Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 16:22   #1
Sjedeće garniture

Molim vas Zagrebčani i Riječani da mi predložite neki salon namještaja gdje bi se moglo kupiti lijepih i naravno jeftinih sjedećih garnitura. Dvosjed i trosjed tražim.
Može i dva trosjeda.
Uglavnom, ima li u Vašim krajevima većih salona i koji su, a da se može naći nešto skroz razumljivo.
Po mogućnosti da radi nedjeljom ili bar subotom popodne.
Kakav je Emmezeta? Ima li šta pametnog???
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 19:54   #2
neznam ja sam zadovoljna Lesninom.da se naći zanimljivih stvarčica i ne preskupih.pritom mislim na obični odjel namještaja ne onaj akcijski jer to je tam sve lagano smeće.
Kika mi ima bolesno velike cijene,a kvalitetom nisu ništa posebni da bi cjene bile tolike.
Doma na žitnjaku je srednja žalost,isto se da ubosti ponešto.
Prima u Sesvetama užas
garantiran raspad namještaja u roku pola godine.Je da su jeftini.
ima i u Dubravi kod bivše rome nekakav salon i na Velesajmu.čak mislim da je domaći namještaj u igri koji prodaju.dobre kvalitete ali i paprenih cijena.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 09:07   #3
Pogledaj u Semeraru (u Tower centru) ako si iz Rijeke. Lijepe jesu, al ne znam koliko ce ti cijena biti prihvatljiva. Meni se nije cinilo preskupo obzirom na izgled.
U Zg ti je najlakse svratiti na Velesajam i u Solidum. Cini mi se da salon Domikom ima dosta dobre (domace) sjedece garniture po prihvatljivim cijenama, ali proseci malo...
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 09:08   #4
Pogledaj u Semeraru (u Tower centru) ako si iz Rijeke. Lijepe jesu, al ne znam koliko ce ti cijena biti prihvatljiva. Meni se nije cinilo preskupo obzirom na izgled.
U Zg ti je najlakse svratiti na Velesajam i u Solidum. Cini mi se da salon Domikom ima dosta dobre (domace) sjedece garniture po prihvatljivim cijenama, ali proseci malo...
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 16:26   #5
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
Molim vas Zagrebčani i Riječani da mi predložite neki salon namještaja gdje bi se moglo kupiti lijepih i naravno jeftinih sjedećih garnitura. Dvosjed i trosjed tražim.
Može i dva trosjeda.
Uglavnom, ima li u Vašim krajevima većih salona i koji su, a da se može naći nešto skroz razumljivo.
Po mogućnosti da radi nedjeljom ili bar subotom popodne.
Kakav je Emmezeta? Ima li šta pametnog???
Rijeka:
Semeraro u Tower centru radi nedjeljom. (mislim da je to jedino sto radi nedjeljom). cijene su relativno ok.
Lesnina na Kukuljanovu ima raznih ponuda, a vidjela sam par zaista dobrih. Bas trosjed i dvosjed (naziva Make up), zajedno za 4000kn. Al ne znam jel to jos uvijek na akciji.
Prima namjestaj, takodjer na Kukuljanovu, ima povoljnije al ne znam koliko je lijepo.
Phonex lifestyle, na Turnicu, kod "Andree" takodjer zna imati dobre akcije i cijene.
2MD u Iki ima lijepih sjedećih garnitura (cijene razne).
Istradom
na cesti za Opatiju (iznad Preluka) ima malu ponudu, al mozes se naci stogod.
Domus na Skoljicu ima raznih cijena.
ne znam sto se jos moze naci. Pevec, Mimu i neke slicne preskacem iz principa.

od skupljih
Natuzzi na Srdocima,
Cadoro na Drenovi
Berloni na Skoljicu
Meblo na Turnicu (kod Andree)
itd. A i kod njih se znaju naci pogodne akcije, mada ne znam koliko pogodne.

svasta se moze naci. osim na cijenu, i estetiku, (i kvalitetu) treba paziti na udobnost (dugorocnu). to vrijedi za svih, ne preporucam sjedece garniture koje imaju gornje jastuke koji se pomicu/skidaju/nisu ucrvsceni (obicne jastuke), i preduboke i premekane garniture...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 11:57   #6
hvala vam...
da li mi neko zna nešto reći o emmezeta? u zg?
šta ima tamo i da li radi nedjeljom?
ovaj meblo ima neke akcije, a da li mi neko zna reći njihove cijene inače?
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 17:24   #7
koliko se sjecam Emmezzeta radi nedjeljom, ali najlakse ju je naci u imeniku i jednostavno nazvati pa provjeriti informaciju. Nisam tamo bas skretala veliku pozornost na namjestaj (nadjoh jednu lijepu, jeftinu i nekvalitetnu sobu za dijete, koja mi je dala dobru ideju kako da ju sama iskonstruiram), ali mislim da se moze naci svega po raznim cijenama, al uglavnom nizi cijenovni razred.
Meblo u Rijeci ima par izlozbenih sjedecih garnitura (oko 5-6) i ako imaju akciju onda je to najcesce na te izlozbene eksponate jer zele staviti nove u izlog (recimo da je najpovoljnije sto ja vidjeh kod njih jedan trosjed s damskim lezajem od mikrofibre po 6000kn). inace prodaju kataloski, odnosno narucuje se prema nekom modelu od raznih firmi (uglavnom slovneskih i talijanskih). Jednako funkcionira i Cadoro na Drenovi...
btw, provjerih da je u Lesnini onaj dvosjed + trosjed za 5500kn, i bijah danas u Semeraru, te zaista mislim da se tamo isplati ici pogledat (moze se naci oku ugodnih dvosjeda i trosjeda ispod 3000kn)
Emmezzeta mi nekako nikad nije uljevala povjerenje (cini se dosta nekvalitetno), a preporucam u Rijeci 2MD i Phoenix
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 16:36   #8
hvala puno!!!
mislim da će rijeka biti ipak najdalje gdje ću otići. frendica mi je preporučila i doma ili domus, sad više ne znam. u rijeci, pa ćemo skočiti tamo. nadam se da ću nešto naći, jer mi se stvarno neda vozikati po hr, a imam samo nedjelju slobodnu. hvala još jednom!
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 22:19   #9
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
hvala puno!!!
mislim da će rijeka biti ipak najdalje gdje ću otići. frendica mi je preporučila i doma ili domus, sad više ne znam. u rijeci, pa ćemo skočiti tamo. nadam se da ću nešto naći, jer mi se stvarno neda vozikati po hr, a imam samo nedjelju slobodnu. hvala još jednom!
Ja sam kupila nedavno u emmezeti trosjed Carlo. 3.800 kn, eko koža bež boje s policom za knjige u bočnoj stranici. Imaju ga odmah na lageru. Platila, stavila u kombi i odvezla kući. O kvaliteti ne mogu reći ništa jer je nov. Vrijeme će reći svoje.
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 16:57   #10
I ja sam u Emezzezi kupila kutnu garnituru od mikrofibera. Predivna je, ali je jos tesko suditi o kvaliteti jer imam ju tek 4 mjeseca. Zasad sam jako zadovoljna. Na snizenju sa 5000kn na 4000kn!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 04:39   #11
Ashley, Angelin1
ima li kakve sanse da stavite fotke svojih garnitura?
bila bih jako zahvalna...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 12:55   #12
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Ashley, Angelin1
ima li kakve sanse da stavite fotke svojih garnitura?
bila bih jako zahvalna...
Evo moje!

http://img227.imageshack.us/img227/6066/11pz2.gif
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:41   #13
eto. bila ja u Rijeci u nedjelju. i prije toga čačkala po netu. Našla trgovinu Doma.
i na netu lijepo piše kako su u centru Plodine i da nedjeljom rade do 13h. Mi smo lijepo zaključili da nam se najviše isplati krenuti u nedjelju ujutro na miru. Pošto ja radim i subotom do 15h. Došli tamo i sve radi osim famozne Dome. Ženske u shopu pored kažu da su ove godine prestali raditi nedjeljom. E pa svaka im čast.
Uglavnom otišli smo u Semeraro. I hvala onome koji se sjetio napraviti TCR.
To je najbolja stvar u okolici. Za svaki džep. Od Skandala do Trussardia. Svaka čast.
Uglavnom... Semeraro je neka manja varijanta Ikee. ALi je bliže. Meni barem. Super je i našli smo svašta pomalo. Od do...
I čeka se samo 2tjedna za garniture. Sad se to još mora i provjeriti.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 16:00   #14
Ashley, hvala na fotki. Izgleda dobro za tu cijenu. Jel udobno? Ja nekako ne preferiram te garniture s jastucima koji se odvajaju.

Colorblind, aaaaaaaaa ta Doma, u bivsem Tusu. Tamo imao ok ponuda, i raznih cijena. Steta sto nije radilo. Semeraro je kao mala Ikea, samo slabije ponude i vecih cijena, al barem sto se tice kauca ima ok ponudu. Domus je u gradu, na Skoljicu i ne znam vise njihovu ponudu i cijene. Steta sto ne mozes doci subotom da vidis i 2MD, Lesninu itd.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 16:31   #15
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Ashley, hvala na fotki. Izgleda dobro za tu cijenu. Jel udobno? Ja nekako ne preferiram te garniture s jastucima koji se odvajaju.
Udobna je svakako. Ne volim kad je premekano ili pretvrdo, a ovo je bas izmedu. Meni se svida jer ne volim one klasicne kutne garniture, a trenutno zbog prostora smo izabrali ovakvu.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 16:03   #16
SJEDEĆE GARNITURE 2

hi

trazim ducan ili proizvodaca garnitura po narudbi.
znaci garniture su u "dijelovima (kockama)" dimenzija cca. 90x90 , 100x100 itd.
i naravno mogucnost biranja materijala i izvedbe.
za sada smo pronasli ducan na gornjem gradu ali su cijene astronomske.
i nasli jednog domaceg proizvodaca margalic.hr koji to radi.

moj upit je da li netko zna za jos kojeg proizvodaca ili ducan (okolica Zg) ?

naravno obisli smo sve centre i ine salone ali nitko to jos nema u ponudi.

hvala
dadex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 16:42   #17
Wink

Imamo mi taj 2md i u Poreču, ali stvarno, sve šta mi se svidjelo(naravno) je bilo previše skupo. Inače, moram priznati da je dosta teško naći nešto sa ovakvim radnom vremenom. Trebala bi uzeti slobodan dan, a mogu si misliti kako bi šefica reagirala . Tako da ništa od toga. Možda se ovu subotu popodne zaletimo u Doma, samo da ne dođem tamo u 16 sati i kažu mi , da su i subotom popodne prestali raditi. Frendica je kupila kauč u Domusu i skroz je zadovoljna.
Sad me zanima sljedeće. Ovo što smo našli u Semeraru bi bila prava koža bež boje. A toj se frendici desilo, ona ima bež, eko kože, da je došla jedna ženska sa čizmama od samta, i ostala je sve boja po rubu. Zato me istrah tih svijetlih kaučeva. KAkva je koža za čiščenje? Zna li itko?
Možda glupo pitanje, ali svakako neću kauč kupovati jednom godišnje, pa da mi je svejedno.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 17:29   #18
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
Imamo mi taj 2md i u Poreču, ali stvarno, sve šta mi se svidjelo(naravno) je bilo previše skupo. Inače, moram priznati da je dosta teško naći nešto sa ovakvim radnom vremenom. Trebala bi uzeti slobodan dan, a mogu si misliti kako bi šefica reagirala . Tako da ništa od toga. Možda se ovu subotu popodne zaletimo u Doma, samo da ne dođem tamo u 16 sati i kažu mi , da su i subotom popodne prestali raditi. Frendica je kupila kauč u Domusu i skroz je zadovoljna.
Sad me zanima sljedeće. Ovo što smo našli u Semeraru bi bila prava koža bež boje. A toj se frendici desilo, ona ima bež, eko kože, da je došla jedna ženska sa čizmama od samta, i ostala je sve boja po rubu. Zato me istrah tih svijetlih kaučeva. KAkva je koža za čiščenje? Zna li itko?
Možda glupo pitanje, ali svakako neću kauč kupovati jednom godišnje, pa da mi je svejedno.
Sto se tice kauca od eko koze... nasi prijatelji su kupili trosjed, dvosjed i fotelju od eko koze, narancastu. Uglavnom, imali su ju nepunih godinu dana kada je ta "koza" pocela pucat. Onako, na pojedinim mjestima bez neke logike. Zato oprezno s eko kozom jer mislim da je cijena tu vazan faktor. Oni su ju platili negdje 5 tisuca ak se ne varam.

I jos nesto. Racunajte s tim da je to vizualno krasno, ali preko zime jako hladi, a preko ljeta se poljepite dok kazes keks.

Ja ne bi izabrala tu vrstu "tkanine"
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 19:22   #19
Ja ne bi izabrala tu vrstu "tkanine"[/QUOTE]

Mislim da je već na ovu temu bilo rasprave. sve stoji (ljepljenje...itd...), ali praktične stvari su što ne upija mirise tijela (kojih se ja užasavam), mirise kuhinje, duhana itd...Još ako planirate imati malu djecu koja se čokoladnim rukicama zalijepe za kauč...ajme...Imamo eko kožu već 20 godina (u starom stanu) i poanta je da se ljeti ne sjeda golim tijelom na nju jer tada puca. Brat je sjedio u fotelji i skroz se raspala, a kauč je ko novi nakon 20 godina jer smo ljeti koristili prekrivače.
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 19:57   #20
Quote:
angelin1 kaže: Pogledaj post

Mislim da je već na ovu temu bilo rasprave. sve stoji (ljepljenje...itd...), ali praktične stvari su što ne upija mirise tijela (kojih se ja užasavam), mirise kuhinje, duhana itd...Još ako planirate imati malu djecu koja se čokoladnim rukicama zalijepe za kauč...ajme...Imamo eko kožu već 20 godina (u starom stanu) i poanta je da se ljeti ne sjeda golim tijelom na nju jer tada puca. Brat je sjedio u fotelji i skroz se raspala, a kauč je ko novi nakon 20 godina jer smo ljeti koristili prekrivače.
Sve to stima. Za odrzavanje je duso dalo, ali kad ja moram kauc (bio on novi ili ne) prekrivat s dekicama ili koje cim onda ipak ne bi. Jer i kupila sam ga zato sto mi se svida takav.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.