Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2007., 21:37   #21
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post

Strastvena, avanturisticki nastrojena, egzibicionistica
Ja obozavam strastvene, avanturisticki nastrojene egzibicionistice.

You talk the talk. Do you walk the walk?






Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
O cemu je ono tema?
Znam sto je bila do sada, a kontam da znam kuda ide......
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 21:42   #22
Zadnji put kad sam ocijukala sa tipom na USu, ljubomorne kuje su me prijavile moderatorima i dobila sam crveni karton.

Zato
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 21:44   #23
Quote:
daru kaže: Pogledaj post

NORMALAN, kojeg onda znaju cijeniti, što prije nisu znale...
I onda ti se kroz slijedećih 10-15 godina slika izmjeni, pa su svi ti iz skupine 2. sretno oženjeni s dvoje klinaca, a oni iz skupine 1. još uvijek laprdaju, ili su - sretno rastavljeni pa - opet laprdaju.

I sto se onda dogodi nakon tih 10-15 godina ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 21:47   #24
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Dakle cure, šta tražite od frajera? Kako očekujete da vam priđe u npr. nekom noćnom klubu? Šta mislite o uletima dok ste na kavi s prijateljicom, ili na nekom javnom mjestu, autobusu, tramvaju? Pitanja su možda malo preopćenita, no volio bih da ovaj topic bude konstruktivan. Puno je momaka koji su sami, a ok su osobe, puno je i cura koje su same, razočarane zbog veza s nekim kretenima koji su jedini imali dovoljno hrabrosti da im priđu...a možda ne bi trebalo tako biti! I ne govorim o zavođenju radi neke kratkotrajne avanture i skupljanja recki, već o nečem dubljem.
Znači na nekom mjestu mi se svidi cura, kako joj prići, šta reći, kako je osvojiti, zadržati...Široka tematika, znam, no zašto ne pokušati.
Bojim se da nema univerzalnog odgovora na tvoja pitanja. Meni je samo jedan ozbiljan kandidat (trijezan, normalnog ponašanja, bilo mu je pomalo nelagodno) uletio u disku no tada sam već bila zaljubljena do ušiju i u friškoj vezi pa siromah nije imao šanse. Mislim da me taj odbijanac koštao da mi nikad više nitko ne priđe! Samo hrabro, striček Balzac je samo djelomično bio u pravu da ak ti se netko svidi da baš njega nikad nećeš imati! Doživjela ja ljubav na prvi, drugi i treći pogled, sve je moguće. Meni je najlakše bilo upoznati nekoga na tulumima, tamo se vrlo brzo skuži kakav je tko, možeš neopterećeno popričati s nekim, a i svatko nekoga zna. Diskači su mi donijeli vrlo malo prilika za upoznavanje. O čemu pričati? Svatko ima neke svoje tematske krugove. Meni je super porazgovarati o glazbi, a onda skreneš na teme jel druga osoba zalazi tu često, pa odakle je, pa padne upoznavanje, a ako su dojmovi dobri, razmijenite brojeve i priča se odvija dalje. Kod mene pale takve spike. Uvijek mi je bilo nepojmljivo da se dečko odmah hoće hvatati u nekom mračnom kutku! Ne možeš očekivati da te netko poželi već prvi dan. Na kontaktu i upoznavanju treba malo i raditi.
Jednom se dogodilo i to čudo da nam se u kafiću obrate momci sa susjednog stola, načuli su naš razgovor o kupovini jednog poklona pa su nam dali savjet gdje možemo pronaći jeftine okvire za slike. Ma spika može biti doista jednostavna a da se razgovor započne, naravno, ako je druga strana za to otvorena.
U javnim prometalima je slična situacija. Kontakt možeš ostvariti sa posve bezveznim razlogom. Evo ideje, ako si iz Zagreba pitaj djevojku na koji broj moraš poslati SMS da platiš kartu (pod uvjetom da ti nije baš izvješen na nosu ). Naravno, moraš nastaviti priču. Ako viđaš tu osobu svaki dan na svojoj liniji, super, no nisam sigurna postoje li cure koje su svoj broj spremne dati totalnom neznacu. Možda bi bilo dobro izvježbati te situacije na nekoliko slučajnih prolaznica, to bi moglo pomoći kad naletiš na curu koja te privuče.
Kažu mi prijatelji da kad im je frka samo bezveze pričaju što im padne na pamet, no nije zgorega i slušati, postavljati pitanja. Sudeći po tvojem postu, snaći ćeš se ti!
Skylab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 21:48   #25
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Vidiš ja bih malo još dodatno zakomplicirao situaciju..........Dileme dileme dileme.
slaba sam upravo na ovakve

ako ti mogu nekako pomoci: sta ima veze da si smotan ispred one "prave"? pa ako je stvarno "prava" bice joj jasno zasto si ti smotan a ujedno i simpaticno. problem je sto ako si takav tip s malo visim kriterijima (i ja sam) mislis da trebas ispast savrsen ispred takve cure jer mislis da je ona savrsena (a niko to nije i ne treba biti). kod mene je problem sto ne ispadam smotana kad mi se neko svidja vec djelujem kao da mi se tip ne svidja, glumim hladnocu iz istog razloga, da bi i dalje bila savrsena. ne radim to svjesno nego nesvjesno. a inace kad cura vidi da si ti inace prilicno cool frajer a samo ispred nje ispadas smotano, to ti je kod nje veeeliki plus, meni je to bas slatko

p.s.: niposto ne odustaj od misije
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 21:49   #26
Generalno su ženama najbitnije tri stvari:
1.ljepota (fizička ljepota)
2.spika (šarm, samopouzdanje, zabava, osjećaji, pamet...)
3.ostalo (situiranost, bogatstvo...)

Tu podrazumijevam većinu žena. (99 %)
One koje ne spadaju u većinu (1 % cca) možda imaju i drugačije prioritete.

Ovo nek vam bude vodilja.
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:06   #27
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Generalno su ženama najbitnije tri stvari:
1.ljepota (fizička ljepota)
2.spika (šarm, samopouzdanje, zabava, osjećaji, pamet...)
3.ostalo (situiranost, bogatstvo...)

Tu podrazumijevam većinu žena. (99 %)
One koje ne spadaju u većinu (1 % cca) možda imaju i drugačije prioritete.

Ovo nek vam bude vodilja.
Jao kolega grijšiš, nama je to važno tim redom, znanost avaj kaže drugačije i pripremi se na šok (uhvati se knjige, avanturizma ili državnog udara).

1.Status
2.Osobnost
3.Inteligencija pamet obrazovanje
4.Seks
4.Ljepota

Znači para vrti di burgija neće, znanstveno dokazano.Čito ja.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:13   #28
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post


daru kaže:

NORMALAN, kojeg onda znaju cijeniti, što prije nisu znale...
I onda ti se kroz slijedećih 10-15 godina slika izmjeni, pa su svi ti iz skupine 2. sretno oženjeni s dvoje klinaca, a oni iz skupine 1. još uvijek laprdaju, ili su - sretno rastavljeni pa - opet laprdaju



I sto se onda dogodi nakon tih 10-15 godina ?
tu u igru ponovno uskaču ovi pod broj jedan (dotad sve štima što daru kaže)
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:21   #29
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Jao kolega grijšiš, nama je to važno tim redom, znanost avaj kaže drugačije i pripremi se na šok (uhvati se knjige, avanturizma ili državnog udara).

1.Status
2.Osobnost
3.Inteligencija pamet obrazovanje
4.Seks
4.Ljepota

Znači para vrti di burgija neće, znanstveno dokazano.Čito ja.

slazem se s tim,

1. status je najbitniji jer po tome mozes vidjeti kolko je covjek sposoban nesto postici u zivotu... bitno je da je on to sam postigao, taj neki status, ak mislimo na istu stvar
ili ako nema status, da ima ambicije doci do necega, nijedna zena ne zeli uz sebe nekog objesenjaka i ljencinu koji ce je samo upropastit, dovest do bankrota bla bla...

2. da, jako je bitno da je dobar, zenama prvenstveno treba ljubav i podrska,

ovo pod 3 je u sklopu ovog pod 1,

seks i ljepota su eto bas tu di jesu, ak je tip inteligentan i dobar (voli), onda i seks moze bit dobar.. na tom se radi...
a izgled naravno na zadnjem mjestu, al opet uvazen je

__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:23   #30
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
slaba sam upravo na ovakve

ako ti mogu nekako pomoci: sta ima veze da si smotan ispred one "prave"? pa ako je stvarno "prava" bice joj jasno zasto si ti smotan a ujedno i simpaticno. problem je sto ako si takav tip s malo visim kriterijima (i ja sam) mislis da trebas ispast savrsen ispred takve cure jer mislis da je ona savrsena (a niko to nije i ne treba biti). kod mene je problem sto ne ispadam smotana kad mi se neko svidja vec djelujem kao da mi se tip ne svidja, glumim hladnocu iz istog razloga, da bi i dalje bila savrsena. ne radim to svjesno nego nesvjesno. a inace kad cura vidi da si ti inace prilicno cool frajer a samo ispred nje ispadas smotano, to ti je kod nje veeeliki plus, meni je to bas slatko

p.s.: niposto ne odustaj od misije

Zgodno no to zapravo samo znači da je devetka ispred desetke jednako ukomirana i nesposobna kao i dvojka ispred 5.
Dakle kad bi doista postojale samo dvije grupe tada bih se i ispred desetke jednako ugodno osjećao kao i ispred dvojke i jednako uspješno priveo misiju kraju. Ne možete biti u vezi zadovoljni ako niste ravnopravni znači ako želiš imati desetku moraš doći na njen nivo energije i vrijednosti moraš raditi na sebi , a s time izgled ima najmanje veze iako godinama postaješ sve manje lijep imaš sve ljepše i kvalitetnije žene.Jedino da hapiš desetku dok je još mala i još ne kuži da je desetka. Znači radi se o tome da ćeš desetki ako si devetka biti luzer, a za osmicu ćeš biti premija, elem sve je relativno. Sad koliko bi tebi bio zanimljiv muškarac koji misli da te ne zaslužuje i da si bolja od njega?

Idealno je dakle ako mislite da je ovaj drugi za vas desetka (što drugi misle to je nebitno i u tome je čar to je ono ljubav je slijepa)tad se slažete, a da bude ljepše i sretni ste i zadovoljni tad vas ne zanimaju drugi.

Ovo je sad gola matematika i racionalizacija s tvojeg romantičnog gledišta naravno cijela priča izgleda daleko ljepše i ugodnije. Cmok
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:25   #31
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Zadnji put kad sam ocijukala sa tipom na USu, ljubomorne kuje su me prijavile moderatorima i dobila sam crveni karton.
Kak malo samopouzdanja imamo, a kaj je bilo sa avanturizmom ?

You talk the talk. You don't walk the walk?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:27   #32
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
tu u igru ponovno uskaču ovi pod broj jedan (dotad sve štima što daru kaže)

Htio sam da mi @daru to kazu
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:31   #33
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Generalno su ženama najbitnije tri stvari:
1.ljepota (fizička ljepota)
2.spika (šarm, samopouzdanje, zabava, osjećaji, pamet...)
3.ostalo (situiranost, bogatstvo...)

Tu podrazumijevam većinu žena. (99 %)
One koje ne spadaju u većinu (1 % cca) možda imaju i drugačije prioritete.

Ovo nek vam bude vodilja.
Generalno su zenama bitne stvari:
Ambicija - da znas sto hoces, ne novac
Sigurnost - da joj mozes pruziti sigurnost i da se sa tobom osjeca sigurno. Ne mislim na celave tipove sa gunovima
Stabilnost - to ni ne trebam objasnjavati
Ako te stvari demonstriras zeni i naravno pokazes da nisi luzer to je u stvari to. Zene nisu tragaci za zlatom, one ce puno rade raditi skupa sa tobom da bi nesto stvorile nego trositi tvoj novac.
Kvalitetne zene
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:35   #34
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post

Idealno je dakle ako mislite da je ovaj drugi za vas desetka (što drugi misle to je nebitno i u tome je čar to je ono ljubav je slijepa)tad se slažete, a da bude ljepše i sretni ste i zadovoljni tad vas ne zanimaju drugi.
O, da. Uspio sam ne upotrijebiti prvi izraz desetka


Kvalitetne zene = desetka
I, ne nema veze sa izgledom.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:03   #35
Meni je najteže probiti led! Znači negdje sam vani, u nekom klubu, primjetio sam curu koja mi se sviđa, čak mislim da i ona baca poglede prema meni (kažu mi da ne izgledam loše, iako ja o sebi nemam neko mišljenje, ali ono visok sam, sportski tip, a to kao prolazi kod cura), ali meni je teže prići njoj i započeti neku komunikaciju nego popeti se na Mount Everest!

No kad me netko upozna sa curom negdje vani, tada je već drugačije, znam ja pričati, pod uvjetom da mi nije baš napeta! Ako mi je full napeta tada samo mislim šta da kažem, pa na kraju ne kažem ništa ili kažem neku glupost!

Šta se tiče mjesta za upoznavanje, tu je situacija malo bezvezna! Faks sam završio, u poslu isto nemam puno kontakta sa ženskim spolom, već sam snimao situaciju imaju li cure od prijatelja koju slobodnu priju, i ništa, iako ću još poraditi na tome. I na kraju se sve svede na mjesta tipa Tropic ili Vanilla (iz St sam). I aj ti upoznaj nekoga tko je OK na takvim mjestima i u takvoj gužvari i buci!

U vezi kriterija, nemam ja neke visoke kriterije po pitanju npr. izgleda, ono da tražim neku manekenku, naravno mora mi biti fizički privlačna, bez toga ne ide. Da ima dobro srce i nešto soli u glavi, to mi je najvažnije. A mislim da imam šta ponuditi, ja curu nikad ne bih ni prevario ni iznevjerio, i uvijek ću biti tu kad me treba, takav sam inače i u prijateljstvu, jako lojalan, dok me ne zajebeš. I bivša kad smo prekidali, odnosno kad je prekidala sa mnom, mi je rekla da sam prekrasan, no eto, nije to to... Možda sam bio previše pažljiv prema njoj, no nije više ni bitno.

I masu ima frajera poput mene, znam to, koji ne znaju kako prići i zavesti curu, ali pametnu i normalnu curu. ono glumataju, za šankom, face, snimaju komade, sve veliki jebači, a u biti nemaju muda za upasti onoj koja im se svidi, barem dok nisu pijani! Ja bar priznajem da nemam muda za to, i želim nešto poduzeti u vezi toga. A mislim da i cure zbog svega toga propuštaju dosta kvalitetnih tipova (iako je sad relativno šta je kvalitetna osoba, no ajmo reći tako), ovako im ostanu oni koji upadaju svakoj i glumataju, misle da su bogom dani, a takvi uglavnom ispadnu kreteni koji te začas prevare i iznevjere.

Znači rekli smo, odvažiti se, prići, možda ponuditi piće, početi razgovor o nečemu (o čemu najbolje?), biti svoj pa ako je već tako i smotan, no ne ne glumatati, nipošto upadati pijan...Mislim da za početak nije loše!
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:27   #36
Hm pa ne razbijaj glavu reci kaj bi ja tebe zjebal (to će upalit pogotovo u splitu), dalje sam koristio ti si žena mog života, a najsigurnije je za početak jesi li za komunikaciju, i to je to. Ovisno o tome što tražiš taj trenutak jedan od ova tri upita ne ostavlja nedoumica kod druge strane i što je najbitnije istinit je.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:35   #37
Ja naravno govorim o "normalnim uobičajenim" ženama i vezi od početka veze (a) pa do razvijanja veze (b) i dalje (c)....

Sve drugo je čista zabluda.
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:38   #38
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Meni je najteže probiti led! ......Znači rekli smo, odvažiti se, prići, možda ponuditi piće, početi razgovor o nečemu (o čemu najbolje?), biti svoj pa ako je već tako i smotan, no ne ne glumatati, nipošto upadati pijan...Mislim da za početak nije loše!
ej, robben, bila sam nekoliko puta u st i upoznala nekoliko splicana, cak bila na dateu s jednim - disaster , i bas sam primjetila to da masu glumatate i da niste uopce prirodni, i svi pokusavate biti duhoviti i kao mi bi se tome trebale smijati a ustvari nije humor svima jaca strana i bolje da se ostave corava posla. uglavnom, ti mi djelujes ko super momak a sad i splicanke su malo cudne pa razumijem da situacija iziskuje dosta glumatanja ali mislim da ti je najbolji magnetizam da budes svoj, to sto jesi i da se osjecas ugodno u svojoj kozi + da to malo zacinis al ako si stvarno dobar glumac

a to kad uletis pa sta dalje bude ovisi ne toliko o tvom peformansu vec o tome da li si kompatibilan s tom zenskom, da li ona smatra da ti treba dati dalje sansu. nemoj svaki poraz (ako ga uopce bude ) shvacati preosobno
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:39   #39
kad su cure mlade nebi trebao imati predrasuda neke moje krasne veze su počele kao napucavanje prvu večer. To što sad soliram ne znači da i normalna veza kako je ti zoveš neće završiti krahom.Jedino kada si stariji onda je to već malo drugačije.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:43   #40
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Generalno su zenama bitne stvari:
Ambicija - da znas sto hoces, ne novac
Sigurnost - da joj mozes pruziti sigurnost i da se sa tobom osjeca sigurno. Ne mislim na celave tipove sa gunovima
Stabilnost - to ni ne trebam objasnjavati
Ako te stvari demonstriras zeni i naravno pokazes da nisi luzer to je u stvari to. Zene nisu tragaci za zlatom, one ce puno rade raditi skupa sa tobom da bi nesto stvorile nego trositi tvoj novac.
Kvalitetne zene
e ovaj je do sad najblize istini

dodala bi jos i odgovornost (moze proci i pod sigurnost), da nije neki slabic i da ne bjezi od odgovornosti (ti su mi najodvratniji ) da je musko ko sto su nekad muski bili a sad moras odgovorne muskarce povecalom traziti

samo sto se to kod uleta nazalost ne vidi
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.