Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 21:24   #61
Imao sam jednog prijatelja koji još studira nekakvo održavanje računalnih sustava na VVG i ja sam se doslovno kidao od smijeha kada sam na uvid dobio neke ispite od njega,konkretno iz matematike i elektrotehnike čini mi se.
Matematika je na razni osnovne škole,a elektrotehniku kakvu sam ja imao u srednjoj školi VVG neće imati u narednih 25-30.god.Nadalje,taj frend nikada ništa nije učio,a sve ispite je redovno polagao bez imalo muke.To znam jer sam u to vrijeme pauzirao godinu i povremeno radio,a on je bio mrtav pijan 7 dana u tjednu i uspijevao sve ispite bez problema položiti.Za prolaz nekih ispita je dovoljno da sa dvojicom-trojicom kolega napraviš plakat

Zato ove priče o održavanju računalnih sustava kao zahtjevnoj i kompliciranoj građi uopće ne stoje

I da,osoba o kojoj govorim u srednjoj školi nije učila ništa-DOSLOVNO ništa(išao sam s njim dva razreda) i čak nije maturirao na vrijeme(pao je maturu iz hrvatskog),a na VVG ispite daje bez problema.
__________________
Doviđenja,i hvala za sve one ribe

Zadnje uređivanje Drveni Mario : 18.11.2010. at 21:35.
Drveni Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:53   #62
Quote:
Drveni Mario kaže: Pogledaj post
Imao sam jednog prijatelja koji još studira nekakvo održavanje računalnih sustava na VVG ....

Ovo s plakatom ti je ono...
Na računalnim sustavima dosta je zastupljen praktični rad, u kombinaciji s kolokvijima ispiti može biti bez problema položen. Do kuda je dogurao...pitanje je...meni bliska osoba studira to isto i na zadnjoj godini imaju zaista teških predmeta...
Uvijek ima onih koji se skrpaju u grupe za vježbe onima koji nešto i rade pa im to prolazi...koliko ja znam toga ima svugdje
Ja ne znam recimo, što radi ekipa na FER-u, kad ono što se u VVG-u radi na prvoj godini, oni na 2. još nisu ni spomenuli, a to nije nešto banalno...
Puno mi se samo priče čini na FER-u, dok je VVG orijentiran praksi. Zato se zovu STRUČNI STUDIJI! No, zanimljivo je kako oni koji tamo ne studiraju, uvijek znaju bolje kakvo je stanje od onih koji studiraju
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 09:21   #63
Jel ko sa upravljanja u kriznim uvijetima uspio dobiti posao (bilo vani ili kod nas)?
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 16:15   #64
ej ekipa zanima me ja bi presao sa tvz-elektrotehnike na taj studij u vg, dao sam cijeli prvi semestar osim osnova elektrotehnike i drugi semestar nisam dao komponente i osnove 2 , e sad jel bi mi mogli priznat ispite tipa matematika,fizika,engleski, programiranje, tehnicko dokumentiranje?
i koji smjer je po vama bolji upravljanje motornim vozilima ili odrzavanje racunalnih sustava?
antoniooo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:04   #65
Quote:
antoniooo89 kaže: Pogledaj post
ej ekipa zanima me ja bi presao sa tvz-elektrotehnike na taj studij u vg, dao sam cijeli prvi semestar osim osnova elektrotehnike i drugi semestar nisam dao komponente i osnove 2 , e sad jel bi mi mogli priznat ispite tipa matematika,fizika,engleski, programiranje, tehnicko dokumentiranje?
i koji smjer je po vama bolji upravljanje motornim vozilima ili odrzavanje racunalnih sustava?
Matematiku, fiziku i engleski će ti priznati sigurno. Programiranje ne; zato jer se u 1. semestru radi u Pascalu, a C tek u 2. semestru. Za tehničko dokumentiranje nisam siguran.

Poznajem dvojicu kolega sa TVZ-a; svakako upiši održavanje računalnih sustava.
Naravno tek na jesen...
Urbanopolis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 03:34   #66
Ima li koga tko studira ocnu optiku?ima li puno za ucit?kako izgledaju vjezbe?
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 08:53   #67
Quote:
*the lady kaže: Pogledaj post
Ima li koga tko studira ocnu optiku?ima li puno za ucit?kako izgledaju vjezbe?
što se tiče učenja zavisi kakvo znanje nosiš iz srednje. Ništa nije ajme meni. Stvari koje ćeš morati naučiti su ti stručni predmeti. Predavači za te predmete su iz vanka slovenija i austrija i ljudi su stručnjaci priznati u svijetu. Vježbe se rade na veleučilištu u sa najnovijim instrumentima mislim da smo u europi trenutno najopremljeniji. Ja sam upravo pred obranom diplomskog već radim doduše kod sebe ali ljudi su prezadovoljni pruženom uslugom. Moja preporuka ti je da uzmeš u obzir ovaj fax to je zanimanje koje će biti traženo sve više a i sa položenim ispitom za evropsku diplomu koje imaš polagat nakon faksa možeš ići raditi u Eu bez problema.
hombrito is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:29   #68
Bio bi zahvalan ako bi netko tko studira ili je završio studiji na vvg-u mogao reći nešto o tome koji smjer je najteži, s kojim se najlakše nalazi posao i slično.

Mene konkretno zanima održavanje zrakoplova, ali neznam koliko se s tim može naći posao ?
Također kakva je situacija sa zapošljavanjem vani (sa smjerom održavanje zrakoplova) ?

Hvala
žbir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 14:32   #69
Quote:
EasyOn kaže: Pogledaj post
Jel ko sa upravljanja u kriznim uvijetima uspio dobiti posao (bilo vani ili kod nas)?
Je. Osobno ih znam nekoliko
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 20:43   #70
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Je. Osobno ih znam nekoliko
Jel znaš ikoga sa OZR ?
žbir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:05   #71
studentice??

dajte recite koliko studentica ima? Jel nas ima više od 25%?
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 21:07   #72
Ej ekipa!

Ajd mi recite nešto više o specijalističkim studijima? Kak to funkcionira? A dom. kaj ga ima u V.Gorici????????
APRIL176 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 19:28   #73
Bodovi za upis

Konkretno ja imam po mojem izračunu 345 bodova, a za upis piše da se neupisuje manje od 450 bodova. Dali da se ipak pokušam upisati? Smjer ORS. Hvala!
chonki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 10:51   #74
Cool VVG

Da li se moze upisati strucni studij Ocne optike sa trogodisnjom skolom? nigdje ne vidim da pise na njohovim stranicama.
frizer_1993..dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:01   #75
pozdrav,

kak je s predavanjima za izvanredne, konkretno ors, upisao bih tamo uz posao pa me zanima kaj s predavanjima, dal je vazno bit redovito il se moze svercat malo i to?
ratkajec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:11   #76
Quote:
ratkajec kaže: Pogledaj post
pozdrav,

kak je s predavanjima za izvanredne, konkretno ors, upisao bih tamo uz posao pa me zanima kaj s predavanjima, dal je vazno bit redovito il se moze svercat malo i to?
ovisi kako kod kojeg profesora, kod nekih je važno dolazit jer skupljaju potpise kod nekih nije
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 22:40   #77
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
ovisi kako kod kojeg profesora, kod nekih je važno dolazit jer skupljaju potpise kod nekih nije
aj mi reci molim te, kad su predavanja uopce tamo, jel to navecer, vikendom il kaj?
ratkajec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 15:44   #78
Quote:
ratkajec kaže: Pogledaj post
aj mi reci molim te, kad su predavanja uopce tamo, jel to navecer, vikendom il kaj?
osobno sam bio redovni student, imali smo predavanja kako kad, nekad ujutro, nekad popodne,nekad skoro cijeli dan (npr.cijeli ponedjeljak, onda je utorak slobodan, pa opet cijelu srijedu pa je čet slobodan i tak...) kolko ja znam izvanredni imaju subotom i nedjeljom predavanja cijeli dan.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 17:51   #79
Quote:
chonki kaže: Pogledaj post
Konkretno ja imam po mojem izračunu 345 bodova, a za upis piše da se neupisuje manje od 450 bodova. Dali da se ipak pokušam upisati? Smjer ORS. Hvala!
Dobro jer može barem kakava utjeha ako ništa drugo!
chonki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 09:20   #80
Literatura za ispite
Pozdrav interesira me dali netko zna koja je literatura za 1. godinu upravljanje u kriznim uvjetima, osobito me zanima Matematika iz čega se uči te koje gradivo je pokriveno na 1. godini

Hvala
zagreb2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.