Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2013., 18:25   #1
Flight Simulator X

Ulovila me želja za vožnjom aviona, pa ako možda znate za ovu igricu mi recite kakva je, ili ako ima neka novija i bolja. Znam da sam prije imao neki Simulator i mogli ste bilo šta vozit, ja mislim da ni čak nije bilo misija, tako bi i sad htio pa ako znate... Hvala.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 23:56   #2
Ja ju igram, odlična je... po meni najbolja simulacija letenja koja postoji, a najveći je užitak igranje online s ekipom... jedina mana joj je što treba jak komp, no 2 službena patcha (service pack 1 i ekspanzija Acceleration) drastično poprave performanse, tj. igra manje šteka kada ih instaliraš. Na igri ima misija koje možeš i ne moraš prelaziti, ja ih nisam igrao pa ne znam kakve su.
__________________
Život piše romane o ljubavi kao što si ti...
RedOneZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 14:13   #3
Quote:
RedOneZG kaže: Pogledaj post
Ja ju igram, odlična je... po meni najbolja simulacija letenja koja postoji, a najveći je užitak igranje online s ekipom... jedina mana joj je što treba jak komp, no 2 službena patcha (service pack 1 i ekspanzija Acceleration) drastično poprave performanse, tj. igra manje šteka kada ih instaliraš. Na igri ima misija koje možeš i ne moraš prelaziti, ja ih nisam igrao pa ne znam kakve su.
Ok, puno hvala. Do večeras će biti instalirana.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 23:06   #4
Jesu li realni gradovi mslm na Zagreb Beograd itd
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:28   #5
Instalirao i pobrisao. Prezahtjevna je igrica i nema baš veliki izbor aviona.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:56   #6
Ja sam par puta igrao meni je dobra, grafika također ok, al treba imat malo bolji komp i obavezno instalirat fsx zakrpe tj sp1+sp2.

@stefandelic

Kako misliš realni? Modlirane zgrade? Nisu! Samo neki gradovi tipa New york i sl. su ok modelirani, al kad vozš avion iz visine ti je ok..Imaš i razne modove terena za svaki pojedini dio svjeta ili države/regije..
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.