Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2015., 16:07   #61
Sad gledam popis opreme...dvozonska klima tek u 4. opremi u seriji. I zadnji led ne daju za Enjoy da doplatiš.

Sent from Z5 compact
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 18:34   #62
Quote:
orion692 kaže: Pogledaj post
U kojoj verziji si sjedio? Dosta su velike razlike između varijanti opreme, na Innovation definitivno ne izgleda jeftino, osobno mi se baš sviđa. Ne znam je li bolje u Golfu ili Focusu jer ih nisam vidio uživo, doduše manje više svi na testovima na Internetu kažu da je Golfov interijer najbolji.
Ja sam sjedio u Golfu highline i sad u Astri Innovation, meni je bolji interijer u Astri.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 11:40   #63
dali znate kad opel ima 24h akciju dali skidaju cijenu u kunama i koliko to zna biti ili daju popust u nekoj opremi?planiram uzeti astru pa su mi rekli da će 15.1 imati akciju 24h.prodavač mi nije znao reći kakva će akcija biti i koji popusti.jel to kupovao novi opel na tim njihovim 24h akcijama?
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 17:42   #64
Tada budu najnize cijene.

Cuo sam na radiu (u Njemackoj) da nova Astra ide dolje od ocekivanja, imaju 65.000 narudžbi.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 12:35   #65
http://www.autoportal.hr/clanak/test...asvim_je_nova_

Marušić kaže da je trošila 5,3 L (1.0 TB)
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 16:47   #66
ja sam bio neki dan na probnoj vožnji kod kozine i složio ponudu ali samo čekam onu akciju da vidim dali će biti kakvih popusta za astru.uzimam 1.0 benzinac sa 105 KS(ja se nadam ako mi sve kako sam zamislio prođe)
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 17:19   #67
Piši malo kakav je auto..
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 18:06   #68
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Ja sam sjedio u Golfu highline i sad u Astri Innovation, meni je bolji interijer u Astri.
http://www.autoportal.hr/images/clanci/40480_2.jpg

Nema razlike izmjedju nove KIE i novog Opela
_slatk_i is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 22:14   #69
Quote:
_slatk_i kaže: Pogledaj post
http://www.autoportal.hr/images/clanci/40480_2.jpg

Nema razlike izmjedju nove KIE i novog Opela
I šta fali ovom interijeru, meni je lijep. Ovo je slabiji paket opreme pa dolazi ova ružnjikava plastika, kao i u Golfu uostalom.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 22:19   #70


Znači, evo vam i uzora, barem sa dizajnerske strane:


Uostalom, Opel sa u SAD-u prodaje pod tom značkom pa je jasno zašto takav styling.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 22:21   #71
Da, samo što takav dizajn bolje odgovara u kompaktnoj klasi, još su proporcije u Astri nešto bolje i bolje je uklopljen. Puno bolji u Astri.

U svakom slučaju jedan od ljepših interijera u kompaktnoj klasi.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 07:26   #72
Jeste skužili u Astri kako je centralni ekran radija/navigacije pomaknut malo u desno u odnosu na centralni stup gdje je klima i mjenjač?
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 08:33   #73
Ne mogu vjerovat da nitko do sad nije komentirao da je nova Astra od iza isti Seat Leon

http://blog.caranddriver.com/wp-cont...09-626x382.jpg

https://i.ytimg.com/vi/Wy2EvTLYLtU/maxresdefault.jpg
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 09:14   #74
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat da nitko do sad nije komentirao da je nova Astra od iza isti Seat Leon

http://blog.caranddriver.com/wp-cont...09-626x382.jpg

https://i.ytimg.com/vi/Wy2EvTLYLtU/maxresdefault.jpg

Kad bas i nije. Barem ja osobno ne vidim neku preveliku slicnost.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 10:40   #75
ovako,ja sam vozio probni kod kozine prije par dana ali B 1.6 DTH, 100 kW / 136 KS Start/Stop, Ručni mjenjač s 6 st. prijenosa,nemaju benzinca od 105 ks šta bi ja možda uzeo.Prodavač mi kaže da njemu čak ovaj benzinac od 105 ks bolje vuče nego dizel od 136(sad koliko mu je za vjerovati).auto se u vožnji skoro pa i ne čuje,dobro vuče,pregledan,ovaj moj koji sam vozio ima ručnu klimu ali navigaciju i parking senzore.mjesta iza ko u priči(bilo nas je 5 sjedilo u autu),za koljena nije problem,gepek mali 370 l ,mjenjač je precizan,volan lijepo leži u rukama,tipke dobro posložene.e sad je stvar ukusa,nekom se astra ne sviđa nekom ko meni se sviđa.čekam 1 mj da vidim hoće li astra biti uopće u toj 24h akciji.nisu mi znali reći i neznaju ako bude uopće koliko bi to bilo.
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 15:32   #76
Bio sam i ja pogledat novu Astru i baš mi se svidja. Meni je vrlo slična prethodnoj generaciji samo modernija, iznutra su konačno raščistili onaj nered od dugmića i stavili touchscreen. Svidja mi se i što su za najbitnije funkcije ostavili klasične tipke pa nije za sve potrebno nabadati po ekranu.

Ipak najvećim mi se čini napredak ispod lima gdje su je dosta olakšali pa sad konačno ima performanse usporedive s konkurencijom. Ispada da je novoj Astri za iste performanse potrebno 20-ak KS manje nego staroj.

Što se tiče ovog lažljivog prodavača s kojim si se vozio, možeš mislit što benzinac sa 105 KS i 170 Nm (doduše u širokom rasponu) vuče bolje nego 30KS jači dizel sa 320 Nm. Pogotovo bi se mogao neugodno iznenaditi u istim uvjetima, dakle punog auta.

Inače mislim da je i mali 1.0 turbak dovoljan za prosječnog vozača, ali jednostavno se ne može usporedjivati s jačim dizelom, pa malo pripazi
Opteron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 15:51   #77
Meni je 1.4 turbo sa 150ks bio slab, odnosno nisam osjetio ništa od te famozne turbo koncepcije... treba ga dosta tjerati u okretaje da konjaža dođe do izražaja. Tako da mislim da je dizel od 136ks ugodnije voziti.

Ali opet, tko zna, možda je ovaj 1.0 tako podešen da je osjećaj bolji. Omjeri mjenjača rade čuda... Znao sam voziti aute od 60ks koje je u gradskoj vožnji gušt voziti, npr. Peugeot 106 u prve 3 brzine je dobro išao.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 20:20   #78
Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
čekam 1 mj da vidim hoće li astra biti uopće u toj 24h akciji.nisu mi znali reći i neznaju ako bude uopće koliko bi to bilo.
Jel zna netko jel u ta 24 sata budu samo novi modeli ili i stare daju na akciju?



tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:57   #79
Akcija vrijedi za nove modele i stare, barem je tako prije bilo.
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 21:08   #80
Bio sam danas na test vožnji nove Astre u OS. Dakle, SVE štima, od prostora na prednjoj i zadnjos klupi do ergonomije i mjenjača. Motor je bio diesel od 100 kw. Nije ni blizu toliko brutalan kao VAG 1,9 i 2,0 TDI iz passata 5.5. i Golfa 5, ali je nemjerljivo tiši.
Prve tri brzine su mu OK, ni kasnije nije loše. Brzninu dobro krade i ako ne vidiš da si na 120+, ode vozačka
Brzine su mu odlično pogođene, ima ih 6 i uopće se ne radi o petobrzinskom mejnjaču sa još jednom brzinom, nego su se baš lijepo potrudili to složiti kako spada! Osim toga, mjenjač je lagan i precizan, skroz tih i primjetno bolji nego na Octaviji 1,6 TDI.
Bez obzira što piše na papiru, motor se budi netom prije 2000 o/min, a brzine su sve samo ne (pre)dugačke, tako da nije do mjenjača. Volan je strašno direktan, ali mi je servo premekan. Da je tvrđi, bio bi savršen. Funkcija na onom displayu koliko hoćeš...totalno se lako izgubiti i nisam se previše obazirao na to što je što. Ono što me zanimalo nisam našao
Sve u svemu odličan posao je napravio Opel!

Pitao sam za popuste na akciji 24 sata, no rečeno mi je da neće biti veliki jer je interes za auto jako velik.

Poslje sam išao u škodin salon...ono što je dofinitivno bolje na Octaviji je ergonomija i sicevi, ali nije sad da je razlika ne znam kako drastična.
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.