Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2004., 00:58   #1
Problemi s testisima i mošnjama

bijo s malom. malo koljenom par puta pritisnula prejako. dan poslije me testisi (narodski JA-JA) bole s vremena na vrijeme onak dost. traje oko sekundu, dvije. jel se može to kako sredit?

jel masaža pomaže?

ak da nek neko, molim vas, opiše kako?

topic nije zaje*antski-BOLE ME JAJAJAJAJA!!!
lakisaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 01:29   #2
..haha ...jucer mi frendica pricala kak joj je frend dobio u jaja ..dok su igrali biljar...kugla je odletjela bas u tom smjeru ...bio je slijedeci dan u bolnici...al neznam kaj su mu radili....ak te boli odi i ti ..nemas kaj izgubit....zapravo mozda i imas
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 02:53   #3
stavi ih u srafstuk i pritegni...Klin se klinom izbija
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 21:16   #4
Čvorić ispod testisa - razlog za brigu?

Dakle, nadjoh kvrgicu, onak, malo u duzhinu ide, u kozhici ispod/ izmedju testisa, ne na samom testisu nego ispod, koja na dodir, nazovimo tako, reagira, tj osjetim ne bol nego vishe osjechaj nelagode.
E sad, ak se netko razumije malo bolje u anatomiju mushkih reporoduktivnih i inih organa, jel bi tu bila smjeshtena neka cijevchica (buduch da ovo ima oblik cjevchice, tj jamachno je jer ide u u duzhinu, samo shto na jednom djelu je kao kvrgica, chvorich) i jel se trebam brinuti oko toga, i eventualno ljechniku otich?
Gledao sam malo po netu al takvo neshto nisam nashao nigdje..
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2004., 10:50   #5
Predpostavljam da se radi o jednoj od vena. samo predpostavljam. Ipak potraži savjet nekog urologa ili barem liječnika opće prakse
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 20:39   #6
Odi kod doktora da ti da uputnicu za urologa. Ja sam imao nekih problema (ne baš takvih) pa je bila riječ o venama. Nemoj se zajebavati. Vjerojatno su vene, ali budi siguran.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 21:14   #7
i treba da se brineš. to ti je početno stanje , a završava ovako:
http://www.funreports.com/images/newsline/bubaltest.jpg
nn-st1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 20:56   #8
moze bit da ti je to varikokela - prosirenje vene....
moguca posljedica je neplodnost.... ali otidji do urologa, ako je o tome rijec, imat ces manju operaciju....jedan dan u bolnici..
Eto Dermezel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 14:05   #9
Mislim da nemaš baš neki veliki razlog za brigu(varikokela )mada se stim stvarima nikad ne zna (najbolje to opipaj poslije tuširanja kada si opušteniji) a za umiriti se obvezno odi lječniku tj.urologu NEMOJ DA TI NELAGODA ILI NEKAKVI SRAM SPUTAVAJU ODLAZAK UROLOGU !!! ovo doslovno urlam jer bi se začudio koliko ljudi strada od tih banalnosti.
Ajd nadam se da smo te umirili
zakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2005., 18:00   #10
muške mošnje

u zadnje vrijeme me jako bole mošnje poslije svršavanja,što bi mogao biti uzrok?
šef foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 09:36   #11
...glede naslova...


a postoje i zhenske moshnje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 12:17   #12
Quote:
magic kaže:
...glede naslova...


a postoje i zhenske moshnje
pojma nemam,ali postoje bikove mošnje,ovčje mošnje,bjeli bubrezi ali neznam čije su to mošnje...
a ti si doktorica za mošnje.....
šef foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 12:26   #13
Quote:
šef foruma kaže:
pojma nemam,ali postoje bikove mošnje,ovčje mošnje,bjeli bubrezi ali neznam čije su to mošnje...
a ti si doktorica za mošnje.....
pa i bikove mosnje su muske mosnje!

a da postoje ovcje mosnje, to prvi puta cujem.

musko od ovce ne zove se ovca, nego ovan.
on ima mosnje, a ne ovca.

ali mozda i njega bole muske mosnje nakon svrsavanja...
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 12:28   #14
Quote:
magic kaže:
...glede naslova...


a postoje i zhenske moshnje
Išla ja guglat a kad tamo radi se o nojevim jajima !!!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 12:33   #15
Quote:
hasselbaink kaže:
pa i bikove mosnje su muske mosnje!

a da postoje ovcje mosnje, to prvi puta cujem.

musko od ovce ne zove se ovca, nego ovan.
on ima mosnje, a ne ovca.

ali mozda i njega bole muske mosnje nakon svrsavanja...
ne njega bole ženske mošnje za koje ni magic nije čula,ali tebi se čudim pa ti si bar kaj se tiče mošnji tu doma...
šef foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 14:58   #16
Quote:
magic kaže:
...glede naslova...


a postoje i zhenske moshnje

__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 15:51   #17
To je jako bitno - muške/ženske mošnje - a posve je jasno što je čovjek želio reći; je li potrebno ovako mu sprečavati šansu da dozna nešto što se ipak tiče njegovog zdravlja, pa ga zabrinjava??!!



A kad se samo sjetim kako je 'jedna' forumašica rogoburila kad je neki tip ispričao na Zdravlju vic koji je zapravo bio sasvim ok i nije nikoga vrijeđao? (ccc...)
Kakti, na Zdravlju se ne pričaju vicevi o liječnikoj branši, a vidi sad - cijelo Zdravlje postalo vic i sprdačina.

Koliko se ja sjećam, zbog takve boli bi ipak trebao obaviti pregled, osim ako nije u pitanju vrlo snažno ejakuliranje, ako si neko vrijeme apstinirao, ili se dugo suzdržavaš u seksu, ili ako kontroliraš ejakulaciju tijekom odnosa, želiš produžiti seks, pa te na kraju malo probode u dnu trbuha...No, ziher je ziher...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 16:33   #18
Quote:
maristella69 kaže:
To je jako bitno - muške/ženske mošnje - a posve je jasno što je čovjek želio reći; je li potrebno ovako mu sprečavati šansu da dozna nešto što se ipak tiče njegovog zdravlja, pa ga zabrinjava??!!



A kad se samo sjetim kako je 'jedna' forumašica rogoburila kad je neki tip ispričao na Zdravlju vic koji je zapravo bio sasvim ok i nije nikoga vrijeđao? (ccc...)
Kakti, na Zdravlju se ne pričaju vicevi o liječnikoj branši, a vidi sad - cijelo Zdravlje postalo vic i sprdačina.

Koliko se ja sjećam, zbog takve boli bi ipak trebao obaviti pregled, osim ako nije u pitanju vrlo snažno ejakuliranje, ako si neko vrijeme apstinirao, ili se dugo suzdržavaš u seksu, ili ako kontroliraš ejakulaciju tijekom odnosa, želiš produžiti seks, pa te na kraju malo probode u dnu trbuha...No, ziher je ziher...
puno hvala na odgovoru....
kad bi takvih kao ti ovdje bilo više ovo sve skopa bi još i ličilo na nešto....
šef foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 16:36   #19
"neke" nekad boli ako u kratkom vremenu nekoliko puta svrše
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 16:51   #20
Quote:
šef foruma kaže:
puno hvala na odgovoru....
kad bi takvih kao ti ovdje bilo više ovo sve skopa bi još i ličilo na nešto....
a kad bi ti za zdravstveni savjet trazio lijecnika, a ne nadridoktore na forumu... kako bi to bilo?

ali stvarno, to muske mosnje je bilo smijesno i zaista nije cudno sto je izazvalo reakciju.

no, ako te stvarno bole muske mosnje dok svrsavas, sorry, mogu misliti da to nije jako ugodno.

a sta te bole svaki put kad svrsavas?

koliko je to puta dnevno, na koji nacin?

drkica, seva...
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.