Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2009., 21:40   #41
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Tenkju
Ma nema beda. Ak ima jos pitanja,samo daj
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 21:51   #42
Sad u 3 dobivamo,mislim aerodinamiku pa me zanima jel jako teško...čula sam da e zaheban malo lik
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 21:55   #43
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Sad u 3 dobivamo,mislim aerodinamiku pa me zanima jel jako teško...čula sam da e zaheban malo lik
To ti ne znam. to mi nismo imali hvala Bogu hahahahahahha. mi sad u 4. dobivamo politiku,prihvat i otprema robnog prometa,navigaciju i meterologiju. metrerologija mi se cini bas zanimljivim
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 22:04   #44
Da,to mudri predaje ak sam ga dobro skužila,ove ga god nemamo nego tek u 4...ovo za aerodinamiku nisam zicer al tak su mi ovi moji nkj govorili.Tnx
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 23:51   #45
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Da,to mudri predaje ak sam ga dobro skužila,ove ga god nemamo nego tek u 4...ovo za aerodinamiku nisam zicer al tak su mi ovi moji nkj govorili.Tnx
ma mudri je isto car. meni jedan od najdrazih profesora. pazi ovo:
ja sam ti pod njegovimsatovima stalno pricao i onda ti je on meni dao vec 2 jedinice zbog toga i pazi kaj su mi ljudi iz razreda isprcali: jedan dan me u skoli nije bilo i netko je pricao cijelo vrijeme i mudri opominje i nako 3 opomene kaze: slavuj jedinica, a ovi iz razreda: pa profesore nema ga u skoli, a on: a ispricavam se idemo dalje s gradivom hahahahahaha. ma car kakvog nema
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 00:01   #46
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
ma mudri je isto car. meni jedan od najdrazih profesora. pazi ovo:
ja sam ti pod njegovimsatovima stalno pricao i onda ti je on meni dao vec 2 jedinice zbog toga i pazi kaj su mi ljudi iz razreda isprcali: jedan dan me u skoli nije bilo i netko je pricao cijelo vrijeme i mudri opominje i nako 3 opomene kaze: slavuj jedinica, a ovi iz razreda: pa profesore nema ga u skoli, a on: a ispricavam se idemo dalje s gradivom hahahahahaha. ma car kakvog nema
Ma da,lik je predobar..pitao ti on kako povećati natalitet u Hrv i javi ti se jedan prepametan lik,kao sad će on nkj pametno reći i provali:tako da uvedemo crnce i kineze..ne moram ni reći da je pobrao sulju

Isto tak smo ti imali lika,nzm jel pao al idiot ti došao iz turističke i polagao ispit iz 1 razreda i nikako da položi i nkj ti se on posvađao s mudrijem oko toga da bi se budala pokupila iz razreda a dođe ti mudri:"Tak mi i treba kad popuštam debilima"

Isto ti e tak bila fora s onim projektorom u Zim kabinetu,dođe ti mudri liku:"Daj mi raširi noge" fkt će mi biti žao ako ga ne budemo imali ove god
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 22:12   #47
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Ma da,lik je predobar..pitao ti on kako povećati natalitet u Hrv i javi ti se jedan prepametan lik,kao sad će on nkj pametno reći i provali:tako da uvedemo crnce i kineze..ne moram ni reći da je pobrao sulju

Isto tak smo ti imali lika,nzm jel pao al idiot ti došao iz turističke i polagao ispit iz 1 razreda i nikako da položi i nkj ti se on posvađao s mudrijem oko toga da bi se budala pokupila iz razreda a dođe ti mudri:"Tak mi i treba kad popuštam debilima"

Isto ti e tak bila fora s onim projektorom u Zim kabinetu,dođe ti mudri liku:"Daj mi raširi noge" fkt će mi biti žao ako ga ne budemo imali ove god
Sad ga u trečem necete imat. u cetbrtom tek mozda
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 17:55   #48
dal neko ima knjige za 1.razred zrakoplovne škole smjer IRE
bruno007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 17:59   #49
Quote:
bruno007 kaže: Pogledaj post
dal neko ima knjige za 1.razred zrakoplovne škole smjer IRE
Mi smo ti tu uglanom ZP tak da...
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 01:56   #50
Quote:
bruno007 kaže: Pogledaj post
dal neko ima knjige za 1.razred zrakoplovne škole smjer IRE
Probaj otić na temu Zrakoplovna tehnička škola i tam pitaj
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 14:03   #51
Ouch .. ošo' topic u zaborav

znam da nas je malo, ali ono .. valjda netko ide ili je išao tamo

još par mj i odoh iz te šk .. nedostajati će mi sve to


no .. jel' ide itko još u ovu školu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 11:45   #52
PILOT

htio bih biti civilni pilot,a neznam gdje treba upisat.....zanima me u koju srednju skolu u zagrebu treba ic za pilota i jel treba ic na faks.....molim vas napisite sve sto znate
Monster_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 15:34   #53
jel u velikoj gorici ima neki smjer za pilota??
Monster_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 03:24   #54
pa sa zrakoplovnom ti je najlakše. imaš tamo ire, zim i zp .. s time da su ova prva dva kao više, ma teži uglavnom.
a ako želiš biti pilot, ideš na prometni, smjer aeronautika gdje imaš modul za civilnog i vojnog pilota.
moraš proći liječnički i to sve najprije.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 09:26   #55
Ima li netko novijeg datumo tko je trenutno vezan uz ovu školu? Moj sin bi želio upisati zrakoplovnu u VG smjer ZRAKOPLOVNI PROMETNIK

nemamo pojma oče li uopče upasti, da li tamo idu odlikaši ili...?
Pjega is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 14:07   #56
Dali mi tko moze rec koliki je bodovni prag za zrakoplovnu skolu smjer ZIM
luka simunek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:23   #57
Quote:
luka simunek kaže: Pogledaj post
Dali mi tko moze rec koliki je bodovni prag za zrakoplovnu skolu smjer ZIM
molio bih da mi odgovorite
luka simunek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 11:37   #58
Smile Upis u školu

Htio bih znati koliko su bodova imali najslabiji učenici tijekom upisa prošle godine u Zrakoplovnu tehničku školu u Velikoj Gorici za smjer zrakoplovni prometnik.
Ja bi se htio upisati u tu školu jer mi je san postati pilot,pa bih vas zamolio da mi kažete što više o toj školi. Koliko se učenika zanima za nju u Hrvatskoj koliko prima učenika baš sve me zanima.

Unaprijed Hvala na odgovoru !!!
Medo5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2022., 09:30   #59
Zrakoplovna škola Zagreb

Dali mi netko može nešto više reći o zrakoplovnoj školi u Zagrebu smjer zrakoplovni prometnik (ZP), naime zbog preseljenja u Zagreb upisao bi 4 srednje tog smjera i puno bi mi značilo ako ima netko iz te škole da mi kaže kakva su iskustva...hvalaa
makao0712 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.