Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2009., 17:24   #1
Autopraone u Zagrebu

Molim sve korisnike autopraona da se raspišu o tome dali preferiraju ručne ili automatske autopraone, dobra i loša iskustva, cijene usluga, gdje se pere dobro a gdje loše, vrijeme čekanja na red i koliko traje pranje, prednosti i nedostatci raznih praona.

Vaša iskustva i preporuke molim.
bojan111111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 17:42   #2
na pola puta izmedu velesajma i rotora. Uvijek je guzva . zna red biti toliki da ide u onu ulicu pored. Uglavnom ide relativno brzo i odlično peru ( automatski ) + nesto sitno rucno.


Izbjegavaj Ritmo ( to ti je kod doma sportova, doduse jos malo nize). Tamo nebi ni tacke dao prat, nakon sto vidis sto rade s autima..

Zadnje uređivanje RapidBoy : 13.08.2009. at 17:49.
RapidBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 18:26   #3
tema je bila već

daj reci kaj rade,ja tamo prolazim,čak sam par puta mislio otići kod njih
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 19:16   #4
ak si klinac, i ak nemas bemburu , zbrljaviti ce ti . A ono frajer se zaleti pa se pod rucnom okrece , jebe mu se zivo za tvoj auto, lupanje i tako. Ako tamo peres moras stajati i gledati , zbog par debila koji tamo rade. Ima ok dečki koje fakat sve srede, ali ovih par debila upropastava sve.

Naravno lik to radi jer je on ujedno perac auta / konobar u bircu, a radi za crkavicu , pa nema motivacije uopce..
RapidBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 20:54   #5
Super je Black Pearl autopraona na Zagrebačkoj.
Jedini minus je da ako želiš vikendom doći oprati auto skoro nema šanse da dođeš na red. Zato je potrebno već tokom tjedna rezervirati termin za vikend.
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 14:03   #6
Automatska autopraonica

Da li netko zna automatsku autopraonicu koja u programu ima i samo podno pranje auta? Po mogućnosti zapadni dio Zagreba. Nije problem ni ako je negdje drugdje u Zg.
Pitao danas u praonici kod Antunovića i na onoj na Zagrebačkoj cesti (ne znam kako se zove) i nula bodova. Samo su me čudno gledali i postavljali nepotrebna pitanja umjesto da odgovore s da ili ne.
pasko123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 14:30   #7
Quote:
pasko123456 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna automatsku autopraonicu koja u programu ima i samo podno pranje auta? Po mogućnosti zapadni dio Zagreba. Nije problem ni ako je negdje drugdje u Zg.
Pitao danas u praonici kod Antunovića i na onoj na Zagrebačkoj cesti (ne znam kako se zove) i nula bodova. Samo su me čudno gledali i postavljali nepotrebna pitanja umjesto da odgovore s da ili ne.
Znam samo jednu s podnim pranjem...Nalazi se kada prođeš velesajam u smjeru prema rotoru, nakon prvog raskrižja odmah kraj Inine benziske s desne strane.
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 15:30   #8
a šta točno obuhvaća podno pranje, odnosno koliko je zaista efikasno?
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 16:16   #9
Quote:
mpo kaže: Pogledaj post
a šta točno obuhvaća podno pranje, odnosno koliko je zaista efikasno?
Pa nema to neku posebnu svrhu, ali npr. sada po zimi ti ispere svu sol koja se nakupila ispod, a ta sol može nakon nekog vremena početi nagrizat dijelove. Isto kao što je dobro isprati sol sa laka, tako je isto korisno i od ispod. A ništa dodatno ne košta
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 16:34   #10
Sta nemaju OMV-ove praone podno pranje??
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 16:38   #11
Quote:
Herci80 kaže: Pogledaj post
Znam samo jednu s podnim pranjem...Nalazi se kada prođeš velesajam u smjeru prema rotoru, nakon prvog raskrižja odmah kraj Inine benziske s desne strane.
definitivno najbolja . Najlakse ju je prepoznati po 100 metarskom redu
RapidBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 17:04   #12
Quote:
RapidBoy kaže: Pogledaj post
definitivno najbolja . Najlakse ju je prepoznati po 100 metarskom redu
Istina
Ali brzo to ide
Znao sam petkom otići tamo oko 8 navečer i došao sam prvi na red... sve ovisi kako naletiš. Ali inače mi je odlična praonica jer dobijem za 40 kn predpranje (frajeri ga operu spužvom i istrljaju stakla), podno pranje, pravo pranje baš unutra u praonici, vosak, naravno i sušenje i još mi auto dodatno obrišu kad izađem van
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 19:05   #13
Ja sam definitivno zadovoljniji sa praonicom kod antunovica, ova u novom zg mi nikada nije oprala auto da sam bio bas zadovoljan, nekako sam imao osjecaj da to sve sfusaju, dok kod antunovica, lik na kraju cak i gume premaze sa nekim sredstvom znam da sam u OT-u nisam znao da to podno pranje ima u novom zg, a bas krenuo oprat auto kod antunovica
Sioux is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 19:33   #14
Ima i kod Antunovića podno pranje i u još xy drugim autopraonicama, ali neće oprati auto samo odozdola. Tj. nemaju u programu SAMO podno pranje. Nego kombinaciju podno + vanjsko, podno + vanjsko + vosak.... Lak na autu je užasno osjetljiv, pa bi odozdola oprao auto u automatskoj (podno pranje), a ostatak auta u ručnoj praoni.
pasko123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 19:43   #15
Quote:
pasko123456 kaže: Pogledaj post
Ima i kod Antunovića podno pranje i u još xy drugim autopraonicama, ali neće oprati auto samo odozdola. Tj. nemaju u programu SAMO podno pranje. Nego kombinaciju podno + vanjsko, podno + vanjsko + vosak.... Lak na autu je užasno osjetljiv, pa bi odozdola oprao auto u automatskoj (podno pranje), a ostatak auta u ručnoj praoni.
Nemaš nigdje samo podno pranje, uvijek ide i vanjsko uz to... Ali reci ovima u ručnoj da ti usput s miniwashem operu od ispod
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 20:08   #16
Ja znam samo za onu Ininu u Dubravi kod placa.
Uglavnom, to su praonice kroz koje se auto pokreće pomoću lanca, dok ove sve gdje auto stoji četke se kreću naprijed-nazad nemaju podno pranje.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 20:11   #17
Quote:
pasko123456 kaže: Pogledaj post
Ima i kod Antunovića podno pranje i u još xy drugim autopraonicama, ali neće oprati auto samo odozdola. Tj. nemaju u programu SAMO podno pranje. Nego kombinaciju podno + vanjsko, podno + vanjsko + vosak.... Lak na autu je užasno osjetljiv, pa bi odozdola oprao auto u automatskoj (podno pranje), a ostatak auta u ručnoj praoni.
evo upravo se vratio iz nzg, ipak se odlucio tamo zbog podnog (naravno ne znajuci gore navedeno) i platio 45 fucking kn, to je jedini program u kojem nude podno uz 100 drugih sranja koja nikom nist ne znace, i nikad nisam vidio razliku s tim dodatcima i bez njih. Dobro, mogu reci da sam po prvi put zadovoljan s tom praonicom u nzg, al vjerovatno iz razloga sto mi je auto bio katastrofa prljav. Ipak sljedeci put idem kod antunovica, da vidim kakav oni program nude sa podnim pranjem
Sioux is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 20:34   #18
Quote:
Sioux kaže: Pogledaj post
evo upravo se vratio iz nzg, ipak se odlucio tamo zbog podnog (naravno ne znajuci gore navedeno) i platio 45 fucking kn, to je jedini program u kojem nude podno uz 100 drugih sranja koja nikom nist ne znace, i nikad nisam vidio razliku s tim dodatcima i bez njih. Dobro, mogu reci da sam po prvi put zadovoljan s tom praonicom u nzg, al vjerovatno iz razloga sto mi je auto bio katastrofa prljav. Ipak sljedeci put idem kod antunovica, da vidim kakav oni program nude sa podnim pranjem
Al zbog ovog što si naveo barem znaš da ti je auto detaljno opran. Prije sam znao otići u Herz autopraonicu kod Buzina i tamo mi je katastrofalno opralo auto, a uz to se praonica ni ne održava kako treba... U svim autopraonicama je ista cijena, možda 5 kn -/+, ali u ovoj u N. Zagrebu baš sve ručno detaljno operu prije nego što auto uopće uđe u praonicu...
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 11:35   #19
Ova u Buzinu mi je bila o.k.Ali jednom prilikom sušenje im je izostalo(valjda u kvaru),a dečko koji ručno briše auto nakon pranja je postao nevidljiva tvorba.Od 5 dolazaka vidio sam ga dva puta.Otada više ne idem u Buzin.
Velebni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 11:42   #20
Sve to ovisi, ali znam da se kod antunovića i u novom ZG uz neke ostale redovno održavaju. Problem s praonom u novom ZG je što "testiraju" nove četke koje manje oštećuju i zato su se neki žalili na pranje(ne opere dobro). Par modela auta u toj praoni se ne mogu nikako dobro oprat, a vjerujem da nisu ni druge previše različite.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.