Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2019., 23:09   #1
Arrow Sex Education / Spolni odgoj (2019-)



Insecure Otis has all the answers when it comes to sex advice, thanks to his therapist mom. So rebel Maeve proposes a school sex-therapy clinic.

Počeo gledati sinoć i maloprije dovršio. Meni jedna od najzabavnijih serija koje je Netflix izbacio. Preporuka za sve kojima su se svidjele serije kao The End of the Fuc***g World, Please Like Me, Freaks & Geeks.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 12:43   #2
Sinoć sam je završila i veeeelika preporuka!

Interesantna mi je jedna stvar - isprva mi se učinilo da je radnja smještena u 80'te godine, ali kad su se pojavili smartfoni i laptopi, jasno je da se sve dešava u današnjici. Ali sve ostalo odaje 80's vibe, ne sjećam se ijednog modernog automobila ili modernije uređene kuće. Čak i odjeća nije skroz u skladu s današnjim trendovima.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 14:14   #3
Ta mix atmosfera (zapravo ponajvise zbog kostimografije koja je stvarno razbacana sto se dekada tice - ali je oooodlicna) mi je super jer je seriji bas dala neki specijalan dir.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2019., 23:04   #4
Pogledao dosad prve tri epizode

Prva epizoda skroz OK, ali me na kraju nije nista tjeralo da pogledam drugu

Druga bzvz toliko da se ni ne sjecam nekih velikih dogadaja osim onog partya

Treca mi je bila bas super i odlicna jer se bavila ozbiljnm tematikom pobacaja i sada nakon trece idem odmah na cetvrtku

Sve u svemu, za sad mi je 5,5/10
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2019., 00:22   #5
Serija je fantastična, odlično napisana. Ogromna preporuka
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2019., 01:44   #6
Sad pogledao cetvrtu i jos je bolja od trece, stvarno je pocelo biti super
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 06:03   #7
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Serija je fantastična, odlično napisana. Ogromna preporuka
Ne znam baš da je odlično napisana, utapa se u svim mogućim klišejima žanra, sve već viđeno dosta puta.
U dijelovima sapuničasto, u dijelovima simpatično, kao što je netko napisao ima tu vibru 80ih i dobar soundtrack, neki sporedni likovi su zanimljiviji od glavnih likova recimo.

Početna ideja je dobra ali kao da nekako odlutaju od nje što epizode idu dalje, baš mi je nekako bilo uspona i padova što se zanimljivosti tiče.

Ali pogledala sam u jednoj noći, tako da očito nešto valja, odlični glumci, dosta otvoreno što se sexa tiče, ima sisa ima penisa, psovanja, svega, kao u stvarnom životu.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2019., 16:15   #8
bome Netflix did it again
prosle godine mi je On My Block bio osvježenje sada ovo
bas top od glumaca preko humora do soundtracka
Gillian Anderson 5 banki a izgleda isto kao prije 30 godina
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 17:40   #9
Pogledala tek prvu izgleda ful simpa serija

Gillian mi je malo premrsava postala ali super joj je uloga
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 10:46   #10
Pogledala sam seriju do kraja.
Adam i Eric - totalno očekivano i nadam se da će potrajati.
Otis i Ola Samo pretpostavljam da će ga spandžati s Maeve kasnije, a to mi se baš ne da
Jackson Žao mi što je Maeve glupačica.
Priča serije mi je odlična, zabavna, nema praznog hoda, Otisova mama je vrh
Jedva čekam drugu sezonu!
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 21:39   #11
odlicna
Rearviewmirror is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 00:40   #12
Baš jako simpa. Pilot mi nije sjeo baš, a kasnije mi je skroz prirasla srcu. Naravno ima more neuvjerljivih reakcija, likova, pa i sama premisa je blesava (klinci plaćaju! za savjete o seksu od kolege balavca koji je usto i lagano čudak), al sve je to u svrhu dosezanja poante pa mi nije toliko smetalo. Većina situacija je također preslikana iz sličnih teen serija, al tema se lijepo stopila s nekom suburban atmosferom i raspoloženom glumačkom ekipom pa djeluje friško.
It's my vagina

Super su mi protagonisti, posebno mi je drago što su Erica razvili dalje od gej frend stereotipa, srce malo! On mi je ispao nekak lik do kojeg mi je bilo najviše stalo. Valjda jer me podsjeća na nekog koga znam. I glumac je stvarno jako dobar.

Gillian je hot, šteta što je lik nedorečen, a mala Margot Robbie bi se mogla probiti.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 22:07   #13
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post

Super su mi protagonisti, posebno mi je drago što su Erica razvili dalje od gej frend stereotipa, srce malo! On mi je ispao nekak lik do kojeg mi je bilo najviše stalo. Valjda jer me podsjeća na nekog koga znam. I glumac je stvarno jako dobar.
potpisujem

Eric mi je najdraži

meni je serija baš sjela ali tek od treće epizode pa nadalje, prva mi je bila dosadnjikava i mislila sam izgasit ali ostala sam i drago mi je
jedva čekam drugu sezonu
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 15:51   #14
premalo gillian anderson.

inace, serija te uvuce tom cudno premisom, al zapravo bude ko teen serija samo bolja.

asa mi je uvijek bio tak tak, ovdje je simpa.
maeve glumica mi je dobra, podsjeca me na effie iz skinsa.
super mi je sta nisu stali samo na otisu, nego isli dalje na druge likove, tipa lily, ruby, eric, ona s cudnom usnom.

stvarno se nadam da nece maeve spajat s otisom, jer mi super funkcioniraju kao frendovi.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2019., 21:43   #15
I meni se svidjela serija! Pogledala sinoć zadnju epizodu, vidim da je najavljena i druga sezona.
Hellenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2019., 16:29   #16
Pogledao neki dan sezonu do kraja, čisto solidna i zabavna serija, slažem se da fali više Gillian. Btw nevjerojatno koliko Emma baca na Margot.

Druga sezona se snima, krajem godine ili rana 2020.

https://www.digitalspy.com/tv/a25930...-date-trailer/
dubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2020., 16:50   #17
Pogledao drugu sezonu, jos mi je bolja od prve, dodatno su zakomplicirali pred kraj pa sad opet jedva cekam slijedecu sezonu

Vrlo zrelo odradeni problemi danasnjice, bez preseravanja i cringea.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2020., 21:22   #18
Druga sezona čak bolja nego prva
Jedino mi je ova Ola negledljiva
Užasno iritantan lik

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk
stylinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2020., 00:49   #19
Ovo kao da su mala djeca pisala scenarij, tolika količina gluposti u ovoj drugoj sezoni, ljubavni trokuti posvuda, neovisno o spolu, ali da pretjeruju, baš pretjeruju. Ide mi na živce.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2020., 11:54   #20
loše i glupo.
odustao nakon prve dvije epizode
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.