Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 10:16   #101
Quote:
kronično naspavan kaže: Pogledaj post
ako si zainteresiran za malo više taktički nastrojenu igru, radi se o modu za BF2, tako da će ti trebati original (oko 50 kuna ako kupiš samo cd key). mod je više sporijeg tempa(runda zna trajat i do 3 sata) te se uvelike oslanja na teamplay. više na linku
Hvala, ali mi ustvari treba malo releaksacije plus obzirom da igram u sitne sate Teamspeak nije opcija. Tako da mi treba no-brainer.

Ali link za CD keyeve je odličan.

Uglavnom, nadam se da BF2142 i BF2 imaju poprilično playera na serverima? To mi je ustvari najveći problem, ne bi volio uzet igru i onda skužit da su sue ljudi preselili dalje...
zoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 11:10   #102
E jesi si izabrao igru za relaksiju
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:18   #103
Quote:
zoz kaže: Pogledaj post
Uglavnom, nadam se da BF2142 i BF2 imaju poprilično playera na serverima? To mi je ustvari najveći problem, ne bi volio uzet igru i onda skužit da su sue ljudi preselili dalje...
http://www.gametracker.com/search/bf...hipp=50#search

BF2 još uvijek ima popriličan broj servera.
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:35   #104
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
E jesi si izabrao igru za relaksiju
haha istina, istina

U svakom slučaju, čini se da imam pobjednika. BF2 će se igrat još neko vrijeme...
KN, hvala na linku, odlična stvar
zoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 18:47   #105
Battlefield 2 online kako letiti avionom?

Malo starija igrica ali odlična. Zanima me kako da letim online avionom uvijek mi kaže da se nisam Classified a bojim se da ću dobiti ban. Znam letiti avionom učio sam na Single Player-u. Dakle?

Obični Battlefield 2 NIJE Bad Company!!
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 11:37   #106
Quote:
zoz kaže: Pogledaj post
haha istina, istina

U svakom slučaju, čini se da imam pobjednika. BF2 će se igrat još neko vrijeme...
KN, hvala na linku, odlična stvar
Ako ste primjetili, broj servera (barem kako ja tražim) je pao na pola poslije nove godine, sa nekada preko 1000 na sada oko 500.

Što se to dešava sa BF2? Meni je to još uvijek super pucačina, i ne vidim nekih alternativa. Pogotovo obzirom da nisam spreman uložiti hrpu love u novi hardware ...
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 13:55   #107
Quote:
zoz kaže: Pogledaj post
Hvala, ali mi ustvari treba malo releaksacije plus obzirom da igram u sitne sate Teamspeak nije opcija. Tako da mi treba no-brainer.

Ali link za CD keyeve je odličan.

Uglavnom, nadam se da BF2142 i BF2 imaju poprilično playera na serverima? To mi je ustvari najveći problem, ne bi volio uzet igru i onda skužit da su sue ljudi preselili dalje...
...dođi na bf 2 demo znam biti jako dobro pogotovo na cobra mini serveru...
treeky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.