Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2011., 11:41   #201
Dubravica i Mlinar.
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 18:10   #202
Dubravica i Mlinar, također
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:15   #203
također.
u la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:30   #204
dafina - kroasan cokolada

romaja - burek sir najbolji na balkanu, bolji nego u Sarajevu

dinara - ima svasa fino i probao sam dosta ali je preskupo. najveci sok sam dozivio sa buhtlicom od dva zalogajcica i oko 5 kn koliko je vec kostala....
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:37   #205
Dinara na Tresnjevackom, je skuplja od ostalih ali sve ima okus po domacem, ne radi se iz prasaka i peciva ne plivaju u staroj masti, skoro svaki put se uz kupovinu dobije i nesto besplatno, preporucam pitu od sira, mini fritule, buhtle, rade po dobrim receptima, podsjeca na ono kak je baka nekad radila
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 20:38   #206
Quote:
RYOU kaže: Pogledaj post
dafina - kroasan cokolada

romaja - burek sir najbolji na balkanu, bolji nego u Sarajevu

dinara - ima svasa fino i probao sam dosta ali je preskupo. najveci sok sam dozivio sa buhtlicom od dva zalogajcica i oko 5 kn koliko je vec kostala....
Romaja ima novog gazdu tako da je pitanje dal su i pekari ostali isti, prodavacice nisu..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:41   #207
Od kad to? Ona zena tam vec godinama prodaje..i ona cura,sad je opet tam a nije je dugo bilo..
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 12:55   #208
Od kraja 8og mjeseca.. bivsi vlasnik sad ima onaj kebab 1001 noc kod podvoznjaka na kraju Adzijine.. A tu cak i ne pise vise Romaja nego samo "pekarnica".. Ne znam, vidjao sam prodavacice iz jos jedne kvartovske pekarne (isti gazda je sad obje) da rade u "romaji"..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 18:00   #209
Pa kaj je Azgan prodao romaju il? Vidio sam to 1001 noc to se duze uredivalo no brijem da nije kao romaja,a azgan jos uvijek parkira kod romaje,istina da ga vise vidam kod 1001 noci..al neznam zakaj vise nije vlasnik romaje:-((
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 22:54   #210
Mislim da je on bio u najmu prostora, ali nisam siguran..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 08:14   #211
Nisam bas kupovala u Dafini zadnje vrijeme ali dva puta sam uzela lisnato sunka-sir i nije bilo fino kao prije.. Nije da se jako pokvarilo, jos uvijek mi je bolje od vecine ali nesto mi fali..

I moram pohvaliti njihovu tortu od malina.. Uzela neki dan jedan komad za probu, imaju akciju i svi kolaci i torte su 7 kn.. Torta je bila savrsena..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 08:59   #212
Dinara, i to oni slani prutici koji se tope u ustima.

Kruh definitivno najbolji radi Interspar (ja sam fan kukuruznih mijesanih) a u nedostatku vremena kupim kukuruznu rustiku u Mlinaru.

Mlinar mi ima najfinije kroasane, jer se ne osjeti maslac i najblizi su pravim kroasanima.
Sendvici isto u Mlinaru, prefini.

Dubravica mi nije napeta, radila sam blizu jedne pa se predozirala svime


E sad sam gladna
__________________
NOVA PONUDA
sunchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 15:49   #213
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
U jednoj maloj pekarnici na Črnomerciu - Klasje .
Jel ima Klasje negdje u Zg osim tamo na okretištu?
Meni je predobar njihov perec onaj ooogromni, masan i hrskav i velik, baš po mom ukusu
Zna li netko koju još pekaru u ZG gdje imaju te velike tanke perece (veliki su kojih 30-40 cm, ali tanki kao grisini, nije ono mekano napuhnuto tijesto)?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 16:00   #214
jel se Baš burek broji pod pekarnice???
nemaju kruha, krosana, štrudela i toga...al imaju preprepreprejebene pite!!!
jela sam onu sa špinatom i sirom, i onu sa šampinjonima!
genijalno! domaće kore, taman količina nadjeva i nisu premasne! i cijena im nije 12-13kn koliko platim obični burek u svakoj drugoj pekari!
isuse, fali mi tako nešto kod mene!

slatke još nisam probala!

e da, od ovih uobičajenih, cijenim dubravicu!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:25   #215
MalaMulica gdje je to?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:58   #216
Od ovih razmnoženih bih rekla Dubravica, ali i to je diskutabilno. Pan pek je imao super integralne grisine, odkad su se namnožili po tram stanicama, grisinima bi mogo ubiti nekoga i bezokusni su.

No, puno radije, ako baš moram, kupujem u malim pekarama. Ima jedna kraj križanja Savske i Vodnikove, jako fina štrudla s višnjama, štrudla s makom, kruh sa sjemenkama i kukuruzni kruh u štruci. Uz nju, i Dafina u Ozaljskoj je Uvijek imaju topli kruh i kroasane i peciva. Par puta smo dečko i ja naletjeli u gluho doba noći i pojeli vrući kroasan s čokoladom, pravom čokoladom, ne razvodnjenom. A krosan je ogroman i dostatan za dvoje. I buhtla sa svježim sirom je super.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 20:04   #217
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
MalaMulica gdje je to?
jedna u petrinji, 2 u sisku i jedna u zagrebu!
ova zagrebačka je u dubravi, peta tramvajska stanica od okretišta u dubravi! iza benzinske postaje, u zgradi, ulaz je s južne strane, veliki je crveni natpis 'baš burek'!

kad sam u zagrebu, tamo se potrudim svratit barem jednom! šteta što nemaju još koju pekaru malo bliže centru...ovo je ipak skoro na kraju grada
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 20:17   #218
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
MalaMulica gdje je to?
http://basburek.com/?p=303
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:05   #219
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Dubravica i Mlinar.
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
Dubravica i Mlinar, također
Quote:
u la la kaže: Pogledaj post
također.
Quote:
sunchy kaže: Pogledaj post
Dinara, i to oni slani prutici koji se tope u ustima.

Kruh definitivno najbolji radi Interspar (ja sam fan kukuruznih mijesanih) a u nedostatku vremena kupim kukuruznu rustiku u Mlinaru.

Mlinar mi ima najfinije kroasane, jer se ne osjeti maslac i najblizi su pravim kroasanima.
Sendvici isto u Mlinaru, prefini.

Dubravica mi nije napeta, radila sam blizu jedne pa se predozirala svime


E sad sam gladna
kaj se vi svi to šalite za mlinar pa oni koriste sve moguće zamjenske prehranbene aditive u njihovim proizvodima... probajte si u mlinaru kupit pecivo s nekim dodatkom, pa onda otiđite na plac i tam si kupite taj dodatak, te ga onda usporedite
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:05   #220
meni je od Mlinara dobar samo burek,
kruh i peciva nisu ukusni, i tvrdi su kao da nisu friški
a tijesto od pice je toliko tvrdo da ja pica-cut više nikad neću uzeti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.