Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2007., 10:49   #21
To je dobra stvar, ako naletiš na dobre ljude koji to vode. Moje iskustvo s tim pojedinim ljudima je loše. Obično takve udruge vode ljudi kojima su interesi nešto drugo. Čast izuzetcima, ali oni ne dolaze do izražaja.
betti is offline  
Old 03.04.2007., 18:35   #22
Quote:
super_leptir kaže: Pogledaj post
lego moj to sto znas za ivancica i cuo si za hagioterpaiju mene ne impresionira... moras se potruditi malo bolje...
Misliš da mi je cilj bio tebe impresionirati?

No, znaš što, pretpostavljam da nikad nije kasno. Istina je da ja organski ne podnosim piramidalne chain-lettere i slično smeće, pa kad naletim na njih, jednostavno pobjesnim. Pogotovo kad mi to reklamira netko tko se upravo učlanio na forum i šalje 9 poruka na 9 različitih podforuma. Što zaključiti nego da se radi o bezobraznom spammeru?

Ali eto, kasnije sam malo provršljao po Internetu i zaključio da sam se ipak zaletio. Jebiga. Mrzim biti u krivu, no što sad. U svakom slučaju, imaš moju ispriku i ne ljuti se, ako baš ne moraš.
Apemant is offline  
Old 03.04.2007., 21:56   #23
lego moj... nema frke i nema ljutnje! evo ruke!

ziv mi bio!
__________________
Što Bog da i sreća junačka.
super_leptir is offline  
Old 06.04.2007., 13:24   #24
Jel ovdje postoji moderator ili to moderator začetava temu....
Da se na vjenčanjima ovakav bolesni čet o sigovima pojavi u temi koja je sasvim nešto drugo Cats, Magg i putnica ne samo da bi to izbrisale nego bi i mi dobile po turu.......


Ontopic... ja bila na hagioterapiji, nakon smrti voljene osobe kad je sve postalo besmisleno, tužno, bojažljivo i na rubu osjećaja smrti... očekivala puno više, jer sam po prirodi brbljav tip i kad sam u bedu i sretna i uvijek... no tamo me ta ženskica tak bljedo gledala i samo je inzistirala na molitvama tim, na moja pitanja je teško odgovarala ili nije ni znala kako da mi odgovori, ali sve u svemu ipak je bila jako draga i dobra osoba, pa je opet bilo ugodno tamo sve to skupa... Uglavnom oni pokušavaju s tobom proći kroz sve tvoje možebitne probleme nastale tijekom odrastanja i sl. kroz ciljane molitve koje su meni same po sebi simpa, lijepe i imaju smisla, ali mislim da bi se i ti hagioterapeuti trebali više angažirat u razgovoru s ljudima, jer ako je moj problem takav i takav, pa sam očekivala da će oni na toj nekoj terapeutskoj razini imati ciljane "seanse". Ipak moram priznati da vam tamo ukažu na jednu ljepšu i korisniju dimenziju molitve.. jer ono bla, bla, bla napamet stvarno nema smisla ako realno pogledate ... No, moram priznati da mnoga pravila hagioterapije su ajd recimo to tako pokupljena iz new age teorija... I za kraj, mislim da bi ta hagioterapija bila puno učinkovitija da možete doći baš do Ivančića da vas on malo prodrma... meni osobno jedna predivna osoba
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Old 06.04.2007., 23:48   #25
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Jel ovdje postoji moderator ili to moderator začetava temu....
Da se na vjenčanjima ovakav bolesni čet o sigovima pojavi u temi koja je sasvim nešto drugo Cats, Magg i putnica ne samo da bi to izbrisale nego bi i mi dobile po turu.......


Ontopic... ja bila na hagioterapiji, nakon smrti voljene osobe kad je sve postalo besmisleno, tužno, bojažljivo i na rubu osjećaja smrti... očekivala puno više, jer sam po prirodi brbljav tip i kad sam u bedu i sretna i uvijek... no tamo me ta ženskica tak bljedo gledala i samo je inzistirala na molitvama tim, na moja pitanja je teško odgovarala ili nije ni znala kako da mi odgovori, ali sve u svemu ipak je bila jako draga i dobra osoba, pa je opet bilo ugodno tamo sve to skupa... Uglavnom oni pokušavaju s tobom proći kroz sve tvoje možebitne probleme nastale tijekom odrastanja i sl. kroz ciljane molitve koje su meni same po sebi simpa, lijepe i imaju smisla, ali mislim da bi se i ti hagioterapeuti trebali više angažirat u razgovoru s ljudima, jer ako je moj problem takav i takav, pa sam očekivala da će oni na toj nekoj terapeutskoj razini imati ciljane "seanse". Ipak moram priznati da vam tamo ukažu na jednu ljepšu i korisniju dimenziju molitve.. jer ono bla, bla, bla napamet stvarno nema smisla ako realno pogledate ... No, moram priznati da mnoga pravila hagioterapije su ajd recimo to tako pokupljena iz new age teorija... I za kraj, mislim da bi ta hagioterapija bila puno učinkovitija da možete doći baš do Ivančića da vas on malo prodrma... meni osobno jedna predivna osoba
Nemoj se ljutiti,ali moram ovdje uskočiti..Hagioterapija nema nikakve veze sa New ageom.Baš suprotno.
Hagioterapija nije razgovor sa ljudima,tipa psihoterapije,ili raznih psihoterapijskih metoda,jer onda sve ostaje samo na psihi,a duh je nešto sasvim drugo.
Tamo se ne održavaju "seanse",nego približavanje ranjenog čovjeka Bogu.
Čudno mi je što ljudi očekuju tamo neke razgovore...Za posredovanje Božje milosti nije potreban razgovor,nego otvoreno srce.Najčešće u tišini i miru i duha i duše.
Ima za kupiti knjiga "Hagioterapija",izdavač je Teovizija.
Nina-01 is offline  
Old 07.04.2007., 05:45   #26
Quote:
Nina-01 kaže: Pogledaj post
Hagioterapija nije razgovor sa ljudima,tipa psihoterapije,ili raznih psihoterapijskih metoda,jer onda sve ostaje samo na psihi,a duh je nešto sasvim drugo.
Tamo se ne održavaju "seanse",nego približavanje ranjenog čovjeka Bogu.
Čudno mi je što ljudi očekuju tamo neke razgovore...Za posredovanje Božje milosti nije potreban razgovor,nego otvoreno srce.Najčešće u tišini i miru i duha i duše.
Ima za kupiti knjiga "Hagioterapija",izdavač je Teovizija.
Ako poznaješ neka načela New agea vidjela bi da itekako imaju povezanosti u temeljnim postavkama, kada hagioterapeut radi genezu tvog problema (ili ako hoćeš duše) na prvom sastanku...
No, vidiš, vidiš, nisam ni razmišljala o razgovorima kao o psihološkoj razini, a da je ovo ipak duhovna.. ... ali kad ne znaš dovoljno o nečemu, a dogodi ti se teški duhovni nemir, prvo što ti pada na pamet je razgovor... no ko što sam napisala to su predivne molitve, i kao što si ti rekla, koje otvaraju srce u tišini duha
Nego, što se tiče seansi zato sam ih i stavila u navodnike jer mi u tom trenutku nije padala na pamet pametnija riječ za taj "sastanak" osobe i hagioterapeuta (nemoj sad i sastanak krivo shvatit, ne mislim ništa loše) .. a i ne mora seansa imati neko negativno značenje samo zato što se koristi i u nekim drugim recimo lošim kontekstima
U svakom slučaju za mene je hagioterapija bila jedno predivno iskustvo koje me itekako obogatilo i svakome bi ju preporučila...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.