Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2016., 13:15   #5461
U siječnju registrirano 2427 novih automobila, gotovo jednako kao lani









__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:06   #5462
Može li se igdje vidjeti popis svih prodanih modela, a ne samo prvih 20?
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:21   #5463
Kaj te zanima ak ima koja nova insignia

Ovaj golf se prodaje ko med. Inace zanimljivo da je prodano vise audi,bmw i MB od citroena.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:32   #5464
Mene čudi suzuki vitara, ali vjerojatno se radi o isporuci vozila naručenih kroz par mjeseci.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:38   #5465
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Kaj te zanima ak ima koja nova insignia
Pa bilo bi mi zanimljivo vidjeti takve statistike Moja je registrirana u lipnju

Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Mene čudi suzuki vitara, ali vjerojatno se radi o isporuci vozila naručenih kroz par mjeseci.
Mene ne čudi. Pogledaj na ovom forumu temu o Suzuki Vitari. Ljudi ju kupuju ko blesavi. Čini se da ima jako dobar odnos cijene, izgleda i količine lima. Nešto slično kao Octavia do sada, samo u SUV segmentu.
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:47   #5466
E da, Honda je postala totalna egzotika. Tim veća mi je enigma zašto svako malo naletim na neki test Honde s natpisom Ruting na okviru tablica. Od kud im pare? Kako preživljavaju od 15 prodanih automobila mjesečno na nivou cijele države?
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:51   #5467
Normalno da je egzotika imas oci pa na sto im lice auti? to moze samo ekipa na LSD-u vozit.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 16:38   #5468
hyundai se budi! zastupnik poslozio redove, reklame se vrte non stop na tv-u i30 dizel po cijeni benzinca. best buy trenutno.
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 16:55   #5469
Citroen se srozao, bome je i VW drastično pao u odnosu na 1. mj 2015.

Mislim da su ovi podaci obris onoga što će se dešavati u narednim mjesecima - oporavka nema.

I što je sa onim Auto Show-om, po najavi trebao bi se održati za nepuna 2 mjeseca apsolutno nitko ništa ne spominje , valjda će i to otkazati po drugi put.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 00:24   #5470
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
E da, Honda je postala totalna egzotika. Tim veća mi je enigma zašto svako malo naletim na neki test Honde s natpisom Ruting na okviru tablica. Od kud im pare? Kako preživljavaju od 15 prodanih automobila mjesečno na nivou cijele države?
Deru maržu i na vozila i na servise. Ali i ja sumnjam da će još dugo.

@Animator: za show kažu da će bit, ali to se zna promjeniti http://www.zv.hr/default.aspx?id=523

Zadnje uređivanje Guud : 06.02.2016. at 01:27.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 18:47   #5471
Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko u ovim brojkama ima automobila uvezenih mimo ovlaštenih distributera. Mislim da je Rutingov udio još i nešto manji jer Honde su dosta jeftinije vani i unos se isplati čak i kad je osnovica obračunata po Rutingovim cijenama.

Očito Srdoč ima dovoljno zalihe da upumpava svoju lovu unutra, jer sumnjam da mogu sami preživjeti od ovakvih rezultata. To su tri salona, sigurno 30-ak ljudi. Ali dugoročno njegova misija "Honda = premium" je osuđena na propast s ovakvom poslovnom politikom.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 08:59   #5472
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Normalno da je egzotika imas oci pa na sto im lice auti? to moze samo ekipa na LSD-u vozit.
Zadnje 2. generacije Accorda su mi tiha patnja, zadnje 2. generacije Civica mi izazivaju zelucani refluks.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 11:11   #5473
Ovaj aktualni pogotovo. Neznam kak bi s tim dosao na sastanak uopce bilo bi mi neugodno.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 13:50   #5474
Srdoc se davno bacio u dipserziju kapitala tako da sto se njega tice nema problema ako Ruting propadne.
Medjutim vec 10 godina se prica o propasti Rutinga a vidi vraga on i dalje zivi unatoc svemu.

Mislite da bi Honda Europe trpila lose rezultate Rutinga.
Ne bi sigurno...vjerojatnije je da su rezultati Rutinga negdje oko prosjeka Europe ako uzimamo proporcionalnost trzista (osim UK) tako da nema potrebe za mijenjanjem zastupnika.

Sto se tice izgleda, odavno je jasno, ili ti se svidja ili povracas, nema izmedju.
Na kojoj god strani da jesi...reklama je tu.

On sto je bitnije nema lose reklame na kvalitetu prije svega motora za razliku kod nekih drugih najpoznatijh modela koji u narodu slove za najbolje unatoc potrebama zamjene pola motora ili najbitnijih komponenti motora.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:48   #5475
Nece on propasti dok god ima hrpu ludjaka koji kod njega servisiraju aute.

I da, to je bas i uspio zahvaljujuci glumljenju elite pa je navukao takvu ekipu koja ima love i kojoj nije problem dat za obican servis 2000kn jer ipak voze premiuma.

Da ne kazem da ako hoces postene tepihe u autu a ne one tanke koje se podvlace pod papucice i koje ti oni kao poklone jer se navodno ne dobijaju serijski moras dat nekih 400kn ili vise, vise se ne sjecam tocno.

Banalan primjer ali takvih je primjera puno, i na tome oni itekako zarade.
The unforgiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 20:23   #5476
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
hyundai se budi! zastupnik poslozio redove, reklame se vrte non stop na tv-u i30 dizel po cijeni benzinca. best buy trenutno.
Ma kako da ne!
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 21:12   #5477
Tiguan i Ford Kuga?
Tko ih je kupio toliko?
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 21:20   #5478
Od kad policija ima Dustere? Neki dan vidio Dustera s policijskim oznakama.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 23:24   #5479
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Srdoc se davno bacio u dipserziju kapitala tako da sto se njega tice nema problema ako Ruting propadne.
Medjutim vec 10 godina se prica o propasti Rutinga a vidi vraga on i dalje zivi unatoc svemu.

Mislite da bi Honda Europe trpila lose rezultate Rutinga.
Ne bi sigurno...vjerojatnije je da su rezultati Rutinga negdje oko prosjeka Europe ako uzimamo proporcionalnost trzista (osim UK) tako da nema potrebe za mijenjanjem zastupnika.

Sto se tice izgleda, odavno je jasno, ili ti se svidja ili povracas, nema izmedju.
Na kojoj god strani da jesi...reklama je tu.

On sto je bitnije nema lose reklame na kvalitetu prije svega motora za razliku kod nekih drugih najpoznatijh modela koji u narodu slove za najbolje unatoc potrebama zamjene pola motora ili najbitnijih komponenti motora.
Teško da 10 godina slušamo o propasti Rutinga. 5-6 možda. Jer 2008 je Honda u Hr držala preko 2% tržišta sa preko 1800 prodanih automobila. Danas drži 0,5% sa 180-190 automobila. Dakle ugrubo prodaju 10 puta manje i drže 4 puta manji udio. Na Europskom tržištu im isto ide loše, ali ipak imaju oko 1% market share, i ta sirotinja je duplo više nego Hr. Tako da se Ruting može pohvaliti samo strmoglavim padom. Nisu se apsolutno ničim prilagodili situaciji i bilo bi dobro za kupce i image Honde da izgube zastupstvo ili jednostavno riknu. To pišem kao vlasnik Honde.

A Srdoč se dobro snašao i ranije, a snaći će se i sutra. Tatin sin, dobro povezan sa sada već nekadašnjim jakim političarima... Ipak, vremena se mijenjaju. I Zubak je bio jak pa su ga iz Porschea izgurali. Euroline znamo kako je završio zbog nekretnina... Dok smo ovako jadni nikoga ne briga, ali ako se situacija malo pokrene mogao bi netko baciti oko i na ovo tržište.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 18:26   #5480
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Od kad policija ima Dustere? Neki dan vidio Dustera s policijskim oznakama.
Bit će ih sve više i više

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1607
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.