Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2008., 20:47   #661
i ja sam to čula od jedne frizerke dok sam živjela u londonu za svaki dan pranje je bolje za kosu ali da moraš uz to korisiti kerastas proizvode ,zatim ne stavljat pjenu,gel i slične proizvode, ne bojat kosu...uglavnom ja sam probala to što je ona rekla i rezultati su :ima istine u tome prala sam svaki dan koristila proizvode nisam stavljala pjene i slične stvari sve je to i funkcioniralo do mi kerastas nije praznio novčanik jer je to puno za moja primanja u hrvatskoj...ali meni je kosa bila sjajnija i bolja probat ću vam stavit slike prije i poslije samo dok nađem neke dobre
tatina kćer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 20:57   #662
Quote:
tatina kćer kaže: Pogledaj post
ali da moraš uz to korisiti kerastas proizvode

ja ne mogu vjerovati šta čitam kako netko uopće može popušiti spiku da baš MORA koristiti te i te proizvode. mislim,da mi to netko kaže sigurna sam da bi mu se odvalila u facu.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 20:58   #663

dobre su te frizerke u prodavanju svojih proizvoda
ima naivaca da
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 13:47   #664
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
ja ne mogu vjerovati šta čitam kako netko uopće može popušiti spiku da baš MORA koristiti te i te proizvode. mislim,da mi to netko kaže sigurna sam da bi mu se odvalila u facu.
frizerka kaže moraš i to se mora
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 09:54   #665
Jučer sam je skratila 10 cm; počela mi se jako mrsiti i još jače opadati. Frizerka kaže da mi je vlas zdrava, a da imam problem u korijenu (opadanje) te da stoga kupim šampon protiv opadanja i da povedem računa o prehrani; više minerala i vitamina!!
Tako da idem u ljekarnu po taj šampon danas (prvi put u životu), a glede vitamina, stvarno sve manje jedem voće i povrće...nenamjerno, jednostavno zaboravim!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 10:58   #666
jedno pitanje u vezi preparata odnosno praha za proguscivanje kose Toppik:inace sam muskarac u ranim 30-tima sa prorjedenom kosom i mogu vam reci da je ovo nesto odlicno za sve one koji imaju slican problem...ustvari zanima me da li to ima za kupiti negdje u Hrvatskoj posto ja to inace narucujem iz Bosne pa moram usput placati i postarinu? ako netko zna zahvaljujem na odgovoru!
alfos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:45   #667
Evo napokon mogu reci da mi je kosa prestala opadati :klap: i to vec prije 2 tjedna otprilike. Sve mi se cini da je ipak stres i nezdrav nacin zivota bio u pitanju , jer inace ne volim jesti, a kako sam prije navela zivjela sam na cokoladi. Koristila sam i losion za kosu Alpicort i moguce da je i on pripomogao, ali buduci da i on djeluje nakon duljeg koristenja, a meni prestalo opadati nakon tjedan dana umasiravanja mislim da ipak ima veza sto sam zadnjih 15-20 dana radila na sebi, pa sam i dobila 1-2-3 kile sto mi je bilo i potrebno. Nego, prije nekog vremena sam kupial sampon Kron i moram reci da mi je isusivao kosu (iako je temeljito oprao tjeme) a iako koristim hidratantni regenerator to nije bilo to pa sam se vratila svojim Vichy samponima. Mene sad jedino zanima koliko kose inace opadne u pranju? Buduci da nikad nisam brojala od prije ispadanja. Ja sad pri pranju izbrojim ono u kadi, pa ono sto ispadne prilikom susenja i poslije ono sto ispadne prilikom uvijanja na cicak uvijace pa to sve zbrojim
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:49   #668
mislim da je oko 100kom u rangu normale da dnevno ispadne. barem mislim da sam tak nešto čitala.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 20:41   #669
Iskreno, sumnjam da ti se stanje kose može popraviti u 15-20 dana.

Iako, drago mi je što ti je bolje.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 22:07   #670
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
Evo napokon mogu reci da mi je kosa prestala opadati :klap: i to vec prije 2 tjedna otprilike. Sve mi se cini da je ipak stres i nezdrav nacin zivota bio u pitanju , jer inace ne volim jesti, a kako sam prije navela zivjela sam na cokoladi. Koristila sam i losion za kosu Alpicort i moguce da je i on pripomogao, ali buduci da i on djeluje nakon duljeg koristenja, a meni prestalo opadati nakon tjedan dana umasiravanja mislim da ipak ima veza sto sam zadnjih 15-20 dana radila na sebi, pa sam i dobila 1-2-3 kile sto mi je bilo i potrebno. Nego, prije nekog vremena sam kupial sampon Kron i moram reci da mi je isusivao kosu (iako je temeljito oprao tjeme) a iako koristim hidratantni regenerator to nije bilo to pa sam se vratila svojim Vichy samponima. Mene sad jedino zanima koliko kose inace opadne u pranju? Buduci da nikad nisam brojala od prije ispadanja. Ja sad pri pranju izbrojim ono u kadi, pa ono sto ispadne prilikom susenja i poslije ono sto ispadne prilikom uvijanja na cicak uvijace pa to sve zbrojim



jupiiiii

moja dermatologica mi je tvrdila da kose u pranju normalno ispadne 60 - ak dlaka, do 100 maximalno... kad sam joj rekla da meni normalno ispada vise od toga, oko 120 do 150 a ljeti i do 400 nije mi vjerovala.... skoro sta joj nisam jednom donila svu poispadalu kosu pri jednom od pranja da se uvjeri
ja brojim sve dnevno poispadalo.... kad ne perem kosu taj br. je trenutno oko 50 -ak dlaka a u dane kad je perem kao sto vec rekoh preko sto.

koliko ti otprilike izbrojis?
__________________
do not disturb
Azar'i is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 01:40   #671
Rock Star nemam zasto lagati jer bih onda sebe lagala i sigurno sam za bez veze obilazila 10 puta doktore u mjesec-dva dana, a sad da pricam drugacije. U tih 20 dana tj.cak i 30 bila sam i na alternativi, cajevi, zdrava hrana (iako doma svaki dan imam kompletan obrok frisko skuhan) zitarice i sl. vitamini... A na kraju osjetim i vidim po sebi da sam se vidno oporavila. Uglavnom u pranju mi ispadne 30-50 dlaka susenje fenom 10-20 i uvijanje isto 10-20 pa ja to zbrojim s tim da broj varira gore-dolje 30 dlaka. Uglavnom se nadam da ce se to stanje odrzati i srecom da sam prije imala puno kose pa se sad ne primjeti iako ja kuzim pod rukom da mi je osjetno tanja kosa. I jos sto je bitno imam mlade kose pa cu za pol godine znati hoce se vratiti na staro ili...
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 01:43   #672
Azar'i jesi pocela koristiti one ampule od Ducray-a? Znam da si jedva cekala
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 12:47   #673
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
Rock Star nemam zasto lagati jer bih onda sebe lagala i sigurno sam za bez veze obilazila 10 puta doktore u mjesec-dva dana, a sad da pricam drugacije. U tih 20 dana tj.cak i 30 bila sam i na alternativi, cajevi, zdrava hrana (iako doma svaki dan imam kompletan obrok frisko skuhan) zitarice i sl. vitamini... A na kraju osjetim i vidim po sebi da sam se vidno oporavila. Uglavnom u pranju mi ispadne 30-50 dlaka susenje fenom 10-20 i uvijanje isto 10-20 pa ja to zbrojim s tim da broj varira gore-dolje 30 dlaka. Uglavnom se nadam da ce se to stanje odrzati i srecom da sam prije imala puno kose pa se sad ne primjeti iako ja kuzim pod rukom da mi je osjetno tanja kosa. I jos sto je bitno imam mlade kose pa cu za pol godine znati hoce se vratiti na staro ili...
Ma ne kažem da lažeš, već samo velim kak mi je čudno da ti se je kosa oporavila za tak malo vremena, to mi djeluje nekak nemoguće.

Meni je trebalo par mjeseci, s tim da sam trošila punu kupaonicu preparata.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:49   #674
A gle, meni je opadala mjesecima i onaj period kada mi je opadalo 800 dlaka u pranju to je sigurno bilo od Pilfuda jer cim sam ga prestala koristiti opadanje se drasticno smanjilo, a mozda je kod mene proces smirivanja poceo i u periodu koristenja Pilfuda ali nisam mogla primjetiti jer mi se desila ta nuspojava od njega Ili mi je taj Alpicort poceo djelovati u iznimno kratkom periodu, sto se ja nadam da nije. Evo upravo sam oprala kosu i kao sto sam napisala na prethodnoj stranici razlika od pranja do pranja je 30-tak dlaka, prosli put ukupno je bilo 90 a sad je 125 dlaka (inace zaokruzim na veci br.). Ja se inace nadam da se stanje nece pogorsati jer mi tek onda nista ne bi bilo jasno
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:54   #675
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ma ne kažem da lažeš, već samo velim kak mi je čudno da ti se je kosa oporavila za tak malo vremena, to mi djeluje nekak nemoguće.

Meni je trebalo par mjeseci, s tim da sam trošila punu kupaonicu preparata.
A koliko je tebi kolicinski opadala u najgorem periodu? Sta ti se onda mjesecima smanjivalo opadanje samo od sebe ili samo uz pomoc minoxidila?
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:58   #676
Btw Azar'i sorry mislila sam da si mi ti poslala onu pp u vezi Ducray-a, mala zabuna a mislim i da je na te ampule mislila Sminkerica kad mi ih je opisivala
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 07:25   #677
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
A koliko je tebi kolicinski opadala u najgorem periodu? Sta ti se onda mjesecima smanjivalo opadanje samo od sebe ili samo uz pomoc minoxidila?
Ne znam, ja sam se počela liječiti kad sam promijetila da na mjestima imam vidljivo manje kose i kak mi se nazire tjeme. Nakon 2 mjeseca minoxidila, super mi je bilo, koristila sam ga oko godinu dana pa prestala, uvjerena kako sam se "izliječila". Nakon par mjeseci, kosa je opet počela izgledati loše, ali ne onako kao prije terapije. Opet sam se vratila minoxidilu i od tada ga koristim stalno i jako sam zadovoljna stanjem kose. Zaista. Po meni, taj minoxidil je stvarno čudo jer ni od čega daje kosu.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 10:39   #678
Hm..da meni ispadne svaki puta kad perem kosu 100 lasi , ja bih bila čelava.
Ionako imam 3 vlasi u pet redova..
Recite mi ovaj Minoxidil da li to ide na recept ili ? Koja je cijena otprilike ?
Ako ide na recept tko ga izdaje - dermatolog ili ?
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 18:05   #679
Ide na recept, košta oko 190 kuna.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:06   #680
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ide na recept, košta oko 190 kuna.
Hvala ti puno
Nego dermatolog piše recept ili ?
Ma imam problem...kod mene je u sklopu doma zdravlja bila privatnica dermatologica i ona me vodila godinama , a u blizini nije bilo dermatologa. Sada - ona je otišla iz tog doma zdravlja i otvorila sebi privatnu ordinaciju.
I nema više dermatologa na teret zdravstvenog kod mene...ne znam kaj da radim? I šta sa mojim kartonom u tom domu zdravlja ? TAko sam jadna...
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.