Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 16:24   #61
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Pokretačica teme je postavila zaista jednostavno i konkretno pitanje i ja ne kužim sad ove rasprave o tome jel treba ili ne treba kupovati nešto i komentiranje cijena...
Mislim da bi bilo bolje da da svatko kaže što je kupio i to je to, možda idea nekom drugom.
Mislin jel se ja moram sad opravdavat jer sam kupila poklon od 400 kn djetetu eto ovim slučajem za rođendan, mislim i on ima sve što mu treba, ali eto rođendan je bio prilika da mu kupim nešto skuplje jer inače ne dajem baš tolike cifre zaq igračku koju će dvaput pogledat i bacit.
ajde malo smo se raspričale šta sad.Svatko kupuje po svojoj mogućnosti i nemogućnosti
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:28   #62
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Mislin jel se ja moram sad opravdavat jer sam kupila poklon od 400 kn djetetu eto ovim slučajem za rođendan, mislim i on ima sve što mu treba, ali eto rođendan je bio prilika da mu kupim nešto skuplje jer inače ne dajem baš tolike cifre zaq igračku koju će dvaput pogledat i bacit.
apsolutno nikome se ne moraš opravdavati zbog toga kaj si kupila svom djetetu...pa točno da si mu kupila privatni avion,to je tvoje pravo i nitko te radi toga nema ni kaj prozivati niti soliti pamet
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:32   #63
nitko se, pobogu, ne treba opravdavati na što troši svoje novce

ja sam samo uočila da se priča o tome kako bi se djetetu za 1. rođendan kupila, eto, simbolična sitnica pa se spominju pokloni od 400-tinjak kuna. meni to nije sitnica, to je velik i skup poklon.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:37   #64
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
dobila ga je za prvi rođendan od tete
Daj mi onda reci jel ok to kupit za 2 roćkas... nije prekasno... baš mi se sviđa šator i brijem da bi se i zvrku sviđao...
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
moja najviše voli igru vađenja stvari iz kutija,polica ,ormara....
To je da poludiš složen veš mi vadi,dvd-e sa police,lonce iz kuhinjskih elemenata,pelene iz one pvc vreće,vlažne maramice i dok tako neš radi ona je najsretnija i najmirnija.
Da poludiš
Ista stvar... neki dan mi rasuo ružmarin po cijeloj kuhinji dok je rovario po ladici... al nećemo off.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:39   #65
Quote:
suzach kaže: Pogledaj post
apsolutno nikome se ne moraš opravdavati zbog toga kaj si kupila svom djetetu...pa točno da si mu kupila privatni avion,to je tvoje pravo i nitko te radi toga nema ni kaj prozivati niti soliti pamet
Aj kupi pa reci to na forumu... frcat će sol na sve strane...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:40   #66
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Aj kupi pa reci to na forumu... frcat će sol na sve strane...
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:43   #67
meni se iskreno onaj didaktički šator baš sviđa,samo dali bi se svidio i mom sinu u toj dobi,nisam baš presigurna jer njemu su ipak bile najdraže kuhinjske krpe i prazne pvc boce ....a zašto,nemam pojma
al opet,možda će se igrati sa dvije-tri godine...nikad ne znaš
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 17:08   #68
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Daj mi onda reci jel ok to kupit za 2 roćkas... nije prekasno... baš mi se sviđa šator i brijem da bi se i zvrku sviđao...


Ako misliš da to tvom djetetu treba i da bi mu se sviđalo, zašto uopće čekati do 2. rođendana? Niti sa dvije godine neće biti svjestan da bi mu starci "trebali nešto kupiti"
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 17:25   #69
Quote:
HAL3 kaže: Pogledaj post
Ako misliš da to tvom djetetu treba i da bi mu se sviđalo, zašto uopće čekati do 2. rođendana? Niti sa dvije godine neće biti svjestan da bi mu starci "trebali nešto kupiti"
Možda zato jer mi je sad puno dat za to 400 kn... a za par mj ću bit u drugoj situaciji. I do jučer nisam ni znala da taj šator postoji... eto zato...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 17:52   #70
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
moja najviše voli igru vađenja stvari iz kutija,polica ,ormara....
To je da poludiš složen veš mi vadi,dvd-e sa police,lonce iz kuhinjskih elemenata,pelene iz one pvc vreće,vlažne maramice i dok tako neš radi ona je najsretnija i najmirnija.
Da poludiš
kao da čitam o mojoj maloj, ista stvar. upravo sam joj naručila ovu igračku baš iz tog razloga.
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 17:58   #71
mi smo h. kupili taj šator za božić, tada je imala 1,4 god. i na početku je nije previše zanimao ali sada sa 2 godine voli se igrati s njim
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:01   #72
evo ova kocka je mislim isto zanimljiv poklon s kojim se može dugo igrati, imaju u vrtiću dosta sličnih stvari

http://www.neckermann.hr/hr/nm2/home...1a894305186763
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:17   #73
Quote:
Tina406 kaže: Pogledaj post
kao da čitam o mojoj maloj, ista stvar. upravo sam joj naručila ovu igračku baš iz tog razloga.
kako u današnje vrijeme ima genijalnih igračaka za djecu....a dok smo mi bili mali ( u biti,ne znam za ostale,pričam za svoje godište ) nismo pola toga imali....no,skrećem s teme...
htjela sam reći samo za ove igračke koje sviraju ....samo ako imate debele živce ih kupujte,jer u suprotnom će za čas biti puna kuća kojekakve buke i raznih melodija koja dovode do ludila
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:55   #74
čokolada, i ja mislim da je čak bolje za 2. nego za 1. rođendan
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:58   #75
Quote:
suzach kaže: Pogledaj post
htjela sam reći samo za ove igračke koje sviraju ....samo ako imate debele živce ih kupujte,jer u suprotnom će za čas biti puna kuća kojekakve buke i raznih melodija koja dovode do ludila
joj pričaj mi o tome pogotovo onaj pas koji sjedi i laje, dahće i štatijaznamštojoš, izludi me.. pa mm izvadi baterije kao ispraznile se, a nikako da kupi nove, dok ga nisam skužila odjednom sve igračke na baterije ne rade
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 00:30   #76
tak je bilo i kod mene i još sam strogo zabranila da mu se kupuju takve igračke
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:22   #77
Možda auto sjedalica ako je nemate. Mi smo dobili za prvi za rođendan i tricikl, netko je dao novac. Oni koji su me pitali rekla sam im da treba papučice i tako smo se rasporedili, bilo je i igračaka, pidžama.
Drugi rođendan dijete više doživi od prvog, ali smo ga skromnije proslavili.
Super mi je ideja oni visinometri sa fotografijom djetata i omiljenog lika iz crtića.
__________________
Klikni na link
SaRaH555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:28   #78
E, da mi smo dobili i gitaru na baterije sa "milion" melodija, ali meni ne smeta. I ja kupujem takve igračke. Neka se zabavlja. Onda ona pleše i pjeva, a i ne igra se nešto posebno dugo.
__________________
Klikni na link
SaRaH555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:11   #79
Quote:
Tina406 kaže: Pogledaj post
kao da čitam o mojoj maloj, ista stvar. upravo sam joj naručila ovu igračku baš iz tog razloga.
da, i ovu
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:39   #80
Quote:
SaRaH555 kaže: Pogledaj post
Možda auto sjedalica ako je nemate. Mi smo dobili za prvi za rođendan i tricikl, netko je dao novac. Oni koji su me pitali rekla sam im da treba papučice i tako smo se rasporedili, bilo je i igračaka, pidžama.
Drugi rođendan dijete više doživi od prvog, ali smo ga skromnije proslavili.
Super mi je ideja oni visinometri sa fotografijom djetata i omiljenog lika iz crtića.
E ovo ja ne mogu... mene su ispitivali i kad se mali rodio i za rođendan... ja ne mogu ljudima reć kupi mi to i to.. kao prvo jer ja ne bi kupovala neku jeftinu pizdariju ako mi baš nešto treba nego bi kupila pošteno... i sad se možeš dovest u neugodnu situaciju da ljudi nemaju toliko love.. bla bla. .... ja jedino mami kažem i svekrvi.. ostalima ne.. čak i sveki malo sa zadrškom govorim jer znam da nije u najsjajnijoj situaciji al poznavajući nju kupit će neku pizdariju koja nam ne treba pa joj zato bolje reći...

Kako vi ostali.. jel kažete kad vas netko pita?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.