamoli više...
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:20   #49
Jes' vid'la ba'?

To je od previše redtube i sličnih stranica.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 00:20   #50
hajde veronika opiši nam ti svoje reakcije i doživljaje ... nema tome tjedan dana na jednom topicu si tvrdila da si bezbroj puta bila u triu i da uvijek uživaš ... hajde za neupućene malo dočaraj bojazni i strahove ... uzbuđenja i očekivanja .......
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 00:22   #51
Quote:
bub@chii kaže: Pogledaj post
nisam,al bi . jedna od vecih zelja imam i kandidata,imamo di,imamo kad,imamo volju,samo moja bolja polovica nece
Mislim da ti je dečko onak staromodan...
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 10:37   #52
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je dečko onak staromodan...
A zakaj bi bio staromodan, pa nisu svi ljudi isti, niti prakticiraju trojac, a sumnjam da bas svi mogu uzivati u prizoru kad im drugi guzi trebu...jos posebno ak ima većeg...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 12:15   #53
bez kabla

Ne može to bez kabla,što uprevodu znači ne vjerujem u te priče.Ako voliš onda to što voliš nisi spreman dijeliti sa nekim.E sada to o čemu se ovdje vjerovatno priča se može djelično nazvati strašću ali ne.U svakom slučaju mislim da poslije svega ostaje gorak ukus prljavštine.
bgreda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:16   #54
Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post
Kaj ako sebe iznenadiš puno?

Ja sam za to da se takve stvari isprobavaju dok su ljudi solo...
Ovako, previše je rizika...
Ne bih, hvala..
Nije da nisam razmišljala o svemu tome al opet to ti je sve kako su ti kockice posložene u glavi. Ako si dovoljno vjerujete i imate kvalitetnu vezu , ne bi trebalo biti rizika. Ako nemate povjerenja , sve brzo pukne jer je netko ljubomoran il s eosjeća zapostavljenim bla bla..Ako kreneš s postavkom da je to samo seksualni eksperiment,i dont see the problem..
Doduše,najveći problem je to što sve žene kontempliraju stoljećima o tome što bi bilo kad ovo ,ono..Bla bla..yada,yada..tj. dosta stvari zakompliciramo jer si stvaramo u glavi neke scenarije koji se vjerojatno neće dogodit al mi to valjda namjerno ne želimo editirat / deletat Zašto ne može biti jednostavno?!
Pure sex party
Ribica:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 00:14   #55
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
A zakaj bi bio staromodan, pa nisu svi ljudi isti, niti prakticiraju trojac, a sumnjam da bas svi mogu uzivati u prizoru kad im drugi guzi trebu...jos posebno ak ima većeg...
Ček sad ne kužim, jel je istovremeno jebu, npr. ovom puši a drugi ju guzi ili jedan po jedan se redaju?
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 14:57   #56
Quote:
Ribica:) kaže: Pogledaj post
Nije da nisam razmišljala o svemu tome al opet to ti je sve kako su ti kockice posložene u glavi. Ako si dovoljno vjerujete i imate kvalitetnu vezu , ne bi trebalo biti rizika. Ako nemate povjerenja , sve brzo pukne jer je netko ljubomoran il s eosjeća zapostavljenim bla bla..Ako kreneš s postavkom da je to samo seksualni eksperiment,i dont see the problem..
Doduše,najveći problem je to što sve žene kontempliraju stoljećima o tome što bi bilo kad ovo ,ono..Bla bla..yada,yada..tj. dosta stvari zakompliciramo jer si stvaramo u glavi neke scenarije koji se vjerojatno neće dogodit al mi to valjda namjerno ne želimo editirat / deletat Zašto ne može biti jednostavno?!
Pure sex party
moras naci neku grdobu koja je deblja i ruznija od tebe (bez zubiju po mogucnosti),pa ti nece biti problem ovaj dio s ljubomorom
night dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 15:34   #57
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Ček sad ne kužim, jel je istovremeno jebu, npr. ovom puši a drugi ju guzi ili jedan po jedan se redaju?
tak nevažno, ti si zabrij scenarij koji ti je fora..
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:04   #58
slažem se s Ribicom
muž i ja imali trojac (još jednu curu). bilo nam je baš dobro
sad bi opet tako, ali još uvijek nismo našli curu koja bi se htjela s nama dvoma
oboje smo prilično mladi (25-30) i dobrog izgleda: ako ima koja zainteresirana, neka se javi na pm
nonorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 00:40   #59
Meni svakako nije jasno kako se to jedan par sexa utroje s još jednim parom.
Možda u nekom paralelno svemiru gdje su osnove matematike različite
__________________
običan prosek,u tripu da sam riba,zmaj.
Fideal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:20   #60
kao što je več netko spomeno ovdje..cura i ja dosta pričamo o tome..o trojcu u MFF kombinaciji..do sada nemamo nikakvih iskustava po tome pitanju ali je svakako nešto što bi željeli probati..doduše ženski dio našeg para je prije imao nekih blagih bi iskustava i voljela bi ih ponovoti ponovo..a meni kao muškarcu je takvo nešto izrazito napeto..primjerice nebi mi smetalo da mi draga koju jako volim ima ljubavnicu s kojom ponekad dok i mene nema podijeli postelju..njenu eventualnu sexualnu želju koju bi željela utažiti sa nekom curom nikad nebih mogao doživjeti kao recimo neku nevjeru ili sl(čak priznajem da mi je takva pomisao i jako napeta)..jasno da budem iskren sasvim drugi slučaj bi bio da se ona poželi podati nekome "mužjaku"..zašto je tome tako sad bi se dalo razglabati do besvjesti..e sad mnogi če reći da sam licemjeran u opisu svojih razmišljanja i sl..možda je to u neku ruku i istina..kao paše ti da se uvališ u krevet sa curom i još jednom ali nebi pristao na to da ona dovede nekoga u krevet..ali kako ni njoj nije napeta kombinacija MFM odnosno nije joj napeto da se nađe u sendviću između dvojice mužjaka mislim da teza o licemjernosti otpada..možda uživotu imamo i različite puteve ali težimo istome cilju..
ok..ja sam bio prvi koji je spomenuo takvo nešto..a njena reakcija nije bila sablažnjiva..naprotiv, malo po malo se zainteresirala..jasno da je ne poznajem tako dobro kao što je poznajem nebih to ni predlaga nikada..zadržao bih za sebe..
i mišljenja smo da kombinacija koju priželjkujemo kao i neka druga tipa MMF koju bi priželjkivao neki drugi par nebi trebala ugroziti stabilnost veze pod uvjetom da su ljudi prije svega svijesni samih sebe..svojih želja, strahova, težnji, ograničenja..a onda jasno i partnerovih..da su do besvijesti iskreno izanalizirali i ispričali jedno drugome što žele i ako su te pretpostavke ispunjene mislimo da nema prepreke užitku..u dvoje, troje, četvero.....
..da, pitamo se i što je onda ta treča osoba u našoj kombinaciji..prijatelj, poznanik, suputnik na jednome vanserijskome putu (dok put traje) koje nam svima zajednički podiže adrenalin..nikako objekt požude..svakako subjekt
isto tako osječaj sexualnog stida, sexualne ljubomore kompleksa i sl nije čovjeku prirođen več je društveno uvjetovan odgojem koji smo svi prošli.. ok..nitko od nas nije potpuno cijepljen od toga..
čiajući komentare na zadanu temu, čast iznimkama, nalazimo gomilu onih koji su u svom mišljenju a ako se ne osobno ne slažu sa izborom pojedinaca da uđu u trojac,četverac ,peterac i sl.. prilično isključivi u osudama istih..to nam nikako nije jasno..
mislim, šta mene/nas ovdje briga ako netko želi primjerice natezati i kozu i ako ga to čini sretnim..

a u cilju realizacie naše želje otišli smo i na neke stranice tipa smokva, iskrica i sl..i vidimo da je na takav način pa i nemoguče naći nekoga ..bar se nama tako čini..

eto..naš/moj mali prilog

P.S..prvi put smo ovdje
cuntator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger