Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2011., 04:44   #1
Vindija dućani

Pozdrav,evo tražim po netu i nikako da nađem,pa nadam se da mi netko može pomoći.
naime,htio bi ići u vindijin dućan kupiti sir,no ne znam gdje ima sve vindijinih dućana,tražim po netu da nađem njihove lokacije,nema nigdje,što mi je totalna glupost,jer kako da kupim nešto od njih kad ne znam ni gdje su im dućani...pa ako mi netko zna njihove lokacije ili ima neki link bio bi jako zahvalan. Inače nikada nisam kupovao u vindijinim dućanima,a ne znam niti za jedan blizu mog kvarta,pa mi je glupo što ne piše na njihovoj stranici lokacije dućana.
__________________
"The greatness of a nation and its moral progress can be judged by how well its animals are treated." - Mahatma Gandhi
hachiko21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 07:07   #2
Jedan ti je u Sesvetama, u zgradama blizu osnovne škole.
Sad, ne znam di živiš i kolko ti je ovo blizu..
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 07:53   #3
znam da ima jedan na Utrinskoj tržnici, u Zagrebu

p.s. za koji grad pitaš?!
Daisyduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 08:15   #4
U sklopu tržnica: Branimirac, Kvatrić, Dolac.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 08:19   #5
u Jurišićevoj ,blizu križanja s Draškovićevom.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:50   #6
ako ima neki na potezu vrbani,prečko,jarun,tako nešto. to je zapadni dio zagreba.
__________________
"The greatness of a nation and its moral progress can be judged by how well its animals are treated." - Mahatma Gandhi
hachiko21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:51   #7
imaš dva na trešnjevačkom placu.

ali, zašto baš inzistiraš ići u vindijin dućan, kad njihovih proizvoda ima svugdje, i po drugim dućanima nisu ništa skuplji nego u njihovim tvorničkim dućanima
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:56   #8
Quote:
hachiko21 kaže: Pogledaj post
ako ima neki na potezu vrbani,prečko,jarun,tako nešto. to je zapadni dio zagreba.
Oni bi mogli znati.
Sad jedan poziv na fiksni telefon više nije taaako skup, probaj.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 11:09   #9
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
imaš dva na trešnjevačkom placu.

ali, zašto baš inzistiraš ići u vindijin dućan, kad njihovih proizvoda ima svugdje, i po drugim dućanima nisu ništa skuplji nego u njihovim tvorničkim dućanima
Nisu skuplji? Jesu ti njihovi dućani veleprodajni kao i ovaj u Sesvetama?

U Sesvetama prodaju i po komadima, al radno vrijeme im je nezgodno - do 13, subota do 11.

Cijene se jako razlikuju, ona mljevena puretina od 500g im je 17 kuna, dok je po dućanima oko 26-27. Jogurt isto, kod njih 7-8, u dućanima 14-15.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 11:13   #10
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Nisu skuplji? Jesu ti njihovi dućani veleprodajni kao i ovaj u Sesvetama?

U Sesvetama prodaju i po komadima, al radno vrijeme im je nezgodno - do 13, subota do 11.

Cijene se jako razlikuju, ona mljevena puretina od 500g im je 17 kuna, dok je po dućanima oko 26-27. Jogurt isto, kod njih 7-8, u dućanima 14-15.
to je bome znatna razlika
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 11:51   #11
Posni od Vindije je zakon
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 14:54   #12
Quote:
hachiko21 kaže: Pogledaj post
ako ima neki na potezu vrbani,prečko,jarun,tako nešto. to je zapadni dio zagreba.
ima na jarunskoj tržnici...ima i u prečkom, ulica slavenskog, u onim visokim zgradama s hrpom antena, gdje je knjižnica prečko, ljekarna, zg banka...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:31   #13
hvala ljudi na informacijama.

ma uglavnom,neki dan mi frend rekao da posni sir od vindije dođe u vindijinim dućanima 9.99kn,što uopće nisam znao.
inače,u dućanima dođe oko 13-14kn,što je velika razlika,ako jedeš svaki dan posni sir.Tako da se zbilja isplati kupiti posni u vidnijinom dućanu nego u nekom drugom.

evo i slika:

http://img189.imageshack.us/i/img00254201011091942.jpg/


dakle vindija,here i come.
__________________
"The greatness of a nation and its moral progress can be judged by how well its animals are treated." - Mahatma Gandhi
hachiko21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:00   #14
imaš na križanju horvaćanske i selske ali u horvaćanskoj ( na strani prema istoku u onim starim prvim zgradama zgradama sa lijeve strane ako gledaš od selske)
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:06   #15
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ima na jarunskoj tržnici...ima i u prečkom, ulica slavenskog, u onim visokim zgradama s hrpom antena, gdje je knjižnica prečko, ljekarna, zg banka...
jel' to misliš na onaj preko puta šoping centra prečko?
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 02:38   #16
da, u tim zgradma preko puta SC prečko...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 11:47   #17
Quote:
hachiko21 kaže: Pogledaj post
hvala ljudi na informacijama.

ma uglavnom,neki dan mi frend rekao da posni sir od vindije dođe u vindijinim dućanima 9.99kn,što uopće nisam znao.
inače,u dućanima dođe oko 13-14kn,što je velika razlika,ako jedeš svaki dan posni sir.Tako da se zbilja isplati kupiti posni u vidnijinom dućanu nego u nekom drugom.

evo i slika:

http://img189.imageshack.us/i/img00254201011091942.jpg/


dakle vindija,here i come.
Ja sam danas kupila za 16 kn!
Nisam iz Zg., ali svejedno, ima i u Ri Vindijinih dučana, baš me zanimaju razlike.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:05   #18
@ Bubi - Kupujem u vindija mesnici/dućanu na Brajdi, za ovaj sir konkretno ne znam jer mi je nejestiv , ali apsolutno sve im je nešto jeftinije nego u velikim centrima. I suhomesnati proizvodi, perad, mliječni proizvodi, sokovi, sve.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:42   #19
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
@ Bubi - Kupujem u vindija mesnici/dućanu na Brajdi, za ovaj sir konkretno ne znam jer mi je nejestiv , ali apsolutno sve im je nešto jeftinije nego u velikim centrima. I suhomesnati proizvodi, perad, mliječni proizvodi, sokovi, sve.
Stvarno?!?!
A ja ga kupila prvi put u nadi da će biti odličan.
Bumo videli.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:47   #20
Napisala sam da je meni nejestiv možda će se vama svidjeti. Baš taj s oznakom bb probiotik. Kao i njihov probiotik jogurt, nikako mi ne idu. Ostali proizvodi izvrsni.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.