Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 07:54   #2641
Ima li netko iskustva s Eluage linijom?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:20   #2642
Ima netko preporuku za neku kremu kao podlogu ispod pudera za masnu, ali dehidriranu kožu ????

Probala sam hydrance i rich i legere, i ni jedna mi ne odgovara nimalo...preblage
majya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 19:55   #2643
je li netko probao ovo?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 23:04   #2644
Jesam ja. Baš sam ga nedavno kupila i super je. Bebe labelo mi u kratkom vremenu uništilo usnice i ovo Avene čudo mi ih je sredilo. Miriše predivno i baš fino hidratizira usnice.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:04   #2645
Zna li netko koja ljekarna u Zg ima testere od Avene krema? Zanima me konkretno Hydrance legere sa spf.
Poželjno širi centar, u farmacii u jurišićevoj i Ilici sam bila, nemaju
Tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 14:16   #2646
Pozzzzzzzzz
Imam normalnu do mješovitu kožu... Čim stavim neku jaču kremu izbiju mi prištići, a kada stavim slabiju kremu lice onda mi koža dehidrira i čelo mi se peruta... Koja bi meni hidratantna krema pomogla?
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 14:24   #2647
Quote:
ChiquititaRubia kaže: Pogledaj post
Pozzzzzzzzz
Imam normalnu do mješovitu kožu... Čim stavim neku jaču kremu izbiju mi prištići, a kada stavim slabiju kremu lice onda mi koža dehidrira i čelo mi se peruta... Koja bi meni hidratantna krema pomogla?
imam sličnu kožu, probala sam avene hydrance legere, pošto su ju mnogi hvalili, nije loša, ali baš za ljeto kad ti se koža masti i znoji toliko da ti ni ne treba krema, ali za ovo razdoblje mi je malo suhonjava. probaj bioderma sebium hidratantnu, nije komedogena a nahrani kožu.
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 13:22   #2648
Quote:
bela87 kaže: Pogledaj post
imam sličnu kožu, probala sam avene hydrance legere, pošto su ju mnogi hvalili, nije loša, ali baš za ljeto kad ti se koža masti i znoji toliko da ti ni ne treba krema, ali za ovo razdoblje mi je malo suhonjava. probaj bioderma sebium hidratantnu, nije komedogena a nahrani kožu.
Tnx... odlučila sam nabaviti tester od Avene, pa ću probati i od bioderme nabaviti
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 23:07   #2649
Drage Forumasice,

kako ste zadovoljne sa Triacneal? Ima li neke razlike naspram Diacneal?
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:58   #2650
Quote:
ChiquititaRubia kaže: Pogledaj post
Tnx... odlučila sam nabaviti tester od Avene, pa ću probati i od bioderme nabaviti
Javi gdje uspijes nabaviti tester od Avene
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:08   #2651
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Zna li netko koja ljekarna u Zg ima testere od Avene krema? Zanima me konkretno Hydrance legere sa spf.
Poželjno širi centar, u farmacii u jurišićevoj i Ilici sam bila, nemaju
Tnx
gradska ljekarna na trgu, ljekarna u importanneu..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:11   #2652
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Zna li netko koja ljekarna u Zg ima testere od Avene krema? Zanima me konkretno Hydrance legere sa spf.
Poželjno širi centar, u farmacii u jurišićevoj i Ilici sam bila, nemaju
Tnx
Nije Centar, ali dm u Antunoviću ima dosta Avene testera.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:49   #2653
Osobno sam koristila Avene za problematičnu kožu (Cleanance gel, Clean Ac kremu, Triacnel kremu) nekoliko mjeseci i valjda mi jednostavno ne odgovara Avene, koža mi se pogoršala, a bila se prilično očistila prije toga.

Dermatolog me sada vratio na Effaclar, pa ako je netko iz Osijeka i treba Avene Cleanance gel, neka se javi u PM. Kupila sam ga prije tjedan dana i koristila tek nekoliko puta, dakle praktički je pun. 60 kn (u ljekarnama se cijena kreće oko 80 kn).
čizmeskitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 16:46   #2654
Gdje u Zg ima sniženja Avene krema 20% ili više?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 01:14   #2655
cure, treba mi savjet za dnevnu hidratantnu kremu! oko mjesec dana koristim avene triacneal s kojim sam zadovoljna. koža mi je sklona aknama (brada i obrazi) miteserima, t zona je malo masnija, dok su obrazi suhi. dvoumim se između clean-ac i rebalancing sooting emulsion. zanimaju me vaša iskustva, savjeti..?
cicibela86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 15:44   #2656
Jel mi može netko reći kako djeluje Avene Triacneal? Jel sprečava izbijanje prištića tamo gdje se maže njome, ili ih izvlači na površinu, isušuje? Uzela sam si tester u ljekarni i mažem se evo već 3-4 dana (svaku večer prije spavanje, na očišćeno lice), ali ne vidim nikakvu razliku... Imam masnjikavu T-zonu, punu mitesera i s pokojim prištićem, te dosta crveno-ljubičastih mrljica od prošlih prištića. Mislila sam da će me koža peckati od te kreme, međutim, ništ ne osjećam... Možda treba neko duže vrijeme da vidim razliku?!

Inače, kupila sam si Clean-AC kremu za umivanje i oduševila me!! Ni jedno sredstvo za umivanje mi nije bilo tako blago, da me koža uopće ne zateže (čak i uz ovu tvrdu zagrebačku vodu). Baš koža ostane fina mekana, glatka i čista!

Za dnevnu hidrataciju sam tražila tester Hydrance optimale legere kreme, i čini mi se ok. Možda je mrvicu preslaba, jer mi se počne ljuštiti tamo gdje je koža suša (npr. oko nosa ili gdje su neke krastice od prištića), ali za ostatak lica je super. Brzo se upije i nije masna, već baš lagano hidratantna! Mislim da ću si je kupiti kad potrošim tester... Jedino, razmišljam uzeti možda onu sa spf, ali bojim se da je masnija. Šta kažete?
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 16:16   #2657
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post

Za dnevnu hidrataciju sam tražila tester Hydrance optimale legere kreme, i čini mi se ok. Možda je mrvicu preslaba, jer mi se počne ljuštiti tamo gdje je koža suša (npr. oko nosa ili gdje su neke krastice od prištića), ali za ostatak lica je super. Brzo se upije i nije masna, već baš lagano hidratantna! Mislim da ću si je kupiti kad potrošim tester... Jedino, razmišljam uzeti možda onu sa spf, ali bojim se da je masnija. Šta kažete?
nije masnija, iste su
Za suha područja si uzmi Riche
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 16:34   #2658
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
nije masnija, iste su
Za suha područja si uzmi Riche
A super, hvala! Onda ću si uzeti tu sa faktorom! Tek se upoznajem sa Avene kozmetikom i sad bi kupila hrpu toga, ali mi je malo preskupo. Već sam uzela gel za umivanje, a ova kremica je oko 150kn, pa će za sada biti dovoljna jedna!
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 12:12   #2659
Jel zna ko koliko se dugo smije koristiti Diacneal krema? Znam da je minimalna primjena 3 mjeseca al ja ju sad već koristim oko 7 mj. Neću ić kod dermatologa pa ne znam jel ju smijem i dalje koristit (navečer) ili moram prestat?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 16:39   #2660
Quote:
cicibela86 kaže: Pogledaj post
cure, treba mi savjet za dnevnu hidratantnu kremu! oko mjesec dana koristim avene triacneal s kojim sam zadovoljna. koža mi je sklona aknama (brada i obrazi) miteserima, t zona je malo masnija, dok su obrazi suhi. dvoumim se između clean-ac i rebalancing sooting emulsion. zanimaju me vaša iskustva, savjeti..?
uzmi clean-ac, ova emulzija koju si navela ti nema nekog aktivnog sastojka protiv pristica, vise je za "mirnija stanja"
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.