Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2014., 23:18   #561
Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
Nema na ebayu ni jedne ni druge

Ovo je strašno, dobio sam broj od servisa koji navodno zastupa tele2fon i zovnem ih i nakon pola sata čekanja javi se žena i kaže da je serviser koji radi te telefone na odmoru da ne znaju imaju li ih na lageru i da zovnem sredinom tjedna.Ako ima netko da zna gdje on line ima kupit baterija moliio big da stavi link
Jel to ta?
http://www.aliexpress.com/item/Moder...144739725.html
c-shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 23:31   #562
Quote:
Krepatil kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo danas sam se registrirao jer od jučer imam problem sa Tele2Fon V1. Jučer mi se pojavila poruka "NEISPRAVAN IMEI" te nemam pristup mreži. .

Probaj staviti drugu sim karticu u njega pa da vidiš da li se bude prijavio na mrežu sa njom.

Ako nebude pomoglo, onda računam da je mobitel još pod garancijom jer veliš:

Quote:
Kako onda može biti neispravan kada je skoro 2 godine bio ispravan?
...pa bih ga ja poslao u servis neka se oni bakću s time.

Btw, dobro nam došao
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 11:36   #563
Da, uređaj je još pod garancijom do kraja 8. mjeseca, i tako ću najvjerojatnije i napraviti te ga poslati na sevis, ali ništa do sutra. Zanimalo me čisto dali mi netko može odgovoriti kako je to moguće da uređaj daje poruku da je IMEI neispravan kada je identičan onom na poleđini uređaja, te broju na pakiranju.

Nemam drugu SIM karticu da je probam staviti u njega, ali sam zato SIM karticu iz njega stavio u stari mob i radi bez greške...

No, ostaviti ćemo servisu da kaže svoje...
Krepatil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 17:18   #564
Quote:
c-shadow kaže: Pogledaj post
Usporedio sam je sa svojom i izgleda identično (osim što je moja crna i piše na njoj MobiWire). Čak je i navedeni kapacitet identičan (1300mAh/4.81Wh).

No za gotovo iste novce ja sam rezervnu naručio iz servisa u ZG:
Mobis-Electronic servisni centar,
Heinzlova 96, Zagreb
Tel: +385 1 6188 513

Baterija 68,32 kn
Dostava 24,00 kn
Ukupno 92,32 kn
+ PDV 25% 23,08 kn
UKUPNO s PDV 115,40 kn
Krepatil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 17:46   #565
E, super, samo to je trebao dejan1471 pa sad valjda zna gdje će kupiti. čudi me da nije našao kako piše na stranici prije
PItao je za online i ja mu našao. Inače Mobiwire malo čudna firma, online se ne može puno toga naći jer se mob izgleda baš i ne prodaje pod tim menom. Hyundai H6 je isti naš tele2fon samo brandiran drugačije.
c-shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:17   #566
Pa, vrlo je sličan H6, ali zapravo je MobiWire Aquilla:
http://www.handsetdetection.com/prop...obiWire/Aquila

I više ga nema u ponudi na stranicama proizvođača, već samo noviji modeli.
SVI Tele2Fon modeli do sada su različiti modeli ovog kineskog proizvođača (navodno u vlasništvu francuskog Sagema).
http://mobiwire.com/

Zadnje uređivanje assassin : 15.06.2014. at 23:45. Reason: Maknut nepotreban citat
Krepatil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 22:17   #567
Quote:
Krepatil kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo danas sam se registrirao jer od jučer imam problem sa Tele2Fon V1. Jučer mi se pojavila poruka "NEISPRAVAN IMEI" te nemam pristup mreži. Čitao sam da se takvi problemi javljaju kod mobitela prilikom rootanja i vraćanja na tvorničke postavke, što nisam radio.
Što mi je najčudnije usporedio sam IMEI sa kutije i poleđine moba, sa onim koji mi prikaže u informacijama o telefonu i brojevi su identični.
Kako onda može biti neispravan kada je skoro 2 godine bio ispravan?

Imao sam isti problem na istom mobu i riješio sam to da sam ga vratio na tvorničke postavke
Matteeoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 22:41   #568
Još mi reci Mateo kako si to napravio, i da li pokušaj istoga u slučaju neuspjeha poništava garanciju ( pout rootanja i sl.)?
I još jedno mišljenje, dali je ovo mogao prouzročiti "360 Mobile Security" software, jer sam ga instalirao dan ranije, i btw prilikom skeniranja mi je obrisao karte iz IGo navigacije, te sam ih morao ponovno kopirati u mob.
__________________
Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi...

Zadnje uređivanje assassin : 15.06.2014. at 23:46. Reason: Maknut nepotreban citat
Krepatil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 23:07   #569
Uđi u postavke pa privatnost i reset podataka na tvorničke. Pokušaj ne poništava garanciju samo pazi da ti je sve pohranjeno na karticu jer briše sve sa moba.Za to ti ne znam ja nisam ništa dirao po mobu a imao sam isti problem.

Zadnje uređivanje assassin : 15.06.2014. at 23:46. Reason: Maknut nepotreban citat
Matteeoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 23:39   #570
OK, prvo radimo backup, imenika , poruka, i svega što trebam, a nije na kartici....
__________________
Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi...

Zadnje uređivanje assassin : 16.06.2014. at 00:01. Reason: Maknut nepotreban citat
Krepatil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 00:44   #571
Hvala Mateo, reset napravljen, IMEI OK, SIM prihvaćen, restore backupa gotov...
Radi sve...

__________________
Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi...
Krepatil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 00:15   #572
Ajde neka sam ti uspio pomoć,pozdrav
Matteeoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 01:42   #573
bok ljudi može pomoć ,imam problem sa skidanjem aplikacija uvijek mi piše "Aplikaciju nije moguće instalirati na zadanoj lokaciji za instalaciju" šta da radim??
mamita0904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 10:45   #574
pokusaj promijeniti zadano mjesto instaliranja programa na 'automatski' ili mem telefona...
postavke->programi->lokacija instaliranja->zadano mjesto instaliranja
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 23:18   #575
Gdje mogu kupiti bateriju??? Bila sam u Mobisu koji je netko spominjao ovdje no dečki koji tamo rade kažu da oni to nemaju.
ex0501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:53   #576
@medonjonjo nemoj opetovano postati u krivim temama.
Treba ti file za V5 tamo si i pitao, ako tko ima i ako se kome bude dalo sa time zafrkavati bude ti se javio. Ovo je tema za V1 pa su ti postovi obrisani.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.