Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2009., 17:17   #21
nokti

ljudi moji, ima tko kakav savjet kako da prestanem gristi nokte?? grizem ih valjda otkad znam za sebe, a sad mi je već stvarno vrijeme da prestanem jer imam već 22 godine, ali jednostavno ne znam kako da se odviknem te ružne navike....probala sam 100 puta prestati, izdržim dva tjedna i onda opet sve po starom...jel ima kakav učinkovit preparat za to ili kaj već...
omega22 is offline  
Old 01.10.2009., 23:46   #22
Čuo sam da ima za kupit neka krema koju namažeš na ruke i onda te odvlači od toga,pitaj malo u ljekarni...
bambus_1 is offline  
Old 02.10.2009., 00:35   #23
Ima krema, ima gel, ima sprej, ali ne znam kako se zovu. Pitaj u apoteci...
U krajnjem slučaju - narodna medicina: papar
Termination is offline  
Old 03.05.2010., 16:57   #24
Question geliranje noktiju? da il ne

trebala bih srediti nokte za jednu svečanost..ali naravno moji nokti su živi UŽAS ! htjela sam geliranje ali sam čula da od toga ako se pravilno ne održava nokti jednostavno pucaju i totalno su uništeni,kaj da radim ???
luda totalno :) is offline  
Old 03.05.2010., 20:55   #25
da najčešće fleke označavaju neki problem s cinkom u tijelu...ak jedeš dost mesa i jaja ne bi trebal imat s tim problem,jedino ak se sexaš/masturbiraš prečesto(više od 3x tjedno recimo) imaš nedostatak jer je ejakulat pun cinka!
Vicente is offline  
Old 10.06.2010., 16:17   #26
Quote:
nixon kaže: Pogledaj post
bas cital onaj danasnji link s monitor.hr na plivino zdravlje o noktima...
e, pa mene nesto zanima - a tog tamo nije bilo

ja otkad znam za sebe imam oblacice u noktima. onak male bijele flekice. na koje sam se bas lijepo priviknuo i ne bi se bas mjenjal za njih...

al zanima me netko dal mozda zna zasto ih ja imam a drugi ne?

neki su mi pricali da je to manjak vitamina il kaj ja znam. zdrastveno stanje mi je super. pazim na sebe, puno sporta i oke prhrana....

nedostatak cinka 100 % jel sam ih i ja imala i dobila sam i tablete i povukle su ne za mj dana ..eto..trazi u ljekarni samo nezz kak se zove tocno al znat ce kad im pokazes nokte
Ivy <3 is offline  
Old 31.10.2010., 18:35   #27
Žuti nokti sa bijelim polumjesecom

Uglavnom..da ne dodjem doktorici sva siznuta odlucih pitati za savjete, a mozda i pretjerujem ž
Uglavnom nikada mi se nije dogodilo, ali danas primjetih da imam zute nokte sa bijelim polumjesecom. To prije nisam imala, ali danas sam skidala lak sa noktiju (kricavo roze boje) pa ne znam imam li razlog da odem doktoru ili je to ipak ostalo od laka.
No problem je sto sam prije imala hepatitis b (dobila sam ga kad sam lijecila zlocudni tumor zbog lijekova u kemoterapiji), a na zadnjoj kontroli mi je profesor rekao da napravim markere na hepatitis.
Prvo naravno sto sam pogledala su oci, no nisu mi zute, no opet ne znam dovoljno da bih mogla reci mora li se taj simptom odmah kad i nokti manifestirati ili se postepeno javlja. Ili je mozda u pitanju lak koji je jednostavno ostavio mrlje, iako sam ga imala i do sad pa nije nikad to se dogodilo...
A do utorka ne mogu docekati doktoricu..
__________________
jednom kad se oci zatvore i kad zadnju suzu pustim za tebe....i ne mogu da stanem od tebe da odustanem i jos sto puta da padnem sto put cu da ustanem.... i cvrsto drzim kada svi te puste znat ces da sam ja...ona sto te voli dovijeka..
_k_i_k_a__ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.