Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2015., 21:13   #3081
Quote:
musta-leski kaže: Pogledaj post
hitno mi treba info dal ta dr. boras koja je zamijenila dr. belić radi u istoj smjeni u kojoj je bila dr. belić? kad ide na godišnji?
Ne znam za godišnji ali znam da je doktorica početkom tjedna bila na bolovanju.

Prijateljica mi je također njena pacijentica, situacija joj je prilično komplicirana i hitno je trebala doktoricu. Nakon što je bezuspješno zvala ordinaciju i naletjela na zatvorena vrata dala si je truda i nabavila sestrin broj mobitela. Taj broj navodno kruži među "povlaštenim" pacijenticama.

Ne znam je li ozdravila, ali možda je to razlog što se nitko ne javlja.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 13:44   #3082
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Ne znam za godišnji ali znam da je doktorica početkom tjedna bila na bolovanju.

Prijateljica mi je također njena pacijentica, situacija joj je prilično komplicirana i hitno je trebala doktoricu. Nakon što je bezuspješno zvala ordinaciju i naletjela na zatvorena vrata dala si je truda i nabavila sestrin broj mobitela. Taj broj navodno kruži među "povlaštenim" pacijenticama.

Ne znam je li ozdravila, ali možda je to razlog što se nitko ne javlja.
Pa oni su fascinantni.Imam osjecaj da ta ordinacija u zadnje vrijeme vise ne radi,nego sto radi.
Jel zna netko inf.jel se vratila dr s bolovanja ili kad se veaca?Nije mi bas usput ici bzvz s jedne strane grada na drugi kraj i poljubit vrata.
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 20:12   #3083
I mene zanima da li se dr Boras vratila s bolovanja jer ju hitno trebam. Ne kužim kak mogu bit zatvorena vrata, pa zar nema nikakve zamjene?! Što s nama kojima je hitno, a na hitnoj nas vjerojatno nebi primili? Jedina opcija je ići privatno, ali onda ni ne trebam socijalnog ginekologa ako ga nikad nema kad ga trebam. Btw, zadnja 3 posjeta dr Belić bila su takva da ju nijednom nisam vidla (jednom je bila zamjena, drugi put nije bilo nikog, a treći put mi je sestra samo donijela uputnicu i to je bilo to). Ne znam, ali ova ordinacija sve više počinje ličiti na lakrdiju...
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:53   #3084
no super ...bas vesele info ...meni isto nije nikako usput ici tamo bzvz pa da nema nikog :/ a dr. mi treba hitno pa ako neko sazna dal se vratila s bolovanja ili dal ima neko da ju mijenja, dobro bi dosla info ja sam dok je bila dr. belic samo imala problema dobit ih telefonski da se narucim, inace je sve uvijek bilo ok ...ali mi se nekako cini da cu morat da trazim drugog soc. gine ako ce ovo ovako biti i dalje jer je meni hitno sad, a u bolnici mi s mojim problemom ne mogu pomoci :/
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:10   #3085
dns bi dr. belic/boras trebala da radi popodne, evo zovem vec sat vremena i stalno zauzeto :O ne vjerujem bas da sat vremena prica stalno na tel. jer kad god sam bila u ordinaciji sestra je ignorirala tel.
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:12   #3086
Ajd pliz javi radi li, zadnji put kad je bilo stalno zauzeto ispalo je da sestra zove okolo da otkaže termine, a ja bih sutra trebala tamo, pa da se ne vučem u 7 do Podsuseda bezveze.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:19   #3087
ako ju uspijem dobit na tel. i ako nesto saznam, javim ti ..otisla bi ja do podsuseda da vidim dal radim i jer mi treba uputnica, ali obzirom da vidim da je vise nema nego sta je ima, a ja sam na sasvim drugom kraju grada, ne da mi se sipcit tamo pa da poljubim vrata .
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 16:54   #3088
Jel zna netko kojim slucajem korektnu ginekologicu ili ginekologa na podrucju Zg a da prima nove pacijente?Draze bi mi bilo da je zena u pitanju,dio grada mi nije toliko bitan,samo da je doktorica,ondosno doktor ok .Posto je ovo s ordinacijom dr.Boras/Belic postalo prestrasno.
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 17:15   #3089
Dr boras se vratila, radi normalno
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:02   #3090
Hvala!
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:39   #3091
luce, od kud ti ta info? pitam zato jer ju ja zovem cijeli dan i stalno mi izbacuje znak zauzeca :/
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 21:49   #3092
Quote:
musta-leski kaže: Pogledaj post
luce, od kud ti ta info? pitam zato jer ju ja zovem cijeli dan i stalno mi izbacuje znak zauzeca :/
Bila sam danas kod nje
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 11:26   #3093
Molim vas pomoć, koji ginekolog bi me mogao odmah primiti u Zagrebu, poprilično mi je hitno? U krajnjem slučaju ću otići kod privatnika pa takoder molim preporuku,unaprijed zahvaljujem!
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 14:17   #3094
evo rijesila ja napokon situaciju uputivsi se u podsused primila me iako nisam bila narucena (trebala mi je samo uputnica i termin za pregled pa valjda zato) ...ugl dr. boras se na prvu cini jako ljubazna i pristupacna, imala sam par pitanja za nju na koja mi je detaljno odgovorila i dala par savjeta tako da sam (zasad) zadovoljna sestra je bila sva draga i nasmjesena, kao i obicno kad dodjem tamo, ali i dalje ne kontam sta je njima s tel. jer dok sam sjedila kod sestre za stolom i cekala da idem kod dr. ni jednom joj tel. nije zazvonio :O a to mi se cini malo cudno ...tako da mislim da je ona iskljucila tel. iz uticnice ili nesto tome slicno ...
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 19:48   #3095
Molim informaciju vezano za dr. Bokić i davanje uputnica, bolovanja i sl. Trudnoću bi vodila privatno pa me zanima jel dr. Bokić radi probleme kod davanja uputnica...
Na telefon se ne javljaju, pa vidim da je najbolje doći kod dr., jel u neko određeno vrijeme primaju zdravstvene za nenaručene i sl.
Bila sam davno kod doktorice, a vidim da se dosta toga promijenilo pa molim svježe informacije.
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 09:26   #3096
Dr. Boras ide na godišnji od 16.7.-10.8.

Inače se pridružujem pohvalama za nju.
Samo trenutno imaju gužvu jer dolaze svi koji nisu stigli zbog gužve oko zamjene dr i sustav im se ruši stalno (u cijelom DZ, ne samo njihova ordinacija). Jučer nije mogla do podataka o pacijentima pa se snalazila svakako, ali ipak je nastao zastoj.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 05:58   #3097
obzirom da sam bila kod dr Belić a navodno je ona otišla u Beč trebala bi dobrog giniekologa. Po moogućnosi u zapadnom dijelu grada . Lijepo molim preporuke. Hvala
__________________
... i sutra je novi dan ..
snježana valjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 10:16   #3098
Ne tražim najboljeg ginekologa, iako nije naodmet, ali me zanima gdje točno mogu doznati koji ginekolozi upisuju pacijentice a da ne obijam svaku ordinaciju u gradu. Doselila sam u ZG i stvarno trebam doktora. :-( Inate li ideje?
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 12:07   #3099
Eto bila i ja opet kod dr.Boras na konzultacijama.Moram reci da je ovaj put bila puno pricljivija i potrudila mi se objasniti sve i dala mi par ok savjeta ,dalje cemo vidjeti ...koliko sam skuzila sestra ima iskljucen zvuk na tel.jer tel nije zvonio,ona se sam javila.Ocito je to razlog cestog ne javljanja :/..


rh4ps0dy mislim da je sestra moje dr.rekla jednoj pacijentici da ti prima dr.Novak na Malesnici,ako sam dobro zapamtila...
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:54   #3100
Zna li netko kad je dr. Topalović na godišnjem?
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.