Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 22:45   #41
Evo, pošto je riječ o medicini. Inače ne bi.


Katastrofa. Oralna kontracepcija je 100% sigurna ukoliko se pravilno koristi. I ako se ne zove Cilest.

Budala koja ne zna pročitati uputstva za upotrebu je naravno najugroženija.

Piti redovito i u isto vrijeme. Rizici su tu kad se zaboravi popiti, kad se koriste u isto vrijeme antibiotici i u slučaju dijareje. U tom slučaju je potrbna dodatna zaštita. Inače NE.


Koitus interuptus. 100 % siguran. Ako je muškarac sposoban u potpunosti se kontrolirati. Tko ne vjeruje, nek prouči malo o "neplodnosti" te smanjenom broju spermatozoida.

A analni otvor - zna se čemu služi. Exit only.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 22:47   #42
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
Haha, baš. Ne, nego "ček, ček, tako je dobro..." je najnepouzdanija metoda. Ako ga izvučeš debelo prije nego što svršiš, onda je prilično pouzdana. Ali za to treba malko samokontrole.
a jesi li svjestan toga da se ponekad nakon svega dva-tri puta unutra, van moze dogoditi izbacivanje sperme(iako vrlo,vrlo rijetko) ? o kakoj ti to samokontroli onda pricas ?

medicina nije tzv. "od prilike znanost" već pecizno određena znanost za pojedinačne deformacije i oboljenja
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 22:47   #43
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
Haha, baš. Ne, nego "ček, ček, tako je dobro..." je najnepouzdanija metoda. Ako ga izvučeš debelo prije nego što svršiš, onda je prilično pouzdana. Ali za to treba malko samokontrole.
Čuj me.. s obzirom na druge vrste kontracepcije koje postoje to je najnepouzdanija metoda. Razumiješ? Nije 100% nepouzdana, ali kao šta si rekao-potrebna je velika samokontrola muzškarca!
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 22:49   #44
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Evo, pošto je riječ o medicini. Inače ne bi.


Katastrofa. Oralna kontracepcija je 100% sigurna ukoliko se pravilno koristi. I ako se ne zove Cilest.

Budala koja ne zna pročitati uputstva za upotrebu je naravno najugroženija.

Piti redovito i u isto vrijeme. Rizici su tu kad se zaboravi popiti, kad se koriste u isto vrijeme antibiotici i u slučaju dijareje. U tom slučaju je potrbna dodatna zaštita. Inače NE.


Koitus interuptus. 100 % siguran. Ako je muškarac sposoban u potpunosti se kontrolirati. Tko ne vjeruje, nek prouči malo o "neplodnosti" te smanjenom broju spermatozoida.

A analni otvor - zna se čemu služi. Exit only.
mogu reci da se 50% slazem, a 50 ne.
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao svako uputstvo lijeka nauciti napamet. ali metoda "pravovremeno izvadi alatku" nikako, ali baš nikako ne može biti sto posto sigurna. dajem joj šansu 20-30%.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 22:59   #45
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
mogu reci da se 50% slazem, a 50 ne.
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao svako uputstvo lijeka nauciti napamet. ali metoda "pravovremeno izvadi alatku" nikako, ali baš nikako ne može biti sto posto sigurna. dajem joj šansu 20-30%.
U tom slučaju ti ne vjerujem da si ne završio, nego čak studirao medicinu.

Eeerrr... de nam reci koliko spermatozoida se smatra "smanjenim brojem", koji drastično smanjuje mogućnosti oplodnje?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:00   #46
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
a jesi li svjestan toga da se ponekad nakon svega dva-tri puta unutra, van moze dogoditi izbacivanje sperme(iako vrlo,vrlo rijetko) ? o kakoj ti to samokontroli onda pricas ?

medicina nije tzv. "od prilike znanost" već pecizno određena znanost za pojedinačne deformacije i oboljenja
A seks nije znanost. Točka. Valjda čovjek zna što se dešava s njegovim tijelom. Probaj se poseksati jednom buš vidio o čem pričam.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:02   #47
Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Čuj me.. s obzirom na druge vrste kontracepcije koje postoje to je najnepouzdanija metoda. Razumiješ? Nije 100% nepouzdana, ali kao šta si rekao-potrebna je velika samokontrola muzškarca!
Naravno, samo kažem da coitus interruptus valja prakticirati, ako se prakticira, na odgovarajući način, u kojem slučaju je po mojoj procjeni prilično siguran. Naravno, ne toliko kao ciljana kontracepcija.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:03   #48
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
U tom slučaju ti ne vjerujem da si ne završio, nego čak studirao medicinu.

Eeerrr... de nam reci koliko spermatozoida se smatra "smanjenim brojem", koji drastično smanjuje mogućnosti oplodnje?
hmm...
pa čuj...
veliki postotak relativnosti postoji od osobe do osobe. količina sperme koja nastaje nema posebnu ovisnost o necemu.
ali u spermi ima jako puno spermija (ponekad i nekoliko stotina tisuća). sto se tice smanjenog broja, za to ces morati otici u kbc, lijepo se izdrkat, poslat u labos, dat neke osobne podatke različitim anamnezama i nakon toga cekati rezultate koji ce stici iz labosa.
ali ne postoji neki broj koji nece oploditi jajnu stanicu. jedan spermij ti je dovoljan da za 10 godina imas djevojcicu koja je stara 9..
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:11   #49
Prekinite s ego festom i svađanjem, ako vam je do dokazivanja tko je pametniji, preselite se na zdravlje
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:25   #50
Da ne raspravljam dalje, iako sam poslao PM modu,

netko tko tvrdi

Quote:
ali u spermi ima jako puno spermija (ponekad i nekoliko stotina tisuća)
a to bi bio najvjerovatnije maloljetni "gumeni bombon", koji tvrdi da je završio medicinu, ne bi vam trebao ništa savjetovati. Jer u ejakulatu prosječno ima 50 MILIJUNA spermija.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:30   #51
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao...

https://www.forum.hr/showthread.php?t=510166
https://www.forum.hr/showthread.php?t=534078
Nema prijatelja, htio bi ih imati, sad nam je jasno zašto ih nema, ima samo previše vremena. Al' nemojte ga zaj..., moćan je, čak i vrijeme vraća, u starijoj temi ima godinu više nego par mj kasnije.

Ontopic, svršavanje i s gumicama i s pilulama (odvojeno), uz pravilnu upotrebu, nikakvih problema.
Makar znam i liječnika koji nije svršavao ni u kakvu zaštitu, uvijek vani, i zahvaljivao bogu što mu se nije 'dogodilo' ništa dok je bio mlad i lud.

Zadnje uređivanje Ms_Manners : 27.03.2010. at 23:44.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 00:09   #52
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post

https://www.forum.hr/showthread.php?t=510166
https://www.forum.hr/showthread.php?t=534078
Nema prijatelja, htio bi ih imati, sad nam je jasno zašto ih nema, ima samo previše vremena. Al' nemojte ga zaj..., moćan je, čak i vrijeme vraća, u starijoj temi ima godinu više nego par mj kasnije.

Ontopic, svršavanje i s gumicama i s pilulama (odvojeno), uz pravilnu upotrebu, nikakvih problema.
Makar znam i liječnika koji nije svršavao ni u kakvu zaštitu, uvijek vani, i zahvaljivao bogu što mu se nije 'dogodilo' ništa dok je bio mlad i lud.
rekoh, tako je kad imas klince za brata i seku.
ne brisite komentare !
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 00:19   #53
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
rekoh, tako je kad imas klince za brata i seku.
ne brisite komentare !
Ajde, ajde. You're busted.
Mogao si barem napraviti klona.
A stvarno mi nije jasno čemu prcanje na ovakvoj temi.

Ja sam mišljenje dala na 1. stranici, koje je usred pustih egotripanja i prepucavanja - izgubljeno.

Uglavnom - dečku s početka, ponavljam, pilula je 100% sigurna, jedino ako cura preskače i krivo ih upotrebljava, onda tu upada onih 1% (ili više, ovisno o pogreškama u korištenju). Inače, ne bi trebalo biti frke. Ja se ne kockam ni s najmanjim postotcima jer sam paranoik i hipohondar, a uz to mi nije baš idealna situacija za dijete. Al ne bi vas trebalo biti strah.

Zadnje uređivanje marina085 : 28.03.2010. at 00:26.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 00:27   #54
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Ajde, ajde. You're busted.
Mogao si barem napraviti klona.

Uglavnom - dečku s početka, ponavljam, pilula je 99% sigurna, jedino ako cura preskače i krivo ih upotrebljava. Inače, ne bi trebalo biti frke. Ja se ne kockam ni s najmanjim postotcima jer sam paranoik i hipohondar, a uz to mi nije baš idealna situacija za dijete. Al ne bi vas trebalo biti strah.
Nisi mu trebala davati ideje, pogotovo jer više ide u kategoriju 'što prakticirate - ruka ili maramica', sad mu nema kraja, bit će ga/ih pun forum i svi mailovi.

Ovo drugo definitivno, ni meni nije do neplaniranog razmnožavanja, ali s pilulama se nisam baš brinula, jako sam samo pazila na to kako ih uzimam.
S tim da ono što su svi rekli - za guzu uzmite ipak kabanicu. Svakom njegovo, ali ja ne bih nešto takvo gurala na razna sumnjiva mjesta bez zaštite.

Zadnje uređivanje Ms_Manners : 28.03.2010. at 00:31. Reason: dodavanje kvačica :)
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 00:31   #55
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Nisi mu trebala davati ideje, pogotovo jer vise ide u kategoriju 'sto prakticirate - ruka ili maramica', sad mu nema kraja, bit ce ih pun forum i svi mailovi.
Ups.
Ma modovi to riješe po kratkom postupku.

OT: Što se svršavanja u analni tiče, vidiš, baš me zanima, što recimo ako iscuri dio i dođe u dodir s rodnicom (ok, možda je kvantna fizika, imajte na umu da sam hipohondar)?
A i imam ginkicu koja je poprilično paranoična, skoro da preporučuje kondom uz pilule .
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:00   #56
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Ups.
Ma modovi to riješe po kratkom postupku.

OT: Što se svršavanja u analni tiče, vidiš, baš me zanima, što recimo ako iscuri dio i dođe u dodir s rodnicom (ok, možda je kvantna fizika, imajte na umu da sam hipohondar)?
A i imam ginkicu koja je poprilično paranoična, skoro da preporučuje kondom uz pilule .
Pa mislim da bi to nekako išlo kao i ono s prstima, da ima naravno šanse, jer ti nikad neće reći da nema nikakve šanse, ali ne neke pretjerane jer ipak ne ide to toliko duboko i nije baš samo tako... Mislim, ako ostane s vanjske strane, koliko sam shvatila pitanje. Naravno, nisam stručnjak, samo koliko mi oni koji jesu rekoše.

Zadnje uređivanje Ms_Manners : 28.03.2010. at 01:07.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:47   #57
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
mogu reci da se 50% slazem, a 50 ne.
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao svako uputstvo lijeka nauciti napamet. ali metoda "pravovremeno izvadi alatku" nikako, ali baš nikako ne može biti sto posto sigurna. dajem joj šansu 20-30%.
da da.covik ima pravo.meni se miljon puta dogodilo da bez konija shevija i svrsija vanka i onda se misec dana tresa ocu dobit bebea.al eto.i ponovi se opet vrlo cesto.istina je da u sjemenoj tekucini ima spremija i samo jedan odnjih moze oplodit jajasce.al su sanse veoma male.al eto.nevalja se zajebavat.

a sta se tice sheve u dupe i e colija.ma sta je vama to su sanse 1 naprama miljon.razumin vas medikuse vi se svega bojite.al eto.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 08:29   #58
Quote:
ffantom kaže: Pogledaj post
Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju... moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili?
U žensku se svršava od prve račne noći, kada si spreman s njom pod okriljem sakramenta braka začeti život. Prije toga se ne smiju imati spolni odnosni, nego se treba curi raditi isključivo ono što ti radiš, a to je jebanje u šupak. Tako će ona ući nevina u brak.
_Smokljan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 09:28   #59
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
medicina nije tzv. "od prilike znanost" već pecizno određena znanost za pojedinačne deformacije i oboljenja
Dragi, totalno krivo. Ono što prvo naučiš na medicini je da 2+2 nisu uvijek 4. I koji gušt imaš što se ovdje svima obraćaš s visoka?
ana.zacarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 09:36   #60
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
medicina nije tzv. "od prilike znanost" već pecizno određena znanost za pojedinačne deformacije i oboljenja
sta se sve danas naziva znanoscu
a od svega su jedino matematika, fizika i kemija precizne. sve ostalo je napikavanje.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger