Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2013., 20:36   #21
Kao što vidimo,argumenata nigdje,samo vrijeđanje...a razlog tome je jer je forumaš sam sebe uhvatio u podmetanju drugima...

Pa da ponovim,ono što si ti napisao ja nigdje nisam izjavio,a sam sam rekao da je podavno trebala odletjeti zbog "savjetnika"...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:52   #22
Odi spat...nitko se neće s tobom igrati...
Yodais is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.03.2013., 20:54   #23
A argumenata za vlastita podmetanja i dalje nigdje,samo ad hominem i uvrede...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.03.2013., 21:06   #24
Vidim da je došlo do zabune,pa forumaš koji lažljivo podmeće ne shvaća osnove:

Slobodno mi pokažeš gdje sam ja napisao ovo:

"te se ne smije Lovrićka više uopće dirati za bilo kakav kriminal, jer će ispasti da je bila prisiljena dati ostavku radi lažljivog govna"


Još uvijek se veselim gdje će se naći da sam ja ovaj citirani dio (koji mi je forumaš podmetnuo) izrekao...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 21:09   #25
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Vidim da je došlo do zabune,pa forumaš koji lažljivo podmeće ne shvaća osnove:

Slobodno mi pokažeš gdje sam ja napisao ovo:

"te se ne smije Lovrićka više uopće dirati za bilo kakav kriminal, jer će ispasti da je bila prisiljena dati ostavku radi lažljivog govna"


Još uvijek se veselim gdje će se naći da sam ja ovaj citirani dio (koji mi je forumaš podmetnuo) izrekao...
Ja ti se divim.
Pa kako ti se da prokazivati ih više, kao da je ikoga briga za argumete, dokaze, istinu.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:04   #26
Željko Krapljan koji je "cinkao" županicu Marinu da joj je vršeno nekakvo uljepšavanje u sisačkoj bolnici je tipični hadezeovac od onih " tko je jamio jamio je".
Nije čovjek kojem bi se trebalo vjerovati na riječ ,ali na Marini je da se brani...

Marina Lovrić je pragmatična političarka. U županiji ima neprincipjelnu koaliciju tj. sa HSP-om ,
Da se nasmiješ .SDP sa HSP.

Ljudi kojima se HDZ zgadio na kraju su glasali za nju ,uz svesrdnu pomoć Srba koji žive u županiji i onih koji se autobusima dovezu za izbore.

Svojim stranačkim vojnicima nije ostala dužna ,uglavnom ih pozapošljava ,njihovu djecu i tako to..

Inače ,na pitanje :što je napravila u sis-mosl županiji ,odgovor je -ništa značajno.

Ona je bila Mesićev igrač ,bliska Čačiću.
drvosjek60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:20   #27
Quote:
drvosjek60 kaže: Pogledaj post
Željko Krapljan koji je "cinkao" županicu Marinu da joj je vršeno nekakvo uljepšavanje u sisačkoj bolnici je tipični hadezeovac od onih " tko je jamio jamio je".
Nije čovjek kojem bi se trebalo vjerovati na riječ ,ali na Marini je da se brani...

Marina Lovrić je pragmatična političarka. U županiji ima neprincipjelnu koaliciju tj. sa HSP-om ,
Da se nasmiješ .SDP sa HSP.

Ljudi kojima se HDZ zgadio na kraju su glasali za nju ,uz svesrdnu pomoć Srba koji žive u županiji i onih koji se autobusima dovezu za izbore.

Svojim stranačkim vojnicima nije ostala dužna ,uglavnom ih pozapošljava ,njihovu djecu i tako to..

Inače ,na pitanje :što je napravila u sis-mosl županiji ,odgovor je -ništa značajno.

Ona je bila Mesićev igrač ,bliska Čačiću.
Sa svime se slažem,osim s tvrdnjom da je na njoj da se brani...

Na njemu je da dokaže svoje optužbe,inače kleveće...a već je pokazano da je lagao...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:11   #28
Lako je SDPovcima s ovakvim debilima u HDZu. Imao je štofa koliko hoće da joj nasapuna dasku, a on ovako zasere stvar. Tipično detuđmanizatorskohadezeovski.
William Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:15   #29
Upravo tako, ja to godinama tupim svuda,pa i po forumu...ako imaš hrpu sranja koje možeš vezati uza nekoga,čemu izmišljati...umjesto diskreditacije toga koga prozivaš,diskreditiraš sam sebe jer se služiš lažima i petljanjem...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:25   #30
Ta žena je lažnjak.Funkcionerka željna kamera.Nema pojma o poslu.Ego manijak.
Kukuljević is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 15:25   #31
Krapljan je prozivan zbog brojnih afera u HAC-u, namještenih natječaja a na kraju i bolovanja koje je otvorio kako bi mogao voditi kampanju za lokalne izbore. Pravi se našao prozivati.

Sisak je uništen grad u kojem nema posla. Nekoć jedan od najjačih industrijskih gradova u RH sada je tuga obavijena maglom. Željezara Sisak je propala zbog visoke cijene energenata (jer se nije htjelo ići na ruku vlasnicima) te zbog brojnih krađa i oštećenja koje su Romi počinili na štetu tvrtke a na koje je policija i lokalna vlast ostala gluha.

INA Rafinerija je pred zatvaranjem. MOL će to ugasiti. Brodogradnja i općenito riječne luke su prošlost. Posao možeš dobiti jedino u policiji, zdravstvu ili eventualno vatrogastvu. Dobro, naravno tu su i škole. Dok sam živio tamo na vlasti je bio Pintarić. Ništa se puno nije promijenilo. Taj čovjek ništa, ali apsolutno ništa nije napravio za ovaj grad. Ne postoji škola, vrtić, zgrada, park apsolutno ništa što bi se moglo pokazati i reći: "Gle, ovo nam je napravio taj i taj gradonačelnik."

Ustvari ne znam ni što on radi i čime se bavi. Dvorana na obilaznici još uvijek stoji. Procjene kažu da će biti dvostruko skuplja od Arene Zagreb. Stoje samo zidovi koji odolijevaju svim vremenskim uvjetima. Gradnje nema. To treba i sanirati inače sve propada. Nije mi ni jasan odabir te lokacije za gradnju iste. Najžalosnije je što nema promjene. SDP s jedne strane i HDZ koji će koalirati sa svima ostalima u gradu kako bi ostao na vlasti. Na kraju će opet ići novo kadroviranje i političko namještanje. Grad koji je osuđen da trpi budalaštine bez ikakvog organiziranog vodstva ili cilja.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 20:10   #32
Od tajnice do županice.
Što je sa predmetima dok je "radila" u Čazmatransu? Jesu otišli u zastaru ili su nestali

Hoće i ovaj puta dovoziti drugove iz Republike Srpske da glasaju?

PLJUC!
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 00:19   #33
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Od tajnice do županice.
Što je sa predmetima dok je "radila" u Čazmatransu? Jesu otišli u zastaru ili su nestali

Hoće i ovaj puta dovoziti drugove iz Republike Srpske da glasaju?

PLJUC!
Pobrkao si stvari mislim,to je obično HDZ-ov modus operandi po Dalmaciji...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 03:36   #34
sjećam se kad su je prije mnogo godina prozvali Cecom iz Siska

a D. Šujicu Cecom iz Dubrovnika

Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:34   #35
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
sjećam se kad su je prije mnogo godina prozvali Cecom iz Siska
a D. Šujicu Cecom iz Dubrovnika
Nisu puno fulali :

Evo sada na yutarnjem: Općinsko državno odvjetništvo u Sisku pokrenulo je, neslužbeno doznajemo, istražne radnje vezane uz slučaj operacije SDP-ove sisačke županice Marine Lovrić Merzel u sisačkoj bolnici.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 00:28   #36
Kako je moguće obaviti operaciju za koju bolnica ne posjeduje opremu?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 05:40   #37
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Kako je moguće obaviti operaciju za koju bolnica ne posjeduje opremu?
Ti njemu vjeruješ?
Daj nemoj biti naivan.

Posjeduje bolnica tu opremu vrlo vjerojatno, ali samo za "posebne" slučajeve.

Pa što da kaže pijun SDP-a drugo, nego će braniti svoju šeficu

Uostalom, neka rade što žele samo žalosno što je to sve opet preko leđa sirotinje.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 09:41   #38
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Ti njemu vjeruješ?
Daj nemoj biti naivan.

Posjeduje bolnica tu opremu vrlo vjerojatno, ali samo za "posebne" slučajeve.

Pa što da kaže pijun SDP-a drugo, nego će braniti svoju šeficu

Uostalom, neka rade što žele samo žalosno što je to sve opet preko leđa sirotinje.
Pa moras proznati da je to jako glupa laž...

Jer,dođes u bolnicu i na popisu inventara nađes stroj...

S druge strane,kazes SDP pijun...samo treba pogledati koliko masla na glavi ima ovaj koji optuzuje,bez dokaza...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 10:08   #39
U ovoj političkoj močvari ništa nije glupa laž.

Još pogotovo kada se zna prošlost nekih ljudi...
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 10:14   #40
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
U ovoj političkoj močvari ništa nije glupa laž.

Još pogotovo kada se zna prošlost nekih ljudi...
Slobodno nas upoznas s prosloscu doktora koji je rekao da stroja nema...

Inace,spinas...

A laz je itekako glupa kada jednom pogledom u inventar dokazes istu...

Nego,kako da su HDZ-ovci utihnuli nakon izjave doktora?Kako to da vec ne masu dokazom da stroj postoji (a time srusili sve tvrdnje i obranu)?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.