Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2003., 16:21   #61
hm..

ček, prvo da izljubim pesicu, nisam je vidla neko vrijeme

e sad, ja moram skrušeno priznat da jednake nježnosti izmjenjujemo vani ko i doma, ok ne žvaljakamo se vani, to je istina, i ne napastvujemo kad smo na nečemu što je official karaktera

ali da me voli nosati po ulici ničim izazvan , ljubiti po kosi, zagrliti, jebi ga voli
a volim i ja .. ok, ne nosim ga, to baš ne bi išlo
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 16:28   #62
Odgovorno tvrdim da ste vas dvoje ne samo podnosljivi u javnosti, vec bas slatki.

Pusa i tebi.

Ne znam zasto, ali meni pretjerano ljubakanje i slatanje u javnosti nikad nije izgledalo kao da se to dvoje zaista vole, vec samo nesto glumataju za publiku...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:09   #63
fala peso
e pusni mi i onog svog connery-ja
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:15   #64
Negdje je u Rusiji, a znas kaj tam posluzuju za desert...
Ako mu pozli od ruskih slatkica, pa se vrati, poklanjam ga placebo, nek pus(i)ka ona... Nemrem je vise slusat onak neudatu, osim toga joj treba netko da i ona moze na ovaj podforum.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:34   #65
Quote:
Gospon Pes kaže:
Negdje je u Rusiji, a znas kaj tam posluzuju za desert...
Ako mu pozli od ruskih slatkica, pa se vrati, poklanjam ga placebo, nek pus(i)ka ona... Nemrem je vise slusat onak neudatu, osim toga joj treba netko da i ona moze na ovaj podforum.


Da je ovaj IMF iole pošten dali bi joj da moderira ovaj forum Sve bi nas banala (placebo )

Evo se i ovaj moj sprema u Rusiju slijedeći mjesec. Imaš neke tips&trickse osim ''izbjegavati deserte i ne gledati pod plahte''?



skužajte svi na off topicu
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:39   #66
pa cure, postoji PM
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:47   #67
Ckomi, Winona, i uci!
Ako kojoj od vas muz ide "sluzbeno" u Rusiju, tam je uobicajeno goste poslije rucka ponuditi votkom i curama. Mislim da vam je svima u interesu da to znate, ili?
Osim toga bi jedan takav put mogao promijeniti sliku para u javnosti ili barem licni opis muskog dijela, dakle nismo cak ni off topic.


Sandra, idi i ti u funkciji specijalnog izvjestitelja IMF-a. Ionako ne znamo sto zenama dijele...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:50   #68
Quote:
Winona kaže:
pa cure, postoji PM
jes luda? ja moju Pesicu ne bi NIKAD poslala u pm
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 18:56   #69
Pipkavi. ... sto je u ovoj (konzervativnoj) drzavi dosta neprikladno...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 21:09   #70
i sad Pesica kad sve ovo znas a svejedno ga pustila u Rusiju, znaci da fakat imas dobre noge
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 23:14   #71
Zalud joj noge kad nema sise.... upssss

A glede teme...nikad se nisam držala za ručice, mogu ja i sama hodat. Ponekad, na rijetke petke kad obujem špicoke znam ga ufatit ispod ruke ali to je samo zato da ne tresnem.
A kad negdje stojimo ili neš čekamo znam ga štipnuti za guzu.
A on mene kao slučajno okrzne po cicama.
Ma ponekad ga i ljubnem, onak iznenada.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 11:32   #72
Quote:
Gospon Pes kaže:
Negdje je u Rusiji, a znas kaj tam posluzuju za desert...
Ako mu pozli od ruskih slatkica, pa se vrati, poklanjam ga placebo, nek pus(i)ka ona... Nemrem je vise slusat onak neudatu, osim toga joj treba netko da i ona moze na ovaj podforum.
e pa od danas i ja pišem na ovom forumu!

noćas sam se sjetila... pa čekajte malo, pa jesam li ja ikad vidjela vaše muževe? nisam? pa molim lijepo, otkud ja znam da ih niste izmislile? od danas ćete na ovom forumu čitati o zajedničkom životu mene i mog supruga.. nazovimo gaa.. Gojko? da, Gojka i mene
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 13:16   #73
daj ko boga te molim registriraj i gojka da se sporadično ubaci u rasprave
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 15:57   #74
Quote:
placebo kaže:

od danas ćete na ovom forumu čitati o zajedničkom životu mene i mog supruga.. nazovimo gaa.. Gojko? da, Gojka i mene
Ma ja tebe volim.
Ajd pričaj malo o Gojku...jel čemu?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 17:22   #75
Quote:
Sandra October kaže:
daj ko boga te molim registriraj i gojka da se sporadično ubaci u rasprave


jos jedan izmisljeni ? Hura! Znas i za mog tvrde da ga zapravo nema ...pa ti to dodje na isto.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 22:52   #76
ovisno!bas se i ne ljubakamo vani jer on to ne moze smisliti od prvog dana..ja jos i bi kolko tolko,al ak on to ne voli,to je ok.obisno se kuzi da smo zajedno,pa i kad smo vani bez djece...kad smo svi zajedno onda nas obasipaju komplimentima kak smo ljepa familija,pa nam to godi.obicno je on dentlmen kad sami izademo na veceru i sl,pa uvjek izgleda kao da smo na jednom od prvih rendesa...a mi ono vec skoro pa dekada.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 21:57   #77
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ovisno!bas se i ne ljubakamo vani jer on to ne moze smisliti od prvog dana..ja jos i bi kolko tolko,al ak on to ne voli,to je ok.
Afrodita skuzaces ali vec evo nekoliko puta citam sto tvoj dragi od prvog dana "da" ili "ne" i to je u kamen uklesano. I OK s tobom..
I samo sam se (i te) pitala imas li i ti par kao u kamen uklesanih zahtijeva od prvog dana kojima se on prilagodio?
Cista znatizelja nista drugo...
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 22:00   #78
Mi smo zacijelo smijesan par - on vrlo visok , ja vrlo nevisoka...
Nekada smo se znali besramno i akrobatski ljubakati i pipkati u javnosti..Danas smo malo ( naglasak je na rijeci malo)diskretniji , a moze biti da je samo artritis/ skleroza dosao u djir pa se ne osudjujemo biti vratolomni...
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 22:06   #79
Quote:
diadora kaže:
Afrodita skuzaces ali vec evo nekoliko puta citam sto tvoj dragi od prvog dana "da" ili "ne" i to je u kamen uklesano. I OK s tobom..
I samo sam se (i te) pitala imas li i ti par kao u kamen uklesanih zahtijeva od prvog dana kojima se on prilagodio?
Cista znatizelja nista drugo...
tocno to sam i ja pitala prije nekoliko dana.

Ali prije nego sto inzistiram na odgovoru, evo palo mi je na pamet - da iako bi se ja uzasavala tih " u kamen uklesanih" da i ne, vjerojatno se afrodita ne uzasava - inace ne bi bila u toj vezi i osjecala se sretno ili ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 22:19   #80
imam i ja UKLESANIH stvari...naime,on je jako tvrdoglava osoba..ono,krajnje...a ja isto.moje uklesane u kamen stvari su:
izlasci kud god,kad god,bez njega,a on mora mjenjati svoj plan da bude doma sa decom i cak izlazi iz posla...on je jako ljubomoran,i htio bi da kad izademo da ja nisam prenapadna za druge muskarce jer on mrzi da se za menom okrecu kad sam sa njim-isklesano sa moje strane je-da sam napadna i da se na to morao naviknuti,bez da se poslje svadamo...i ne razgovaramo danima...sto je bilo uzas na pocetku
sex je na demand!ak se desi da mu se taj dan nece...mora.jer se meni hoce,bas sad..bas tu.nije da mu tesko padne,ali znas kak se nekad muski uljene nakon duge veze...ima jos sitnica,ali u biti...malo zgubis,malo dobis i tak nas to ocito drzi
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.