Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2007., 20:21   #21
nema?

ajd baš dobro

dok ja dođem na red doći će zakon da se to zapravo ne mora pa ću vozit auto po svijetu a neću se znat parkirat :zaboravila:
 
Old 14.11.2007., 20:21   #22
a sta bi se to trebalo polagat nakon dve god?
bourjois is offline  
Old 14.11.2007., 20:22   #23
Quote:
bourjois kaže: Pogledaj post
i kaj je tu smjesno???????ja nisam doma.ne vozim aute po doma.a svi kaj me vozaju okolo imaju mjenjace..pa pitam??
AFRODITA69 is offline  
Old 14.11.2007., 20:27   #24
Testove iz prve i nisam imala ni jednu pogresku. Obuka prosla bez vecih problema, instruktor mi bila jedna otkacena zenska pa mi je bilo ekstra zanimljivo a ona je imala dosta strpljenja s obzirom da sam ja znala samo sta je volan sve ostalo mi je bilo nepoznanica. U obuci sam uzivala i mislila sam da sam to dobro savladala. Medjutim kada sam dosla na polaganje noga mi se tako tresla na kvacilu da sam odmah na pocetku napravila kiks i auto mi se ugasilo (sto mi se tokom obuke desilo samo jednom na pocetku), ostalo sam ok uradila da bi pred sami kraj polaganja neki golf oduzeo mi prednost i zamalo nije doslo do sudara. Ali polozila sam, naravno sa dobrom vezom. Instruktor mi je rekao: "ma polako naucit ces ti vozit auto, kad slupas jedno, pa drugo pa trece auto,ma polako" a ja sam dodala u sebi mozda i kad ubijem nekog. Sve u svemu, od samog polaganja me je tako strah voziti da to sad i izbjegavam.
SSDM is offline  
Old 14.11.2007., 20:27   #25
Quote:
bourjois kaže: Pogledaj post
a sta bi se to trebalo polagat nakon dve god?
Ništa, samo ti najnormalnije produže vozačku ako nemaš nikakav prekršaj.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Old 14.11.2007., 20:28   #26
Quote:
bourjois kaže: Pogledaj post
a sta bi se to trebalo polagat nakon dve god?
pa novi zakon kaže da se nakon dvije godine mora ponovo polagat vozački... i ako položiš onda nemaš više ono ograničenje do 11 i sl...
 
Old 14.11.2007., 20:30   #27
Bilo bi lakše da u to vrijeme nisam morala bit na poslu 0-24.
Baš je bilo stresno, od samih satova do ispita.
TincH is offline  
Old 14.11.2007., 20:35   #28
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ništa, samo ti najnormalnije produže vozačku ako nemaš nikakav prekršaj.
ma moja je na 10 godina ne na dve.. pitam jer ne kuzim te nove gluposti..ko ni ono polaganje na poligonu..ja sam odma na cestu, a kad sam polagala morala sam vozit do zaprešića i nazad..
bourjois is offline  
Old 14.11.2007., 20:37   #29
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
pa novi zakon kaže da se nakon dvije godine mora ponovo polagat vozački... i ako položiš onda nemaš više ono ograničenje do 11 i sl...
ma ne, odakle ti to
treba polagati onu neku 'sigurnost u prometu' kao snalazenje na kliskim i mokrim kolnicima i sl.
ali, eto jos se nisu organizirali pa nista od toga
za one koji zele, zubak nudi privatno pohadjanje
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 14.11.2007., 20:40   #30
od prve
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 14.11.2007., 21:31   #31
prvu pomoc i testove (100% ) od prve : streberica:

voznju dvaput pala - prvi put skoro zgazila neku djecu na zebri , drugi put kod skretanja presla zadnjim kotacem preko rizola

ne vozim
zlocestoca is offline  
Old 14.11.2007., 21:34   #32
ja još nisam išla u autoškolu. strah me toga, jer sama sebi nekak ne djelujem dovoljno odgovorno, pa si mislim da to možda nije za mene. a sama znam da je korisno i da će mi sigurno zatrebat, pa se pokušavam natjerat da upišem... i eto tjeram se već godinu, dvije pa nikak da krenem
stenga is offline  
Old 14.11.2007., 21:39   #33
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
od prve
isto
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Old 14.11.2007., 23:22   #34
Ne baš od prve, ispitivač mi je rekao da nasilno oduzimam prednost. Drugi put sam se skulirala, stavila špangicu u kosu, treptala okicama, onak, kaj prava bedača i položila. A bila sam ziher da sam pala jer sam prošla kroz čisto crveno na Bukovačkoj. Sva sreća pa je nekaj piskaral u tom trenutku.
Cetripenula is offline  
Old 15.11.2007., 02:08   #35
Ah da imeni nešto ide od ruke ,
nisam se nadala ali sve od prve,a nisam ni vozla dovoljan broj sati
elem nikakav bauk,samo opušteno!
epolon is offline  
Old 15.11.2007., 02:30   #36
Laganini. Sve iz prve. Doduše zaspala sam za volanom negdje na 10. satu, instruktor je popizdio. A nije da mu nisam rekla da možda nije najpametnije da taj dan vozim (još i blok sat).

Na polaganju sam se zapričala s komisijom, da mi je instruktor cijedio više puta kroz zube:"začepi više".
trailer is offline  
Old 15.11.2007., 08:14   #37
Sve od prve,al sam imala frku jer mi je instruktor otišao na godišnji 5 dana prije ispita vožnje,pa su me prbacili na dizel golf,a učila sam na benzincu,pa mi je bilo koma,ma da je lakše voziti dizlaša.Imala sam užasnu tremu na ispitu,al je bio mladi instruktor,neki spličanin. Auto mi se zagasio 2 puta kad je trebalo pod ručnom krenuti uz brijeg,al eto prošla.SREĆA i malo ženskog šarma, ponekad otvaraju sva vrata.
MAYYALES is offline  
Old 15.11.2007., 08:26   #38
Sve od prve i bez velike nervoze,ali to je bilo tako,jer mi to nije bio prvi susret s vožnjom automobila.
Većina dečki koji s krenuli na ispit kad i ja već su zapravo znali voziti(tate su im dale da se voze po kvartu),a većini cura je to bio prvi put da sjednu za volan.
Mislim da je normalno da postoji razlika kad nešto radiš prvi put i kad zapravo utvrđuješ ono što već znaš
Nikom još nije palo na pamet da uslka kako to rade dečki kad im je stvarno prvi put da sjednu za volan,ali znam ja neke koji su završili s autom u kanalu
gven_s is offline  
Old 15.11.2007., 09:11   #39
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
ja vozim karting ko niki raikonen formulu
NekaNovaJa is offline  
Old 15.11.2007., 20:04   #40
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ma ne, odakle ti to
treba polagati onu neku 'sigurnost u prometu' kao snalazenje na kliskim i mokrim kolnicima i sl.
ali, eto jos se nisu organizirali pa nista od toga
za one koji zele, zubak nudi privatno pohadjanje
ne kužim

jel to ono kočenje na poligonu ili šta?

ja sam upisala vozački taman zadnji mjesec prije nego je došao taj novi zakon o tom novom polaganju na poligonu tak da kad sam ja polagala (pauzirala sam 2 mjeseca dok nisam napunila 18 ) gledala sam kak se ostali zalijeću po poligonu i koče prije čunja
ja to nisam morala

jel to to?
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.