Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2010., 21:49   #201
bili su dosta daleko, a gume su bile dobre jer ne vozim full race
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:54   #202
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
bili su dosta daleko, a gume su bile dobre jer ne vozim full race
Onda je moguce da je to ono sto su spominjali da AI "vara" pri voznji krugova, nisam to dozivio, ali dosta se i ovdje pisalo o tome
IanZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 04:29   #203
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
gume su bile dobre jer ne vozim full race
To nema nikakve veze, trošenje guma se ubrzava ako voziš kraće utrke. Vidio sam filmić gdje je lik vozio utrku od samo 3 kruga, i već pred kraj drugoga kruga su mu gume (Option komponenta, dakle mekše) počele prelaziti na žutu boju.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 08:58   #204
bile su prime gume. nisu mi ni javljali da su gume u lošem stanju niti je indikator pokazivao da su u kurcu, a vremena su bola konstantna čak mi je i predpredzadnji bio fastest lap.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 13:06   #205
Onda očito igraš sa isključenim Tyre Simulationom (nisi rekao na kojoj težini AIa), a u tom slučaju igra je 30% lakša. Ne vidim kako su te mogli dostići.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 13:39   #206
Pa vjerojatno su ga catch up-om dostigli. Kad je AI xxx metara iza igraca, dobije odredjeni power multiplier i vozi brze.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 14:14   #207
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Onda očito igraš sa isključenim Tyre Simulationom (nisi rekao na kojoj težini AIa), a u tom slučaju igra je 30% lakša. Ne vidim kako su te mogli dostići.
gdje se poštimavaju opcije tipa taj tyre simulation?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 14:25   #208
Kad biraš težinu u svojoj prikolici, "uđi" (Enter) u težinu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 14:27   #209
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Kad biraš težinu u svojoj prikolici, "uđi" (Enter) u težinu.
thnx
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 15:29   #210
igram na najteže ali nema živaca i koncentracije vozit full race
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 15:31   #211
sad ne znam dal javljaju iz boksa dal su gume u banani i dal onaj sa strane indikator pokazuje samo temperaturu illi i istrošenost
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:08   #212
Ovo bude odlična igra kad poprave bugove... I još modovi...
Ovo super izgleda http://www.youtube.com/watch?v=CEwNKbQfG0E
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:55   #213
dali mi itko moze reci na koji nacin se programira tzv.AI,.... npr. u bahreinu u 4. krivini zaobidjem min.4 bolida odjedno na legend(napomenaista vazi kao jako komplikovana za prestizanje, sto se moglo i primjetiti 09.03.2010)........jeli toliko tesko napraviti izazovan AI da koci i da daje gas kada treba, imali su Davidsona i opet nista.......umrijet cu a necu docekati pravu F1 igru((((( IGRA JE TOTALNI S H I T ,igram samo time trial
tare24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 22:48   #214
Čestitam na ocjeni cijele igre na temelju jedne staze. Vjerojatno ionako nisi kupio igru, tako da ako ti se ne sviđa - nemoj igrati.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 22:51   #215
tare, napises 1 post (koji ti je ujedno i prvi) te u njemu doneses zakljucak koji je temeljen na par minuta igranja

uzmi pistolj s 5 metaka i 5 puta se ubij za pokoru.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 00:22   #216
mozda je "totalni shit" pretjerano(sigurno jeste) jer je grafika fenomenalna, modeli bolida ne vjerojatni itd.....ima tu dobri stvari.......ali grafika i sjajan izgled ne cine(nebih trebalo da cine) jednu F1 simulaciju......ja samo igram F1 igre i smatram da znam o cemu pricam, spec i bass za vas ne znam kako dozivljavate formulu 1, ali ja sam (malo je reci) fanatik. Sto se tice ocjene na osnovu jedne staze mislim da je ne vjerojatno da sjedne u lotus i odmah odvezem pol poziciju i pobjedim prvu trku u karijeri modu i to(sto je najgore) na legend tezini, e pa drugari to nije F1.....ako se vama dopada vi je igrajte i valjda imam pravo na svoje misljenje kao i vi, a da se ne spominju ti pistolji (djecja posla)...... pozdrav drugari
tare24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 00:26   #217
ja isto igram puno takvih simulacija....mogu rec da sam sve probao...
i najrealnije i najbolje su mi rfactor sa rft 10 modeom...i nascar 2001 season....te 2 imaju bas sve (osim neke extra grafike)
a F1 2010?....ocekivao sam puno..i sad sam jako razocaran ovom arkadom
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 00:56   #218
Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
ja isto igram puno takvih simulacija....mogu rec da sam sve probao...
i najrealnije i najbolje su mi rfactor sa rft 10 modeom...i nascar 2001 season....te 2 imaju bas sve (osim neke extra grafike)
a F1 2010?....ocekivao sam puno..i sad sam jako razocaran ovom arkadom
Da, zapravo bih rekao da je RFT 2009 bio dosta izazovan za voziti, pogotovo bez driving aidova, RFT 2010 se vozi nešto lakše, ali još uvijek je fizika vrlo dobra, i vozim 2 lige s tim modom
Smartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 01:40   #219
istina...rft10 je malo lakši(ali meni i bolji)...kod rft09 se ima osjecaj da je staza malo ''klizovitija''
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 19:50   #220
Quote:
tare24 kaže: Pogledaj post
..........cut... mislim da je ne vjerojatno da sjedne u lotus i odmah odvezem pol poziciju i pobjedim prvu trku u karijeri modu i to(sto je najgore) na legend tezini, e pa drugari to nije F1.....ako se vama dopada vi je igrajte i valjda imam pravo na svoje misljenje kao i vi, a da se ne spominju ti pistolji (djecja posla)...... pozdrav drugari
I što je za tebe kvalitet ?
Da stigneš zadnji u utrci ?

Kakvo je i to mjerilo kvalitete igre ?

Ako misliš da si do sad igrao simulacije varaš se.

Jedini simulatori su oni koje imaju pravi vozači formule 1.

Nešto ovako





__________________
Occamova ostrica - od svih objasnjenja, usvojiti najverovatnije. Dakle, IQ rezultat ti je nizak jer si glupa.© Skot
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.