Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 18:52   #201
JoWaN-e ajd daj SS svog windy-ja. Ili tu, ili ako te je sram na PM.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:12   #202
Quote:
nicknijevažan kaže: Pogledaj post
@Hades, nije mi ovo skupo, mislio sam da ćeš počet nabrajat craftane amulete i rare diademe
I na Jalalu mi nekako nisu korisni ovi modovi osim FHR i +skills. Mara isto tako, bolje neki craftani sa fcr i +skill i eventualno life, str ili sl.
A cuj, ako nosis i Spirit Monarch, onda su ti ti modovi (extra str. itd) itekako korisni. Tako ustedis na lvl-ima po 20 pointova od str. koje radje iskoristis za life npr. A treba ti puno str. na Windyu za nosit Spirit jer trebas 150 str. i nesto sitno.
To bi mogao i sa Torchem i Annihilusom nadomjestit, al opet je i njih tesko nabavit.
FCR mozes i bez craftanog anni-a slozit od opreme, pa bi mozda bilo bolje stavit Mara's. a taj + skill sta dobis craftanjem ti nije previse koristan jer dobis samo +1 to skills. Iako ima i onih od +2, no do toga je tesko doc i treba ti visok clvl za to.

Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Ma no
Exactly..

Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
U mene je rare helm (+2 all, +3 uragan, 2 rupe), crafted caster belt i amulet, hoto+spirit, frostburn, aldur boots, que-hegan armor, ringovi su rare sa strength+resists...fhr i fcr su nešto iznad 100%, nisam htio ganjati 163 fcr.

Oak se drži ok, jedino kaj ga brzo zatuče je bilo kakav elemental damage (OKies, gloamovi, witches i sl.), hurricane+tornado brzo ubijaju tak da mi nije neki problem recastati Oak povremeno, a i raveni pomažu sa blindanjem ranged attackera...ja bi rađe spucao višak pointa u ravene nego u vukije, za PvM, međed gura i sa 1 pt solidno. Zapravo samo trčiš za međedom i mercom.
Ah, ti imas srece s craftanjem ja ne bas
Htio sam probat craftad da dobim Armageddon amulet, al bi mi prije igra zivce spalila nego sta bi to dobio
Que-Hegan je dobar izbor. A ako imas viska runa, mogao bi ga i uppat
Frostburn... sta ti nebi bile bolje umjesto njih npr. Trang-Ouls? Dobis dodatnih 20 FCR, 30% cold resist, a s ovima ti se nesto malo mana pool poveca iako mana ni nije nuzna kod elemental druida. Frostburn mi je vise idealan za hammerdina.
Sav nedostatak life i mane rijesis sa CtA + bonus i opreme (Spirit sa cca 90 to mana) i SC-i u invent.

Sta se tice viska pointa, uvijek je korisno to spucat u Oak jer lifea nikad dosta. Vukovi i Raveni brzo ginu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:42   #203
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
JoWaN-e ajd daj SS svog windy-ja. Ili tu, ili ako te je sram na PM.
Ma cuj ga... ''ako te je sram'' ..hm

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:00   #204
Solidno je ispao, makar mislim da će moj biti bolji.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:14   #205
Napravio sam windyja, max block, 3k lifea sa oakom, al bez Cta, 4k tornado, 2k horricane, 99% fcr (predzadnji bp), imam samo dva skillera, bez annija. Morao sam ic na max block jer mi se monsteri svaki put opasno približe,a nema DR. Ima samo 85 str, jer nisam pumpao za spirit, inače ok build za pl1-3 i pvp naravno. Neda mi se s njim trenutno igrati pa ću ga samo fotkati i pospremit u obiteljski album lol

Hm, najzanimljivije je što sam sad s njim išao craftati amulete (ima 95 levela) i imao sam dosta sreće, ovi su došli jedan za drugim:

Entropy Collar
Amulet
Required Level: 89
Item Version: 1.10+ Expansion
Item Level: 93
Fingerprint: 0xfc989924
+33 to Life
+19 to Mana
+5 to Minimum Damage
Regenerate Mana 5%
+2 to Sorceress Skill Levels
20% Faster Cast Rate

Ghoul Mark
Amulet
Required Level: 89
Item Version: 1.10+ Expansion
Item Level: 94
Fingerprint: 0xae647d3f
+17 to Dexterity
+15 to Mana
Regenerate Mana 6%
Damage Reduced by 2
+2 to Necromancer Skill Levels
10% Faster Cast Rate
7% Damage Taken Goes to Mana
nicknijevažan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:24   #206
@Randy - Vidit cemo...

@nick.. - Sta trazis za Ghoul Mask?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:41   #207
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
@nick.. - Sta trazis za Ghoul Mask?
20 perfect amethysta i 20 Ralova

Zadnje uređivanje nicknijevažan : 25.11.2010. at 21:51.
nicknijevažan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:00   #208
Anything else..?
20 Ralova imam (i vise, lol). a PAmeth. imam samo par, no i da imam, sumnjam da bi mi se dalo 40 itema premjestat iz Atme u stash chara, i onda jos za trade
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:15   #209
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Anything else..?
20 Ralova imam (i vise, lol). a PAmeth. imam samo par, no i da imam, sumnjam da bi mi se dalo 40 itema premjestat iz Atme u stash chara, i onda jos za trade
Aj onda ralove samo
elementa, cold, fire skilleri ili bilo kakvi
cats eye amulet
al ozbiljno tebaju mi ralovi haha
nicknijevažan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 10:58   #210
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Que-Hegan je dobar izbor. A ako imas viska runa, mogao bi ga i uppat
Frostburn... sta ti nebi bile bolje umjesto njih npr. Trang-Ouls? Dobis dodatnih 20 FCR, 30% cold resist, a s ovima ti se nesto malo mana pool poveca iako mana ni nije nuzna kod elemental druida. Frostburn mi je vise idealan za hammerdina.
Sav nedostatak life i mane rijesis sa CtA + bonus i opreme (Spirit sa cca 90 to mana) i SC-i u invent.

Sta se tice viska pointa, uvijek je korisno to spucat u Oak jer lifea nikad dosta. Vukovi i Raveni brzo ginu.
Trang mi niš ne znači kad već imam prek 100 fcr, a do 163 nemrem doć. Frostburn mi treba zbog mane, ne znam kak ti duraš sa 522 mane, ja imam cca 900 pa mi svejedno kad je frka tornado popije manu.

Vukovi ginu kad su low level, a ravene nemreš ubiti, nestanu kad ispucaju sve hitove.

Uppao sam que-hegan makar ne znam zakaj, uludo bačene rune.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 11:20   #211
Fosna, složi si Insight RW i daj ga mercu. Izrazito je jeftin, a odličan je. Nećeš uopće imati problema s manom. Čak i casteri koji gutaju manu ko američki auti benzin mogu jako dugo castati spellove a da ne sliste svu manu.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:38   #212
Ma ionak sam gotov s njim, ne da mi se presvlačiti mrtvaca.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:31   #213
Ma svejedno. Svima koji imaju problema sa manom bi preporučio da si slože Insight na mercu.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:48   #214
hmm ne bih se bas slozio za insight. svaka cast runewordu ali nema life leach i radi premali dmg da bi merc pozivio. bolje na char staviti leki leech ring, pogotovo za one koji ne koriste magije a brzo napadaju. insight je jos ok kad si kaster, ali onda mercu obavezno life leach helm.
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:11   #215
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:36   #216
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
hmm ne bih se bas slozio za insight. svaka cast runewordu ali nema life leach i radi premali dmg da bi merc pozivio. bolje na char staviti leki leech ring, pogotovo za one koji ne koriste magije a brzo napadaju. insight je jos ok kad si kaster, ali onda mercu obavezno life leach helm.
Insight je ultra jeftin RW i ako ga složiš u eth volunđi ima jako dobar dmg. I kad staviš mercu kahlicu sa LL dobiješ merca koji će poprilično moći izdržati, radit će dobar dmg, a ujedno ti apsolutno riješi problem mane. Ajd mi nađi bolji način da riješiš problem s manom kod castera... ili još bolje: LF zonka.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 15:17   #217
ni na jenom mercu nemam insight i opce nemam problema s manom. kod svih mercova reaper's toll rulz. a kod castera - cold sorca - opce ne ostaje bez mane

drugo je za druida il necra il light sorke, al s tim likovima ne igram
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 15:42   #218
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
ili još bolje: LF zonka.
Dvije ili eventualno 3 Tir rune negdje u socketima.

Zadnje uređivanje Diablos : 26.11.2010. at 15:47.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:21   #219
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
ni na jenom mercu nemam insight i opce nemam problema s manom. kod svih mercova reaper's toll rulz. a kod castera - cold sorca - opce ne ostaje bez mane
Pride > Reaper's Toll
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:26   #220
Quote:
Acid303 kaže: Pogledaj post
Pride > Reaper's Toll
potpis, iako jako skup RW vjerujem da je najbolje rjesenje za melee/ranged. samo me zanima dal se stacka concentration auta s mercovog oruzja i might aura koju ima act2 merc?
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.