Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 15:09   #2441
izasle da,al sta sad ovo po opcinama liste,kako ce dijeliti rjesenja sad na ovaj nacin
nlb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 15:28   #2442
Misliš da oni znaju?
gigobanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 15:58   #2443
Nakon dugo, dugo godina pomakla sam se gore, a ne dolje! Napokon! Iako čisto sumnjam da će biti ikakve koristi no nema veze
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 16:28   #2444
Čestitam Mare, iako nemoj se puno nadat.

Ja sam zadnji put kad je bila objava po općinama bio prvi a sad sam treći! Netreba reć da su neki u međuvremenu "nestali" s liste a pojavili se novi, i tako ....
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 17:07   #2445
Ja sam nejkad davno bila treća ://
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 08:52   #2446
Vi ste bar na nekakvoj listi, netko vas negdje spominje...
Meni na jesen istjece gradevinska 2 god.
Od materijala ni m.
Samo govore ima jako puno onih koji su potpisali ugovor puno prije vas a materijal im nije isporucen i ne zna se kada ce...
Nitko nista ne konkretno ne govori i ne javlja vise od godine dana.
Ne znam sto ce biti i da li ce sto biti od svega ovog.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:13   #2447
bob

Quote:
Bob je majstor kaže: Pogledaj post
Vi ste bar na nekakvoj listi, netko vas negdje spominje...
Meni na jesen istjece gradevinska 2 god.
Od materijala ni m.
Samo govore ima jako puno onih koji su potpisali ugovor puno prije vas a materijal im nije isporucen i ne zna se kada ce...
Nitko nista ne konkretno ne govori i ne javlja vise od godine dana.
Ne znam sto ce biti i da li ce sto biti od svega ovog.
Ti si ispred nas barem dvije godine.Mi još nismo vidjeli nikakav papir.Mislim da bi bio red da riješe vas a onda možda i mi imamo šanse.Držim ti fige da kreneš prije ljeta.
gigobanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:39   #2448
Quote:
gigobanda kaže: Pogledaj post
Ti si ispred nas barem dvije godine.Mi još nismo vidjeli nikakav papir.Mislim da bi bio red da riješe vas a onda možda i mi imamo šanse.Držim ti fige da kreneš prije ljeta.
Hvala!
Sve to stoji sto si napisao ali najgora je neizvjesnost.
Sve djeluje tako neozbiljno i nestvarno.
Izuzetno lose osmisljen program i jako sam razocaran u sve to.
Ako i krenem ove godine nece biti prije 11 mj.
No,male su sanse da cu ove godine i krenit.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:53   #2449
Mi smo poznati po brzini.Materijal u jesen AKO stigne pa ti radi u sred zime.
gigobanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 14:26   #2450
Državni poticaj mladima kod kupnje stare kuće

Lijep pozdrav svima.
Molim ako netko zna gdje da dođem do više informacija o tome gdje se javiti ako želimo kao mladi par kupiti staru kuću i obnoviti ju, da bismo dobili državni poticaj?
Da li toga uopće ima?
Svaki savjet je dobrodošao!
Ugodan ostatak dana svima...
catandmouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 21:47   #2451
Quote:
catandmouse kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima.
Molim ako netko zna gdje da dođem do više informacija o tome gdje se javiti ako želimo kao mladi par kupiti staru kuću i obnoviti ju, da bismo dobili državni poticaj?
Da li toga uopće ima?
Svaki savjet je dobrodošao!
Ugodan ostatak dana svima...
Pozdrav, imaš tu po forumu dosta o tom prolistaj starije postove ili idi na stranicu Ministarstva regionalnog razvoja i eu fondova.moj savjet da se neupuštate u tu trakavicu jer potrošit ćete nekih novaca za razno razne papire živaca da se nepriča i realno čekat 10 godina da nešta dobijete ako dobijete! Eventualno ako imate dobru vezu onda ćete sve dobit u cca 3 godine!lijep pozdrav.
vjeko SB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 00:34   #2452
Baš to, čitam ovu temu, čak smo ja i cura razmišljali o tome, ali kada vidim koliko trakavice, ne hvala...lakše meni sve srediti nego se zezati sa svime ovime ..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 20:48   #2453
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Baš to, čitam ovu temu, čak smo ja i cura razmišljali o tome, ali kada vidim koliko trakavice, ne hvala...lakše meni sve srediti nego se zezati sa svime ovime ..
E, da sam i ja bar to rekao prije 6 god.!
Ovo je najbolji post u ovoj temi.
Bravo!
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 21:37   #2454
Mislim mlada obitelj. Ja imam za koji mjesec 26, cura 25. Gledamo da kupimo stan, a i vjenčanje kroz godinu dana. Kada vidim ovdje vaše postove, skužim koliko je to godina. Znači ja ću imati cca 32g i još uvijek neću dobiti poticaje (ako ne povučem veze, jel)...ja do tada planiram već imati dijete itd...a o živcima da niti ne pričam.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 07:04   #2455
Pozz svima. Relativno smo mlada familija (MM i ja 27, klinci 5 i 2).
Pruzila nam se dobra prilika i kupili smo (polusrusenu) kucu na podrucju od posebne drzavne skrbi, te smo mislili predati zahtjev za stambeno zbrinjavanje. Za ovu godinu je gotovo?
Dali nam netko iz Ministarstva (nekog?) treba doci procjeniti da ta kuca koju smo kupili nije pogodna za adaptaciju pa da i to imamo napismeno prije predavanja zahtjeva? Zelimo graditi novu kucu. Prikljucke imamo.
Puno je postova, citala sam napreskokce par novijih, i vec mi je u glavi odustajanje jer su ispred nas godine cekanja
Definitivno - Spoticaj za mlade.
__________________
klasa OPTIMIST

Zadnje uređivanje vešmašina : 11.04.2015. at 07:24.
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 18:00   #2456
Pozdrav ljudi!!
Ovako muž je predao zahtjev još davne nam 2009 godine i tek prošle godine u 9 mjesecu smo tek dobili rješenje. Radi se o području Brodsko-posavske županije. više se ni ne sjećam koji smo bili na listi, ali pomaknuli smo se.
Da li ima kakvih pomaka? Je li netko dobio materijal?? Koliko vidim, prije materijala još ima dosta papirologije. Ak ćemo čekat još 2-3 godine, ne znam šta reći.. grrrrrrr
Ivkica1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 20:57   #2457
Pozdrav ljudi;

Ima i nešto novo raspisan natiječaj za projektante za one koji su dobili riješenja prošle god.
Tako da se možete nadati projektantu u osmom mjesecu ove god.
Toliko za sad pozzzz
herceg-bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 18:21   #2458
Ivkica1411 - i mi smo predali 2009, točnije 7.1. nemamo još nikakav papir. Mi se još molimo papairima
__________________
Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete <3 Marijo <3 Iva <3
//Mare// is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 14:59   #2459
Objavljena je i prioritetna lista za dodjelu materijala u 2015 god.
Sve poznata imena sa liste iz 2014 god.
Znaci jako,jako malo njih je dobilo sa liste prioriteta za proslu godinu i uglavnom je prepisano...
Nista se ne radi osim sto objavljuju te liste a i za to im treba svake godine skoro 5 mj.da prepisu.
Tako da ne vidim svrhu odabira projektanata.
Projektanti su zatrpani projektima nekoliko godina unazad koji se ne realiziraju jer materijal ne ide.
I ja sam jedan od njih nazalost.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 00:43   #2460
Ajme Mare, ne znam vise kad smo mi tocno predali, al znam da smo se vjencali u 6 mjesecu 2009. godine, a nakon toga smo predali papire. Ne znam sta bi rekla. Ne znam kak ti, nas je 4 clana - 2 djece, 1 i 5 godina. Mozda to ima kakve veze? Ne znam da li u obzir uzimaju i strucnu spremu, naime, trebam diplomirati i umjsto Sss imat cu Vss. Nesto sam i tu nacula da se boduje, cisto da znate, ali posto imamo rjesenje, ne vjerujem da bi mi to uvazili nakon diplome. Iako to mi zvuci kao ono iz srednjeg vijeka. . Stepenica vise veca klasa, smatram da to nije posteno prema svima, ali opet normalno je da ce svatko tko moze koristiti to pravo.
Ivkica1411 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.