Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 14:53   #101
Quote:
guru38 kaže: Pogledaj post
meni se sviđa ideja da se priključim nekom paru....
Da si zensko mi bi te odmah zvali nakon ovakvog posta
-clansman- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:06   #102
Quote:
guru38 kaže: Pogledaj post
meni se sviđa ideja da se priključim nekom paru....
e da ti je bar spol druge boje......
lahko bi se dogovorili...
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 19:16   #103
Quote:
veronika84 kaže: Pogledaj post
jeste kad prakticirali seks u troje sa nekim parom, kakva je vasa reakcije kad vam partneri ili partnerica predlozi takvo nesto?????
Nisam, ne pali me to uopće, volim imati curu samo za sebe... možda mislite da sam staromodan, ali meni jednostavno ne bi bilo neka fora dijeliti curu, a sumnjam da bi se i njoj svidjelo da ja šiljim neku drugu Mi volimo taj neki međusobni osjećaj pripadnosti jedno drugome
Dr.sc. forumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 20:25   #104
Meni se omaklo par puta... ali uvek posle velike kolicine alkohola... i uvek sa devojkama koje su mi bile drugarice... Namerno kazem "bile drugarice" jer su mi od tad najbolje drugarice :P

All in all... dobro iskustvo... Ne znam koja je kombinacija bolja MZM ili MZZ... Voleo bih da probam 2 na 2... Cini mi se da bi bilo jos bolje
Panto Krator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 20:49   #105
Ja sam jako fina cura..
ali eto imam lika s kojim se viđam već dugo.. iiii.. jednom je predložio da dovede jednog svog frenda.. a ja.. naravno looda.. prihvatila.. i vjerujte nisam požalila!

nije loše to.. al' sad moram naći curu hahah ooo fak! da se iskupim!
butterfly111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 19:53   #106
Igra u troje

Evo jedne situacije. Nalazite se na nekom party-ju, gdje srećete poznate i nepoznate ljude. Dobra atmosfera, dobra mjuza, ima svega za svakoga, od cuge do klope, opušteno do kraja. I onda vam nakon nekog vremena, nakon dobre spike, zezancije, pristupi tip koji vam ponudi sebe i svoju mlađahnu ženu za malo zabave i zajedničkih druženja. Da li vam se to ikada dogodilo i kako ste reagirali?
panonskimornar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 20:02   #107
Quote:
veronika84 kaže: Pogledaj post
jeste kad prakticirali seks u troje sa nekim parom, kakva je vasa reakcije kad vam partneri ili partnerica predlozi takvo nesto?????
u petero? nikad
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 14:15   #108
Volio bih sa dvije žene probati...dakle pm
Fusbaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 19:54   #109
Quote:
panonskimornar kaže: Pogledaj post
Evo jedne situacije. Nalazite se na nekom party-ju, gdje srećete poznate i nepoznate ljude. Dobra atmosfera, dobra mjuza, ima svega za svakoga, od cuge do klope, opušteno do kraja. I onda vam nakon nekog vremena, nakon dobre spike, zezancije, pristupi tip koji vam ponudi sebe i svoju mlađahnu ženu za malo zabave i zajedničkih druženja. Da li vam se to ikada dogodilo i kako ste reagirali?
zamišljam i to je moja situacija iz snova
međutim, svaki put kada sam bila u takvoj situaciji našla sam se u društvu osoba koje oštro osuđuju takvo ponašanje ili nisu bili zainteresirani za dijeljenje.
lame
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 00:15   #110
jednom na faxu,sa najboljom frendicom bila vani..obje smo se zapalile za istog tipa pa smo se dogovorile da cemo ga obje muvat pa koja uspije..na kraju je on smuvo nas obje uz pomoć malo cuge za hrabrost ..dug vikend u krevetu, mada nije bas klasični trojac jer nas dvije nismo imale nista medjusobno samo smo se izmjenjivale sa frajerom i gledale sta ona druga radi.. pa sad jel se to računa?

inače bih probala sa parom mž ili sa 2m ali samo u apsolutnoj anonimnosti..
soul2soul75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 00:17   #111
Quote:
soul2soul75 kaže: Pogledaj post
jednom na faxu,sa najboljom frendicom bila vani..obje smo se zapalile za istog tipa pa smo se dogovorile da cemo ga obje muvat pa koja uspije..na kraju je on smuvo nas obje uz pomoć malo cuge za hrabrost ..dug vikend u krevetu, mada nije bas klasični trojac jer nas dvije nismo imale nista medjusobno samo smo se izmjenjivale sa frajerom i gledale sta ona druga radi.. pa sad jel se to računa?

inače bih probala sa parom mž ili sa 2m ali samo u apsolutnoj anonimnosti..
slican slucaj, nakon izlaska i puno cuge, ja, frend i njegova curka, naravno ja i frend nismo medjusobno nista radili hehe, noc za pamcenje, nezaboravno, volio bih opet...
kiklop0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 08:27   #112
Iako umišljam sebi da sam fantastično otvorenih-liberalnih nazora, mislim da bi mogao "kao " pričat o tome, ali kad bi ugledao da mi neki rođo guzi moju dragu ženicu, bih odjurio u kuhinju i vratio se sa onim mesarskim nožem te ih tamo iskasapio na komadiće.
A da nekom tipu jebem ženu i da me on gleda...valjda bi mu se izvinjavao svakih 5 minuta.
došla bi jedino u obzir kombinacija utroje (mmž ili žžm) ono da nitko s nikim nije u vezi.Svi prijatelji...i to samo spontano, jer da idem baš na takav susret....mislim da bi mi se stislo jaje.
__________________
let's go iđemo
kingsize is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 08:54   #113
Imao sam jednu frendicu iz austrije koja dolazi svako ljeto na more i mi smo bili samo takozvani fuckfriends, sve dok joj nije došla neka frendica. I ja onako naivno govorim da se sad mora malo posvetiti njoj pa mi čemo se čut i vidjet onako usput kad ona zovne...... njezin odgovor na to je bio doslovno "...ali mi sve djelimo..." zamišljam si koju sam facu složio "???" ali kao dobro. Vjerujte mi one stvarno sve djele i moram priznati da mi je to bilo dva nezaboravna tjedna.
marjan79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 09:47   #114
sex utroje s parom sam imao više puta..jednom je bio cuckoled odnos a par puta je bilo aktivno sve troje.. u svakom slucaju, bio s parom, postavio uvjete kao i oni i bilo je odlicno
pasmater1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:41   #115
Quote:
kiklop0 kaže: Pogledaj post
slican slucaj, nakon izlaska i puno cuge, ja, frend i njegova curka, naravno ja i frend nismo medjusobno nista radili hehe, noc za pamcenje, nezaboravno, volio bih opet...
Ajme, ovo je toliko odvratno da se stvarno ponekad zapitam jesam li ja s ove planete uopće. Mislim ljudi stvarno, kako vam se ne zgadi napiti nekoga ko letvu da sav smrdi po alkoholu i onda ga jebati dok povraća sa strane. Stvarno moraš biti poluretardirani kreten da bi volio seks u pijanom stanju. Pa još dok se žvalite dok njemu smrde usta po pivi, a njoj usta po želučanoj kiselini od povraćanja...
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:46   #116
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ajme, ovo je toliko odvratno da se stvarno ponekad zapitam jesam li ja s ove planete uopće. Mislim ljudi stvarno, kako vam se ne zgadi napiti nekoga ko letvu da sav smrdi po alkoholu i onda ga jebati dok povraća sa strane. Stvarno moraš biti poluretardirani kreten da bi volio seks u pijanom stanju. Pa još dok se žvalite dok njemu smrde usta po pivi, a njoj usta po želučanoj kiselini od povraćanja...
Jebote, al ti briješ..
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:58   #117
Quote:
marjan79 kaže: Pogledaj post
Imao sam jednu frendicu iz austrije koja dolazi svako ljeto na more i mi smo bili samo takozvani fuckfriends, sve dok joj nije došla neka frendica. I ja onako naivno govorim da se sad mora malo posvetiti njoj pa mi čemo se čut i vidjet onako usput kad ona zovne...... njezin odgovor na to je bio doslovno "...ali mi sve djelimo..." zamišljam si koju sam facu složio "???" ali kao dobro. Vjerujte mi one stvarno sve djele i moram priznati da mi je to bilo dva nezaboravna tjedna.
Srečković. Ja kad dođem na more, sve oko mene su žene s muževima i djecom. A ako i naiđem na neku mladu, a ipak ih ima, te budu većinom zauzete, pa ja onda fino s poluležećeg položaja mogu gledati seks u moru na plićaku pred svima. Samo mi još fale kokice i 3D naočale da mi bude ko u kinu dok djeca pored mene doživljavaju traume od viđenoga. A bože sačuvaj da bi mene netko pozvao na grupnjak. Imao sam nekakve prijedloge onda kada sam išao u srednju, ali kako sam bio glup i naivan mislio sam da me zajebavaju. Još sam se osjećao neželjenim čovjekom u okrutnom svijetu a ustvari ja sam bio problem. I to ti je fucking life.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:40   #118
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
ustvari ja sam bio problem.
Sve si rekao...
__________________
You may be a cunning linguist, but I am a master debater!
Porco Rosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:31   #119
Kao sto mogu primjetiti, vecina parova koji se odluce za trojac traze iskljucivo jos jednu zensku osobu, nikada musku, ili eventualno par. Sto li pitam se?!?!?!?! Ni jedan muskarac ne bi podnio konkurenciju, posebno ne u ovakvom obliku
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:35   #120
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Kao sto mogu primjetiti, vecina parova koji se odluce za trojac traze iskljucivo jos jednu zensku osobu, nikada musku, ili eventualno par. Sto li pitam se?!?!?!?! Ni jedan muskarac ne bi podnio konkurenciju, posebno ne u ovakvom obliku
O, kako lijepe generalizacije... awww

E pa zajebala si se. Ukratko.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger