Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2008., 01:54   #1
Pulski ginekolozi - vaša iskustva

Ponukana nedavnim jako negativnim i ružnim događajem u mojoj blizini otvorila sam ovu temu, pa bi voljela da podjelimo iskustva o pulskim ginekolozima. Kakva su vaša iskustva, koji su po vama najbolji ginekolozi na ovom području, a koje treba kad god se može izbjegavati? Nadam se da ćete se odazvati na ovu temu te pomoći nam kako bi svoje zdravlje i trudnoću očuvale te sretno privele kraju, a mislim da bi bilo OK da se sa sličnom temom jave i žene iz ostalih krajeva lijepe naše! Hvala vam cure!
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 07:57   #2
zaista o Puli ništa ne znam. Ali u Rijeci ima dobrih ginekologa te odi k njima ako nemaš povjerenje u Pulske ginekologe
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 08:24   #3
ja sam vec dvije godine clan kartoteke dr.Licinic-Modrusan koju navodno hvale?! A kad kazem clan kartoteke onda mislim na to da ne znam kakva je prema drugim pacijentima al prema meni je izuzetno bezobrazna i aljkava! I mene zanima misljenje drugih jer i sama moram odabrat drugu ginekologinju.
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 09:45   #4
I ja pacijentica dr. Modrušan i zaista sam prezadovoljna s njom kao doktoricom ali i kao osobom s kojom mogu popričati otvoreno o svemu što me zanima vezano za moje intimno zdravlje.

Kako već dvije godine nažalost i više nego redovito odlazim na preglede zbog nastalih problema, zaista se osjećam sigurno kod nje i s punim povjerenjem odlazim kod nje.

Eto, to je moje iskustvo...
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:26   #5
Joj, ja baš na temi o kandidi kukam o tome kako ne znam koga izabrati za novog ginekologa.
Da ne pišem ponovo, tu su iskustva: https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=900
Nisam im sigurna za imena, pa da nekoga ne ocrnim, pogledat ću na nalazima doma pa se javim.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 01:31   #6
S obzirom da sam u jako kratko vrijeme čula mnogo toga lošega za dva naša ginekologa dr. Angelovsku i dr. Gjonia, te isto tako za 3. kat našeg rodilišta na kojemu leže žene koje su upravo rodile, baš sam se zabrinula i pomislila gdje ću ja jednoga dana roditi, s obzirom na to da nikako ne želim na tom odjelu. Tako sam prijateljici koja je prošla to ružno iskustvo rekla da ću otići u Rijeku, ali ne znam da li nam to dozvoljavaju, osim, naravno, ako nisu u slučaju neke komplikacije. Uglavnom, govoreći o dotičnoj doktorici, ona je jednoj mojoj poznanici kasno otkrila tumor pa je jadna na kraju ostala bez svih reproduktivnih organa, dakle, ujedno joj je onemogućila da jednog dana postane majkom. Govoreći pak o dr. Roki Gjoniju on je mojoj prijateljici vezano za trudnoću sve krivo rekao, počevši od položaja djeteta prije poroda, do djetetove veličine, a ne govoreći o tome da nije otkrio problem sa srcem koji je bilo moguću otkriti. Sada se samo treba moliti Bogu da malena preživi operacije u Italiji, gdje je završila nakon što je odmah po porodu pošaljena u Rijeku, a da je dr. Gjoni problem otkrio na vrijeme sve bi već ranije bilo organizirano, ali eto, na žalost, život je napisao takvu priču...
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 01:54   #7
Što je najgore, ja sam imala super doktoricu, i prebacila se kod ovog doktora par dana prije nego mi je prijateljica rodila curicu sa tim problemom. Ona je njemu slijepo vjerovala, u njemu, kako sama kaže, vidjela Boga, ali sada se molimo zajedno pravome Bogu da se malena spasi. Ja ću se, za početak, vratiti svojoj doktorici, valjda ću moći, ali iskreno mi je bed...
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:27   #8
Quote:
Aviss kaže: Pogledaj post
I ja pacijentica dr. Modrušan i zaista sam prezadovoljna s njom kao doktoricom ali i kao osobom s kojom mogu popričati otvoreno o svemu što me zanima vezano za moje intimno zdravlje.

Kako već dvije godine nažalost i više nego redovito odlazim na preglede zbog nastalih problema, zaista se osjećam sigurno kod nje i s punim povjerenjem odlazim kod nje.

Eto, to je moje iskustvo...
Drago mi je da imas dobro iskustvo s njom. Ipak, vazno je osjecati sigurnost jer zdravlje je najbitnije.

Moje iskustvo je krajnje lose. Imam PCOS kojeg ne zeli provjeravat kao sto to mnogi drugi ginekolozi cine, negira misljenja specijalista a ono najgore: kad je majci dijagnosticiran rak jajnika otac ju je nazvao da me primi u sto hitnijem terminu. Dosavsi u dogovoreno vrijeme zalupila mi je doslovno vratima pred nosom i rekla da nemam sto trazit ako nisam narucena.

S druge strane, zbog svog zdravlja odlazim majcinoj specijalistici koja mi moze propisati terapiju a moja ginekolog je ta koja ce mi za isto izdati recepte. Dr. Modrusan to za mene odbija ucinit.

No, kako su i doktori samo ljudi ne smatram je zbog tog losim lijecnikom al nemam ni ista pozitivno za reci nakon dvije godine odlaska k njoj.
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:38   #9
Quote:
puležanka81 kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam u jako kratko vrijeme čula mnogo toga lošega za dva naša ginekologa dr. Angelovsku i dr. Gjonia, te isto tako za 3. kat našeg rodilišta na kojemu leže žene koje su upravo rodile, baš sam se zabrinula i pomislila gdje ću ja jednoga dana roditi, s obzirom na to da nikako ne želim na tom odjelu. Tako sam prijateljici koja je prošla to ružno iskustvo rekla da ću otići u Rijeku, ali ne znam da li nam to dozvoljavaju, osim, naravno, ako nisu u slučaju neke komplikacije. Uglavnom, govoreći o dotičnoj doktorici, ona je jednoj mojoj poznanici kasno otkrila tumor pa je jadna na kraju ostala bez svih reproduktivnih organa, dakle, ujedno joj je onemogućila da jednog dana postane majkom. Govoreći pak o dr. Roki Gjoniju on je mojoj prijateljici vezano za trudnoću sve krivo rekao, počevši od položaja djeteta prije poroda, do djetetove veličine, a ne govoreći o tome da nije otkrio problem sa srcem koji je bilo moguću otkriti. Sada se samo treba moliti Bogu da malena preživi operacije u Italiji, gdje je završila nakon što je odmah po porodu pošaljena u Rijeku, a da je dr. Gjoni problem otkrio na vrijeme sve bi već ranije bilo organizirano, ali eto, na žalost, život je napisao takvu priču...
Za dvoje spomenutih doktora sam cula, o njihovoj elokventnosti i radu ne znam zaista nista.

Stanje u pulskoj bolnici je opcenito lose i nadam se da necu nikad biti u prilici odredjene nedostatke i osjetiti na svojoj kozi. Mjesec i pol dana im je trebalo da mojoj majci dijagnosticiraju rak i otpustena je sa naznakom da postoji mogucnost da ima rak i neka se vrati kad se obave sve kontrole a dobro znamo koliko je potrebno cekati na odredjena snimanja. Stoga me niti ne cudi propust zbog kojeg je sad upitan zivot jedne male djevojcice. Kako si i sama napisala - "život je napisao takvu priču".

Spomenula si svoju doktoricu koju si promijenila i sad bi joj se htjela vratiti. Koja je to?

Ja sam prije dr. Modrušan bila kod dr. Krešić za koju su neki, uključujući i dr. Modrušan, imali los stav. No, toliko sam bila zadovoljna da mi je njen odlazak oznacio kraj sigurnosti u mom lijecenju.
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:41   #10
Zaista si me iznenadila svojom pričom i vjerujem da se ne osjećaš sigurno u tom slučaju. Jednostavno nikad nisam upoznala doktoricu kao takvu niti sam čula takve stvari o njoj.
Mislim da u svakom slučaju moraš izabrati novog liječnika.
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:35   #11
Quote:
Aviss kaže: Pogledaj post
Zaista si me iznenadila svojom pričom i vjerujem da se ne osjećaš sigurno u tom slučaju. Jednostavno nikad nisam upoznala doktoricu kao takvu niti sam čula takve stvari o njoj.
Mislim da u svakom slučaju moraš izabrati novog liječnika.
Sve su to okolnosti - mozda je moja percepcija drugacija od drugih i iskrivljenija. Ne znaci da nije dobra, pogotovo sto je mnogi isticu. Trenutno sam sigurna s jedne druge strane jer zdravlje mi je bitno neovisno o cijeni. Mozda se dr. Modrusan i pokaze u pravom svijetlu i tada zasigurno necu traziti drugu doktoricu jer koliko vidim - suzen je izbor pravih i dostojnih doktora koji spremno vode brigu o svakom pacijentu.
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 16:12   #12
Bila sam kod dr. Ladavac, sa kojom sam u principu bila zadovoljna, no eto, moja me prijateljica koja je, kako sam već rekla, vidjela Boga u dr. Roki Gjoniju, uspjela nagovoriti da se kod njega prebacim, ali na žalost, ja nisam jedina koja ju je poslušala, to je učinila još jedna prijateljica, eh, da sam barem tada znala ono što sam saznala par dana nakon što sam se prebacila. Ipak, čisto sumnjam da su u svega par dana uspjeli dobiti moj karton od prijašnje doktorice, budući da od te prijateljice ga nisu dobili ni par mjeseci nakon što se prebacila, ali sve postoji u računalu. Što se tiče dr. Krešić, samo dobro sam čula o njoj i htjela sam kod nje, ali na žalost, nisam mogla jer je bila na odlasku, očito, svi stručnjaci koji nešto vrijede nemaju šta raditi u Puli
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 17:33   #13
Quote:
puležanka81 kaže: Pogledaj post
Bila sam kod dr. Ladavac, sa kojom sam u principu bila zadovoljna, no eto, moja me prijateljica koja je, kako sam već rekla, vidjela Boga u dr. Roki Gjoniju, uspjela nagovoriti da se kod njega prebacim, ali na žalost, ja nisam jedina koja ju je poslušala, to je učinila još jedna prijateljica, eh, da sam barem tada znala ono što sam saznala par dana nakon što sam se prebacila. Ipak, čisto sumnjam da su u svega par dana uspjeli dobiti moj karton od prijašnje doktorice, budući da od te prijateljice ga nisu dobili ni par mjeseci nakon što se prebacila, ali sve postoji u računalu. Što se tiče dr. Krešić, samo dobro sam čula o njoj i htjela sam kod nje, ali na žalost, nisam mogla jer je bila na odlasku, očito, svi stručnjaci koji nešto vrijede nemaju šta raditi u Puli
Za doktoricu Ladavac sam isto cula da je korektna. Naime, do sad sam uvijek kao uvjet drzala da bude zenski ginekolog u pitanju. Iako je majcin ginekolog muski i uopce nisam upucena tko joj je ginekolog.
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 20:25   #14
Kakva su vam iskustva o dr Akšamiji? Moja su najbolja moguća..
nero1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 23:04   #15
O.k. Malo sam prokopala po papirima. Gospodin iz navedenog citata:
Ja sam bila kod privatnika u Puli, uzeo mi je 500 kn, rekao da imam odlične jajnike, a što se tiče mojih tegoba, da mi je to ništa, da se trebam seksati pa će biti bolje (u tom trenutku sam imala rane već od kandide) i da mi je to najvjerojatnije alergija na deterdžent za rublje. - je dr. Mišljenović, A. Negri, 23, Pula
A mutave ginekologice koja ni sama sebi nije mogla izliječiti kandidu se ne mogu sjetiti, znam da je u onoj zgradi gdje su 3 ginekologa na Verudi, najmlađa od njih.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 00:28   #16
Za dr. Mišljenovića sam čula upravo ovo što govoriš i odmah pretpostavila da je to on. Susjed mi je i OK je kao osoba, ali koliko god je topla riječ svima nama potrebna, ako doktor nije stručnjak u kojega se možemo pouzdati, sve pada u vodu. Najlakše je biti najbolji kada je sve u redu i nema nikakvih komplikacija... Valjda ja neću imati problema kada ubrzo budem otišla svojoj bivšoj doktorici Ladavac, a srećom kod Roki Gjonija nisam ni bila na pregledu, ne znam ni kako izgleda, barem nešto pozitivno
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 15:39   #17
Quote:
puležanka81 kaže: Pogledaj post
Za dr. Mišljenovića sam čula upravo ovo što govoriš i odmah pretpostavila da je to on. Susjed mi je i OK je kao osoba, ali koliko god je topla riječ svima nama potrebna, ako doktor nije stručnjak u kojega se možemo pouzdati, sve pada u vodu. Najlakše je biti najbolji kada je sve u redu i nema nikakvih komplikacija... Valjda ja neću imati problema kada ubrzo budem otišla svojoj bivšoj doktorici Ladavac, a srećom kod Roki Gjonija nisam ni bila na pregledu, ne znam ni kako izgleda, barem nešto pozitivno
Ja ne znam kod kojeg ginekologa je moja majka bila pred 8 god al taj joj je vec onda rekao da ima rak maternice jer je krvarila non stop. Inace, benigni rak maternice je imala pred 14god i zbog toga se nastojala redovno kontrolirat. Tek odlaskom u RI i Ljubljanu su joj specijalisti rekli da krvari jer je imala spontani pobacaj tada raka jos uvijek nije bilo.

Danas je kod Dr.Zoričića i kaze da je zadovoljna. Kratko smo razgovarale posto se moram u kracem roku odluciti sto cu sa ginekologom i kako stvari stoje i ja cu se pokusat prebaciti kod Dr.Ladavac.. ako uspije... naravno.

Sumnjam da ces imati problema sa prebacivanjem, vjerojatno ce biti uvidjavni s obzirom da si bila njen pacijent! Drzim fige!!!!
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 22:04   #18
Hvala draga, i ja se nadam da neće biti problema, probati ću otići sredinom ovoga mjeseca, pa ćemo vidjeti!
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 23:50   #19
Ajme, pa ispada da od toliko ginekologa u Puli nitko ne valja? Ja se mislila iz Pazina prebaciti u Pulu jer je ova moja iz Pazina bože me sačuvaj.

A dr. Grdinić? Za njega sam čula samo pozitivne komentare samo ne znam da li je on ginekolog koji radi u bolnici ili ima i svoju praksu? Mislim da nema, zna li netko?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 00:38   #20
Dr. Grdinić ti radi u bolnici, za to sam sigurna jer je upravo on bio jedan od doktora na porodu te moje prijateljice koja je rodila curicu sa zdravstvenim problemom.
__________________
2009. tu y yo reunidos en el velo del amor para siempre, 2010.-više ništa nije kao prije...:-)
puležanka81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.