Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2006., 13:38   #1
Vakuum limarija

il kak se to vec zove...? Dakle, frend ima dvije rupice na krovu onako kao od tuce ili je neki orah il ljesnjak il nes palo, ugl malo je ulubljeno a nije skinuta boja. I sad on je bio kod par limara i na servisu, i svi mu rekli da je to izvlacenje lima s vakumom porez na budale i da to nitko ne radi nego da svi skidaju tapecirung i lupkaju cekicem.

S obzirom da mu je auto nov neda da mu skidaju tapecirung i nesto uz put razje*u. Pa me zanima dal netko zna nekog limara koji to stvarno radi na taj nacin, dakle bez skidanja tepcirunga jel to ne dolazi u obzir. Janjetina je u igri pa ljudi pomagajte

Hvala
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:48   #2
bolje vakum nego ništa
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:59   #3
super tema!!!!!
znate gdje rade vakuum (osim u francku ...)???? radi li to neko u Ri????
__________________
nema kruha bez motike okopavam narkotike...
AXE COUNTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:34   #4
Quote:
2cool4school kaže:
il kak se to vec zove...? Dakle, frend ima dvije rupice na krovu onako kao od tuce ili je neki orah il ljesnjak il nes palo, ugl malo je ulubljeno a nije skinuta boja. I sad on je bio kod par limara i na servisu, i svi mu rekli da je to izvlacenje lima s vakumom porez na budale i da to nitko ne radi nego da svi skidaju tapecirung i lupkaju cekicem.

S obzirom da mu je auto nov neda da mu skidaju tapecirung i nesto uz put razje*u. Pa me zanima dal netko zna nekog limara koji to stvarno radi na taj nacin, dakle bez skidanja tepcirunga jel to ne dolazi u obzir. Janjetina je u igri pa ljudi pomagajte

Hvala
E ti limari SERU... samo zato da bi kod njih to napravio i da bi mu uzeli lovu...

Jer limar ni nezna ništa drugo radit nego lupat čekićem i zagrijavat brenerom i eventualno nešto povarit...

Ja sam na svoje oči gledao kad je frendu izvlačena hauba na vakum kad mu je netko pred diskom skočio na nju...

Neznam kak se majstor zove, ali znam da je u Zaprešiću i da ga nije puno koštalo...
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:52   #5
Ja sam neki dan vidio da to rade u salonu rabljenih "Erber". Nisam siguran rade li to za lovu ili samo sredjuju svoje aute za prodaju....
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:59   #6
http://www.tuca.hr/
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 17:56   #7
ljudi i kod vakuuma vam tuckaju čekičem i skidaju tapecirung.. pa i ovi sa www.tuca.hr

znam jer sam radio na carinskom skladištu auta kad je par tisuća automobila dobilo pozdrave odozgo u obliku tuče

i naravno sve je popravljeno a auti isporučeni kao da se ništa nije dogodilo
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 18:01   #8
Upravo sam razgovarao s tipom i rekao mi je da se za manja ostecenja koristi vakuum, s obzirom da su ovo samo 2 rupice, ulazi u manja ostecenja i nema potrebe za skidanje tapecirunga. Ali rekao je da ce moc tocno rec tek kad vidi auto i kak to izgleda. Evo ja sam proslijedio broj, i ovaj ce otic do njega vjerojatno vec sutra pa cemo vidit.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 16:10   #9
Ajde onda stavi cijenu kolko vas je došlo.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 16:28   #10
Nista od moje janjetine. Tip je isto htio skidat tapecirung, ovaj nije dao. Trazio je 1250kn za to. Al velim, nije stvar u parama nego u tome da ovaj neda ni blizu tapecirungu. Ak jos netko ima nek slobodno posta ili posalje broj na pp.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 18:16   #11
Obično u svakom gradu imaš tipa koji vakuumom izvlači udubine na autima...
Probaj se raspitati u većim auto-lim radionicama ili onima koje se bave samo lakiranjem...iz iskustva znam da svaka malo bolje lim-lak radionica ima vakum...i nema čekića niti ičega...stojiš pored auta i to ti je za par minuta gotovo...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 08:41   #12
Limari nemaju niti alata niti znanja pa govore da je najbolje sa čekičem to riješit, kad ništa drugo osim čekiča niti nemaju.

Frend ti je pametan i u pravu je kad neda da se tapecirung skida. Ovi limari raskapaju kakve krševe 20 godina stare pa misle tako raskopavat i novi auto.
Možda najbolje da to ostavi kako je.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 14:37   #13
Corsa 2002,2003, tako nešto.. Enivej majstor je preporucio popravak dvaju udubljenja vakumom pa jel zna nekog dobrog limara za to u zg ili bližoj okolici. Namam slike je nije moj auto nego od rodbine.

P.s. jel tak vakum valja šta? Citajuci postove gore svakakvih se nađe..

Hvala na ogovorima
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 14:45   #14
Quote:
Panj_u_šumi kaže: Pogledaj post
Corsa 2002,2003, tako nešto.. Enivej majstor je preporucio popravak dvaju udubljenja vakumom pa jel zna nekog dobrog limara za to u zg ili bližoj okolici. Namam slike je nije moj auto nego od rodbine.

P.s. jel tak vakum valja šta? Citajuci postove gore svakakvih se nađe..

Hvala na ogovorima
Omanuo si topic. Na onom drugom o tuči su se baš dvojica došla reklamirat (uz Tuču iz Zaprešića).

Meni je valjalo. Ako pitaš.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 14:52   #15
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Omanuo si topic. Na onom drugom o tuči su se baš dvojica došla reklamirat (uz Tuču iz Zaprešića).

Meni je valjalo. Ako pitaš.
Ma reko da ne otvaram novi topic pa zaradim javno kamenovanje.

Daj mi molim te posalji PM gdje si išao ako je bilo u zg, znaš kako je kad te rodbina davi da im saznaš nešto.
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 15:06   #16
Quote:
Panj_u_šumi kaže: Pogledaj post
Ma reko da ne otvaram novi topic pa zaradim javno kamenovanje.

Daj mi molim te posalji PM gdje si išao ako je bilo u zg, znaš kako je kad te rodbina davi da im saznaš nešto.
Piše ti na onom drugom topicu. Nisam išao u Zg. U to vrijeme nitko u Hr nije radio hladno ravnanje.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=358221
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 15:11   #17
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Piše ti na onom drugom topicu. Nisam išao u Zg. U to vrijeme nitko u Hr nije radio hladno ravnanje.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=358221
Hvala!
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 23:18   #18
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Limari nemaju niti alata niti znanja pa govore da je najbolje sa čekičem to riješit, kad ništa drugo osim čekiča niti nemaju.

Frend ti je pametan i u pravu je kad neda da se tapecirung skida. Ovi limari raskapaju kakve krševe 20 godina stare pa misle tako raskopavat i novi auto.
Možda najbolje da to ostavi kako je.
ovo je bezobrazluk i neznanje ovi o kojima ti pricas nisu limari nego špengleri.vakum je jako ogranicen alat a ekipa brije da je svemoguc.sikne stup sa 2 glave pa bi on to vakumom jer je procito na forumu da se to moze.ovaj iz zapresica ima vakum cijena je 40-50 kuna po bubotku(kaj je ok cijena ak imas bubotak dva al totalno neisplativo ak je cijeli auto stukla tuca)al ponavljam vakum nije svemoguc.recimo niko nije spomenuo opciju koja je najrealnija ako nejde vakumom spoter dakle uredjaj koj ne zahtjeva skidanje tapecirunga idealan za ravnanje krovova pragova i drugih nedostupnih mjesta imam dobrog limara koj ga ima ak ko trba na pvt
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 12:53   #19
Ako nekom bude trebalo za ZG i okolicu

DENTsistem d.o.o. Zaprešić
RosZd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 23:55   #20
Oko originalne Tuče su izronila trojica ... pa ako nekom treba nek prošeće.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.