Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 12:43   #1
Pomoć - ako je mogućue

ovako, vratio sam se s mora upalio komp da ću igrat kao FEAR Combat ali najednom mi je grafika krepavala i monitor mi se počeo gasit palit, i tako već 2 dana radi malo pa se zgasi a ne mogu pokrenut ni jednu igricu... jel to stvar do grafičke ili ?
Pero Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:29   #2
ako komp stabilno radi kad se vrati slika (nije se srušilo i komp se ninje sam od sebe ugalis/tresetiral), onda je najvjerojatnije grafička. si provjeril kabel koji spaja monitor i grafišku da slušajno nije djelomično spojen pa gubi kontakt? možda ti je samo vent. na grafičkoj otišel k vragu ili se zagušil s prašinom pa ti se grafička pregrijava (pošto veliš da malo radi, a nakon nekog vremena počnu problemi)...

ako komp stabinlo radi ne bi smel biti problem ni na prcu ni na ramu ni u matičnoj niti napajanju...

ako ti se i komp smrzava/gasi/restarta onda može biti problem u bilo čemu gore navedenom...
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 16:28   #3
Ovako ostekaj monitor od kompjutora trebalo bi pisati NO SIGNAL takvo nesto ako to radi onda je monitor u redu
Ili pristekaj monitor za drugi komp da provjeris dali potpuno radi,

Ako je monitor ispravan onda je grafulja u kvaru,


A druga stvar je da nemozes pokrenuti igricu, Onda STOPOSTO grafulja u kvaru,
Kazes da se nonstop pali gasi grafulja ti je na samrti, odnesi na popravak ako je pod garancijom ako nije onda kupi drugu grafulju,

Nema veze ventilator s time, Jer graficka se ne zagrije odma, Trebalo bi par minuta da se pregrije, Vise je kvar u grafickom čipu,
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 16:54   #4
Thumbs up

Quote:
msvijet kaže: Pogledaj post
Ovako ostekaj monitor od kompjutora trebalo bi pisati NO SIGNAL takvo nesto ako to radi onda je monitor u redu
Ili pristekaj monitor za drugi komp da provjeris dali potpuno radi,

Ako je monitor ispravan onda je grafulja u kvaru,


A druga stvar je da nemozes pokrenuti igricu, Onda STOPOSTO grafulja u kvaru,
Kazes da se nonstop pali gasi grafulja ti je na samrti, odnesi na popravak ako je pod garancijom ako nije onda kupi drugu grafulju,

Nema veze ventilator s time, Jer graficka se ne zagrije odma, Trebalo bi par minuta da se pregrije, Vise je kvar u grafickom čipu,

--> Hvala prijatelju, da grafička je rikla meni se čini sad sam u safe modu, ugl. idem sutra u HG Spot odmah ću tamo kupit grafičku, nek mi je odmah ugrade i asta la vista. Još jednom hvala obojici
Pero Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 00:46   #5
Meni se isto tako slično dogodilo, i na kraju je AGP izgorio....
ND4SPD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.